Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Od nepamäti nám v celom svete vládnu zločinci a psychopati, ktorí spôsobili, aby väčšina ľudstva zdegenerovala a videla svet tak ako chcú oni.

  Od nepamäti vo svete vládnu vždy pri moci len psychopati, homosexuáli, pedofili a zvrátení ľudia posadnutí vládou nad celým svetom. Všetci čo vládli vždy ľudstvo rozdeľovali, aby sme si mysleli, že sme iní a rozdielni. Odkedy existuje na Zemi 250 rokov rodina Rotschildovcov, oni sú to najväčšie zlo, ktoré prekonalo všetky iné formy zla od existencie ľudstva.
 Zamyslel sa niekto z vás obyčajných ľudí nad tým, že vy nemáte žiadnu moc? Zamysleli ste sa nad tým, že vy netvoríte vôbec nič? Netvoríte ani potraviny, ani technológie, ani zbrojný priemysel, ani farmaceutický ani nevyrábate oblečenie. Tak isto neovládate všetky média na svete, ani si netlačíte peniaze z ničoho ako oni. Neovládate CIA, MOSAD ani NASA. Netlačíte knihy a prijímate všetko čo vám oni dajú bez toho, aby ste sa zamysleli každý sám za seba od koho to prijímate a kto za tým všetkým stojí.

Všetci, žijete svoje stresové rýchle životy len preto, lebo toto všetko vám nanútili a vy ste v ich systéme z ktorého sa nedokážete odpojiť. Nikoho neurážam len hovorím fakty. Ste otrávení liekmi, chémiou, jedmi na oblohe, jedmi v potravinách, jedmi v oblečení. Ožarovaný WI-FI, žiaričmi antén, družicami cez satelit a mobily. Všetko čo oni vyrobia vy beriete bez mihnutia oka. Beriete to len tak pudovo ako hodíte prasaťu žrádlo do chlieva. Aj ono po tom vyštartuje ako vy. Mnohí z vás ani nemáte potuchy o čom je váš vlastný život. Nemáte potuchy ako sa dostať z problémov a trápenia a už vôbec nie ako zistiť čo s vami robia. Bez toho, aby ste vedeli čo robíte a čo beriete a čo požívate vy, robíte to aj tak len preto, že oni vám to podhodili. Ak by neboli Rotchildovci na svete bolo by všetko ok, ale vždy kto vládne chce ničiť a chce tyraniu. Ak majú pod kontrolou psychopati celý svet, presne takto to vyzerá. Ak by to tak nebolo, tak by každý verejne o nich v televízii rozprával aj politici, ale po prvé sú z nich všetci posraní a po druhé väčšina je nimi nasadená a kúpená. Ak ľudia nedostanú rozum a nespoja sa na celom svete, tak jediné čo po nás ostane je miesto na cintoríne a 14 znakov na kríži alebo náhrobnom kameni.

Teraz k pointe a jadru veci. Svojim prepracovaným nápadom roky odovzdávaním z generácie na generáciu budovali moc a bohatstvo skrze banky, ktoré majú vo vlastných rukách aj skrze kúpených ľudí v každom štáte. Ak k tomu pripočítame tlačenie dolára z ničoho cez FED, tak sa netreba čudovať kto ovláda svet a všetko čo sa deje. Takto vytvorili obraz odkedy existujú média o nepriateľoch v rôznych štátoch. Koho štát potrebujú Rotschildovci zničiť a ešte ho nemajú pod kontrolou, tak vždy najprv urobili z neho verejne nepriateľa a sfanatizovali národy nevedomých tupých ľudí proti ním. Takto vždy nové generácie, ktoré práve v každej dobe rástli si toto zobrali k srdcu ako mienku štátu, novín aj televízie pretože, každý primitív rozmýšľa v duchu toho, čo štát, televízia a noviny povedia to je sväté. Takto krok za krokom zmanipulovali dejiny, knihy, NASA, noviny a všetko čo sa kedy dialo vo svete. Oni chcú, aby sme sa všetci na svete nenávideli a vraždili a aby sme im uľahčili krok ako nás všetkých zabiť. Takto sa zabíjame a nenávidíme ich pričinením medzi sebou. Duchovná neznalosť Boha a Satana nikoho z nevedomých ľudí neospravedlňuje, ani tých čo si myslia, že sú to bludy a smejú sa na tom. Rotschildovci a všetky ich generácie sú Satanisti aj nimi nakazené ľudia v Americkej vláde. Amerika ničí a zabíja vlastný národ vo veľkom aj celý svet len preto, že sú to psychopati, ktorí vyznávajú Lucifera. Ich túžba je nakaziť celý svet svojimi odpornými zvrátenými zábavami a svojou deviáciou. Práve preto nikdy nič normálne z Ameriky neprišlo a práve preto naše mladé generácie robia všetko choré a zvrátené čo vidia v televízii. Rotschildovci sú síce psychopati a duševne vyšinutí, ale sú dosť múdri zároveň. Oni tvoria všetko a dobre vedia, že primitívní ľudia na nízkej úrovni príjmu všetko čo sa vyrobí a čo sa im podhodí ako zábava. Ja osobne pohŕdam všetkým chorým, zvráteným aj celou televíziou a všetkými vecami ktoré tam dávajú.
Ak človek dostane rozum a vedomie sa mu zvýši na inú vyššiu úroveň, vtedy pochopí ako všetko naozaj funguje. Až vtedy človek precitne zo spánku nevedomosti a už nie je slepý ani ich otrok. Až vtedy človek pochopí ako všetko do seba zapadá a ako všetko zo všetkým súvisí na tomto svete.

Potom už vylúčite všetky najviac otrávené potraviny kde je toto: glutaman sodný, palmový tuk, palmový olej, glycerín, sójový tuk, sójový olej, margarín, benzoan sodný, glukózo-fruktózový  sirup. To všetko je malá časť tých najhorších jedov čo rozkladajú náš organizmus. Kto toto všetko nevie je stratení. Nevedomosť vážení bratia a sestry nikoho nikdy neospravedlňuje. Malé dieťa ak sa hrá z ohňom a oheň ho popáli oheň mu nekričí predtým hej prcek, ty ešte nemáš rozum tak teba nepopálim. Ani ho oheň neupozorní, že to bude príšerne bolieť. Ak to dieťa umrie je to jeho problém. Každý máme svoj osud, ktorý je odlišný od druhých ľudí. Práve preto nemôžeme mať všetci rovnaký osud. Okrem toho máme slobodnú vôľu, že sa môžeme rozhodnúť čo urobíme. Ak niekto, žije v nevedomosti a tieto všetky aspekty života hmotného aj duchovného neovláda, sám si je na vine. Pretože len ty človek si strojcom svojho šťastia a nikto iný. 

Najviac ľudstvo rozdelili tým, že všetci nevedomí si myslia, že sme iní a rozdielni. Každý toho druhého pokladá za iného. Umelo nám od narodenia podsúvajú to čo chcú, aby sme si mysleli a robili. Povedali nám, že jeden je bohatý a druhý je bezdomovec, alebo má málo peňazí. Okamžite  si človek myslí, že je medzi nimi rozdiel. Bohatí pohŕdajú chudákmi a chudáci preklínajú bohatých a závidia im to čo oni nemôžu mať. V rase aj v náboženstve nás tiež rozdelili svojimi chorými názormi a my si to fixujeme do hlavy len preto, že takto sme sa narodili a niekto to hovorí. Potom vznikajú vojny medzi rasami a náboženstvami, lebo Rotschildovci to tak chcú. Oni ešte platia všetky vojny a financujú obe strany. Im je jedno kto vyhrá. Oni nemajú radi nikoho. Vždy z vojny a utrpenia vyťažia a ich plán nastoliť tyraniu a vyhubiť čo najviac ľudí im postupne stále viac a viac vychádza. Ak by som sa mýlil, už dávno by boli po smrti ale otupené, otrávené a mysľou zdegenerované ľudstvo vo väčšine o tom stále nevie. To nestačí, že tisícky ľudí na svete o tom vie čo oni robia keď miliardy spia v nevedomosti. Doslova to znamená len jednu vec, že vy čo ste nevedomí bránite tomu, aby bol mier a láska. Namiesto toho oni stále pokračujú vo svojich chorých plánoch. Každý nevedomý manipulovaný a zaslepený človek na Zemi je strojcom toho, že ničia našu planétu aj mňa a každého z našich rodín a známych. Vy síce nerobíte to zlo, ale vďaka vašej benevolentnosti a nezáujmu o vlastný život a život tejto zemi to presne takto pokračuje. Nikto z nás nie je iný a rozdielny a všetko sú to len umelo podsunuté označovania takzvané nálepkovanie. Všetci ľudia na svete sme jedno a to isté. Neexistuje žiadny černoch, arab, cigáň, aziat ani Európan, Američan, Číňan, Mongol, ani chorý ani zdravý, ani mongoloidný, ani zvrátený, ani antisemita, komunista, kolaborant, demokrat atď. Toto všetko je kamufláž a naschvál umelo vyrobená podsunutá  idea. Tá za následok vyvolá rozdelenie národov,  vraždenie, vojny a nenávisť.
 
