Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Satanistický FB, slúži satanistom a iluminátom. Nezmôžu sa na nič iné ako mi blokovať všetky články na FB, ktoré som napísal, a ktoré pravidelne zdieľam, aby boli stále na očiach verejnosti. Odkaz iluminátom aj vám drahí bratia a sestry.
Tento článok vznikol iba preto, že čo je moc to je už moc. Pred nejakou chvíľou mi jedna naša milá sestra z Čiech na FB napísala toto:

Veľmi se omlouvám že vás ruším ale chci vás upozornit že všechny vaše príspevky nám správcúm hlási facebook jako zavadné a ja nevim proč.
Každý váš prispevek který date do skupiny facebook hlási jako nevhodný:
Gasudarjon Andromeda sdílel svůj odkaz. · Automaticky nahlášeno Facebookem
nevím jestli vás facebook sleduje. Pokud váš prispevek vrátim opet ho facebook odebere a hlási správcúm skupiny.

Ja som jej napísal toto:

Ja si myslím, že ak trochu porozmýšľate tak rýchlo pochopíte prečo to robia. Lebo všetko čo píšem a ovládam je pre satanistov - iluminátov nebezpečné. To čo píšem ich ničí aj ich plány. Netreba si to všímať čo FB robí lebo na nič iné sa nezmôžu. Všetci ľudia mi musia pomáhať a spoločne ich dostaneme aj oslobodíme naše štáty od ich vplyvu a moci.

 

A teraz na záver odkaz pre vás zhnití satanistickí bastardi a všetci vaši prisluhovači z vlády, parlamentu polície, zabijaci a výzvedné služby, trollovia, agenti a ostatný nenávistný negatívny odpad:


Všetci ste len úbohá zhnitá duša plná tmy a nenávisti. Vaše kroky robiť zlo a satanizmus ako aj robiť genocídy a brať ľudom slobodu sú primitívne a zaostalé. To čo robíte, len dokazuje že svetlo a láska vám vadia. Vy sa bránite tomu čo je láska a dobro. Tým čo robíte ako ľudom všetko ničíte čo majú a beriete im aj slobodný prejav im len dokazujete, že im beriete právo na vlastný názor a na ich slobodu. Akurát len do bodky každému zdravému a múdremu človeku ukazujete, že my ľudia sme pre vás len hmyz na zabíjanie. Len ukazujete, že ľudia nemajú žiadne práva ani slobodu, a že ju nikdy ani nemali na tejto Zemi. Možno si myslíte, že ste vyhrali keď ste zdegenerovali národy, že ste vyhrali keď malé deti na FB v skupinách ako je Like za Like sa vytŕčajú, trepú tam nezmysly, onanujú a súložia na webkách, sú zvrhlé a žijúce v totálnej nevedomosti. Možno si myslíte, že keď nevedomý národ oblbujete cez média cez satanský televízor, že ste vyhrali. Ale jedno vám hovorím, vy ste prehrali už dávno. Ste zatratení už dávno a váš osud ste si spečatili sami. Mňa osobne nikdy nezničíte a neviem čo je slovo strach. Nepoznám pocity strachu. Som priamo od Boha, som svetlo a láska ale niekedy aj to svetlo a láska musia nastaviť zrkadlo takým ako ste vy. Vy ste to isté čo som ja a ostatní. Len ste upadli natoľko, že neviete teraz kto ste a čo robíte. To čo vám práve hovorím môžete sa smiať koľko sa vám chce ale nikdy ma nezničíte ani nezastavíte lebo sa to nedá. Nikdy neumriem a budem tu celú večnosť. Nebol som mŕtvy len raz. Aj keby ste mi zobrali telo ja sa stále budem vracať na tento svet ako som to už urobil nespočetne veľa krát a stále budem mať väčšiu moc nad vami. Stále budem bojovať proti vám a proti zlu. Viete prečo? Lebo mne sa zlo už tak moc hnusí, že nechcem mať s ním nič spoločné. Môj národ ani celý svet nebudete zabíjať, ničiť ani degenerovať.

Ohlasujem vám váš koniec a ten bude spečatený. Žiadna čierna mágia ani vaše choré primitívne rituály na mňa neplatia. Neplatí na mňa vôbec nič ani zabijaci MOSADU a podobní psychopati. Ja na rozdiel od vás viem presne kto som a kde a u koho je moje miesto. Poznám svoje poslanie aj svoj cieľ. Tam kam ja pôjdem po opustení tela, vy nikdy ísť nemôžete. Nebojím sa vás a nebojím sa ani vašich chorých mimozemských negatívnych entít. Moja sila a moje svetlo aj láska čo v sebe nosím je tak veľká, že proti tomu vy choré kreatúry nezmôžete vôbec nič. Vy dobre viete čo je Boh a čo sú duchovné zákony Bohom stanovené. Len jedno neviem a to prečo si myslíte, že ste viac ako BOH a ako je možné, že si myslíte, že ste vyhrali. Vy ste už dávno prehrali a zatratili sami seba len o tom neviete. To čo robíte môjmu ľudu a všetkým len jasne ukazujete, že vy a všetci okolo vás nechcete, aby bol človek šťastný ani dobrý. Vy chcete len zlo a utrpenie. Chcete živiť energeticky temné sily, ktoré bez nášho trápenia a plaču inak zoslabnú a neprežijú,


Bol som tu vždy a stále budem. Prišiel som na tento svet svedčiť o vás a o vašich temných skutkoch a ja svoju misiu dokonám či z telom alebo bez tela. Boha, svetlo a lásku nikdy nezničíte. Ja nie som nejaký zmagorený nevedomý primitív ale bytosť, ktorá ovláda všetko a oveľa viac ako vy všetci chorí sociopati dohromady. Dávam vám ultimátum, zmiznite niekam kam chcete z tejto planéty a nikdy sa tu neukazujte. Nikdy. Ukončite všetko zlo čo tu páchate. Inak budem musieť pristúpiť ku kroku inštalovania tu na Zemi obranných systémov energetických proti vám všetkým ako aj proti všetkým temným entitám. Inak zobudím a osobne privolám tých čo ma strážia a garantujem vám, vy to pocítite ako prví a už bude neskoro. Ja nič nestratím nemám čo. Som nekonečné vedomie a svetlo plné lásky. Vy stratíte všetko čo budujete. Na mňa neplatí nič ani zabitie rodiny. So zlom nevyjednávam. Zlo ukončujem a to tak nemilosrdne a bez citu ako vy bez citu robíte genocídu na národoch už tisícročia. Ja nie som jeden z vás a nikdy nebudem. Možno som robil aj ja veľké zlo ale teraz stojím na strane svetla a lásky a všetkých zúbožených ľudí na celom svete a vo všetkých kútoch vesmíru a iných vesmírov.

13 satanských pokrvných dynastií, svedčím o vás a o vašich skutkoch. Vaše činy budú trestané kozmickou galaktickou federáciou a samotným Bohom. Svedčím o všetkých vašich činnostiach a plánoch a o všetkých vašich prisluhovačoch, ktorí to robia vedome alebo nevedome alebo z donútenia a vyhrážania. Vy satanské zvrátené plemeno Izraelského kmeňa Dávidovho a kmeňa Dan, bude nad vami vyhlásený ortieľ vášho definitívneho konca. Prišiel som na tento svet len pre jeden cieľ a to oznámiť vám to. Svoju úlohu som splnil a čo ma teší najviac, že vám to oznamujem veľmi rád a z celého srdca. Paradox je tu ten, že používam na to vaše zbrane a prostriedky, ktoré ste sami vyrobili. Internet ste dali do obehu vy nie ja. Mal slúžiť na zbieranie informácií a sledovanie národov na celom svete, aby ste monitorovaním videli o čo sa budú ľudia na internete zaujímať. Na aké stránky chodia. Aby ste videli čo píšu a komu. O čom spolu komunikujú. Im ste internet podstrčili ako zábavku a mysleli ste si, hlúpe ovce len sa hrajte a blačte pri tom mééééééééééééééééééééééééééé.

Ani vo sne by vás pri zakladaní internetu nenapadlo vtedy ako sa všetko vaše úsilie na sledovanie ľudí obráti proti vám. Vám je zbytočné vysvetľovať čo je karma a čo je zákon lásky a svetla. Nie ste v stave tomu chápať. Tá tma vás ovláda a úplne pohltila. Nie ste šťastní a nikdy ste neboli. Ste zúfalí až tak moc, že ani nakradnuté zlato a peniaze všetkých ľudí sveta vás nezachránia ani vám nedajú lásku a šťastie. To čo na tejto planéte predvádzate a komu slúžite len jasne ukazuje, že ľudia, ktorí sú šťastní a milujúci by takéto zločiny nikdy nerobili. Je to vaša cesta ale veru hovorím vám, budete na nej kráčať sami bez nás. Už ste toho zničili veľmi veľa a teraz práve prišiel ten čas niesť za vaše choré hry následky. Prišiel čas vám ukázať vášho sudcu, aby ste si nemysleli, že toto pieskovisko je vaše, a že sa tu budete hrať na veliteľov tejto Zemi donekonečna.

Ani jedna jediná reakcie neostane bez odozvy a všetky príčiny budú mať aj svoje patričné následky. Moji milí psychopati, toto memento nech vás straší celú večnosť. Aby ste videli a hlavne si pamätali čo vám teraz hovorím. Mám pre vás len jedinú dobrú správu a to takú, že aj vy sa môžete zmeniť. Platí to o každej bytosti vo vesmíre nech vykonala čokoľvek. Musí to však prísť zo srdca a z hĺbky vašej duše. Tí z vás, ktorí tak neučinia do roku 2019 pre vás bude už neskoro na celú večnosť.

 

Záverečný odkaz priateľom na FB a všetkých mojim podporovateľov a všetkým bratov a sestrám na celom svete:

Nikto za vás neurobí ten krok kedy sa oslobodíte. To musí každý z vás ten boj urobiť v sebe samom vo svojom srdci a vo svojej duši. Môže vám niekto trebárs ako ja o tom písať stovky článkov alebo naživo prednášať ale aj tak tie zmeny musíte urobiť len vy. Nestačí len čítať a myslieť si to je všetko. Nikto iný to za vás neurobí. Každý z vás musíte urobiť pre tento svet niečo hodnotné a niečo čo prispeje do mozaiky. Všetci dobre viete čo znamená výraz v jednote je sila. Preto satanisti rozbili tento svet na tisícky skupín, aby sme si mysleli, že sme iní a rozdielni. Aby sme nemohli držať spolu a bojovať spolu proti ním. Teraz už vieme že všetci sme jeden celok a preto vám nové prikázania dávam ľud môj drahý. Prestaňte pozerať televízory, počúvať rádia, surfovať po zbytočných stránkach na internete. Raz a navždy sa odpojte od tohto chorého umelého satanistami vyrobeného systému. Ten systém škodí celému svetu ako aj našim rodinám a samozrejme aj vám. Vy ktorí chodíte do kostola zabudnite na tie zdegenerované primitívne reči kňazov a celého Satanistického impéria zvaného Vatikán. V cirkvi ani v žiadnom náboženstve pravda a cesta nikdy neboli ani nebudú. Boh je večný a existuje. Svetlo a láska je BOH. Nič iné neexistuje len svetlo a láska z ktorej všetko vzniklo. My sme to svetlo a láska. Každý z nás to má v sebe, či tomu verí alebo nie. Boh sme my a vždy sme boli. Boh je v nás a my sme v ňom. Boh je centrálny nekonečný univerzálny zdroj svetla a lásky. Jeho počiatok nemá koniec pretože čas neexistuje. My sme nekonečné vedomie plné svetla a lásky. Nemáme počiatok ani koniec. Kto toto pochopí a precíti srdcom a dušou ten bude nezničiteľný a vytvorí clonu a obranný štít proti všetkým temným silám. Pretože sme momentálne v ľudských telách a musíme nejako prežiť tak je potrebné aby ste sa všetci bránili. Ako vidíte sloboda nikdy nebola a musíme bojovať o svoje životy a aké také šťastie. Veľa z nás ľudí na svete však nemá vôbec nič ani šťastie. Iní boli nemilosrdne zabití a zlikvidovaní. Iní nemajú ani čo jesť a piť. Psychopatom ako Kiska a spol vo vláde to nervy netrhá. Oni sa tomu tešia lebo ich pán je diabol. Toto isté sa deje v každom štáte po svete, kde majú ilumináti nasadených svojich ľudí.

Vašou úlohou je pomáhať mne ale aj celému svetu prežiť a zbaviť sa týchto iluminátov raz a navždy. Vašou úlohou je mobilizovať a to za každú cenu každého koho poznáte. Aj za cenu výsmechu. Musíte študovať všetko čo píšem a učiť sa to, aby ste tomu chápali. Poznám kopu ľudí čo tomu chápu ale ak by to mali niekde prednášať, tak to nedokážu tak vysvetliť a podať. Nedokážu urobiť ten krok v presvedčovaní aby boli stopercentní. Ja to v sebe mám a len na pár úplných bláznov, ktorí sú stratení som krok po kroku zmenil každého, aby tieto veci prijal, akceptoval a aby aj videl, že to tak naozaj funguje.

Tu sú kroky pre vás všetkých čo máte robiť cez internet ako bojovať a akým spôsobom.

Musíte mať viac falošných profilov. Krok za krokom musíte mať čo najviac priateľov. Zapájajte do toho aj rodinu a známych aj ľudí z videnia. Môžete robiť aj to čo robím ja. Ak nechcem byť rodine a známym priamo na očiach aj ľudom z okolia tak falošný profil je na to najvhodnejší. Nikto nevie, kto ste a máte pokoj. Nemusíte písať rodinné záležitosti. Normálni ľudia to ani na FB nerobia. Rodine, známym aj ľudom z videnia takto ani o tom nevedia podsúvate tieto informácie a meníte ich dušu a poznanie k dobrému. Rodine a známym ako aj ľudom z videnia je potrebné kradnúť priateľov a čo najviac, aby videlo tieto informácie čo najviac ľudí. Potom je potrebné hľadať aj nových a úplne cudzích ľudí. Treba sa pchať do všetkých možných skupín a miestností. Všade kde je veľký alebo ako tak veľký počet ľudí. Samozrejme, že nebudete tieto články kopírovať do inzercie atď. lebo vás vyhodia ale všade inde môžete. Treba hľadať aj skupiny ako napríklad České Budejovice, Praha a podobné skupiny, aby sa to dostalo aj do iných miest a celému národu. Tak isto je veľmi dôležité oslobodiť aj naše deti vo vývine. Preto skupina Like za Like kde je už vyše 130 000 detí je veľmi dôležitá a tak isto aj podobné skupiny ako Pridaj koho chceš. Všetko čo som kedy napísal treba kopírovať moje linky a vkladať všade kde sa len dá a tak často ako sa len dá. Viete koľko ľudí sa do toho začíta? Koľko ľudí to môže pochopiť? Koľko detí to môže oslobodiť? Mne osobne ani to nepočítam píše kopa ľudí každý deň. Sú občas aj ľudia zlí medzi nimi ale väčšinou píšu takí, ktorí sú šťastní, že existujem. Zmenil som myslenie tisíckam ľudí aj veľa deťom a to isté môžete robiť aj vy. Vy to musíte robiť, aby sme prežili a zachránili našu Zem od zla. Nemôžete ostať len tak nečinní a čakať na to ako vás zachráni Putin alebo niekto iný. Internet je zatiaľ u nás ešte ako tak slobodný a toto je naša a vaša posledná šanca. Každý deň musíte moje články lepiť na internet a bombardovať nimi skupiny lebo v nich jediných je pravda a hlavne je v nich cesta a spôsob ako sa oslobodiť od nevedomosti, utrpenia aj od tohto systému a ako nad ním vyhrať. Čím viac profilov máte kvalitne urobených a v nich veľa priateľov a čím viac skupín tam máte tým viac ľudí osvietime a zmeníme im myslenie. Otvoríme im oči a aj oni pochopia čo sa naozaj deje. Ak to robím len sám ostatná väčšina ľudí, ktorá je nevedomá povie veď to je chorý blázon a povedia to preto lebo to nikdy nepočuli. Dobre všetci vieme, že to nemali kde počuť lebo od narodenia ich klamú cez média a cez systém, ktorý oni držia v moci. Ale ak to budete robiť všetci, že budete lepiť moje články stále a pravidelne tak bude tento svet zachránený a to v tom zmysle, že každá prebudená duša má silu ako 100 nevedomých. Sila takej duši a vibrácie, čo z nej vyžarujú sú zbraň na odstránenie zla z tejto Zemi. Nepoznám nikoho iného kto by veci aké ja píšem písal. Všetci sú po prečítaní múdri však to už vieme dávno. Ale nikto s tým neprišiel a nikto nerobí to čo robím ja. Ja sa pýtam keď to viete tak prečo som to nikde nečítal dodnes?  Dokým som neprišiel tak ľudia si zdieľali len články, ktoré ani nevedia od koho sú a robia to stále každý deň.  Ja vám však hovorím pravda v nich nie je. Väčšinu tých článkov ma na svedomí agentúra USA a iluminátov ako aj výzvedných tajných služieb. Nikto z nich vám nikdy nebude písať čo ja ovládam a píšem. Nikto z vás vám nenapíše ako byť šťastný ako prestať trpieť, ako sa zbaviť nevedomosti a utrpenia. A ani vám nikdy nenapíšu všetko čo ja odhaľujem. Nie je ich zámerom ľudom pomáhať ale naopak ešte viac ich klamať a zamotávať tak, aby boli ešte viac zdegenerovaní. Na samotný záver uvediem toto: zdá sa vám, že na Slovensku v Čechách ,Rusku alebo inde na svete je niekto kto ľudom ukazuje pravdu? Nemyslím nejakého jednotlivca ako mňa alebo Davida Ickeho. Myslím štát ako celok. Neexistuje ani jediný prezident ani jediná vláda, ktorá vám ukáže ako sa odpojiť od systému, ako sa liečiť navždy sami, ako nechodiť k lekárom, ako sa zbaviť otrávených vecí ako aj potravín aj vzduchu. Ako sa zbaviť utrpenia a nevedomosti. Alebo že by vám nebodaj niekto z nich ukázal, že ste večná duša a kto je Boh? Vážení, nikto z nich to nerobí a ani nechce lebo oni všetci vám chcú len jedno a to je vaša smrť a trápenie.

Všetci ľudia v biznise ako herci aj speváci slúžia 13 satanským pokrvným dynastiám. Ich úlohou je zdegenerovať národy na celom svete. Nakaziť ich zvrátenosťami a držať ich veľmi nízko. Aký to má následok vidíme všetci veľmi dobre. Malé deti vo vývine sú zvrátené, drzé a úplne primitívne. Mesto slušného dobrého človeka vyrastie chodiace zlo na obraz Satana.
Tomuto zlu sa tešia všetci potomkovia a následníci satanských izraelských kmeňov ako pápeži, kráľovské rodiny a ľudia v biznise za to preto berú nehorázne miliardy. Vy môžete pracovať aj v desiatich robotách a stále budete len úbožiak a ich otrok. Za to tí čo vôbec nič nerobia majú tony zlata a diamantov.


Ilumináti nemilosrdne vykorisťujú Afriku najbohatší kontinent sveta. Nakazili všetkých ľudí v Afrike AIDSOM aj EBOLOU, ktoré boli umelo vyrobené v laboratóriu. Vy hnusní satanisti z pekla nazývate mojich milovaných bratov z Afriky opicami ale ja vám hovorím dnes už aj tá opica bude svedčiť o vašich zločinoch a nikam pred nami neujdete.

PS: drahí bratia a sestry, dobré pre naše národy by bolo ak by každý z vás vrazil nejaké peniaze a na počítači si napísal niečo v takomto duchu. Čítajte necenzurované stránky rubriku Gasudarjon Andromeda. Len tam sa dozviete pravdu o tom čo sa vo svete naozaj deje. Od narodenia vás ľudia, ktorí skryto ovládajú svet manipulujú, klamú a úplne vás zdegenerovali cez média. O skutočnom stave sveta však neviete vôbec nič. Ak chcete zmeniť svoje životy a byť naozaj šťastní, získať poznanie tak toto je vaša jediná cesta. Sloboda už neexistuje a ľudí kvôli pravde zabíjajú a masovo vraždia. To všetko iba preto, že svet ovláda 13 satanských rodových dynastií a oni majú pod kontrolou všetkých politikov. Toto ak každý z vás napíše na počítači a dáte si to vytlačiť môžete to rozdávať ako papieriky na uliciach a hlavne to môžete hádzať ľudom do schránok. Uvidíte aký prevrat spoločne urobíme a koľko ľudí sa dozvie pravdu.

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka