Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Fanatický Islam na pokyn iluminátov ohrozuje naše bytie Nenávisť, netolerancia a pomsta nie sú cesta ani riešenie. Nesmiete byť ako tí čo páchajú zlo. Naša pomsta nič nevyrieši naopak všetko zhorší a nenávisť bude väčšia.


Drahí bratia a sestry, dovolil som si napísať môj názor k postoju ľudí čo nás ohrozujú na celom svete a robia z nášho života peklo. Nejde len o teroristov, ale aj ľudí ktorí vládnu svetu ako ilumináti ale aj o hociktorého jednotlivca ktorý nám v živote ublížil. 
Ak nám ubližuje Amerika musíme byť presný a pomenujme veci tak ako sú. Nazvime pravých vinníkov vinníkmi a označme tých, ktorí to sú podľa mien. Nesmieme súdiť celý národ lebo ten je nevinný tak ako my na Slovensku nemôžeme za to kto nám vládne v našej krajine a kto je v našej politike. Ak by Slovensko ako štát nejakému inému štátu ublížilo skrze našich politikov tiež by sa nám nepáčilo ak by nám iné štáty odkazovali, aby sme všetci vybuchli alebo zdochli. Pritom vinní by boli politici a nie my obyčajní jednoduchí občania. Tak isto je to v celom svete. Ak Amerika robí zlo to je len pojem, že Amerika. Treba presne veci pomenovať kto to robí. Takže presne to znie takto:


Robia to konkrétne rodiny ako Rotschildovci, Rockefelerovci, Warburgovci, Du Pointovci, Bushovci, Soros, atď. Všetci nimi nakazení a infikovaní ľudia, ktorí sú s nimi zajedno a ktorí tvoria súčasť čierneho kabalu, iluminátskej hierarchie a slobodomurárskych lóže. Robí ho Americká vláda aj to nie každý v nej. Robia ho ilumináti a satanisti, ktorých je väčšina ale nie sú to všetci.ISIS  a novodobý terorizmus je jeden veľký podvod. Terorizmus neexistuje. Ak existuje tak len preto, že ho umelo vyrába rodina Rotschildovcov  spolu z Americkou vládou, Izraelom a kráľovskou rodinou zo Saudskej Arábie.

Amerika ako celok je nevinná a je to len pojem len štát. Sú to konkrétni ľudia z Ameriky,  ktorí ničia celý svet a všetky krásne hodnoty aj tradície na celom svete, Len títo ľudia sú to zlo ktoré nás chce zničiť. 
Tak isto aj Izrael je zlo ale nie celý štát. Taktiež konkrétne židovské rodiny, Netanjahu najviac a celý MOSAD tiež nie len tí, ktorí robia to zlo a nechali sa zaplatiť, aby to zlo robili. Preto nemôžeme hlásať, aby vybuchol celý štát a všetci zdochli lebo ostatní sú nevinní ako sme aj my nevinní. Teraz vám uvediem príklad na sebe samom. Som Európan, biely, Slovák a presne katolík. Predstavte si, že bieli ľudia ako ja, dajme tomu Slováci, by urobili hrozný čin inému štátu ako teraz urobili vo Francúzsku. Hneď by ľudia z nenávisti a nevedomosti povedali, nech skape celé Slovensko nech vybuchne so všetkými. Tiež by sa mi to nepáčilo keby som bol nevinný aj moja rodina len preto že je niekto nenávistní a hneď do toho zahrnie celý národ so všetkými. Práve preto vyzývam k solidarite a k úcte k životu a všetkým správnym hodnotám, Vyzývam k čo najväčšej solidarite a súdržnosti. Spájajme sa všetci do jedného celku na celom svete a budeme bratmi a sestrami. Ak máme nepriateľa nerobme ho medzi sebou zbytočne lebo všetci sme jeden celok a to isté. Náš spoločný nepriateľ je naša nevedomosť a hneď za ňou je to iluminátska bagáž chorých ľudí, ktorá nás všetkých chce zotročiť a vyhubiť. Preto ak poznáme kto je náš nepriateľ nerobme si ho z iných prosím.

Tento fanatický druh islamu najviac podporuje kráľovská rodina zo Saudskej Arábie. Oni vyznávajú wahábizmus. To je najsfanatizovanejšia forma islamu a náboženstva aká existuje na svete. V Saudskej Arábii sú porušované všetky ľudské práva vlastnému národu. Každý deň sa tam na námestí stínajú hlavy. Vlastný národ trestajú za akékoľvek maličkosti. Tam vás popravia a ani neviete za čo. Ako cudzinec tam nemáte šancu vydržať bývať.
Ak nechceme aby nás ISIS popravoval v našom vlastnom štáte, tak zakročiť musím okamžite lebo táto hrozba sa šíri rýchlo ako mor a v susednom Nemecku sa už popravovalo tak ako aj v iných štátoch Európy. Bolo nahlásených aj veľmi veľa znásilnení žien islamskými akože emigrantmi. Islám nie je náboženstvo ale je to choroba. Je to blud a zlo. Neviem či ste o tom už počuli alebo nie, ale pravda je taká, že mimozemšťania už milióny rokov manipulujú s našou planétou Zem a vymysleli všetky naše náboženstvá ako aj islam. Mimozemšťania skrze iluminátov riadia túto Zem a sú na strane Satana. Nezastavia sa pred ničím pokiaľ nás všetkých  nezabijú. Všetci psychopaticki politici, ktorí sú vazali iluminátov a USA musia byť odstránení. Len náš ľud má skutočnú silu ak sa srdcia ľudí zjednotia v jeden celok. Chcieť prežiť a chrániť naše rodiny nie je zločin ani brániť sa pred chorými zvermi, ktoré ani nie sú ľudia. Zločin je to čo robia ilumináti a naši politici.
https://vk.com/
isis_drowns_spies_360_dvd   PRINT RSS
             
Hlavná stránka