Tento celý diabolský plán rodina Rotschildovcov už vymyslela v dobách Napoleona a len si to ich generácie odovzdávajú aj s majetkom a stále vyššou mocou. Odkedy začali existovať noviny, televízia a internet, oni to majú o to ľahšie ako si s ľuďmi robia čo chcú. Nie je to nič príjemné zobudiť sa zo sna a precitnúť ak človek príde k rozumu a zistí, že doteraz bol len ich nevedomým otrokom. Je to veľmi smutné.

Ak nechceme, aby nám aj naďalej vládli psychopati a zločinci, tak nestačí len doma vykrikovať svojej žene alebo žena mužovi. Netreba pozerať televízor kde nám klamú vo všetkom od rána do večera. Televízor je diabolská zbraň. Každý z nás ľudí si dobrovoľne púšťa satana do svojho domu pretože vlastníte televízor. Ten istý televízor je satanov prostredník. Slúži len k jedinému cieľu, aby u vás doma vyvolal stres a aby vás pobúril vo všetkom v čom sa len dá. Aby ste cítili nespravodlivosť zo svojej životnej situácie. Ukazujú vám non stop správy čo sa stalo vo svete. Ani jediné slovo nie je pravda. Opak je pravdou čo ukazujú.
Zamysleli ste sa už niekedy nad tým, čo ukazujú televízne noviny a prečo to ukazujú? Celý život všetky televízie robia len to čo im kážu Rotschildovci. Všetky televízie sú ich vlastníctvo. Zrádzajú nás vlastné ľudia z vlastnej krajiny. Všetci moderátori až po vedenie. Sústavne klamú a zavádzajú. Podieľajú sa na chorom dezinformovaní. Treba si položiť aj inú otázku. Kto je vôbec zvedavý na zlo a na to čo sa deje vo svete každý deň ? Nikto z nás normálnych ľudí ale....Je tam to ale. Viete prečo? Preto lebo tých normálnych ľudí je z nás menej. Prevažná časť našich bratov a sestier je absolútne sprostá a otupená systémom. Chytili sa do siete veľkému pavúkovi a ocitli sa v pasci. Ten veľký pavúk sú zvrátený satanistický ilumináti. Naši bratia a sestry čakajú každý jeden deň pred televíziou čo sa zasa stalo. Komu čo vybuchlo, koho zabili, kde havaroval vodič auta, kde bola zrážka áut, kto koho znásilnil, akú mafiu zatkli, čo zas x krát zdražie, kde padlo lietadlo, aká vláda padla, aká mena padla, čo robí ISIS, čo plánuje ISIS, komu zas odrezali hlavu, aký štát ide niekoho napadnúť, kde je vojna alebo kde hrozí vojna, kde sa stratilo dieťa, kde bola potopa, smršť, zemetrasenie, tsunami, aká vláda sa odvoláva, koho volia v inom štáte, čo robia na konci sveta, kto bol podvedený, koho zavreli do basy atd.

Mohol by som pokračovať donekonečna ale sa mi nechce. Všetko je to choré a negatívne. Kto to robí? Televízie sú zvrátené a cieľavedome ukazujú non stop celý deň zlo. Prečo to robia? Na príkaz iluminátov. Robí sa to v každom štáte, ktorý majú pod kontrolou. Čiže to robia celému svetu. Lebo pod kontrolou nemajú len 3 štáty. Teraz sa skúste vžiť do myslenia našich sprostých bratov a sestier,  ktorí všetko čo vidia doslovne žerú. Pre nich je to čo bolo odvysielané sväté. Sú zaslepení a majú klapky na očiach. To nie sú len cudzí ale aj naši vlastní v rodinách. Ak im poviete, preber sa však to je inak. Viete čo urobia? Mesto toho, aby si vás vypočuli ešte vám vynadajú a začnú sa s vami na smrť hádať. Toto sa deje v rodinách po celom svete. Prečo sa to deje? Nie je možné, aby sa vedomím prebudili všetci. Niektorí  z nás sú múdri a už vedia čo sa deje a nenechajú sa nikým oklamať. Tí druhí z nás sú nevedomí a ich úroveň je obmedzená až natoľko, že nedokážu myslieť sami za seba. Za nich totiž už myslí televízia. Oni si len myslia, že myslia sami, ale nevedia o tom, že sami myslieť nevedia. Televízia im natoľko zdegenerovala myslenie, že oni rozmýšľajú len na základe toho čo im ukázali a umelo podhodili ako bludy a dezinformácie. Oni na základe týchto bludov vidia svet úplne inak. Hlavne vidia svet presne tak ako ilumináti chcú, aby ho videli. Oklamaní ľudia sa naučia žiť presne tak ako vidia. Myslia si, že žijú tak ako chcú a že rozmýšľajú sami za seba. Ale z tohto vyvediem každého na svete. Oni neužijú ako chcú ale žijú len tak ako im systém dovolí, aby žili. Oni nerozmýšľajú sami za seba ale rozmýšľajú tak ako systém chce, aby rozmýšľali. Systém im skrze iliminátov ukazuje život tak ako potrebujú. Potom si takýto ľudia vytvoria rozmýšľanie len na základe toho čo poznajú z televízie. Ak by im to umelo nepodhodili, ich myseľ by bola iná a iné by boli aj ich životy a osudy. Takto zmanipulovaní ľudia nedokážu žiť tak ako by v skutočnosti chceli. Oni žijú svoje umelé životy. Sú ako naprogramovaný roboti. Ráno stanú, idú do práce. Večer prídu domov. Prvé čo urobia mesto toho, aby sa regenerovali a dobre najedli a okúpali, zapnú televízor. Dajú prednosť sebe a svojmu zdraviu pred cudzími. Zaujímajú sa o životy a osudy iných len nie o ten svoj. Nechajú sa umelo zaťahovať do problémov celého sveta. Takto vzniká ešte väčšia nespokojnosť a podráždenosť. Takto vznikajú hádky a spory v rodinách. Rozbité manželstvá a rodiny sú každodennou realitou. Obyčajní, chudobní, utrápení ľudia sa stavajú ešte viac zničenými a zdevastovanými na duši. Naberajú na seba samé záťaže, ktoré im nepatria. Každý má vlastný život aj vlastné problémy aj bez celého sveta. Takto okrem svojich bolestí pribúdajú aj cudzie bolesti.

Práve preto všetko čo som spomenul je nutné napomáhať nevedomým oklamaným ľudom šíriť pravdu a ukázať im cestu. Najdôležitejšie je vyhodiť televíziu z okna.  Ak vyhodíte Satana z bytu a budete silný na duši i na tele tak Satan nad vami nebude mať žiadnu moc. Je to len jeden nechutný zvrátený skurvysyn ako všetci jeho prisluhovači. Ak nájdete pokoj na duši on sa ho bude snažiť zničiť. Poznám ho veľmi dobre osobne a viem akými zbraňami bojuje. Nedokáže vás premôcť viditeľným spôsobom a vždy to skúša tajne a skryto. Skúša rozdeľovať vaše rodiny, vaše súkromie skrze rôzne umelo podsunuté veci, ako aj technológie a nové trendy. On len čaká ako sa všetci chytíte do siete z ktorej niet úniky. Ako budete závislý na všetkých druhoch zábav a zvráteností, ktorým je on kráľom a tvorcom. 

 Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda


https://www.youtube.com/watch?v=9SvOrMQuQ_U

Kdo je antikrist - Prof. Dr. Walter Veith

   PRINT RSS

             
Hlavná stránka