Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Lekárska veda je najväčší podvod v histórii celého ľudstva. Je to biznis iluminátov a najlepší spôsob ako likvidovať ľudí do hrobu a robiť z nich kaliky a zdegenerované bytosti bez duše.Ak človek robí presne to čo učím tak sa navždy zbaví všetkých chorôb aj nevedomosti. Iná cesta neexistuje. Lekári sú svine a všetci sú nevedomí. Ich systém je chorý a ilumináti ho podporujú aj umelo celý vymysleli. Ja k lekárom do smrti nepôjdem od kedy viem to čo ovládam. Chorý nie som a ani nemám z čoho byť. Jediná choroba akú dostanem je z energií ľudí ale to nie je choroba zo zdravia a ak sa očistím tak tie energie odstránim. Ľudia sú všade aj v meste aj MHD a auru má každý. Aura človeka ostane aj do pol hodiny prítomná aj keď tam už nesedí myslím v MHD alebo nestojí. Takto každý človek cez ľudí za celý deň a to každý deň na seba nachytá X rôznorodých energií a tie ostanú v tele navždy pokiaľ niekto nespozná ako ich dať preč.

Začína to už v malom veku. Naši nevedomí rodičia uveria nevedomým lekárom a dieťa je vedené od malička do slepej uličky. Nechá svoj život aj svoje zdravie pod kontrolou cudzích ľudí. Títo ľudia sú slepí a materialistickí. O skutočných príčinách chorôb a ich odstránení nevedia vôbec nič. Je to ako keby ste chceli od mafie, aby chápala láske a Bohu.

Okrem toho aj naša myseľ a hlavne nevedomých ľudí vytvára choroby ba až smrteľné. Treba vedieť odstrániť všetku negativitu z mysle aj z tela energie zlé a škodlivé. Nasmerovať myseľ k radostnému milujúcemu mysleniu. Strániť sa zla a negatívnych ľudí raz a navždy. Nepúšťať sa za žiadnu cenu s nikým do konfliktov. Vedieť sa očisťovať od energií sviečkou na hranách ruky aj na dlani krúživými pohybmi. Ja to robím stále ako sa dá. Ten čierny smrad na ruke a spálený sa potom dá dať dole jarou ak nič alebo práškom. A otvorí sa okno a vyvetrá sa to potom. Očista vodou v sprche je očista číslo dva. Začne sa teplou ale skončí sa iba vlažnou ba ako tak studenou vodou. Treba si na to zvyknúť. Potom to ide ako nič. Negatívna energia sa zachytáva na našom tele hlavne na ramenách a na nohách. Aj očista soľou je dobrá vo vani. Ale nie soľ domáca. Ak používate domácu tak ju raz navždy vyhoďte. Je to toxický jed. Treba kúpiť na kúpeľ kryštálovú himalájsku a na jedenie tak isto ale drtenú. Volá sa diamantová himalájska. Dá sa kúpiť v ezoterických obchodoch. Na internete sa dá nájsť všetko aj obchody. Očista mysľou je však najsilnejšia zo všetkých očíst ale netreba vynechať ani jednu lebo všetky sú veľmi dôležité a navzájom naberajú na sile a účinku. Vytesniť z tela musíte všetko negatívne raz a navždy. Od jedov v tele až po jedovaté emócie. Obe vzájomne zvnútra spôsobujú deštrukciu organizmu. Jedy ničia telo, orgány a bunky a oslabujú dušu. Duša a telo sú vzájomne prepojené. Ak ochorie a zoslabne duša okamžite ochorie telo. Prečo? Lebo duša je hlavná zložka a len ona je skutočne živá. Telo je duši podriadené a bez duše je naše telo len hromada hnoja bez života. Ak sa duša trápi a ničí okamžite prichádza facka od života v podobe jednej choroby za druhou. Ak je telo choré je to signál, že niečo nie je v poriadku. Je to signál toho, že ste vybočili z cesty a všetko čo robíte je zlé.

Od lekára za celý život nebudete počuť jednu skutočne múdru vec a veci, ktoré ovládam ja sú pre nich neprístupné. Prečo? Lebo ilumináti nechcú zdravých ľudí ani šťastných. Chcú ľudí v truhle a to čo najviac ľudí. Ilumináti nehľadia na deti ani starých ľudí.

Treba si kúpiť tieto čaje v čajovni. Sú z južnej Ameriky. z Amazonky. Volajú sa Lapacho, Vilcacora, Catuaba, Mate Green. Treba si kúpiť tieto čaje iba čisté nefermentované. Piť ich treba často. Ak to budete piť stále, tak sa vám silno obnoví rovnováhu v tele, naštartuje metabolizmus a všetky odpady a jedy sa odstránia z tela. Doslova z toho omladnete. Lieky sú jedy. Preto ich ľudia nemajú brať. Lieky sú jedy umelo a hlavne toxicky vyrobené. Sú to brzdy pre telo a organizmus ich nedokáže vylúčiť z tela von. Ničia bunky, pečeň aj ľadviny. Človek nikdy nepotrebuje lieky ani keby mu neviem čo bolo. Ľudia, ktorí sú chorí na srdce a lekár im nahovorí, že ich musia brať sú za prvé nevedomí a lekár tak isto. Žiadni lekári nevedia kto stojí za systémom medicíny naozaj a kto vyrába nové a nové postupy,  ktoré ich učia. Sú to sionisti - ilumináti. Takto ničia celý svet. Všetci sú chorí, zdegenerovaní a kaliky. Srdce je pumpa a lieky sú chemické jedy, ktoré telo likvidujú a srdce tak isto. Jedy máme v tele aj bez liekov a to z chemtrails aj z potravín. Srdce aj celá krv sú takto otrávené a imunitný systém maximálne odpísaný. Takto sa ešte viac otrávia a zanesú. Preto jediná možná cesta je iba detoxikácia. Musí to byť očista celého tela nie len orgánov ale aj na bunečnej úrovni spojená aj z očistou mysle a všetkými očistami, ktoré som vymenoval.

Lekár sa o vás stará od vášho narodenia až po vašu smrteľnú posteľ. Celý život vás ich metódy udržujú v nevedomosti a urýchľujú vás hlavne do truhly.

Káva je jed tak isto či sa vám to páči alebo nie a či veríte alebo neveríte. Pravá káva je tak drahá, že na to nemáte. Táto káva je odpad a keby viete naozaj ako sa vyrába a z čoho tak si hodíte tyčku čiže sa povraciate. Každá káva je svinstvo. Lekári nahovoria človeku všetko možné a ľudom radia aj kávu aj víno atď., ale sami lekári sú nevedomí a sú obeťou najväčšieho podvodu na našej planéte a to takého, že lekárska veda je podvod. Ľudia nevedia pravdu a tá pravda je taká, že naše telo je samo regulovateľný systém. Čo to znamená? Že sa samo opraví aj vylieči a to len za predpokladu, že do neho nepcháme jedy a kto ich tam pchá bude stále každým rokom väčší kripel a kalika. Kto sa tých jedov ak ich tam už má zbaví tak nastane tak isto očista a telo sa samo vylieči. Lekári robia opak a telo ničia. Nepoznajú príčiny chorôb, že sú iba zo stresu, mysle a jedla. Nevedia odstrániť nič a všetci sú chorí stále na to isté a celý život. Sami seba nevedia zbaviť chorôb ani utrpenia. Lekár nikdy nepovie človeku nič dobré. Už vôbec nepovie, aby človek prestal byť hriešny a negatívny. Ľudia chcú byť iba zdraví ale prestať robiť zlo a negatívne veci nechcú a tak isto sa nechcú zdať ani svojich chúťok a zlých návykov a závislostí. V prvom rade sa treba zbaviť nevedomosti. Pokiaľ je človek žijúci v totálnej nevedomosti ak duchovnej tak aj po všeobecnej stránke ale aj ohľadom zdravia ako to všetko funguje tak takému človeku už do jeho smrti nepomôže vôbec nikto na svete.

Celý život nevedomý sprostí ľudia pumpujú iluminátom a ich lekárskemu biznisu bilióny dolárov ročne a ešte si kupujú vlastnú urýchlenú smrť a rozklad vnútorného prostredia a celej imunity ako aj hnitie orgánov a buniek.


Lekári nedokážu vôbec nič a už vôbec nie vyliečiť našu dušu. Dokážu len rezať a ničiť. Radi vám vyrežú všetko možné aj odrežú nohy a ruky ale povedať vám ako byť zdravý a aby k tomu nikdy neprišlo to nevedia. Lekári sú stratení úplne vo všetkom čo robia a sú len zmanipulovaní poskokovia.


Poskokovia satanistických vyšinutých sociopatov, ktorí majú vnútorný zvrátený orgazmus z toho, že vy ľudia trpíte a zomierate ak muchy. Títo ilumináti robia z vášho zdravia aj z celého vášho života biznis a na kontách majú nekonečné tony zlata a biliónov.

 

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka