Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Agent satanistického Vatikánu na čele s Jezuitmi a ich čierny kôň Kotleba v úlohe akože spasiteľa národa Slovenska.

 

 

Skôr ako začnem chcem všetkých ľudí poprosiť o jednu a vec a dať im rady. Chcú nám zničiť slobodu prejavu a zobrať posledné zvyšky práv a slobôd. Nehovorím, že sa im to podarí ale pred svojim koncom chazarská mafia začala zabíjať ľudí ako nikdy a začala likvidovať všetky weby, všetky profily na FB, všetky You Tube kanály. Preto vyzývam každého prebudeného človeka aby si sťahoval všetky prebúdzajúce videá aj články a aby si to každý z vás dával na úložné disky mimo Váš počítač. Každý z Vás si stiahnite každý môj článok, ktorý som kedy napísal a všetky moje videá čo mám na You Tube kanáli.
Moje články sú na stránke, ktorá sa volá necenzurované stránky.
http://www.necenzurovane.net
Na pravo je rubrika kde sú ľudia,  ktorí tam prispievajú článkami. Pod fotkou mimozemšťana nájdete aj moju rubriku s názvom Gasudarjon Anti-Iluminát Andromeda. Ak to otvoríte nájdete tam každý môj článok. Keby zničili weby tak to bude vzácnosť dostať sa k takým informáciám.
Môj You Tube kanál s tým istým názvom:

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

https://www.youtube.com/channel/UC5gciiPsUX8DO2Ixd1huAGA/videos
Radím každému tak isto stiahnuť si každé video čo tam mám a uložiť to na úložný disk.
Snažte sa to šíriť kde sa len dá a hovoriť o tom každému. Láska a pravda zvíťazia.
Kotleba je čisté zlo. To ako sa mu darí, aby sfanatizoval davy ľudí a aby to jeho priaznivci nevideli je veľmi jednoduché. Maximálne divadlo a pretvárka. On robí to isté čo všetky strany vo vláde, z ktorých je pomaly každá bez výnimky nejakej riadená globálnymi elitami satanistov. Hitler robil to isté čo robí každý. U nás Kotleba, Sulík, Lipšic, Matovič, Kiska robia to isté čo robí Vatikán ako celok a to isté čo robí pápež František. Na vec sa dá pozrieť z viac aspektov. Dokážu to iba prebudení ľudia čo poznajú skutočnosti a ich taktiku. Za touto taktikou stojí čierna šľachta a jezuiti TOP tvrdé satanistické jadro. Jezuiti napísali aj Hiterovi knihu Main Kampf. Konkrétne ju napísal démon v ľudskej podobe vtedajší čierny pápež generál Ledachowski. Každý čierny pápež má zároveň titul generál a musí to byť iba jezuita.

Hitlera len cez média a cez ich systém podstrčili svetu ako bábku, že on je to zlo, že on je tvorca tej knihy. Platili mu kampaň aj vojnu. Každý dobre vie, že my ľudia ani Hitler ani králi ani politici ani prezidenti peniaze nevlastnia ani netlačia. Banky vlastnia len satanisti a vždy ich vlastnili iba oni. Vatikán, jezuiti, čierna šľachta a skupina chiméra sú to zlo čo ovláda Zem. Rotschild a spol sú len ich bábky a na nich je to zlo pred svetom akože hodené. Oni z toho majú za to veľké zisky. Ale späť ku Kotlebovi. Aby sme vedeli pochopiť ako je možné čo robí Kotleba musíme vedieť pochopiť čo robí Vatikán a čo robí zmrd František pseudopápež.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Kotleba a jezuiti\baranky_03.jpg
Dvaja zvrátení vyšinutí satanisti vodcovia satanského kultu Deviatej brány. Boss bossov čierny pápež Alfonso a bábka jezuitov pápež ľudu František

Obyčajní nevedomí či už veriaci alebo neveriaci ani netušia kto Vatikán a František sú. Nemajú to ako vedieť keď sú závislí na médiách kde sa pravda nehovorí. Nevedia čo sa šíri a čo sa naozaj deje. To je zásadný fakt. Potom sú tí ľudia manipulovaní a programovaní od narodenia. Čo sa veriacich týka tí sú sfanatizovaní s osobným zápalom pre vec a všetko vidia s nízkym vedomím. Ich duša a ich vedomie je zapúzdrené a z toho titulu nie je pre nich možné,  aby videli nejaké negatívne veci na Vatikáne alebo Františkovi. Vatikán a František robia čo na oko? Robia sa, že idú po stopách Krista. Robia sa, že sú svetlo, láska, nádej, dobro, a že milujú Boha. Čo však robia naozaj? Len my prebudený vieme čo robia naozaj. Ak skončia omše idú do podzemia a vraždia ľudí satanskými krvavými orgiami. Tie bludy čo majú predpísané na omši, aby hovorili ľudom alebo to čo je v Biblii to sa len nabiflia, aby mohli ojebávať ľudí. Oni tomu vôbec neveria a myslia si svoje o tom. Nehovorím tu o obyčajných kňazoch čo sú obeť ako celý svet ale o TOP jadre satanistov vo Vatikáne.

František je jeden z ich vodcov a ten kult sa volá kult deviatej brány. Kam smerujem? Keď Vatikán a Františka zvyšok sveta neodhalil tak ako môžu odhaliť Kotlebu? Ako môže nevedomý programovaný človek chápať ba vidieť to divadlo politiky a politikov? Kotleba kopíruje Vatikán. Jeho učitelia sú jezuiti-satanisti. Oni ho poslali na misiu aj si ho vychovali. Našli ho, použili aj vychovali. Dali mu do hlavy ich ciele, ich ideológie a ich taktiku. Dostal za cieľ robiť divadlo a naučiť sa vety, frázy a to všetko sa dokáže naučiť každý aj blbci. Vari sme nechodili do školy všetci? Chodili. Každý z nás tam chodil. Dobre vieme ako sme sa nasilu proti svojej vôli museli učiť hovadiny. Mali sme k tomu vzťah? Cítili sme k tomu lásku? Nie. Len sme sa nabiflili nasilu látky a úlohy proti svojej vôli lebo sme videli, že nás k tomu nútia. Nevideli sme kto nás núti ale vedeli sme, že inak skončíme veľmi zle a náš život bude tragický. Tento systém ovládajú satanisti a dnes to už vieme a vidíme čo sa na Zemi deje. Nútia nás žiť v strachu, v beznádeji a v boji o holý život. Ide nám a stále nám išlo o prežitie.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Kotleba a jezuiti\baranky_02.jpg
Démon v ľudskom tele inkarnovaný archón alias čierny pápež Alfonso. Je zodpovedný za masové satanské rituály a obetovania spolu z pápežom Františkom.

Takže keď sme sa my všetci museli učiť nasilu čo nechceme tak dobre vieme, že nabifliť sa vie každý všetko a čo sa mu zachce. Lenže politici to nemajú zo svojej hlavy a nemá to z nej ani satanista Kotleba. On je len bábka sociopatov a jezuitov. Platí ho Sorros, Rotschild, jezuiti a spol. Oni v každom štáte robia divadlo v politike a vymýšľajú strany a ich názvy. Delia ich umelo na pravice, ľavice a ako v USA na republikánov a demokratov. Sprostí nevedomí ľudia nevedia nič ale my vieme všetko. Teda ja viem určite všetko ak mám za seba hovoriť. Nevedel som vždy ale teraz už viem. Je jedno akej strane človek verí aj ako sa strana volá. Za všetky nitky ťahá len jedna sila a to sú satanisti. Oni sú bábkoherec a ľudia ako Kotleba, Sulík, Kiska, Bútora, Nicholsonová, Dzurinda, Radičová, Mečiar, Mesežnikov, Matovič, Lipšic to sú len ich bábky a robia len presne to čo im satanisti kážu robiť. Nerobia nič z toho zadarmo. Majú peniaze v Rotschild banke a tie zisky sú rozprávkové. Vrátim sa však ku Kotlebovi. Je to prízemný primitív a jeho vyjadrovacie schopnosti sú veľmi nízke. Je to človek veľmi násilnícky a nenávistný. Jediné prečo ho občania ešte neodhalili a neprekukli je len to, že sú klamaní a programovaní cez systém, cez školy a cez média od svojho narodenia až do svojej smrti. To sa bavíme len čisto o neprebudených a nevedomých ľuďoch. Pretože nevedia pravdu a nemajú ju kde vidieť a počuť len preto to nevedia a necítia. To je len časť toho prečo to ľudom ako Kotleba a politikom vychádza ako klamať národ. Tá druhá vec je zásadná prečo sa im to darí. Hrajú divadlo a ich pretvarovanie je úžasné. Alebo si niekto normálny myslí, že politik príde pred občanov, pred televíziu alebo naživo a bude o sebe hovoriť ja som satanista, ja som sociopat, ja som zlodej, som len ako bábka Vatikánu, jezuitov a Rotschildovcov,  idem ničiť národ, idem pomáhať svojim pánom čo ma platia robiť genocídu Slovenska, idem robiť genocídu Slovanov. Myslíte, že niekto to bude o sebe vyhlasovať? To isté robí Vatikán aj pápež, že celé roky hrajú divadlo, učia sa svoje texty a úlohy ako herci. Vari taká Clintonová alebo Bushovci keď sa dostali do politiky hovorili o sebe pred občanmi, že jedia ľudí? Hovorili o sebe, že sú satanisti a jedia ľudí za živa? Nehovoria to a nikdy nebudú.

Robia a vždy robili všetci opak. Pretvarujú sa. Sú naozaj iní ako to divadlo čo hrajú. Klamú, smejú sa na silu, hrajú sa na lásku, na dobro, na pomoc pre národ, hrajú na city ľudom a hovoria ľudom a národom len to čo ľudia chcú počuť. Nič z toho však nie je pravda. Nič z toho nie je úprimné ani pravda. Nič z ich sľubov sa nikdy nestane pravdou ani realitou. Takže teraz to ukončím. Kotleba je agent jezuitov a robí čo mu kážu. Ma za úlohu jediné. Klamať ako ostatný, pretvarovať sa, hovoriť o národe, o Bohu, o tom ako miluje národ, a má za úlohu nasilu aj keď nechce biť sa do prs a robiť zo seba doslova Boha. Má vyznieť pred národom ako keby bol on jediný národovec a jediný čo to myslí s národom dobre. Pritom pravda je opačná. On je nenávistný, je tyran a sociopat. Národ Slovenska neznáša a cíti k nemu nenávisť. On má však šťastie, že taktika jezuitov dokáže divy. Rozvrátia všetky strany, ktoré riadia a založili. Všetko sú to naozaj medzi sebou kamoši a len hrajú divadlo pred národom. Mám dojem, že každý z nás keby chcel sa dokáže pred kamerami hádať, biť, urážať sa a priať si smrť medzi sebou alebo basu ako to mnohí robia. Príklad: mám akože kamoša Kisku a dohodneme sa takto. Počuj Andrej dostali sme domácu úlohu od Rotschilda a jezuitov. Máme sa pred národom nenávidieť na smrť a budeme sa urážať. Musíme toto divadlo hrať bez chýb a vydržať to celé roky. Potom spustíme divadlo a hurá. Ojebaný Slovák skočí na lep ak opica na banán. Ako červík na háčik na udici. Chápeme sa už Slováci? Toto s nami robia X rokov od kedy politika vôbec existuje. Tá istá hra, tá istá taktika. Kamarát predsa nedá kamoša do basy a divadlo je na svete. Polícia a súdy sú pod kontrolou satanistov na celom svete  tak o čom sa tu máme ešte akože baviť? Všetky strany ak vidia, že národ im nič z toho nežerie aj keď sú úmyselne akože na nože tak pošlú jezuiti nového Slovenského Jánošíka Menom Kotleba, aby akože on jediný spasil Slovákov. Toto je taktika Jezuitov. Národ už neverí nič a ani nos medzi očami. Potom príde zrazu nič láskou milujúci Slovák ako repa aj keď chazar. Len on má krásne súcitné verše o Poľane, o Detve, o národe, o láske k národu. Len on chudáčik je jediný čo hlása reči o spáse národa ako dať dole ostatné strany, ktoré akože robia krivdu ubolenej Slovenskej duši. A kam dostanú takou taktikou jezuiti hlúpe Slovenské nevedomé ovečky čo sadnú na každý lep a robia méééééé? No kam? Predsa ako slepé stádo zaženú späť do košiara, aby sa nebodaj bože len tak náhodou nestalo lebo náhody neexistujú, aby sa Slováci stali prvý krát v živote slobodní a zbavení otroctva a tyranie. A pretože jezuiti to nikdy nedopustia tak preto vždy urobia chaos a z chaosu poriadok, ktorý by závidel aj satanský sociopat Orvell.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Kotleba a jezuiti\jezu_06.jpg
Agent jezuitov a ich bábka satanista Kotleba.

Keď už ubolený, utrápený, orabovaný, utýraný v beznádeji žijúci  Slovák nechce žiť a myslí na sepuku a už necíti žiadnu nádej, zrazu vtedy akoby z čistého neba príde Žofrej De Peyrak alias Jánošik Kotleba. Tak čo vtedy urobí národ? No predsa sepuku odloží na horšie časy a nechá sa opiť nádejou nie rožkom ako doteraz. Za nádej nič Slovák nedá. A Kotleba zas nič nedá za prázdne slová a za maškarádu bitia sa do prs a oháňania aký je to veľký Slovák. Jeho reči sú skoro do plaču. Ba nejedna mater by zaplakala aký švárny junák sa vyskytol čo nás spasí. Lenže Kotleba sa nevyskytol. On nie je Boh, ktorý je večný a vyskytuje sa všade. Kotleba ja plánované dieťa jezuitov a spočali ho incestom z Rotschildovcami. On je výškrab Satana a jeho posledná nádej ako odovzdať tupý stále dookola klamaný Slovenský národ na zlatej tácke satanistom presne jezuitom a čiernej šľachte. Ak by každý Slovák bol múdry, silný a informovaný ako ja tak Slovensko je dávno slobodné bez ohľadu na to čo sa deje vo zvyšku sveta. Ale ako poznám národ Slovenský aj keď nám každý deň budú brať ďalšie a ďalšie práva, slobody a Slováci už budú mať stolček po nohami a na hrdle kapucňu zo slučkou ani vtedy to ešte neuvidia lebo oni nechcú vidieť. Slovákom stačia sľuby, falošná nádej, falošný junáci a falošné strany. Slovák nevidí, že keď má 100 rokov a je pred smrťou, že od 18 rokov volí stovky strán videl mnoho prezidentov, mnoho vlád mnoho premiérov a stále trpí a slobodu nemá. Slovák verí a veriť bude aj keby takto žije 1000 rokov ďalej. Normálny človek však vidí okamžite, že politika je zlo a všetko sú to hajzli. Normálny človek vie , že my politiku nepotrebujeme. My potrebujeme svet bez politiky. Lásku a slobodu a nič iné. Lásku nemáme a otroctvo si nedáme. To je heslo Slovákov a ešte si svoje závislosti ako rakovinové mobily, otrávené potraviny, otrávený vzduch na oblohe zvaný Chemtrails, úchylnosti, porno, alkohol, cigarety, drogy, klamané správy, klamané dokumenty a všetko ostatné si bránia zubami nechtami. Slovák nemá žiadne právo, žiadne možnosti, žiadne súkromie ale on to nevidí. Nevidím a nepočujem to je krédo Slováka. A k tomu pripadá ešte jedno neviem. Slovák nevie, že má vedieť. A preto si žije svoj Americký sen. Keď však príde tá americká demokracia na Slovensko tak ako si ju prajú úchylní  zvrátení satanistickí jezuiti a Vatikán tak potom sa ukáže kto je našim katom. Budú to všetci vo vláde a v politike, ktorí nás kŕmili sračkami a otupovali naše mozgy nádejou a prázdnymi sľubmi. Keď príde vysnívaná akože americká sloboda v akú verí každý oklamaný nevedomý nič netušiaci Slovák tak potom bude realitou ak bude na uliciach Slovenska islamský pseudo fašistický džihád, ak budú naše ženy a muži aj deti recitovať nasilu sútry z nenávistného Koránu. Ak bude v MHD okrem satanskej nízkofrekvenčnej angličtiny počuť iný hlas aj arabský. Ak budú naše ženy nosiť vrecia na hlave a trčať im budú len oči, ak budú na Slovensku mešity a nič iné a každé ráno aj každú noc sa budú z minaretov ozývať zvolávanie na satanskú omšu hlasom Allááááááááh Aláááááááááh., Aláhu Akbar. Keď sa toto stane až potom Slovák uvidí aký bol blbý a komu slepo veril. Keby brali všetci moje slová vážne od kedy som ja vstúpil na scénu a prebúdzam národy, tak už dávno by bol na svete mier a láska a vyhli by sme sa tomu ako väčšina štátov na svete, že nemajú už vôbec žiadne práva. Ale ak nám zoberú už aj tie posledné tak bude naozaj Alahu Akbar. A vtedy budú ľudia ako Kotleba s pokrývkou Vatikánu alebo islamského štátu rezať našich ľudí na uliciach ako kozy na ramadán a budú sa odbavovať satanskými rituálmi na našich občanoch, rodinách a istotne už vtedy aj na vás všetkých.

Fašista Kotleba je pripravený na svoj džihád. Otázne je  len či sme pripravený my Slováci na to čo s nami plánujú potom urobiť? Otázne je koľko z nás Slovákov vie a koľko si žije svoj americký sen, že sú slobodní. Koľkí zo Slovákov nevie, že majú vôbec niečo vedieť?  Vtedy ak ich budú rezať už budú istotne vedieť aj oni. V štátoch ako Nemecko, Fínsko, Švédsko, Belgicko, Holandsko, Dánsko, Taliansko, Grécko tam už vedia. Už zažili čo to značí umelo vytvorená invázia čiernych kobyliek, ktoré žerú a režú všetko čo im príde do cesty. Nejedno mesto bolo vypálené, nejedna žena bola hromadne znásilnená, nejedna  hlava bola odrezaná a odťatá. Ak bude Slovensko stále rozdelené na tých čo vedia a tých čo nevedia, že majú vedieť tak Boh nám pomáhaj a Alah Akbar.
Kto by mal chuť zistiť kto sú jezuiti, Vatikán a kto Kotleba nech sa páči link:

10 faktov o jezuitoch
https://www.tartaria.sk/pravda-dnes/ovplyvnovanie/418-10-faktov-o-jezuitoch

Ostane Slovensko pod kliatbou?
https://www.tartaria.sk/pravda-dnes/ovplyvnovanie/377-ostane-slovensko-pod-kliatbou

Vatikanska Tajna - Jezuiti i Crni Papa
https://www.youtube.com/watch?v=slpr5HGhI7w

Katolické důvěrné | Ohavná tajemství jezuitů odhalena!
https://www.youtube.com/watch?v=q3vNq3j_2MI

Vatikán katolícka cirkev v rukách jezuitov je genocídny teroristický stroj na zabíjanie
https://www.youtube.com/watch?v=F6XJ_KDI7Uo

PREČO SA ZBABELEC KOTLEBA A FALOŠNÝ POPULISTA FICO NIKDY NEOZVALI PROTI PROTIÚSTAVNEJ PRIVATIZÁCII VODY V BANSKOBYSTRICKOM KRAJI?
http://www.necenzurovane.net/volby2016/volby6.html

POLITICI, MÉDIÁ, MIMOVLÁDKY, KOTLEBA... 
http://www.necenzurovane.net/volby2016/volby31.html

ABY BOLO JASNÉ, NARCISNÝ DIKTÁTOR KOTLEBA, ŠPINAVÉ SISKÁRSKE PRASCE A IM SÚŽIACI ADMINI Z FACEBOOKU
 http://www.necenzurovane.net/cenzura_fb/cenzura7.html

Siskárski a kiskoidní gauneri a hajzli, sliediaci, udávajúci a blokujúci na facebooku, spoločne so zločineckými gaunermi z vysokej politiky, chránia zapredaného Judáša, vlastizradcu, kolaboranta a ich poníženého sluhu, Mariána Kotlebu

http://www.necenzurovane.net/cenzura_fb/cenzura32.html


   PRINT RSS
             
Hlavná stránka