Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Gasudarjon Andromeda nový Slovenský prezident a posledný v roku 2024 po Harabínovi

 

Milovaný Slovenský národ, drahí bratia a drahé sestry. Ja  Gasudarjon Andromeda som sa rozhodol, že po Harabínovi ako prezidentovi ak do vtedy ešte nebude zničená chazarská satanistická mafia na celej Zemi za tých 5 rokov tak sa stanem prezident ja. 
E:\ja Specnaz ALFA\2.jpg
Gasudarjon Specnaz ALFA

Vždy som písal aj všade hovorím politika je čisté zlo a hnusí sa mi a nikdy do nej nepôjdem. Ale za týchto okolností som zmenil názor. Vieme všetci dobre, že prezident býva vo funkcii 5 rokov. Bol by som najšťastnejšia bytosť na Zemi ak by už za 5 rokov nemusel byť prezident nikto na Zemi a politika aj chazari by skončili raz a navždy a stratili by sa z tejto Zeme. Smerujeme k tomu každým dňom a celá Zem sa nám mení pred očami. Putin a sily svetla ich ničia krok po kroku. Temné sily budovali svoju moc a všetko čo na Zemi vytvorili presne 26 000 rokov.  Práve preto je veľmi zložité zničiť im všetko zo dna na deň. To je prakticky nemožné a nemysliteľné. Ja pevne verím, že za 5 rokov po nich neostane na Zemi ani mastný smrad.  Ale predsa ak by ešte niečo z nich ostalo za tých 5 rokov čo Harabín skončí ako prezident, tak len vtedy a za tých okolností budem nový prezident po ňom ja a žiadna sila na Zemi ani nikto z ľudí tých zlých mi v tom nezabráni. Po prvé vtedy o 5 rokov možno už chazari ani nebudú existovať. A ak by ešte niečo z nich ostalo do vtedy tak už budú taký slabučký ak čajíček. Budú taký slabí, že neudržia už vtedy ani moč a vlastnú stolicu. 
E:\foto\fc59b1a41ad369671c466fd080cdee0b.jpg
Toto je moja skutočná podoba skôr ako som sa reinkarnoval na Zem na túto misiu

Vtedy už budú tak silné energie na Zemi z vesmíru, že nikto nebude môcť zo zlých ľudí tieto energie vydržať. Celá Zem sa nám zmení na nepoznanie pred očami. Nebudú mať vtedy ak by ešte vôbec boli nič zo svojej sily ani svoje banky ani FED, ani dolár jednoducho nič. A nebudú mať ani svojich poskokov a zabijakov, pretože my hnutie odporu a iný im ich všetkých do vtedy zničíme. 

Idem k veci. Ako vieme od kedy do teraz existovala politika tak chazarská satanistická mafia v každom štáte na Zemi dosadila svojou mocou či už do vlády alebo za prezidenta alebo za pápeža koho chcela a vždy to bolo tak ako oni chcú.
http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g7.html
Teraz je tomu už koniec. Karta sa obrátila pretože sily svetla začnú práve teraz už tento rok robiť to isté ale v dobrom pre svet. Sily svetla dosadia ľudí kam chcú a koho chcú.  Ak to bude dobré pre svet v očiach Boha ako zdroja a bude to jeho vôľa.

V týchto časoch čo začínajú sa už k moci nedostane nikto zlý a už vôbec nie taký čo to nemyslí z národom dobre a čo sa len robí, že je na našej strane. Takí ľudia ako Kotleba alebo Socha nemajú žiadnu šancu. Ani žiadní neprebudení aktivisti ale ani žiadní neprebudený politici. 
E:\foto\arcturian-gratitude-sign-hexagram-1200h.jpg
Náš Arkturiánsky energetický multidimenzionálny hexagram
Národ nepotrebuje diktát, nepotrebuje nátlak, nepotrebuje teror. Národ nepotrebuje  človeka, ktorý je posratý a nakoniec poslúcha tak či tak čo kážu satanské elity. Národ nepotrebuje ani ateistov a ľudí čo nie sú duchovne prebudení. Národ potrebuje a nie len náš ale celý svet a celá Zem takého vodcu čo svoj národ miluje a zbožňuje. 

