Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Mimozemšťania cez USA manipulujú internetom aj celou ľudskou civilizáciou v globálnom rozsahu. Existuje na vymanenie z ich nadvlády iba jediná zbraň. A tou je prebudiť čo najviac ľudí do vysokého duchovného vedomia.Netreba veriť ani slovo článkom na internete. Tak isto ani na FB čo si medzi sebou zdieľate. Milovaní drahí bratia a sestry, USA a ich vyškolení ľudia a agenti ako aj ich agentúry píšu takéto články a propagandy akože je koniec so všetkými alebo s druhou stranou, aby miatli súpera ale aj ľudí. Podstatné je to, že Putin je dobrý a je láska a svetlo. Putin vie čo robí a hrá hru a taktiky proti USA. Nebojte sa vôbec ničoho ja vám všetkým hovorím a sľubujem vôbec nič sa nestane a umrú len tí čo umrieť majú. 90 percent článkov na internete sú bludy a dezinformácie. Vy všetci ste potom v strese a utrápení po takýchto článkoch.

Tieto články má na svedomí USA, aby vo vás vyvolali strach, beznádej a zúfalstvo, Tak isto frustráciu a nenávisť voči ním alebo iným ľudom ako ISIS a podobne. Všetky vaše strachy sú len vaša nevedomosť. Vy tým čo produkujete v sebe väzníte svoju dušu a sýtite tými negatívnymi  energiami Satana a temné sily, ktoré túto planétu ovládajú a manipulujú. Zlo robia iba preto, aby ste ich vy všetci kŕmili vašou energiou.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\ddd\Do_You_Sometimes_Feel_Like_a_Marionette.jpg
Národy tejto Zeme sú poslušné odovzdané figúrky na špagáte a vôbec si neuvedomujú, že za tie špagáty ich ťahajú satanisti, ktorým temné mimozemské entity dali moci, aby zničili ľudstvo.

Nie je podstatné kto z vás tomu verí alebo nie alebo kto z vás sa tomu smeje alebo nesmeje. Vy ste ničím. Nie je vo vašich silách ovplyvniť pravdu ani hybné sily Boha a vesmíru. Sami všetci vidíte, že nemáte vo svojich rukách ani vlastný život. To čo sa vám deje a čo s nami satanisti robia to už vôbec nemáte pod kontrolou. Na oblohe chemtrails, otrávené potraviny, otrávené oblečenie, otroci v práci, degenerácia našich rodín cez média, rôzne druhy všetkých závislostí a mohol by som pokračovať veľmi dlho. Ani jeden z vás sa nevie vymaniť z otroctva a všetci ste závislí na nich a na systéme pretože ani jeden z vás si nedokáže vyrábať potraviny, ani oblečenie, ani elektroniku ani vôbec nič iné. Len vtedy sa zbavíte utrpenie ak všetci reštartujete svoje zaužívané myslenie. Všetko čím ste teraz a ako myslíte za to môže len jedna sila a to je sila zla a nenávisti, ktorá udržuje zatiaľ túto planétu v strachu a v zúfalstve.

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\ddd\medya1.jpg
Každý nevedomý človek na Zemi, ktorý je závislý na televízore je vedený do záhuby svojho bytia pretože to čo vníma začína považovať za skutočné a na základe toho sa mení jeho myslenie aj všetky hodnoty. Takto satanisti vytvárajú falošný obraz o svete.

Iba vďaka tej sile je stále na Zemi zlo lebo táto sila nebola doteraz zničená a neprebudilo sa na jej zničenie potrebné množstvo ľudí na svete. Ešte je tu jeden faktor prečo zlo trvá. Každý z nás čo sme tu na Zemi tu nie sme len tak. Všetci sme sa sem inkarnovali a toto je len jeden z množstva našich prežitých životov, či už tu na Zemi alebo iných planétach alebo vesmíroch. To čo zažívame ako zlo je naša škola za to ako sme sa všetci odklonili od Boha a od lásky. Každý z nás tu na Zemi je iba preto, že sme boli u Boha v duchovnom svete a boli sme zlí a nechceli sme počúvať. Ja každé zlo čo som kedy zažil tu na Zemi odkedy vnímam tieto veci považujem za svoju školu a prednosť. Nikdy nehovorím ach jaj, ani nestonám. Neplačem. Nesťažujem sa. Nepreklínam. Netrápim sa ani nič podobné ako ľudia, ktorí žijú v nevedomosti, a ktorí nemajú spustenú duchovnú úroveň. Tá sa nedá spustiť sama od seba. Tú si musí každý z vás zaslúžiť a to ako utrpením tak ak zmenou myslenia a hodnôt.

Len ten kto chápe veci duchovné len ten sýti svoju dušu skutočným večným pokrmom. Duša je večná. Ona potrebuje tak isto pokrm inak chradne a trpí. Vy čo žijete bez duchovného poznania, vy plačete a stonáte. Ak by toto boli hlúposti a bludy čo hovorím, tak by som sa nesmial utrpeniu. Bol by som bol doteraz tak isto nevedomý a stále by som plakal a trápil sa ako všetci ľudia navôkol, ktorých poznám alebo vidím len tak v meste. Každý je zničení a zdevastovaní. Tí ľudia nevedie čo ja. V ich tvárach kričí tuposť a ľudská nevedomosť. Hlavne tam kričí duchovná slepota.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\ddd\blogger-image--1398567208.jpg
Preto sa niet čomu čudovať ak bežný nevedomý človek závislý na systéme a televízore začne počuť všetky iné hlasy z vonka len nie ten skutočný a pravý hlas svojej duše. Takto sa Satan zakráda do nášho vnútra a zmocňuje sa vášho celého života a má nad vami absolútnu moc a kontrolu.

Duchovné poznanie nemá nič spoločné s bludmi a so zavádzaním z kostola. Všetko čo sa v kostole hovorí a všetko čo Vatikán robí aj iné cirkvi a náboženstvá to sú len lacné fekálie a choré bludy iluminátov, ktorí skrze temné mimozemské bytosti vyprodukovali tieto učenia aby ľudia boli držaní v strachu a v nevedomosti. Stačí pozorovať ľudí z kostola a neuvidíte nič čo ovládam ja. Tí ľudia nepoznajú Boha ale poznajú iba Satana a duchovnú prázdnotu. Oni sa modlia a myslia si, že k Bohu ale v skutočnosti sa modlia k Satanovi. Pretože všetky reči, ktoré im boli povedané a všetko čo ich cirkev naučila nie je od Boha ale od Satana a od mimozemšťanov, tých zlých a negatívnych. Poznám ľudí z kostola a veľmi dobre. Po stovkách ba tisícoch ich pozorujem celý život. Vidím, že oni nevedia vôbec nič skutočné a pravdivé. Oni všetci sú slepé ovce, ktoré sa nechali zviesť. Niečo vám poviem o sebe. Katolícku vieru som miloval od malička. V určitom veku sa u mňa prehĺbila až moc veľká posadnutosť tými lacnými satanskými prázdnymi frázami z kostola. Potom trocha upadla a zas bola silná. Boli časy kedy som si už myslel, že som nesmrteľný samozrejme obrazne. Stačí ak si človek dá silno niečo do hlavy a dokáže sa sám seba sfanatizovať a dostať do takého stavu, že uverí úplne všetkému. Presne v takomto stave sa nachádzajú všetky náboženstvá a všetci zmanipulovaní zdegenerovaní veriaci. Prečo zdegenerovaní? Lebo oni vôbec nemyslia a nevyciťujú srdcom ani dušou. Oni boli iba zvedení a zmanipulovaní až tak silno, že za nich myslí niekto iný len nie oni sami. Je to smutné ale realita a fakty sú také a tie nepustia tak isto ako nepustí matematika. Spoločnosť vôbec nemyslí. Spoločnosť spí. Prevažuje kolektívne vedomie ale jednotlivci sú potlačení do ústrania a sú aj likvidovaní.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\13895134_1084787484935769_5118893541483609471_n.jpg
Nesmieme dovoliť aby psychopati a vojnový zločinci vedení ich pánom Satanom vplyvom satanizmu a prvkov čiernej mágie ničili naše rodiny a našu kultúru.

Reč je o jednotlivcoch, ktoré sú iní a ukazujú skutočnú pravdu. Vec sa má tak, že tí ktorí manipulujú našu planétu nás ako celok majú už prekuknutých a dobre vedia ako na nás, aby nás mohli dostať tam kam potrebujú. Na jednu vec používajú prvky satanizmu a čiernej mágie a na druhú vec používajú pokročilé technológie a ovplyvňovanie mozgov na diaľku. Ako to myslím? Poviem to na rovinu. Ten kto nevie o sebe kým naozaj je, ten človek nie je prebudený. Taký človek nevie, že je večná duša. Ten dušu ani nepoužíva. Myslí iba pudovo a ako človek, ktorý sa narodil, a ktorý umrie. Taký človek používa iba mozog a teda prevažnú časť zastupuje umelé ego. Taká masa ľudí sa dá ovládať ľahko až je to smiešne aké ľahké to je. Ale človek ako ja sa nedá ovládať a nikdy sa dať nebude. Takáto osoba je prebudená duša, ktorá dosiahla najvyšší stupeň poznania. Prebudená duša sa nedá zmanipulovať ani ovládať. Nedá sa na ňu napojiť. Nie je možné, aby ju zničili čiernou mágiou ako Chelemendika. Neexistuje totiž žiadna sila, ktorá by vedela ovládať dušu, ktorá je duchovne na najvyššej úrovni. Nebavíme sa tu o nejakej úrovni, že niekto niečo počul a niečo vie. Alebo, že ako tak trochu vám rozumie. Ja hovorím o najvyššej možnej duchovnej úrovni a priamom napojení na Boha. Takáto osoba ako ja nevie čo je bolesť, nevie čo je strach a to slovo je jej cudzie. Čokoľvek na svete sa stane alebo v jej živote ani to s ňou nepohne. Viem sám na sebe o čom hovorím lebo som nebol vždy taký a postupne som rástol duchovne a svoju silu som rozvíjal. Ak sa niekto opýta ako sa to dá? Tak ja hovorím, že to nie je možné tým, že si ma vypočujete. Je to možné dosiahnuť iba veľkým utrpením až moc bolestivým. Cez toto utrpenie sa duša vyvíja a formuje. Cez bolesť sa stávame stále silnejšími. Každý z nás. Len je otázne kto a za akú dobu sa z toho poučí a začne zo sebou niečo robiť. USA svojou politikou satanizmu devastujú a ničia celý svet. Ak chceme tento svet zachrániť a aj svoje rodiny a vymaniť sa z otroctva tak musíme sa navždy zbaviť strachu lebo strach rozkladá naše telo aj našu dušu. Musíme prebudiť čo najviac ľudí ako je možné a týchto ľudí je našou svätou povinnosťou oboznámiť so skutočným obrazom sveta. Títo ľudia musia pochopiť, že svet v tej podobe v akej ho poznali nie je skutočný. Musia pochopiť, že ilumináti im celý život vytvárali taký obraz o svete aký im vyhovoval. Takto sa stále nové a nové generácie ľudí po celom svete pretvorili na pokyn iluminátov na tupé zdegenerované masy, ktoré ničomu nerozumejú, o ničom nevedia. Položme si však otázku. Majú odkiaľ vedieť ľudia o skutočnom obraze sveta ak im je celý život od narodenia vo všetkom klamané? Ak im celý život od ich narodenia nonstop degenerujú úmyselne myseľ cez média? Ak im ukazujú opak pravdy a učia ich len choré zbytočné k ničomu nepotrebné veci? Kam to všetko smeruje ak celé národy a celá väčšina ľudí na svete nevedia vôbec kto naozaj sú? Je to jasné drahí bratia a sestry. Smeruje to k deštrukcii národov a ich úplnému zdegenerovaniu.

Potlačuje sa duša človeka a prevláda boj o materializmus a choré satansky nanútené zvrátené zábavy majú zelenú. Vytvára sa svet, ktorý nie je skutočný a ten sa všetkými obyvateľmi tohto sveta považuje za skutočný a jediný zmyselný. Pritom platí zásada, to čo je skutočne a pravdivé, tomu sa všetci smejú a neveria tomu. Považujú za alfa a omegu svojho bytia pravý opak. Teda to čo nie je skutočné a večné. Satanisti z ľudí urobili otrokov, ktorí už vôbec neuvažujú. Ich myseľ a ich vnútorný stav duše úplne rozvrátili. Naučili ich prijať choré zvrátené veci a byť na nich závislými. O veciach, ktoré sú skutočné ich naučili nepremýšľať a potlačiť ich alebo ich úplne zablokovať. Zdá sa vám to nemožné? Ak tvoria tento svet a udržujú ho svojou mocou a stoja za všetkým čo vás učia od narodenia a ak stoja za médiami tak je to veľmi ľahké ba až viac ako si myslíte. Ak má byť tento svet znovu uzdravený tak jediná možná cesta je zlikvidovať všetkým satanistov z tohto sveta a úplne ich odstaviť od moci raz a navždy. Nedá sa len tak zo dňa na deň vybudovať nový svet a nová spoločnosť. Na to je potrebné aj jedno storočie. Generácie ľudí, ktorí sú už skazení a naučení chorým veciam tých už nezmení nikto na svete. Oni si totiž ten svoj pseudo umelý život chránia ako aj všetky choré závislosti a nechcú o ne prísť.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\ddd\rothschild-dynasty.jpg
Musíme spoločne zjednotiť všetky sily a svoju moc, aby sme zastavili dynastiu satanských pokrvných rodín, ktoré majú potešenie z našej likvidácie a nášho týrania.

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\ddd\reptile13.jpg
Povedzme dosť a urobme všetko preto, aby naše telá a naše rodiny neboli iba dobíjačom energie pre temné mimozemské bytosti. Zoberme svoje životy prvýkrát do svojich rúk. Neodovzdávajme im svoj strach a úplne ich odpojme od sily a od moci nad našou Zemou.

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka