Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Zlikvidujme Satanistov z tejto planéty okamžite a nečakajme už ani jeden deň inak nás budú potomkovia preklínať.

 

Určite ste si všimli ako dennodenne ukazujú reklamu kde hovoria ako je naše Slovensko silné a ako sa stalo silnou Európskou krajinou. Hovoria tam, že rastieme a prosperujeme. Vraj bude naša budúcnosť istá len s Európskou úniou. Hovoria, že Slovensko sa len vďaka eurofondom mení na vyspelú krajinu. K takýmto zvráteným bludom ešte na tie reklamy využívajú malé sprosté a úplné nevedomé deti, ktoré ani nevedia čo hovoria. Ak by to tie deti vedeli, tak sa povracajú zo seba načo sa dali zneužiť. Ešte sa tie deti tvária múdro a dôležito ak to hovoria. Tá reklama je nášmu štátu nanútená a kto za tým stojí to viete všetci. Predsa satanisti a králi iluminátov a naši politici prisluhovači Chazarskej mafie.

Tá reklama je zlá a chorá. Je to výsmech zabíjaniu a likvidovaniu tohto sveta. Je to výsmech likvidovania ekonomík všetkých štátov rad radom za sebou. Slovensko považujem za nesvojprávny štát, ktorý sa nechal zotročiť. Mne je jedno, že som Slovák to je len nálepka a nič viac. Predovšetkým som človek a hlavne duša, ktorá je nesmrteľná. Keď vidím aký je môj národ sprostý tak to nazvem priamo bez toho, aby som sa na niečo hral. Každé zlo aj primitívne činy treba jasne pomenovať. Tak isto treba vždy menovať priamo konkrétnych ľudí, ktorí za zlo zodpovedajú.

Skôr ako začnem objasňovať fakty a dôkazy položím vám otázky a všetci si vo svojom vnútri na ne odpovedzte.
Kde sú vaše hranice? Čo všetko ste ochotní strpieť, aby ste sa ešte nebúrili? Nestačí vám vidieť čo sa deje každý deň vo svete? Myslíte, že vás sa to netýka? Stále sa spoliehate na našich politikov? Ste stále presvedčení, že nám politici pomôžu? Myslíte si, že nás zachránia iné štáty?

Vtedy ak príde vás čas vy všetci povstanete. Všetka sila, ktorú potrebujete je vo vašej duši a vo vašich rukách. Nie je tu nikto kto by vás ochránil. Ani tu nikto nebol. Nie je tu nikto kto by sa vás zastal. Teraz sa poobzerajte okolo seba. Naše finančné systémy boli unesené generáciou zlodejov. Zatiaľ čo vy pracujete tvrdšie a tvrdšie za menej a za menej. Táto hra je namierená proti vám. Proti každému členovi vašej rodiny. Všetkých vás premieňajú na pravých otrokov. Zlodeji, v srdci nášho finančného systému, umelo upravujú ceny našich najdôležitejších zdrojov: jedlo, vodu, energiu a zlato. Dokonca aj hodnota peňazí je znižovaná najväčšími podvodníkmi a sociopatmi vo veľkej prekvitajúcej konšpirácií nezastaviteľnej korupcie. Okrádajú miliardy ľudí o trilióny dolárov ročne priatelia. My nepotrebujeme úsporné opatrenia. Nie je potrebné finančné utrpenie. Nepotrebujeme chudobu. Neexistuje nedostatok ničoho. Sme jednoducho obeťami krádeže nevídaných rozmerov. Sme kŕmení klamstvami a bludmi tak veľkými, že to utláča celé ľudstvo. Pravda je však taká, že existuje viac než dosť ako treba na naše prežitie. Pred 60-timi rokmi sa produktivita zvyšovala tak rýchlo, že dnes by podľa ich predpovede stačil jeden príjem, z ktorého by rodina vyžila, pričom by stačilo pracovať len 10 hodín týždenne. Rozmýšľali ste o tom čo by sme robili s takým množstvom voľného času. Kladiete si otázku tak ako ja, že čo sa stalo s týmto snom? Ukázalo sa, že mali pravdu. To čo vtedy trvalo celý pracovný týždeň, môže byť dnes spravené za 10 hodín. Máme technológie, ktoré násobia naše úsilie 1000 krát a spájajú nás tak, ako sme si doteraz nevedeli predstaviť. Sme dnes 100 násobne bohatší ako v 60 rokoch. Sme dedičmi vynájdenia veľkej prosperity. 70 biliónov ročne iba v USA. Cez 200 000 dolárov na každého muža, ženu a dieťa. Jediný dôvod prečo si tieto peniaze neužívame je, že tie peniaze sú odčerpávané skorumpovanou vrstvou satanistických pedofilov. To špinavé satanské plemeno čo ani nie sú ľudia nás drancuje za pomoci gigantických korporácií, zvyšujú ceny, znižujú mzdy, kradnú ovocie našej produktivity. Kde jedna rodina prosperovala len vďaka jednému živiteľovi dnes musia pracovať obaja rodičia a niekde už nestačí ani to. Poskytujú 8 násobnú produktivitu, ale aj napriek tomu bojujú o prežitie. Títo psychopati ovládajú média a rozoberaním citlivých tém nás rozdeľujú, brata proti bratovi, aby sme sa bili medzi sebou, zatiaľ čo oni rabujú naše cenné inštitúcie. Naháňajú nám každý jeden deň strach, skrze bludy, ktoré na ich pokyn hlásia média. Robia to preto, aby sme sa báli kolapsu bánk, ktoré sú príliš veľké na to, aby zlyhali, ale keby sa tak stalo, zrazu by sme nadobudli 8 násobok nášho príjmu, ktorý je dnes odčerpávaný každý deň. Nedajte sa podmaniť týmito sociopatmi, ktorí vás zneužívajú a zotročujú, kradnú Vám vaše životy. Hovoria Vám čo robiť, čo si myslieť a čo cítiť.
Ja vám poviem čo si myslím. Sú to psychopati, pedofili, sociopati, zlodeji, masový vrahovia, nekrofili, satanisti, vojnový zločinci, fašisti, neukojené zvrátené monštrá, to nie sú ľudia ale hadie plemeno a výron diablovho semena. Tieto kreatúry patria do pekla aj so Satanom. Opovrhujem každou dušou, ktorá sa dala na stranu zla, každým človekom a každým politikom, ktorý sa stal prisluhovačom Satana a Rotschildovcov. Takýto ľudia nie sú hodní toho, aby som si ich ctil a vážil. Nie sú to moji politici a nikdy neboli. Nie je to môj prezident a nikdy nebol. Nie sú to moje televízie ani médiá a nikdy nebudú.

A čo cítim? Cítim len to, čo kričí v mojej duši. Oslobodiť čím skôr celý svet z otroctva a spod nadvlády tejto hnusnej Chazarskej satanistickej pedofilnej pliagy. Cítim potrebu zachrániť celý svet a všetkých zúbožených bratov a sestry. Cítim potrebu dostať ich do rúk a pozerať sa im do očí. Chcem sa pozerať priamo do tých temných očí kde prebýva satan osobne, do tých očí plnej duševnej prázdnoty, kde neuvidíte nič iné len tmu a bezcitnosť. Chcem sa im smiať do očí a ukázať im svetlo a pravdu. Chcem im ukázať, že ja som im nikdy nepatril a ani nikdy nebudem patriť. Chcem im ukázať, že moju nesmrteľnú dušu nikdy nezničia a nedostanú. Aby vedeli, že tam kam pôjdem ja, tam oni nikdy nepôjdu. Chcem, aby pocítili moji suverenitu a istotu v tom, že môj nebeský večný otec Boh, ktorého poznám osobne mi dal takú silu a moc, že neexistuje taká sila, ktorá by ma zastavila. Aj keď príde samotné peklo osobne so všetkými légiami a ukáže mi pravú tvár ja sa ani nepohnem. Chcem, aby vedeli, že budú trpieť celú večnosť a niet stadiaľ návratu.  Všetkých týchto ľudí treba odsúdiť a zlikvidovať okamžite a bez súdu. Ak ešte chcete, aby ste sa dožili staroby a svojich potomkov. Ak títo ľudia budú žiť aj naďalej a nezničí sa ich rodová línia, tak svet bude zničený. Musia zmiznúť z tohto sveta raz a navždy. Všetko čo si medzi sebou zanechali aj ich plány musia byť zlikvidované tak, aby ani stopa, ani náznak po nich neostal, že vôbec niekedy existovali. Toto nie je zlo ale jediná cesta ako oslobodiť svet od nekonečnej satanistickej tyranie.

Zbavme sa týchto záväzkov, ktoré nás ťažia na ramenách. Nahraďme tento skorumpovaný chorý systém lepším systémom, ktorý bude mať prínos pre každého človeka na svete. Nech ten nový systém navždy prinesie v sebe múdrosť a lásku. Nech prinesie solidaritu a ochotu pomáhať si navzájom. Nech ten nový systém každého človeka na svete naučí pravé poznanie. Nech všetci vedia, že sme to isté, že všetci sme bratia a sestry. Získajme späť ovocie našej produktivity. Prosím všetkých ľudí na svete, ktorí majú ešte rozum a dobré hodnoty,  aby ste všetci zdieľali našu prosperitu. Teraz to dokážeme! Sme tvorcovia a keď sa spolu spojíme, máme moc vytvoriť akúkoľvek budúcnosť chceme.

Odkaz satanovi: ak nenávidíš lásku a dobrých ľudí tak kľudne zhor! Môj otec Boh ma neposlal na tento svet preto, aby sa taká beštia ako ty na mne odbavovala. Odbavuj sa v pekle aj s Rotschildovcami a mojich bratov a sestry necháš tak. Povedz mi meno ty skazená duša. Povedz mi kto si? Prikazujem ti nečistý duch, nech si kdekoľvek i všetkým tvojim prisluhovačom, ktorí teraz útočíte na tento svet, vymietam ťa z tohto sveta. Ukáž mi svoje meno a deň a hodinu svojho odchodu. Prikazujem ti tiež, aby si ma poslúchal na slovo, lebo som navzdory svojej nedokonalosti služobníkom Božím.

Vyzývam ťa nečistý duch spolu so všetkými tvojimi satanskými silami a so všetkými prízrakmi z pekiel v mene nášho pána Ježiša Krista, ustúp a zdržuj sa vo veľkej vzdialenosti od mojich bratov a sestier. Tras sa strachmi, satan, nepriateľ viery, zradca ľudskej rasy, pôvodca smrti, zlodej života, ničiteľ spravodlivosti, pôvodca všetkého zla, zvodca človeka, zradca národov, intrigán závisti, zdroj lakomosti. Prečo by si tu mal byť a odolávať, keď veľmi dobre vieš, že pán Ježiš Kristus tvoje plány zmarí? Boj sa ho lebo on bol zabitý a obetovaný ako baránok, bol ukrižovaný a aj napriek tomu zvíťazil nad všetkými silami pekla.

Ustúp preto v mene otca, syna a ducha svätého.
Amen

 Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda


Synagoga satanova


Satanova synagoga České titulky sa zobrazia po kliknutí na CC titulky
   PRINT RSS

             
Hlavná stránka