Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Národná rada Slovenskej republiky so skupinkou 16 Judášov sionistov oslavuje satanistický Izrael, ktorý je príčinou všetkého zla na tejto Zemi. Týchto zradcov treba verejne odsúdiť a potrestať.
V priestoroch parlamentu Slovenskej republiky za zišla skupina 16 zločincov poslancov. Vytvorili skupinu, ktorá oslavuje a háji záujmy zločineckého satanistického štátu Izrael. Hovoria, že Izrael ponúka návod ako vybudovať funkčný a efektívny systém tvorby riadenia a financovania znalostnej ekonomiky. Celý ich teatrálny výstup je fraška a divadlo, ktoré sú dlhodobo do detailov neplánované z vyšších sionistických miest. V ich komickej zločineckej upútavke, ktorá trvá 21 minút nehovoria nič iné len spievajú ódy Satanovi a zlu. Chvália Izrael do neba a podliezajú mu celú dobu do análneho otvoru. Vôbec sa neštítia hanobiť Slovenský národ a skutočnú pravdu a lásku. Z ich prejavu je do neba volajúce aj z ich výrazu tváre, že sú to všetko poprední sionisti Slovenskej republiky. Stačí sa im pozrieť do tváre a dobre vidieť, že sú to sociopati. Sú chladní a bezcitní. Títo ľudia sa neštítia podporovať satanizmus a všetky teroristické praktiky, ktoré Izrael pácha spolu s USA na obyvateľoch tejto krásnej Zeme.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\oooo\g18_image006.jpg
Najväčšie zlo nehľadajte v USA ale v sionizme, ktorý zničil USA a ovláda aj celý svet

Títo ľudia vôbec nemajú žiadny problém zničiť Slovensko tak ako Izrael a USA potrebujú. Pokiaľ budú takéto zhnité úbohé duše chodiť po našom parlamente a po vláde dovtedy bude naše Slovensko ohrozené a bude v rukách Satana. Je v našom spoločnom záujme a v záujme Slovenského národa tento zhubný nádor tento chazarský vred diagnostikovať a úplne odstrániť z tejto Zeme. Ak chceme pokračovať v odkaze našich predkov a nechceme, aby sa v hrobe obracali a chceme, aby ich duše mali večný pokoj, tak musíme spoločným úsilím a konkrétnymi krokmi a činmi vyvodiť následky z touto chazarskou zberbou prisluhovačov Satana. Tak isto ak nechceme, aby nás naše deti a budúci potomkovia preklínali, že sme nechali Slovensko zotročiť a že sme sa vzdali bez boja ako odovzdané ovce. Nestačí sa len ticho prizerať a čakať ako za nás tento boj vyhrá niekto iný. Nadávanie ani lamentovanie nikomu z nás drahí bratia a sestry nepomôže. Jedine boj a priama konfrontácia so zlom je cesta. My sa musíme oslobodiť od vonkajších tlakov. Tie tlaky sú zhubné a predstavujú rakovinu. Tou rakovinou je Izrael a USA.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\oooo\photo.jpg
Tieto dva parazity národov ohrozujú terorizmom a satanizmom celý svet. Viete prečo sa to deje? Lebo práve sionizmus a všetci čo za ním stoja si zo svojich falošných na čierno vytlačených peňazí kupujú celý svet a oni tými krvavými zhnitými peniazmi tvoria zákony. Potom to tak vyzerá ako to je a funguje. Potom sprostá polícia, ktorá je zdegenerovaná a taktiež zmanipulovaná systémom vôbec nevie rozlíšiť čo vôbec robí. Dostanú príkaz a ani sami nevedia od koho ten príkaz v skutočnosti je. Myslia si, že robia dobre a vo svojej duchovnej obmedzenosti ničia vlastný národ aj vlastnú rodinu ako aj sami seba. Polícia slovenskej republiky nevie čo robí a preto Bože odpusť im lebo nevedia čo činia. Slovenský národ je silný a vždy silný bol. Nie sme nesvojprávny a nikdy sme neboli. Slovenský národ je hrdý a vždy bol aj bude. Slovenský národ sa nebude nikomu podriaďovať ani nikomu liezť do análneho otvoru kde to smrdí. My nie sme dobytok ani lovná zver, aby si snami nejaký prašiví zhnití chazari robili čo chcú. Obyčajný prostý jednoduchý človek slovenského národa má úplne opačné a diametrálne odlišné vlastnosti, hodnoty aj charakter ako sionistická špina prisluhovačov Satana. Naše vlastnosti a charakter sú nezlučiteľné s touto rakovinovou metastázou. Vy čo ste vytvorili túto skupinu kde spievate ódy Satanovi, vy ste len odpad a hnoj. Nie ste ľudia a nikdy ste nimi neboli. Nemáte morálne právo obliecť sa do obleku a tváriť sa ako človek. Vy nie ste ľudia. Ste hyeny a supy, ktoré krúžia nad mršinami a vždy len tam kde to veľmi smrdí. Ste žumpou a odpadom tejto spoločnosti na úkor slušných ľudí a na úkor lásky a skutočnej pravdy. Ja poznám váš osud a ten je už spečatený. Karmicky ste sa sami zničili. Všetko sú to veci, ktorými pohŕdate a o ktorých vaše zhnité duše nemajú ani potuchy. Ste duchovne slepí a zdegenerovaní. Budete veľmi trpieť za všetko zlo, ktoré ste v celej svojej existencii napáchali. Vy neriadite tento svet a nikdy ste ho neriadili. Ste len bábkami a poskokmi ešte väčších sociopatov ako ste vy sami. Všetci slúžite tomu najväčšiemu sociopatovi a zhnitej entite menom Satan. Vy nebudete hanobiť môj národ ani mojich predkov a potomkov. Nebudete robiť z mojich milovaných bratov a sestier dobytok, ktorý je odsúdený na porážku. Toto všetko zlo bude mať definitívny koniec a bude to game over pre Satana, ktorý bude zničený tak ako aj vy. Nikdy a to nikdy v celej svojej večnosti sa nedostanete tam kam ja dovediem svoje duše k Bohu. Budete blúdiť v bahne, špine a utrpení v celej svojej večnosti v nízkych astrálnych svetoch. Tam pochopíte čo ste robili a že ste to nemali robiť. Bude už neskoro a Satan váš pán nebude vašim pánom ako si to vo svojich chorých hlavách myslíte ale bude to váš mučiteľ, ktorý vás všetkých aj s Rotschildovcami využíva.
Ak si chcete zachovať aspoň teoretickú záchranu so svojim osudom, tak sa kajajte teraz pokiaľ ste ešte v ľudských telách a z celej hĺbky svojho srdca a duše proste o odpustenie môjho milostivého otca kráľa všetkých kráľov nebeského otca stvoriteľa a vládcu duchovného sveta večného BOHA.
PS: ak niekto akýmkoľvek spôsobom zareaguje na tento článok nenávistným komentárom a zhadzovaním pravdy a najlepšie pod vymyslenými identitami, tak je jasný sionista alebo niekto nimi platený ak nie oni sami. Všetci čo neviete z úst vypustiť nič pekné a na všetko útočíte, len dávate národu najavo ako vás pravda ničí. Ale aj keby ste písali milióny komentárov aj tak pravde nikto nikdy neutiekol. Aj tak všetci múdri ľudia pravdu už dávno poznajú.

http://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=video&VideoId=643

Drahí bratia a sestry takto vyzerajú satanisti v akcii. Tupý výraz, pohľad socioapatov primitívny smiech s vedomím ako sa vysmievajú vám všetkým.

https://www.youtube.com/watch?v=LNYyiCiySp8


odkazy:
 http://necenzurovane.net/gosudarjon/g40.html
http://necenzurovane.net/gosudarjon/g18.html

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda
http://www.necenzurovane.net/temnota/antikrist2.html

Slobodomurári založili KDH

zoznam priateľov štátu Izrael (podporovateľov sionizmu)
http://afinabul.blog.cz/1602/slobodomurari-zalozili-kdh

Ďalšou zaujímavosťou je, že Figeľ a viacerí poslanci sú členmi - Skupiny priateľov so štátom Izrael (Sionizmu). Sionizmus je viera vo vyvolenosť Židovského národa, ktorý neuznáva iné náboženstva ako Judaizmus. Je ostro proti kresťanstvu a taktiež neuznáva ani Ježiša Krista. Je zaujímavé, ako môže byť člen strany KDH (kresťansko demokratické hnutie) členom organizácie ktorá neuznáva základne piliere ich strany.

http://necenzurovane.net/ini/omsovevino.html

Nalejme si omšového vína

http://www.necenzurovane.net/12/experimenty.html

Ekonomické experimenty realizované na slovenskom národe pod dohľadom cudzej štátnej moci - najodpornejšia vizitka fašistov, sadistov a psychopatov z vysokej politiky

Kým Rusi budovali Berlínsky múr a svetové komunistické impérium, Američania začali upevňovať demokraciu s obdivovateľmi nacistov: Frankom v Španielsku, Salazarom v Portugalsku, Stroessnerom v Paraguaji, Somozom v Nikaragui, Suhartom v Indonézii, Idi Aminom v Ugande, Ferdinandom Marcosom na Filipínach, Rézom Páhlavím v Iráne... Ale zásadný geopolitický mat pre seba urobili veľmoci, keď na území Palestíny spečatili už krátko po vojne rasistický štát Izrael – jediný štát sveta, ktorý podnes nemá demokratickú ústavu, napriek tomu, že sa prezentuje ako demokratický a ktorý nemá medzinárodne uznané hranice – čím má svetovým spoločenstvom neoficiálne dovolenú expanziu do cudzích území! Od tejto chvíle píše dejiny sveta (a USA zvlášť) tento geografický trpaslík, ale vplyvom aj nukleárnou výzbrojou gigant, ktorý beztrestne a tým aj bezočivo porušuje všetky rezolúcie OSN a ktorý nikdy nepripustil inšpektorov na jadrovú energetiku do svojich laboratórií!!! Izrael ovládol všetko strategické v súčasnom svete. Sú to predovšetkým médiá s dosahom na celosvetovú populáciu, finančné inštitúcie celosvetového významu a veľmi úspešný lobbing v jednotlivých národných vládach a parlamentoch v prospech židovského štátu. V trestnom kódexe každého suverénneho štátu je táto skutočnosť charakterizovaná ako trestný čin vlastizrady! Do mozaiky vplyvu ešte navyše vstupuje nekritizovateľný kult holokaustu, ktorého sa dopustili nacisti voči židom, hoci táto genocída bola už tisickrát prekonaná novodobými barbarmi, vrátane tých Izraelských. (Viď najnovšiu správu býv. prezidenta USA J. Cartera)

Skupina spojencov Izraela

Zvolávateľ: Krajčí, Marek (OĽANO) poslanec NR SR
Zúčastnení poslanci: Čaplovič, Dušan (SMER - SD) poslanec NR SR
Jurinová, Erika (OĽANO) poslankyňa NR SR
Krajniak, Milan (SME RODINA) poslanec NR SR
Remišová, Veronika (OĽANO) poslankyňa NR SR
Vašečka, Richard (OĽANO) poslanec NR SR
Verešová, Anna (OĽANO) poslankyňa NR SR

http://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=pressConf&id=694

Tlačová konferencia

Vznik Skupiny spojencov Izraela na pôde NR SR

Dátum 30. 05. 2016
Budova Hlavná budova NR SR
Miestnosť Tlačová miestnosť
Hostia • Člen Knessetu: Yakov Margi, Shas • Josh Reinstein, riaditeľ Výboru kresťanských spojencov Knessetu • Renee Sharon, zástupca riaditeľa Výboru kresťanských spojencov Knessetu • Andras Patkai, riaditeľ pre Európu Nadácie spojencov Izraela v Bruseli • Sam Grundwerg, generálny riaditeľ Svetového židovského kongresu v Izraeli • Laurence Weinbaum, riaditeľ Inštitútu pre výskum a politiku Svetového židovského kongresu v Jeruzaleme, riaditeľ Izraelskej rady pre zahraničné vzťahy a šéfredaktor Izraelského časopisu pre zahraničné veci • Shai Hermesh, prezident Svetového židovského kongresu v Izraeli • Moshe Leshem, člen správnej rady Svetového židovského kongresu v Izraeli • Veľvyslanec Zvi Aviner Vapni, Veľvyslanec Štátu Izrael na Slovensku • Ivo Samson, riaditeľ Inštitútu obranných a bezpečnostných štúdií Ministerstva obrany Slovenska • Peter Švec, riaditeľ Medzinárodného kresťanského veľvyslanectva Jeruzalem • Igor Rintel, predseda Ústredného zväzu židovských náboženských obcí v Slovenskej republike • Martin Kornfeld, výkonný riaditeľ Ústredného zväzu židovských náboženských obcí v Slovenskej republike

Zvolávateľ:


Krajčí, Marek (OĽANO) poslanec NR SR

Zúčastnení poslanci:


Čaplovič, Dušan (SMER - SD) poslanec NR SR

Jurinová, Erika (OĽANO) poslankyňa NR SR

Krajniak, Milan (SME RODINA) poslanec NR SR

Remišová, Veronika (OĽANO) poslankyňa NR SR

Vašečka, Richard (OĽANO) poslanec NR SR

Verešová, Anna (OĽANO) poslankyňa NR SR
Záznam podujatia

30. 5. 2016: Vznik Skupiny spojencov Izraela na pôde NR SR

Z diskusie na FB z 1. 6. 2016

Skupina spojencov z Izraela, oznamuje kvákač Krajniak s jeho rovnakými idiotmi sa ocitla v objatí slovenských parlamentných riťovlezov, ktorí celkom úspešne zhadzujú zo svojich ksichtov škrabošky.Také ocenenie podobné má aj Martinko, revolučne nadšený ďalší idiot. Však musíme byť vďační, veď páni z Izraela naučili zlodejov Slovenska tunelovať, hoc v zahraničí to boli uznané indiváduá ako PERSONA NON GRATA.

Najvyšší čas vyhádzaťVás z parlamentu, Vy darmožráči, čo si nevážite občanov Slovenska, ale vopcháte sa do každého zahraničného zadku. Spinkajte, Slováci, budete sa ešte čudovať....

Veď Žid z Izraela Aron Kedar, občianskym menom Fridrich Kardoš najskôr učil Mečiara a neskôr Fica, ako kradnúť v súlade so zákonom miliardy Sk, a čo to vyviesť aj do Izraela.

Za koho kope pseudo-križiak Krajniak a je pravdou, že Sme rodina financuje Fedor Flašík, aby sa pomstil Smeru?


6Tibor Boka, Jozef Jacek a ďalší (4)
Komentáre


Skupina spojencov Izraela

Kedy vysrtrčí Kotleba hlavu z piesku a uvedomí se, že tento Križiak je Izraelom nasadený, aby manipuloval predstieranou kritikou politikov korupcie a EÚ prvovoličov a mládež, aby ju balamutil a odlákal od Kotlebu? Keby Kotelba nebol zbabelec, ktorý nikdy adresne a konkrétne proti politickej mafii nepôjde, jeho psou povinnosťou by malo byť vydať vyhlásenie jeho strany k tomuto velebeniu rasistickeho Izraela, kde najvyšší súd vyhlášil sobáš židovky s nežidom za špinenie krvi a ktorý sa izoluje betónovým múrom od prenasledovaných Palestíncov.

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka