Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Archóni a skupina Chimera sú zodpovední za zlo, ktoré na Zemi nikto nedokázal zastaviť od kedy ľudia existujú. 

 

 Udržujú cez primárne plazmatické anomálie otrockú karanténu na Zemi. Robia to pomocou pokročilých kvantových skalárnych plazmatických technológií. Dokážu zakriviť časopriestor a prekrútiť realitu. Zdá sa vám to nemožné a sci-fi? Pre nás áno ale nie pre vyspelé negatívne mimozemské bytosti o desiatky úrovne pred nami. 

Skôr ako chcete pochopiť čo sa na Zemi deje a kto nás ovláda a ako to robí je potrebné položiť si tieto základne otázky a zamyslieť sa nad tým poriadne či dokážeme určiť jasnú odpoveď alebo v tom máme zmätok. Ak v tom máte zmätok nie je potom možné povedať, že chápete o čom hovorím, Len blázon dopredu odsúdi niečo o čom vôbec nič nevie. Len blázon si najprv nepreštuduje veci, aby si najprv mohol utvoriť názor. 

Kto udržuje zlo na Zemi? Prečo sú stále vojny a genocídy? Prečo tisícky rokov toto zlo nikto nedokáže zastaviť? Prečo ak vieme v každej epoche ľudstva kto, v ktorom štáte robí zlo a týra národ nedokážeme na tých ľudí vyslať armády, komandá a celé ľudstvo, aby ich zničilo a zabilo? Prečo žijeme ak tupé odovzdané stádo a robíme čo od nás systém chce? Prečo stále viac a viac degradujeme ľudského ducha a stávame sa závislí na každej blbosti, ktorú nám systém dá a podhodí ak psom? Ako je možné, že ľudia sú nepoučiteľní z minulosti ale aj z vlastných chýb? Ako je možné, že stále stúpime do tej istej rieky nie dva krát ale aj sto krát? Ako je možné, že veríme ľudom, ktorých ani nepoznáme? Ako je možné, že sme doteraz nepochopili, že politika je zlo a stále veríme novým a novým vládam, politikom, prezidentom, parlamentom, stranám a hnutiam? Ako je možné, že sme nepochopili, že politiku nepotrebujeme tak isto ako lekárov a ich metódy? Prečo sa nezamyslíme nad tým, že ani jedno ani druhé v histórii ľudstva nikdy neexistovalo a ľudia žili aj bez nich? Viete prečo robíte to isté čo zvyšok sveta? Viete prečo nechcete vybočiť z radu, aby ste nevyzerali v spoločnosti ako keby ste do nej nepatrili? Viete prečo ste chodili alebo chodíte do školy celý život ako aj do roboty nasilu proti svojej vôli? Viete kto za tým stojí? Prečo väčšinu svojho života nie ste doma a mesto toho trčíte ako otrok niekde za pár drobných? Prečo vám ani plat nevystačí na to aby ste mohli dôstojne žiť? Prečo nieste nikdy spokojní a šťastní? Prečo sa vám celý život až do smrti dejú zlé veci, samý stres, jeden problém za druhým, nešťastia a choroby? Prečo sa toto isté deje celému svetu rovnako? Prečo existuje tak veľa štátov? Prečo existuje tak veľa jazykov, nárečí a dialektov? Prečo existuje tak veľa náboženstiev, siekt, hnutí a kultov? Načo je toto všetko potrebné a kto to chce? Chceme to vari my obyčajní ľudia? 

Teraz idem priamo k veci. Okrem prebudených ľudí, ktorí sa k týmto informáciám už dostali celý zvyšok sveta v nevedomosti žijúcich ľudí o tomto nemá ani poňatie. Nevedia vôbec nič o tom čo sa deje na Zemi ani kto nám to robí. Zvyšok sveta vôbec netuší ani to, že sú otroci a to doslova a do písmena. Naše otroctvo pokračuje a je oveľa nebezpečnejšie a sofistikovanejšie ako kedykoľvek pred tým. 

Všetkým ľudom dám veľmi silné linky o tom čo je skutočná pravda a realita. Aj tak to o chvíľu bude vedieť každý na svete lebo ľudia čo Zem oslobodzujú prevezmú v deň D kontrolu nad všetkým aj na médiami a novým finančným systémom. Všetky zlé veci aj náboženstvá raz a navždy skončia a potom ľudia na celom svete uvidia čo tu na Zemi s nami robili a kto nám to robil. Linky nájdete na úplnom konci môjho komentára. Odporúčam každému človeku, aby si ich stiahol a aby  ich študoval a ovládal ich. Prvých 13 linkov sú TOP články kde je všetko čo musí každý človek na Zemi vedieť a zvyšok sú videá youtube. Garantujem vám všetkým, že vám padne sánka a budete mať všetci dosť. Toto prebudí z nevedomosti každého na Zemi. Vy sami a každý z vás môže urobiť niečo pre zmenu tohto sveta tým, že budete inak myslieť a že každý deň budete o týchto info hovoriť čo najviac ľudom a šíriť tieto linky na FB aj inde aj v emailoch. 

Len ľudia čo majú skutočný zdroj informácií a vedia čo sa deje vo vesmíre aj na Zemi len oni môžu jasne a z istotou niečo povedať lebo sú pri tom a vedia všetko. Vy ako aj ostatný si môžete len niečo myslieť. Väčšina z vás nemá poňatie o tom čo ja realita a čo sa deje. Našu Zem ovládajú Archóni a skupina Chimera. Oni vytvorili na Zemi karanténu a Zem pred 26 000 rokmi vo výške 13,6 km ako aj pod ňou a všade okolo Zemi obalili do skalárneho plazmatického závoja a do neho vložili AI čiže umelú inteligenciu. Okrem toho entita zvaná Yaldabaoth padlý archanjel, ktorý sa pred 8 miliónov rokov odpojil od zdroja svetla čiže Boha zošalel lebo si to vybral sám slobodnou vôľou aké to je upadnúť do hmoty a byť odpojený od Boha. Okrem Boha, ktorý je stále a je večný existuje ešte niečo a je to tiež večné a mimo Boha. Volá sa to náhodilosť. Je to forma možností a energie, ktorá má rôzne kombinácie. Sama o sebe je náhodilosť neutrálna ale ak sa do nej ponorí duch teda duša večné vedomie tak nastane možnosť robiť zlo a byť vyšinutý na viac spôsobov a možností kombinatoriky. Náhodilosť v sebe obsahuje plazmu. Plazma je pozitívna aj negatívna. Táto je čisto negatívna. Ten Yaldabaoth sa ponoril do tej plazmy a do tej náhodilosti. On sám o sebe nebol nikdy Satan. Bol niečo ako vodca Archónov alebo bytosť ktorú Archóni uznávali. Vodca Archónov už Satan bol pod tým menom ako ho poznáme my. Viete vôbec ako vyzerajú Archóni? Majú humanoidné telá ako my. Oni sú padlí archanjeli z galaxie Andromeda z oblasti Rigel. Skupina Chimera sú padlí archanjeli tak isto z galaxie Androméda ale z oblasti Orión. Oni už pôvodné telá nemajú ako my a ako humanoidi. Sú to pavúci insektoidné bytosti.Takže Archóni a skupina Chimera sú to zlo, ktoré ničí vesmír a robí to zlo, Naša Zem ostala posledná, ktorú ničia a keď ju oslobodia zlo končí a bude navždy rozpustené. Archóni sú obyčajné bytosti ako my len inak vyzerajú. Sú to duše ako my len v iných telách. Ak ich vodca je zabitý alebo sa mu niečo stane vždy sa jeden z nich prehlási za vodcu. Satan bol eliminovaný galaktickou konfederáciou a bol eskortovaný a hodený do vnútra galaktického centrálneho Slnka, kde jeho duša, vedomie aj vyššie ja skončili. Vznikne z neho nová iskra nová duša, ktorá začne od začiatku vo vývoji od 1 dimenzie ako základný prvok a bude mu miliardy rokov trvať kým bude zas bytosť. Poviem to inak. Všetci poznajú mafiu na Slovensku. To že vodca skončí mŕtvy alebo v base neznačí, že mafia je už slabá a nevie si bez neho poradiť alebo, že by skončila. U nich je to tak isto. Skončí jeden a za vodcu sa prehlási iný. Pokiaľ ich nezničíme stále bude zlo trvať aj utrpenie na Zemi. 

Propájam 3 fotografie. Na týchto dvodch  fotkách je muž menom FABRIZIO MASSIMO BRANCACCIO . Je to muž, ktorý vlastní celý Vatikán. Vatikán je jeho majetok. Ten muž je inkarnovaný Archón a je to ten istý, ktorý bol v starom Ríme cisár z rodu Maximus. Tá fotka kde je muž s bradou ten je z jeho rodiny tak isto a volá sa STEFANO MASSIMO. Oni vytvorili zo Zeme otroctvo a udržujú status quo karanténu. Oni vytvorili Vatikán aj ho ovládajú. Oni určujú kto bude kde a kedy prezident. Oni určujú tak isto kto bude pápež. Majú pod sebou jezuitov TOP jadro im oddaných a oni plnia ich príkazy. Jezuiti sú len na oko veriaci. Je to v skutočnosti sekta satanistov kultu 9 brány a robia infiltrácie do všetkých štátov. Sú to zvedovia a špióni teda bojovníci čiernej šľachty. Kult 9 brány je veľmi nebezpečná odnož satanistov a patrí tam aj pápež František spolu s x kardinálmi, bankármi, a kopou iných ľudí z biznisu, Holywoodu a iných cirkevných odnoží. 

Pád Archonů 
http://bod-zlomu.blogspot.com/2015/11/pad-archonu.html 


Hnutí Odporu 
http://bod-zlomu.blogspot.com/2015/10/hnuti-odporu.html 

Galaktický Kodex 
http://bod-zlomu.blogspot.com/2015/10/galakticky-kodexplaneta-zeme-je.html 

Odstranění Kabaly 
 http://bod-zlomu.blogspot.com/2015/10/odstraneni-kabaly.html 

Závoj 
http://bod-zlomu.blogspot.com/2015/11/zavoj.html 

Hlavní plán 
http://bod-zlomu.blogspot.com/2015/11/hlavni-plan.html 

Bratrstvo Hvězdy 
http://bod-zlomu.blogspot.com/2015/10/bratrstvo-hvezdy.html 

Etherická archonská síť 
 http://bod-zlomu.blogspot.com/2015/11/etericka-archonska-sit.html 

Pád Chimery 
http://bod-zlomu.blogspot.com/2015/11/pad-chimery.html 

Aktualizace - plasmatická a planetární situace 
http://bod-zlomu.blogspot.com/2015/11/aktualizace-plasmaticke-planetarni_14.html 

Karanténa Země – konec hry 
http://bod-zlomu.blogspot.com/2015/11/karantena-zeme-konec-hry.html 

Aktualizace situace v našem solárním systému 
 http://bod-zlomu.blogspot.com/2015/11/aktualizace-situace-solarniho-systemu.html 

Ochrana 
http://bod-zlomu.blogspot.com/2015/11/ochrana.html 

Linky na neskutočne silné videá, ktoré prebúdzajú národy:

Väzenská otrocká planéta Zem - skutočná zatajená pravda

https://www.youtube.com/watch?v=9t6HrNzkK4k 

Svet pod nadvládou zla - 13.satanských pokrvných dynastií
https://www.youtube.com/watch?v=tpSoXeSerXo 

Ancient Aliens and the New World Order 
https://www.youtube.com/watch?v=y3EmBfgIsYM 

Aký je svet? Všetko je inak ako nás učili. Všetko je podvod a dezinformácia
https://rutube.ru/video/e26ac301796f24e3f02064edba5fa75c/?pl_type=user&pl_id=5098596 

Toto video bude o chvíľu povinná školská výuka mesto tých chorých blbostí a zvráteností, ktorými programujú masy detí. A potom sa z tých detí stanú naprogramovaný otroci, ktorým uväznili myseľ a pravdu už nevnímajú, Lebo dostanú cez systém od narodenia masáž a naočkujú im umelo prevrátené úmyselné bludy a dezinformácie kde sa pravdu nikdy nedozvedia. Vytvorili karanténu na Zemi a z nás urobili otrokov cez finančný systém, ideológie, sekty, hnutia, náboženstvá atď . Ak sa zjednotíme a prebudíme čo najviac ľudí tak systém skončí a padnú aj tí čo nás väznia a žmýkajú z nás energiu. Ilumináti-satanisti skončia s svet bude slobodný prvý krát a média budú konečne slobodné a všetko sa bude potom vysielať tak ako bolo. 
Pápež František unikol pred zatknutím za rituálne satanistické obetovania detí

https://rutube.ru/video/ac39fa325b6397ed8987a18fb183c4f3/?pl_type=user&pl_id=5098596 

Vatikánsky pedofilný kruh, obchody s deťmi, masové hroby, satanizmus
https://rutube.ru/video/b39c7df28b665c72c9a1e2faae1b3996/?pl_id=5098596&pl_type=user 

Vatikán -katolícka cirkev v rukách Jezuitov je genocídny teroristický stroj na zabíjanie
https://rutube.ru/video/7639e40278561681e8d4c64f17fcb51b/?pl_id=5098596&pl_type=user 

Hnutie odporu, ktoré oslobodzuje Zem z otroctva chazarských satanistov vyzýva všetkých ľudí, aby sa aktivovali k šíreniu informácií a zapájania celého obyvateľstva hádzaním do schránok 

ako článok 
http://www.necenzurovane.net/17/odpor.html 

PDF, vo forme letáka, ktoré treba vytlačiť a hádzať ľudom do schránok a rozdávať všade kde Vás to napadne.
http://www.necenzurovane.net/17/obr/letak.pdf 

ako video 
https://www.youtube.com/watch?v=G7IIe6Rc8LI 

to isté video aj ako poistka na RUtube ak by satanisti zničili youtube kanál
https://rutube.ru/video/36fad8f9a965e5a462905460f2185dca/?pl_type=user&pl_id=5098596 


Planetární proces Vzestupu 
 https://bod-zlomu.blogspot.com/search?q=planetarni-proces-vzestupu .

Report z konference na Taiwanu a update planetární situace 
https://bod-zlomu.blogspot.com/2018/06/report-z-konference-na-taiwanu-update.html 

Najlepší a najmúdrejší youtube kanál aký existuje. Prebúdza naše národy a dáva silu ľudom žiť a zobudiť sa z nevedomosti a bojovať za našu slobodu a koniec otroctva ak finančného tak fyzického aj duševného. 

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda 

môj youtube kanál
https://www.youtube.com/channel/UC5gciiPsUX8DO2Ixd1huAGA 

môj nový RUtube kanál ako poistka ak by vymazali youtube kanál.Tu mám oveľa viac vecí, ktoré sa nedalo na youtube kanál nahrať. 
https://rutube.ru/video/person/5098596/ 

Na vlne kabaly 
 https://www.tartaria.sk/hladanie/predpovede/354-na-vl 

Na vlne kabaly je zas veľmi dôležitý článok kde je súhrn životne dôležitých informácií, ktoré vysvetľujú aký spôsobom milovaný prezident Putin, dokáže spolu z Ruskou federáciou likvidovať hrozbu zničenia planéty a zastaviť všetky genocídy aj finančné otroctvo náš všetkých. Tieto ohavnosti a zločiny nepácha nikto iný ako satanisti-sionisti-ilumináti-Vatikán-Jezuiti-Bilderberg-slobodomurári-rosekruciáni-čierna šľachta z Talianska takzvaný inkarnovaní Archóni a skupina Chimera. Putin majstrovsky ovláda všetky ich kroky a pozná ich ťahy aj myslenie dopredu. Zasvätil celý svoj život, aby ich dielo rozložil a týchto ľudí eliminoval. Oni totiž využívajú židovskú mystiku kabalu, ktorú infiltrovali a ukradli. V nej sú presne popísané výpočty kedy a ako presne robiť to čo robia. Plánujú všetky akcie aj útoky aj zabitie ľudí na konkrétne dni, hodiny, sekundy. Z energetického hľadiska ako aj duchovného takto manipulujú celou Zemou. Ak presne poznáte systém kabaly a numerológiu vždy im zničíte ich kroky. Poviem to aj inak. Stôl má 4 nohy. Ak im zničíte vždy dve nohy tak stôl padne. Ich akcie sú stále blokované a dopadnú inak ako oni chcú. Putin im ničí všetky 4 nohy a dá sa doslova povedať len vďaka nemu ešte my žijeme. V tomto prípade sa oni zničia sami ako v tom porekadle kto druhému jamu kope sám do nej spadne. Putin sa už zdravo nasral a začal v Rusku cca 150 miliónom ľudí cez televíziu vysielať pravdu o tom ako USA. Izrael a spol. ovládaný satanistami robia genocídy na celej Zemi a čo sa na Zemi deje. Takto čoskoro prebudíme celý svet pretože taká Cína aj India idú robiť to isté. Každý na Zemi sa dozvie kde žijeme a čo tu s nami robia. Zlu bude čoskoro koniec. 

A prikladám link na zahraničný naj článok o Archónoch ale tento stojí zato dať si ho preložiť cez prekladač kto nevie po anglicky 

Massimo Mafia of London
http://ltvfye.blogspot.com/2018/03/massimo-mafia-of-london.html 


   PRINT RSS
             
Hlavná stránka