Takého, ktorý vie o Bohu všetko ako aj o duši. 

Takého, ktorý dokáže prehovoriť do každého ľudského srdca.

Takého čo rozumie ľudom a cíti ich potreby

Takého čo dokáže svoj národ zbaviť utrpenia a nevedomosti

Takého, ktorý dokáže svoj národ zbaviť strachu 

Takého, ktorý dokáže vyliečiť všetky choroby a svoj národ to naučiť

Takého, ktorý nepozná strach a nevie čo to je

Takého, ktorý miluje Boha a svetlo tak silno a tak moc, že nikdy sa nedá kúpiť ani nezíde s cesty

Takého, ktorý plače doslova ako malý chlapec až mu sople tečú na Zem nad utrpením každej bytosti a chce zjednať okamžitú nápravu nespravodlivosti a útlaku

Takého čo si ctí rodinu, zákon pravdy a lásky

Takého čo miluje prírodu, zvieratá a všetko živé

Takého čo rozumie ľudom a pozná ich potreby aj myšlienky

To som iba ja a nikto iný. 

Vtedy keď to bude nutné a budem prezident urobím všetky tieto vymenované veci:

Dám zničiť všetky bilbordy na Slovensku ako aj všetky reklamy. Aby už národ nebol viac manipulovaný a programovaný.

Dám zatvoriť všetky kostoly, mešity, synagógy a následne ich zbúrať. Koniec programovania temnými satanskými programami, ktoré odoberajú ľudom energiu a učia choré klamstvá a dezinformácie

Zákaz vakcín pre ľudí ako aj deti

Zákaz GMO potravín

Chemtrails nad nami nikto striekať nebude už nikdy.  Ak by sa ešte striekal nebodaj do vtedy tak každé lietadlo bude zostrelené.
http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g6.html
http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g95.html
https://www.youtube.com/watch?v=OA2QWK5axSc
https://www.youtube.com/watch?v=sl0pHtkdk0Q
https://www.youtube.com/watch?v=DI7hdyWaqZQ

Uzatvorím hranice Slovenska. Obnovím ich a posilním

Uzatvorím vzdušný priestor Slovenska

Zruším jasličky aj materskú škôlku..

Zruším vyučovacie osnovy na všetkých školách a nahradím ich novými vecami kde sa budú učiť len potrebné veci a prospešné. Už nikdy viac klamstvá, prevrátené dejiny ani dezinformácie

Prázdniny na školách budú 4 mesiace

Pracovná doba v práci len max 5 hodín

Obnovím všetky Slovenské podniky a poľnohospodárstvo a dám ho do rúk národa.

Ako prvé čo urobím vo svoj prvý deň v úrade bude to, že pôjdem do televízie a budem mať naživo prejav, ktorý bude trvať 3 hodiny bez prerušenia. Tam sa národu predstavím a poďakujem mu. Potom budem prednášať všetko čo sa kedy na Zemi stalo a kto nám to robil a prečo. Urobím všetko preto aby na Slovensku nebol jediný človek, ktorý by sa nedozvedel kto je USA kto Izrael a ako vznikli. Celý národ sa dozvie ako Vatikán, jezuiti a chazarská satanistická mafia vraždia celý svet a robia genocídy. 

Vtedy ak budem lietať lietadlom tak už nikdy si nasadnem do Boingu. Vedľa môjho lietadla ma bude vždy chrániť a doprevádzať moja Arkturiánska flotila mojich.

Národ nepotrebuje blbcov a ľudí čo nevedia ani prečo žijú a kto sú. A tak isto nepotrebuje ľudí, ktorí nevedia vôbec nič o archonoch a skupine chiumera a nepoznajú ani plány temných síl.
Národ potrebuje a vždy potreboval duchovného vodcu a toho najviac prebudeného ako je to len možné. Náš národ ešte nikdy takého nikdy nemal. To prečo je hádam jasné Aj moje zviera to vie lebo je tak múdre. Ale ľudia to asi nechápu doteraz. Pretože satanisti doteraz dosadili len neškodných blbcov na úrad prezidenta alebo ich ľudí. Takých čo nič proti ním nerobili a ani nemohli robiť. 

Budem jediný prezident, ktorý má tak brutálnu fyzickú silu ako aj duševnú ako si nikto z ľudí nedokáže ani predstaviť. Prezident, ktorý nezostarne tak rýchlo ako druhí ľudia. Prezident, ktorý súčasne dokáže doraziť 10 mužov naraz.  Prezident čo tlačí 400 kg nohami a drepuje 220 kg.  Prezident, ktorý nepozná strach.  Prezident, ktorý lieči všetky choroby. Prezident ktorý dáva slepým oči a hluchým uši. Jednoducho som človek, ktorý sa rodí len raz za 1000 rokov. Tá doba je práve teraz a preto som sa reinkarnoval na túto Zem 
Som jediná bytosť na Slovensku čo robí veľké veci aj čo dokázala veľké veci. Za mnou vidieť prácu a dôkazy. Nekecám ústami do prázdna ako sociopati : Matovič. Sulík, Dzurinda,. Kotleba a iní. Som muž činu a nie fekálnych sračiek. Do teraz malo Slovensko len prízemných primitívov a ľudí čo kecajú lebo vedeli, že papier znesie veľa a Vám všetkým stačia len reči a nič iné. To s Vami robili celé desaťročia. 
Všetci čo ma poznajú vedia ako som vypracoval a navrhol štúdiu o tom čo treba zmeniť na Slovensku ako aj poskytujem účinný a neopakovateľný návod ako na to. Každý kto to pozná vie dobre o čom hovorím a aká je tú silná zbraň pre Slovensko. Pre tých čo nevedia o čom je reč dávam link na článok s názvom:
Gasudarjon zakladá hnutie pre blaho národa, pre spájanie a lásku všetkým ľudom. HMB - hnutie milostivého Boha zbaví ľudí utrpenia a nevedomosti a skoncuje s tyraniou iluminátov a chazarskej zberby 
http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g45.html
Vodca štátu musí byť duchovná osoba, ktorá je blízko k Bohu a napojená na Galaktickú konfederáciu. Musí to byť osoba, ktorá pozná všetky aspekty temných síl a celej chazarskej satanistickej mafie. Takáto osoba musí poznať do detailov ich plány a celú ich štruktúru. Krajinu nemôže viesť človek, ktorý nepozná archónov a skupinu chimera. Len takýto človek presne ako brat Putin v Rusku dokáže týmto démonom odolávať a nakoniec ich zničiť.
Za celú svoju misiu, na ktorú som sa dal som napísal 5 kníh. Zatiaľ som publikoval 120 vysoko kvalitných účinných článkov. Prečo ich považujem za účinné? Pretože naše národy doslova prebudili z mŕtvych.Oživil som tak silu a ducha našich národov. Aktivoval som tisícky ľudí. Robím analýzy ako geopolitické tak aj duchovné. To čo som dosiahol mi nikto na Zemi nemôže zobrať. Vidí to celý Vesmír aj sám Boh.
Som jeden z najlepších akých Boh ako zdroj vyslal na Zem. Zabránil som obrovským pohromám na Slovensku či z počasím alebo v štáte. Tak isto som zabránil veľkým pohromám na Zemi ako celku. Veci aké ovládam ovláda len pár ľudí na Zemi a vo veľa veciach som najlepší na Zemi z toho ja. Toto všetko vyzerá ako chvála z pohľadu nevedomých ľudí ale je to realita a vždy tvrdím o sebe iba to čo dokážem. Takže závistliví a nevedomí majú smolu. Národ ak to bude ešte v roku 2024 nutné si zvolí mňa pretože národ ma potrebuje, Národ dostáva rozum. Prebúdza sa a vidí, že ľudia, ktorí sú v politike doteraz sú duševný kripli, ktorí nič nevedia, nič nedokázali a len kecajú a to vie dnes každý.  Jedine kam národ títo kripli doviedli je jedno veľké trápenie a zúboženie celého Slovenska. Ako aj jeho totálne rozkradnutie. Ja dávam život a prebúdzam. Ja dávam slepým vidieť a hluchým počuť. A tým čo vidia a počujú a aj tak nechápu tým zrak aj sluch beriem. 
Ak chcete niečo vedieť o svojom novom budúcom vodcovi tak tu je pár info o mne a nie sú to srandy. Je to realita kto som.

