Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Chazarsko-sionistická vláda Slovenskej republiky hanobí Ruský národ a posledný odpočinok našich osloboditeľov v Bratislave na Slavíne.
 

Už veľmi dlhú dobu sa vláda Slovenskej republiky tie všetky minulé ako aj tá terajšia na čele s našimi predstaviteľmi snaží na pokyn iluminátov zničiť náš drahý milovaný Slovenský národ. Nie je to pre nás zainteresovaných žiadna novinka, že v každom štáte po celom svete chazarská mafia rozprestrela svoje chápadlá. Slovensko a Česko nie sú výnimkou. Vo vláde Slovenskej republiky je veľmi veľký počet ľudí, ktorí sú dosadení Rotschildovcami, aby zničili náš štát a doviedli ho presne tam, kam títo sociopati potrebujú. Treba si jasne položiť dosť výstižnú otázku a aj si na ňu odpovedať. Sú takýto ľudia vlastenci? Nie sú. Ku Slovensku necítia  vôbec nič. Sú to ľudia Rotschildovcami vybratí, ktorí majú chazarský pôvod. Prešli dôkladnými previerkami inak by neboli tam kde sú a nehájili by záujmy satanizmu.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Od Lubomíra Schmida\foto\13162154_10153584739917686_1419427418_n.jpg
Putin je symbolom mieru a zachovania všetkých tradičných dobrých hodnôt a morálky

Ich spoločnou črtou alebo nazvime to devízou sú tieto vlastnosti: bezcitnosť, nulová empatia, nadradenosť, opovrhovanie dobrom a láskou ako aj všetkými skutočnými a pravými hodnotami, ktoré uznáva celý svet, teda tá dobrá časť ľudstva. V neposlednom rade sú to zapredanci, ktorí zapredali svoju dušu Satanovi. V našej politike ale býva to v každom štáte po svete sa nachádzajú aj politici, ktorí s týmto zlom nemajú naozaj nič spoločné. Musia sa pretvarovať a taktizovať teda hrať to na dve strany. Byť dobrým aj pre Rusko a nepohnevať si ho a zároveň sa nesprotiviť ani Amerike a tiež si ju nepohnevať. Koho sa boja viac o tom je zbytočné polemizovať a viesť nejaké diskusie. Každý múdry človek aj politik vie kto je naozajstné zlo na tomto svete. Dobre vedia, že Rusko je nevinné a na strane dobra, lásky a čestnosti. Vedia však aj to, že ak si pohnevajú Ameriku teda sionistov- iluminátov, tak budú mať sakramentský problém. Nazval by som to doslova existenčným problémom. Preto je v našom štáte ako aj v iných štátoch viac táborov kto za koho kope. Ako hovorím, nie všetci sú zlí. Ale ako sa ja na celú vec pozerám z nezaujatého nadhľadu?  U mňa je taký človek, ktorý to hrá na dve strany taktiež zlo. Prečo? Lebo dobrí, múdri, čestní, milujúci ľudia vyznávajúci skutočné hodnoty sa nikdy za žiadnych okolností neodklonia od pravdy. Nikdy nezradia a nebudú paktovať so zlom len preto, aby sa zachránili. Ten kto je človek pravdy v pravde žije aj umrie. Ja sa tým riadim a považujem to za jedinú správnu existujúcu cestu. Za žiadnych okolností by som nezradil sám seba, svoj národ, svoju dušu ani Boha. Ten kto je dobro a láska to nemá v sebe a takéto hodnoty sú mu cudzie. Na strane druhej jediným možným ospravedlnením pre takýchto ľudí čo to hrajú na dve strany zo strachu je práve ten strach. Nemôžeme chcieť aby boli všetci silní ako som ja. Je samozrejmé a aj to viem pochopiť, že ľudia, ktorí ešte neprešli tým čo ja rozhodne strach cítia a inú voľbu nepoznajú.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Od Lubomíra Schmida\foto\13140508_10153583522347686_1139830000_n.jpg
Putinova viera je pravá. Neschováva sa za Boha ako falošný Judáši Slovenskej republiky, ktorí paktujú so Satanom a nehanbia sa vstúpiť do kostola ako občan Kiska

Teraz idem priamo k pointe tohto článku. Tí politici, ktorí sú vinní vo všetkých bodoch a sú čisté zlo, teda priami prisluhovači Satana ako občan Kiska, tak takí ľudia ako on bojujú proti Rusku všetkými možnými spôsobmi. V našej vláde, parlamente a celkovo v politike máme dosť veľký počet takýchto zločincov. Všetko sú to nesvojprávni ľudia, ktorí sú len otroci a doslova bábky v rukách Rotschildovcov a pedofilného Vatikánu.  Prezident Putin je úžasný človek a veľký bojovník. Vie to celý svet ale tí na strane Satana sa ho snažia úplne zlikvidovať a zdiskreditovať. Vymýšľajú si na neho choré veci. Vláda Slovenskej vlády tá časť, ktorá paktuje so Satanom robí také isté kroky. Slovenský národ zatiahli do existenčnej krízy o prežitie nás všetkých. Zruinovali našu krajinu a vydrancovali ju ekonomicky čo znamená, že nás zadlžili na ďalšie generácie. Aby to všetko nestačilo, tak chcú zatiahnuť do nášho štátu arabský smrad a zabijakov, ktorí nám rozložia našu kultúru a náš milovaný hrdý Slovenský národ. Satanistickí zradcovia Slovenského štátu nevedia prísť na meno Putinovi ani ruskému národu. Očividne očierňujú ruský národ aj ruskú kultúru. Stavajú ich do roviny zla a celý svet ako aj Slovenský národ sa snažia opiť rožkom.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Od Lubomíra Schmida\foto\13140953_10153584738767686_1555494214_n.jpg
Amerika kričí do sveta, Rusko je zlo a agresor a ja sa pýtam ako môj Putin. Kto má na svedomí genocídy? My alebo vy? Kto kolonizuje, drancuje a vraždí svet? My alebo vy? Kto nás obkľúčil zo všetkých strán? My vás alebo vy nás? Kto robí Satanizmus? My alebo vy? Neprovokujte nás. Zlo bude zničené.

Sú na to dôkazy a múdry Slováci to vedia. Cez zapredané platené sionistické lacné prostitútky média deň čo deň klamú a dezinformujú národ a z Ruska robia diabla. Pritom ich pán je diabol ale oni sa snažia to zlo zhodiť na Rusko. To sú praktiky Satanove. Presne takto to funguje. Satan je klamár a zhnitá duša, ktorá z toho čo je on sám obviňuje nevinú krv. Rusko a Putin sú nevinná krv. Snažia sa oklamať celý národ a zatiahnuť nás do vojny s Ruskom. Do vojny nevídaných apokaliptických rozmerov. Rusko je pritom náš hrdina a záchranca. Rusko je ten kto nás drží pri živote. Rusko je štát, ktorý je nevinný vo všetkom a tak aj pre Bohom. My sme jedna krv Rusko a my sme bratia. Vždy to tak bolo a aj to tak bude na celú večnosť. Sme Slovania a jedna rodina. Máme spoločné hodnoty aj záujmy. Putin to má ťažké a je nútený klamať, nehovoriť čo sa naozaj deje do detailov. Nemôže si dovoliť vyvolať celosvetovú paniku a nemôže provokovať sociopatov. Ak by čokoľvek vyhlásil čo nemá, tak USA sú schopné okamžite napadnúť Rusko. Putin by veľmi rád povedal pravdu celému svetu tak ako všetko je, ale nemôže. To prečo som už raz vysvetlil. Vznikla by panika kde pravda bolí a ničí ľudskú psychiku. 7 miliárd ľudí by vyvolalo tak silné negatívne vibrácie ako strach, panika, zúfalstvo, nenávisť, že by to táto Zem energeticky nevydržala. Okrem toho by tieto negatívne energie nasýtili všetky temné entity ako aj Satana samotného. Oni sa totiž živia týmito nízkymi hrubohmotnými energiami. Však aj práve preto ľudí udržujú ilumináti ako aj Vatikán v strachu, zúfalstve a beznádeji. Média im k tomu veľmi pomáhajú. Ja nie som Putin a tým čo robím neohrozujem ani svet ani náš národ. Práve preto som sa rozhodol chrániť svoj Slovenský národ a všetko čo Putin nemôže hovoriť ja hovorím na plno. Necítim strach a neviem čo to je. Preto to robím. Pravda sa nedá zastaviť a je potrebné prebúdzať čo najviac našich bratov a sestier zo spánku nevedomosti ako duchovného tak aj všeobecného. Tieto veci musia prísť na svetlo a náš Slovenský národ si ich musí začať uvedomovať. Potom je potrebné aplikovať tieto informácie do našich životov a začať vytvárať tlak na našich satanistických politikov. Treba vytvoriť plán aj stratégiu ako ich zlikvidovať a zastaviť a aj kto to urobí a ako. Nie je mysliteľné, aby sme sa nechali zlikvidovať a pozabíjať. Toto nie sú srandy a je to veľmi nebezpečné čo sa s nami o chvíľu môže stáť. Väčšina ľudí sveta ako aj u nás ani nevie čo sa skutočne deje a aj to čo ako tak vedia je všetko inak. Skutočné pravdy sú pekne prekrútené a zamaskované tisíc spôsobmi. Veď práve Satan a jeho prisluhovači sú v tom expertmi ako miasť národy a podhadzovať im bludy.
Teraz si dovolím povedať niečo o Slavíne v Bratislave. Týka sa to nás všetkých aj našich bratov ktorí sú na našej strane a vždy boli. Slavín je masový hrob vojakov z Ruska, ktorí nás oslobodili. Slavín nie je cirkus ani park zábavy a oddychu.  Viete čo sa tam však deje? Nehovorím, že stále v kuse ale deje. Každý si tam robí čo chce. Skôr ako to vysvetlím tak položím otázku. Môžete si robiť čo chcete na cintoríne? Alebo na pohrebe? Nie nemôžete. Ale na Slavíne nikto z chorých ľudí nerešpektuje kde sa nachádzajú. Chodia tam ľudia, ktorí sú dobrí aj zlí. Tí dobrí sa správajú presne ako sa má správať. Aj ja sa tak správam. Treba tam biť ticho. Oddýchnuť si, pozerať sa, sedieť alebo stáť, fotiť si fotky, nahrávať video ale to je všetko čo sa tam má robiť. Tí, ktorí však normálni nie sú tam robia viete čo? Mladí sa tam bozkávajú, robia sexuálny harašment, dokonca tam súložia, večer ani nehovorím. Skáču tam na skateboarde a jazdia tam na bicykloch. Iní tam zas kričia, donesú rádio a robia si tam diskotéky, fetujú tam, nasávajú alkohol. Nemá zmysel pokračovať čo všetko tam robia a čoho som bol svedkom veľa krát. V nočných letných hodinách to tam býva najhoršie. To o čo mi ide je spravodlivosť. Slavín nie je bordel ani hodinový hotel na sex. Taktiež to nie je vaša domácnosť ani zločinecký syndikát ale tieto veci sa tam dejú stále. Tu nejde o problém toho, že ak niekto nie je normálny a nevie sa správať tak je to len o jednotlivcoch. Tento problém spôsobila satanistická sionistická vláda Slovenskej republiky, teda tá časť z nich čo vedú tento štát a sú sem dosadení Rotschildovcami. To sú presne oni, ktorí sa tomu tešia. Tešia sa z toho a dobre sú si toho vedomí, že Slavín je masový hrob. Všetci vedia, že to je masový hrob a vedia to aj bežní ľudia. Každý dobre vie ako sa má správať a čo znamená kľud aj posledný odpočinok.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\foto sla\91cf82fc1d400eae7013da39b978d975422642f0.jpg
Slavín je masový hrob 6000 vojakov Ruskej armády, ktorí dali za našu slobodu svoje životy a preto si zaslúžia patričnú úctu zo všetkým čo k tomu patrí

To ako sa správajú ľudia, ktorí ten odpočinok ničia je dôsledok masírovania hláv sionistov cez média a cez nízku zvrátenú zábavu. To oni majú na svedomí degradáciu našich bratov a sestier, ktorí sú držaní takto nízko. Tá najhlavnejšia a najpodstatnejšia vec je však aj tak iná. Sionistická časť vlády Slovenskej republiky je vinná vo všetkých bodoch z toho, že neháji záujmy Ruska a že hanobí ich meno. Nie len, že robia všetky kroky k ich očierňovaniu ale paktujú s diablom, ktorý chce Rusko vyhladiť zo Zeme. Preto sa nemôžeme čudovať, že im je jedno prečo sa hanobí Slavín a posledný odpočinok masového hrobu našich osloboditeľov. Ani jeden z týchto skurvysynov a to som veľmi mierny vo výraze by toto nedopustil,  aby bola takto hanobená pamiatka ich rodiny. Ani jeden z nich by sa takto nesprával na cintoríne ani na pohrebe. Ja sa však pýtam celého národa a všetkých múdrych ľudí. Je masový hrob v počte 6000 osloboditeľov niečo menej? Je takéto správanie na takom mieste prístupné a v poriadku? Len zato, že Slavín nie je oplotený a je tam voľný vstup zo všetkých strán? Tomuto hanobeniu treba okamžite zabrániť a ja som ten kto sa o to postará. Treba vyvodiť všetky kroky k riešeniu aj potrestaniu bandy vrahov a psychopatov. Hanobenie masového hrobu a neúcta k ich pamiatke sa dostane do celého sveta, aby každý vedel aká zločinecká sekta sídli v Slovenskej vláde. Nie je v záujme Ruska tieto kroky a opatrenia robiť na Slavíne lebo Slavín je na Slovensku a to, aby sa toto nedialo a aby bol Slavín zabezpečený, má byť starosť Slovenska a teda Slovenskej vlády. To čo je veľmi dôležité vedieť je fakt, že Satanistická ambasáda USA je podozrivo až príliš blízko Slavína. To nie je náhoda lebo náhody neexitujú. Je to cieľavedomý zámerný krok. Aby boli zločinci a Satanove deti blízko odpočinku našich bratov. Podstatnú časť toho prečo to tak je určite zohráva okultizmus a čierna mágia. Satan nedá pokoj nikomu ani mŕtvym, aby odpočívali. Už len posledná otázka. Kto by chcel aby sa nehanobil Slavín? Vari satanistický prezident Kiska? Odpoveď si položte každý za seba.
Odkaz zhnitým sionistom: nezahrávajte sa s mojim Putinom a prestaňte ho už provokovať. Len raz to skúsite, že ho napadnete a bude to váš posledný deň na tejto Zemi. Vy to neviete lebo ste chorí ale ja to viem.

Séria fotiek zo Slavína, ktoré ani nepotrebujú komentár a sú jasným dôkazom
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\foto sla\Erik Cvopa, Blcha, Chorche a Risko Hudec ktory v ten den zlomil skate pri fs pope z tretej, nevadi aspon bola sranda .jpg.241109_95520_11.jpg

 

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\foto sla\mino_kickflip_zo_stvrtej.210708_092332_31.jpg
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\foto sla\Lukas Karasek, MEGA noseslide, lokalita Slavin....jpg.120807_55636_11.jpg
Myslím si, že nie je potrebné aby som fotil ľudí pri súloži na Slavíne a každý si to domyslí sám.

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka