Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

SLUŽOBNÍK DIABLA      

Andrej Kiska je syn diabla. Je dosadený židovskou Chazarskou mafiou, ktorá má len jeden plán a to je zabiť 90 percent populácie na celom svete. Andrej Kiska má úlohu nás oslabiť a predať do rúk sociopatov satanistov

Malý Andrejko vyrástol vo veľkého Andreja a stal sa zradcom Slovenska. To, že neplní záujmy Slovenska vie dnes každý. Vieme aj to, že je nenažraný a nestačia mu miliardy čo má. On potrebuje zradiť svoj národ a zapredať nás najnebezpečnejším ľudom aký kedy chodili po svete. On potrebuje ešte viac bohatstva od židov čo ani nie sú židia. Sú to blázni a ťažko chorí ľudia. Je to vlastne sekta ale najnebezpečnejšia aká kedy existovala.

Kiska sa hrá na dobráka a humanistu. Kiska zakladá nadácie len na oko ako mafia. Aj mafie perú peniaze a tiež sa robia, že sú milujúci a že majú charity. Aj mafie majú aj iné druhy činností okrem zločinu aby naoko akože z niečím legálne podnikali. Problém je však v tom milý Andrej, že ľudia tieto úboho primitívne taktiky a divadlá už dobre dávno poznajú. Dnes už nie je doba aby človek bol tak primitívny ako pre pár rokmi. Dnes už aj malé deti vedia kto ty si. Dnes už aj malé deti vedia kto sú Rotschildovci.

Poznáme praktiky klamu aj dezinformácií médií. Dnes už rýchlo vieme ktorá hodina bije. Dnes už okamžite všetko vieme čo sa deje na svete aj kto nám behá po vláde a kto tam sedí. Výsledky vidíme tiež a mi zatiaľ všetci vidíme len to, že do dnešného dňa ešte v Slovenskom štáte nebol nikto normálny v politike. Okrem výnimiek samozrejme. Tí čo sú aj normálni nemajú žiadnu moc.

Ja však hovorím o tých čo vládnu a vždy majú moc. Doteraz sme mali len zradcov a odporné krysy. Mali sme len zlodejov a vrahov ako si ty a celá tvoja banda aj zo všetkými predchodcami. Do dnešného dňa nemalo Slovensko normálneho milujúceho politika, ktorý by miloval národ ako seba samého. Ktorý by vytiahol Slovensko zo všetkých sračiek v ktorých hlboko pláva. Do dnes sa nenašiel ani jeden politik, ktorý by verejne povedal do kamier aká je naozaj situácia. Ktorý by naozaj povedal, že kto sú Rotschildovci a čo všetko majú na svedomí. Nemáme nikoho takého. Všetci politici sú posratí aj z Ficom a boja sa asi smrti alebo sú spojení s tou Chazarskou bandou vrahov. Nič iné medzi tým neexistuje.

Obyčajný národ má väčšiu silu a odvahu ako politici. Národ sa nebojí a ak by bol pustený pred kamery celé Slovensko celý svet sa dozvie pravdu behom jedného dňa. Celú pravdu tak ako je.
Kiska ty sa nehanbíš pozerať do zrkadla a do očí rodiny a detí? Si chlap vôbec? Si vôbec bytosť? Máš vôbec srdce? Máš vôbec chrbticu a chrbtovú kosť? Máš vôbec svedomie a dušu? Ty si len úbohá bábka pedofilov a satanistov.

Kto slúži zlu sám zle skončí. Také sú zákony dané Bohom. Sám si spečatil svoj osud aj karmu. Ty si syn diabla uznávaš Lucieferianizmus a všetci to vieme.

Kiska nemá zľutovanie a to slovo mu je cudzie. Kiska zakladá na oko nadácie ale jeho cieľom nie je robiť ľudí šťastnými. Jeho cieľom nie je milovať blížneho. Jeho cieľ nie je obetovať sa pre blaho národa. On je totiž prisluhovač diabla a fašisticko-satanistického bordelu chazarskej lúzy.

