Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Najväčšia zbraň iluminátov. Čo je čierny kabal? Plejáďania neutralizovali nukleárnu hlavicu pripravovanú na tretiu svetovú vojnu. Tretia svetová vojna nebude.


Nuž, „Čierny kabal“ NEROVNÁ SA „židia“ (podobne ako nie každý Talian je mafián)
„Čierny kabal“ NEROVNÁ SA „slobodomurárstvo“
„Čierny kabal“ ROVNÁ SA týchto 10-15 iluminátskych rodín spolu s Vatikánom, ktorí ovládajú celý západný svet: Európsku úniu, NATO, bankový systém sveta, všetky západné vlády, vrátane toho nášho slovenského.

Aký je teda vzťah Čierneho kabalu k slobodomurárstvu?

Predstavitelia Čierneho kabalu stoja na čele slobodomurárstva, sú to oni, ktorí sú najvyššie postavení v tajnej hierarchii. Sú omnoho vyššie postavení ako napr. predsedovia vlád.

Je každý slobodomurár vrátane členov čierneho kabalu židom?

Nie je. Veľkú časť slobodomurárstva ale naozaj tvoria židia. Sú však ale aj početné výnimky, aj v radoch samotného kabalu. Významná kabalistická rodina Bushovci ale aj Windsorovci napr. nie sú židmi.
Rothschildovci - ktorí od začiatku 19. storočia nepretržite stoja na čele svetového slobodomurárstva až do dnešného dňa, a sú aj zakladateľmi štátu Izrael - sú ale samozrejme židmi.
Prečo je slobodomurárstvo tabu vo svetových médiách?

Jednoducho preto, lebo čierny kabal má pod palcom aj svetové médiá.

Ja tomu neverím povie niekto, pár desiatok ľudí, tvoriacich akúsi svetovú konšpiráciu, predsa nemôže mať pod palcom všetky médiá!

Nie? A koľko médií na Slovensku sa opováži hovoriť úplne otvorene o činnosti nášho „lokálneho kabalu“ Penty? Prečo by tomu bolo inak na svetovej úrovni? Veď sme iba okopírovali hnoj, čo už na Západe dávno existoval.

Ozaj, zapadá Penta a J&T do tejto svetovej konšpirácie?

Áno. No „chlapci“ z Penty a J&T nepatria do samotného jadra kabalu.

Prečo „Čierny“ a nie „Biely“ kabal?

Lebo na najvyšších postoch slobodomurárstva kraľuje satanizmus. Všetci členovia kabalu sú bez výnimky satanisti.
Čierny kabal síce ovláda svet a zotročuje ľudstvo ale je tu jedna vec a tá sa nepíše nikde, že oni síce poznajú mimozemšťanov, ktorí sú zlí a tí s nimi spolupracujú a sami chcú, aby ľudstvo bolo zničené ale existujú tak isto aj dobrí mimozemšťania a tí sú na našej strane. NASA aj naše vlády to taja zubami nechtami. Nad našou hlavou a to len vo výške 80 km je 100 000 vesmírnych lodí mimozemšťanov z Plejád v počte 240 000 000 bytostí, ktoré nás chránia. Majú kontrolu nad všetkými jadrovými zbraňami a všetky plány im kazia. Majú záujem nám pomáhať lebo sú to bytosti svetla a naša ľudská činnosť ich ovplyvňuje našimi negatívnymi hrubo hmotnými vibráciami. Oni utlmujú všetky konflikty a dávajú pozor aj na švajčiarsky CERN lebo to čo tam ľudia robia je maximálne šialenstvo, že sa tam pokúšajú vyrobiť vesmír. Ak by CERN vybuchol tak to zničí všetko v najbližšej časti vesmíru. Práve preto ho oni majú pod kontrolou a Rotschildovcov to veľmi hnevá a práve preto dali Obamovi pokyn, aby odpálil jadrovú raketu na Plejády. Títo mimozemšťania sa tomu len smejú lebo oni to zničili a odclonili a prešlo to cez nich bez toho aby sa ich to dotklo.


Preto používajú ilumináti symbol vševediaceho oka na všetkých svojich slobodomurárskych symboloch lebo sa nám vysmievajú a sledujú nás úplne všade cez technológie, ktoré sú proti nám

Toto video je nesmierne dôležité a šírte ho ďalej. Všetko čo tu vidíte a počujete pred nami naše aj svetové vlády zubami nechtami taja ako mor. V médiách to nikdy neuvidíte lebo politici riadia média a dávajú im rozkazy čo môžu vysielať. Mimozemšťania z Plejád chránia našu Zem už roky inak by sme boli dávno všetci mŕtvi. Chránia jadrové reaktory aj jadrové hlavice. To čo sa stalo doposiaľ na Zemi dovolili len preto, aby sa ľudstvo poučilo a aby to nebralo na ľahkú váhu. Satanistická vláda USA na príkaz Rotschildovcov chce za každú cenu tieto informácie umlčať. Okrem iného chcú vystreliť na Plejády jadrovú bombu, aby zničili tých čo nás roky chránia. Americká vláda spolu s Vatikánom  je banda satanistických úchylných synov diabla čo v lesoch robia každý rok satanistické rituály.
Plejáďania neutralizovali nukleárnu hlavicu pripravovanú na tretiu svetovú vojnu. Tretia svetová vojna nebude.

https://www.youtube.com/watch?v=PSueATbqJAUToto je výpoveď vojakov USA o deaktivovaní atómových rakiet mimozemšťanmi
https://www.youtube.com/watch?v=mXcJEPaf8FEGasudarjon Anti-Iluminat Andromeda


http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7456-zachyceno-kamerou-prvni-satanisticky-ceremonial-se-konal-ve-washingtonu-dc

Zachyceno kamerou: První satanistický ceremoniál se konal ve Washingtonu, DC

V popisu videa se píše následující:

Tento satanistický obřad se konal v Capitolu, byl přímo přijat systémem a podporován státem a chráněn vládou.Satanismus je na celém světě silnější než kdykoli předtím, vše je to kontrolováno samotným Dark Emperor satanem, který vládne od Saturnu, kde má Black Cube, ovládá původ i vliv lidí, na světě nechal démony, vlastní lidi včetně těch u moci a otáčí svět k rouhání, lžím a podvodům.

Děje se to pomocí Illuminátům, Vatikánu, vládám, elitám a tajným spolkům a společnostem, které nás kontrolují po tisíce let už od dávných dob v historii.


Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS

             
Hlavná stránka