Typ postavy:

vyšportovaná 
vylepšená rea-tomizovaná a reštruktualizovaná nanotechnológiou subatomárnych častíc 

Farba vlasov:

Galaktický odtieň 

Ukončené vzdelanie:

Najvyššia škola galaktickej konfederácie - mimo zmyslového vnímania a vytelesňovania diaľkového pátračstva 

Profesia:
Konštruktér plazmatických, skalárnych zbraní, nanotechnológie a zneškodňovania plazmatických anomálií a topletových i strangetových bômb a ťažkých super kvarkov antihmoty 

Rád si prečítam:

Vývoj lidstva očima Plejáďanů
Plejádská světelná terapie 1 a 2
Poselství plejáďanů 
Arkturiáni Strážci Mléčné dráhy 
Plejádská světelná zasvěcení 1 a 2

Rád počúvam hudbu :

Arcturus Quantum Heart Activation Healing
Light vibrational attunements of Hators. Part 1
Light vibrational attunements of Hators. Part 2 

Moje záľuby a moja misia:

1. Oslobodzovanie Vesmíru a Zemi spod nadvlády skupina chimera a archónov ako fyzických tak aj nefyzických: éterických a astrálnych

2. čistenie sublunárneho priestoru nad Zemou 

3 Posilňovanie Zemskej magnetickej mriežky

4 Ukotvenie kameňa Cintamani po celej Zemi 

5, Sabotáž

6. Výzvedné služby 

7.Prenikanie na nepriateľské územie 

Bojové menia a športy, ktorým sa venujem: 
Tae kwon-do
Xing yi chuan
Tai chi chuan
Pa kua chang
Ninjutsu - Togakure ryu
plávanie, bicyklovanie, stolný tenis, šach, posilňovanie

Lietanie v kozmickej lodi po Galaxii a celom vesmíre ako aj tých paralelných z maskovaním zmrazeného metánu a plazmatických nanonotechnológií 

Mám rad zvieratá :

Galaktický pes a galaktické jaštery
Jediné čo nemôžem s toho vymenovaného robiť tu na Zemi je to lietanie pokým som v tomto tele a v tejto inkarnácii. Inak robím z toho všetko. Takého prezidenta Slovensko nikdy nemalo a už nikdy mať ani nebude. Sila a láska, ktorá vo mne je robí divy a prebúdza celý národ väčšou rýchlosťou ako je rýchlosť svetla.
Najlepší a najmúdrejší kanál aký existuje, ktorý prebúdza naše národy, a ktorý dáva ľudom silu žiť a vzoprieť sa tyranii a otroctvu. 

YouTube kanál Gasudarjon Andromeda
https://www.youtube.com/channel/UC5gciiPsUX8DO2Ixd1huAGA
RuTube kanál Gasudarjon Andromeda
https://rutube.ru/video/person/5098596/
a všetky články Gasudarjon Andomeda nájdete po otvorení stránky na pravo medzi rubrikami na necenzurované stránky
http://www.necenzurovane.net

web Bod Zlomu, v ktorom je všetko čo sa nikdy inak nedozviete. Najsilnejšia je sekcia s názvom Odhalení. 
https://bod-zlomu.blogspot.com
https://bod-zlomu.blogspot.com/p/blog-page_18.html
Tadesco
https://tadesco.cz
Třináct satanských pokrevních dynastií: Příčina tolika bídy a zla ve světě 1 díl
https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Trinact_satanskych_pokrevnich_dynastii_Pricina_tolika_bidy_a_zla_ve_svete_I_dil.pdf
Třináct satanských pokrevních dynastií : Konec svobody národů se blíží 2.díl
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Trinact_satanskych_pokrevnich_dynastii_Konec_svobody_narodu_se_blizi_II_dil.pdf

Jeden z ľudí  Specnaz ALFA v čiernom som ja
https://www.youtube.com/watch?v=59ZlKRzoHm0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 


   PRINT RSS
             
Hlavná stránka