 Kiska vyzýva na FB aj naživo na verejnosti k ľudskosti a sám nie je človek. Lebo človek má srdce na rozdiel od neho. Aj zviera má srdce podotýkam. Len ohavné beštie zapredané diablovi ho nemajú. Kiska sa pripája k vyzývaniu ľudskosti ale len slovne a tam to aj ostáva. Kiska ja ti položím otázky ale ty neodpovieš ani na jednu lebo nemáš čo povedať. Som zvedavý koľko ľudí z trpiacich si ubytoval aspoň raz počas tuhých mrazov? Ktorého bezdomovca si nakŕmil, dal sa mu okúpať vo svojej vani a utrieť sa svojim uterákom bez televíznych kamier? Koľkým z nich pravidelne kupuješ Nota Bene?

Prispievaš na detské domovy bez televíznych kamier? Pomáhaš obetiam rôznych živelných udalostí bez televíznych kamier? Išiel si sa porozprávať s prostitujúcimi deťmi, ženami na hlavnú stanicu, alebo na cestu kde stoja, či im niečo nechýba? Koľkých z nich si sa aspoň raz v živote fyzicky dotkol? Dotkol si sa niekoho, kto prirodzene vzbudzuje nechuť až odpor a objal si ho ? Koľko krát si ubral si zo svojho osobného komfortu a pomohlo takej stratenej bytosti?

Milý Andrej ja z toho robím dosť a nevolám tam kamery ako ty robíš. Tie teatrálne choré herecké vložky ako u teba v Prezidentskom paláci obedujú bezdomovci a ako tam prijímaš utečencov sú úbohé. Len chorí ľudia čo si niečo potrebujú dokázať pred národom volajú kamery keď to robia. Práve preto odsudzujem Markízu aj JOJ aj tie ich divadlá ako pomáhajú.

 Odsudzujem aj Kolára lebo všetci dobre vieme a vie to sám Boh, že vaše srdcia sú zlé a skazené. Ste zradcovia a farizeji. Ste Satanské plemeno, ktoré ničí našu Zem. Vy ste proti Bohu a proti nášmu národu. Teda ste aj sami proti sebe lebo vaše skutky sú plné egocentrizmu a skazenosti. Vaše skutky nie sú zo srdca a používate ich len na svoje choré ciele.

"Výzva k ľudskosti" je podvod a Kiska to dobre vie.

Jemu a podobným dáva nádej aby z pohodlia svojho domova preukázali svoju "ľudskosť" a ukázali iným, že sú ľudia, ale hlavne aby sami seba uistili, že som stále človek a ospravedlnili sami pred sebou, že tak v skutočnosti, tak ako Andrej Kiska nerobia nič, aby tým ľuďom skutočné pomohli, ale na FB s tou výzvou dobre vyzerajú.

Tento národ nepotrebuje falošný fašistický súcit. Tento národ nepotrebuje zradcov a skazu. Tento národ potrebuje lásku.

Potrebuje niekoho ako som ja sám, aby vyviedol ľudí z utrpenia namiesto toho, aby utrpenie zväčšoval. Národ potrebuje viditeľné a hlavne hmatateľné výsledky. Tento národ nie je zlý ani hlúpy. Je len otupený a zbedačený. Je okradnutý a zmrzačovaný veľmi veľa rokov.

Môj národ si zaslúži úctu a lásku. Lásku ku každej živej bytosti. Aby všetci pocítili, že sme jedno. Nikto z nás nie je menej ani viac. Chcem aby každý Slovák ale aj z iného štátu každý človek vedel, že všetci sme bratia a sestry.

Chcem, aby každý bezdomovec ešte v tomto živote pochopil, že aj on je cenný, že aj on je našou súčasťou. Aby každý bezdomovec už nebol bezdomovcom. Peniaze sú a vždy boli. Zásoby zlata sú nekonečné a vieme to všetci. Peniaze boli stále len pár zradcov vždy kradlo a tunelovalo aj pre seba aj na pokyn Iluminátov aby ničili našu ekonomiku.

Dá sa okamžite zo dna na deň urobiť zmena vo všetkom ale to by vo vláde a v politike museli byť ľudia dobrí, milujúci všetkých a všetko a hlavne duchovne vyspelí ako som ja. Vážení drahí bratia a sestry pokiaľ budú v politike ateisti a ľudia čo sa modlia len na oko a o bohu nevedia nič dovtedy bude zlo všade. Veru hovorím vám zlo pominie len vtedy ak nám budú vládnuť duchovne vyspelí ľudia.

Prevzate z Facebooku od autora
Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda
https://www.facebook.com/people/Gasudarjon-Anti-Iluminat-Andromeda/100008561021285


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentár Daga Daniša: Kiska. Ako sa stať z prezidenta premiérom

http://www.aktuality.sk/clanok/311131/komentar-daga-danisa-kiska-ako-sa-stat-z-prezidenta-premierom/


Keď človek počúva prejavy - a frázy - prezidenta Kisku, musí mať dojem, že ho to veľmi nebaví. A že všetko, čo robí, je súčasťou inej, vyššej hry. Ľudia z okolia prezidenta hovoria, že Kiska má byť do roku 2020 zakladateľom novej strany. A kandidátom na nového premiéra.


Vladimír Pavlík

Za vlády hitlerovského fašizmu a nacizmu najviac ľudí pripravili o život fašisti a špeciálne komandá Hlinkových gárd. Boli to práve fašisti a nacisti, ktorí tu zaviedli systém kolektívnej viny, keď napríklad za zastrelenie nemeckého vojaka či nemeckých vojakov, či ukrývanie partizánov, boli popravovaní nevinní ľudia či či vypaľované osady. Ich pohrobkovia z ponovembrových vlád a parlamentov samozrejme tieto metódy už nepoužívajú, oni už majú na likvidáciu nevinných ľudí sofistikované metódy cez ekonomiku, cez ktoré ich doháňajú k samovraždám či sociálnym samovraždám. Následky za ich ekonomické zločiny preniesli systémom kolektívnej viny na nevinných. Vytvorili zákony na prospech tých najzločineckejších organizovaných skupín v zostave - zločinecká sudcovská kreatúra, zločinecká exekútorská kreatúra a zločinecká úžernícka kreatúra či konkurzné mafie. Treba ale objektívne povedať, že takéto niečo nikdy nevytvorili za vlády hitlerovského fašizmu a nacizmu v Nemecku voči vlastným občanom, na rozdiel od slovenských politikov. Pochybujem, že by za ich vlády robotník nedostal za svoju robotu zaplatené, tak ako je to v zločineckom, mafiánsko-gaunerskom a TZV. zvrchovanom a svojbytnom Slovensku, ktoré zakladala tá najsmradľavejšia protislovenská svoloč, spodina a luza z vysokej politiky. Stačilo im 23 rokov, aby zo Slovenska urobili to, čo sa, obrazne povedané, nepodarilo Tatárom, Turkom a Maďarom.


Zdieľať
Komentáre

Michal Meng

Michal Meng Za tých ľudí ktorý zomreli na následky nedostatku je zodpovedný Fico a Dzurinda ktorý podpísali na svoju zodpovednosť nariadenia vlády o socialnych dávkach vo výške1560 sk a 60.50€,čím im zabránili v uplatnení základných ústavných práv.
Čl. 15
(1) Každý má právo na život. Ľudský život je hodný ochrany už pred narodením
Čl. 19
(1) Každý má právo na zachovanie ľudskej dôstojnosti, osobnej cti, dobrej povesti a na ochranu mena
Čl.39
(2) Každý, kto je v hmotnej núdzi, má právo na takú pomoc, ktorá je nevyhnutná na zabezpečenie základných životných podmienok.

Zomreli a boli ponížený preto,lebo im bolo zabránené tieto práva uplatniť.
Tak nech si tí vrahovia už zabezpečia dobrých právnikov...

Dasa Tonkova
Dasa Tonkova Naviac narok na tych ubohych 60 eur je podmieneny odpracovanim tzv.aktivacnych prac pod hrozbou odnatia soc.davky ktora vyskou nepokryje ani zakladne potreby pre psa. Tuto podmienku odobril aj Ustavny sUd SR ked rozhodol ze odpracovanie socialnej davky nie je v rozpore s Ustavou! Slovensko je BEZpravny policajny stat! Antisocialny minister soc.veci zvysil dochodky o 1.90 vdovske o 80 centov a sirotske o 60 centov co je vysmech obcanom priamo do tvare. Nalejme si cisteho vina. Nepodiela sa narod spolocne na genocide ked mlciaca vacsina dodnes toleruje trpi a ignoruje zakony a opatrenia prijate ponovembrovymi zlocincami ???


   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS

             
Hlavná stránka