Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

V Nitre žijú úžasní ľudia manželia RNDr. Alena Ondejčíková, RNDr. Vladimír Ondejčík. Sú to uznávaní odborníci, ktorí celý svoj život zasvätili pomoci iným ľudom kde cez vzácne čaje a vzácne minerály dávajú ľudom radosť, svetlo a lásku.
Naše malé Slovensko má v podobe manželov Ondejčíkovcov vysoko uznávaných odborníkov. Ich meno je známe po celom svete. Títo výnimoční ľudia do tajov svojho remesla zasvätili celú svoju rodinu. Vydobyli si po celom svete prestíž a meno. Sú to ľudia veľmi sympatickí a priateľskí. Vždy keď je to v ich silách veľmi radi pomôžu svojimi neoceniteľnými skúsenosťami a radami. Osobne som mal tú česť sa s nimi stretnúť a rozprávať pred asi 7 rokmi na agrokomplexe v Nitre kde mali svoj stánok . Táto veľmi milá rodina sa venuje tej najušľachtilejšej práci aká môže byť. Z môjho pohľadu ľudom dávajú zdravie, svetlo a lásku všetko v jednom.

Vždy usmiatí plný energie

Už dávny čínsky cisári vedeli, že vzácne čaje sú balzamom na dušu. Bohužiaľ v dnešnej dobe, v ktorej práve žijeme sa pokúša istá skupina ľudí známych ako ilumináti robiť všetko preto, aby každý človek bol chorý, zničený, utrápený a zdevastovaný. Po meste pred našimi očami nám každý deň behá zdevastovaný zničený národ. Ako na duši tak aj na fyzickom zdraví. Národy sú klamané cez systém, ktorý ilumináti udržujú a cez média sú ľudia oblbovaní a odvádzaní od skutočnej podstaty, ktorou je že každý človek na svete môže mať svoje zdravie pod úplnou kontrolou aj sám bez lekárskej pomoci. Každý z nás môže fungovať až do smrti bez lekárskeho biznisu, ktorý na miesto toho, aby ľudí liečil ešte viac poškodzuje a urýchľuje ľudí na druhý svet. Manželia Ondejčíkovci majú vo svojom predaji od obyčajných čajov Cíny a Japonska taktiež aj veľmi vzácne odrody. Podotýkam, že aj tie ako som ich nazval obyčajné čaje, že aj oni vyliečia celý rad ťažkých chorôb. Vzácne čaje sú iné od tých bežných len v cene, v náročnosti pestovania, v netypickej polohe kde rastú a vo výnimočnej chuti, ktorá ich robí vzácnou odrodou.
Sám seba považujem za zasväteného do tejto problematiky avšak manželom Ondejčíkovcom sa nemôžem rovnať pretože oni sú výnimoční ľudia v tomto odbore. Svoju prácu robia najlepšie ako vedia. Robia ju celým svojim srdcom a dušou teda celým svojím bytím. Tak ako každý štát ma na svoju obranu cez vojsko a techniku určitý arzenál zbraní v podobe manželov Ondejčíkovcov a ich rodiny je ich arzenál zbraní, ktoré predávajú prínosom pre celé Slovensko. Každá bytosť, ktorá chodí a kráča po tomto svete potrebuje ich čaje a ich minerály pretože tie liečia vnútornú duchovnú podstatu človeka. Všetko v našom tele je vzájomne prepojené a súvisí s naším duchom teda večnou dušou . Ak je naručená duša alebo jej energetický tok tak sa to okamžite prejaví na fyzickom tele. Ak duša trpí tak telo nemôže byť za žiadnych okolností zdravé. V tejto rýchlej dobe plnej stresu sú ľudia zvyknutí do seba hltať plnú kopu jedov v podobe tabletiek. Nepočúvajú svoje telo a svoj vnútorný hlas kedy im vlastná duša a a ich vyššie ja hovorí pokoj, kľud zastav sa človeče kam sa ponáhľaš? Duša nám hovorí aj toto. Prečo nevezmeš svoj život a svoje zdravie pevne do svojich rúk? Prečo si závislý na pomoci iných ľudí v podobe lekárov? Prečo to robíš? Prečo všetko čo ti povedia necháš zo sebou robiť?

Dve krásne duše sa venujú krásnym a ušľachtilým činnostiam

Je to smutné drahí bratia a sestry ale obraz tejto doby je alarmujúci. Z ľudí sa stali roboti, ktorí boli naprogramovaní a vôbec nevedia čo sa s nimi stalo. Každý človek na Zemi potrebuje v prvom rade nájsť duševný pokoj a kľud. Potrebuje vyliečiť svoju dušu a odbremeniť ju od návalu rýchleho stresového hektického života. Potom človek potrebuje utíšiť svoje vnútro a začať počúvať svoj vnútorný hlas. Človek potrebuje nájsť sám seba a musí porozumieť sám sebe. Ak nerozumiete sami sebe ako chcete rozumieť zvyšku sveta? Aby to človek dokázal musí u neho nastať určitý impulz, ktorý prichádza z duchovného sveta a to je vtedy ak duša začne pátrať po skutočnom šťastí. Tým šťastím je duchovný pokrm pre dušu. Ľudia sýtia svoje fyzické telá, prejedajú sa, holdujú alkoholu, drogám, fajčeniu, rôznym vášňam a závislostiam, oddávajú sa všetkému možnému len nič nerobia pre svoju večnú dušu. Naša duša ako večné vedomie potrebuje tak isto pokrm ako fyzické telo. Ak duša nedostane to čo potrebuje, tak chradne, je ubitá, zaseknutá a nemôže sa prejaviť. Potom nám tu chodia po svete kaliky a trosky jednoducho ľudia, ktorí vyzerajú na prvý pohľad ako bez duše. Sú zničení a utrápení len preto, že nepoznajú skutočnú podstatu ľudského bytia a nepoznajú Boha. Nikto nenájde pokoj na tejto Zemi pokiaľ nepochopí duchovné zákony ako zákon jednoty. Ak človek nevie, že je večnou dušou a nepozná Boha nič ho nenaplní a neurobí šťastným.

Veľký dobrodruhovia na jednej zo svojich mnohých ciest po svete

Na to aby človek začal čistiť svoje vnútro a liečiť svoje telo potrebuje detoxikovať svoj organizmus. Človek musí všetky toxíny v podobe tabletiek, a jedov, ktoré do seba prijal cez potravinársky priemysel zo seba dostať von. Najlepšie je ak si prestane tie jedy do seba do smrti dávať raz a navždy. Nie je predsa efektívne, aby ste sa vyliečili a v zapätí by ste do seba tlačili tie isté škodlivé látky. To by malo asi taký účinok ako drogovo závislý, ktorý sa práve vyliečil a znovu by svoje telo zruinoval. Vy potrebujete vedieť čo vám škodí, čo sú jedy a pre telo nebezpečné veci. Tieto látky musíte navždy vylúčiť zo svojho jedálnička a musíte zmeniť hodnoty, priority aj celý svoj život hore nohami. Neexituje človek, ktorý by mohol byť zdravý ak by svoj život a to všetko zlé čo robil nezmenil. Prevažná časť ľudí má však takú mentalitu, že všetci by chceli byť zdraví nič však preto nerobia. Alebo robia ale až vtedy ak sú už ťažko chorí a väčšinou je už neskoro. Každý človek, ktorý miluje sám seba by sa mal správať tak aby nikdy nemuselo prísť k vážnym chorobám. To znamená mať svoj život aj svoje zdravie stále pod úplnou kontrolou. Stále každý deň musíte pre svoje zdravie robiť potrebné kroky, aby ste zabránili nežiaducim chorobám ako aj nežiaducim energiám.
Dosť bolo toho z mojej strany o tom ako to všetko má byť a teraz idem objasniť veľmi dôležité veci ohľadom toho  čo manželia Ondejčíkovci majú na predaj. Ich všetky čaje si môžete pozrieť na ich internetových stránkach a tí, ktorí bývate v Nitre alebo v jej blízkosti si ich môžete kúpiť priamo u nich v obchode. Môžete sa ich aj osobne opýtať všetko čo potrebujete vedieť. Po prípade ak by neboli vo svojom obchode ich vyškolený personál vám na všetky otázky zodpovie.
Manželia Ondejčíkovci majú na predaj veľmi vzácne druhy minerálov. Sú dovezené priamo z Brazílie a to z takej oblasti, ktorá je pre nález týchto minerálov ako jediná na svete. Medzi minerálmi majú veľa druhov ako ametyst, ametrín, citrín, turmalín, chryzopras, rubín, sírny kryštál, horský kryštál, laserový kryštál a kopa iných. To o čom sa tu zmienim je zo všetkých kameňov to najvzácnejšie čo majú na predaj. Jedná sa o Lemursky kryštál. Dovoľte mi, aby som vám urobil malého sprievodcu a povedal vám to najdôležitejšie o Lemurskom kryštáli.
Čo sú Lemurské kryštály?
Lemurská kňazská kasta bola schopná sa spojiť s Lemurskými kryštálmi. Lemurské kryštály boli používané ku stavbe mostov, k zahrievaniu vody. Niektoré boli používané ako nástroje, iné pomáhali pri duchovnom liečení  a uvoľňovaním karmických zväzkov a sú dnes veľmi dôležité pre tých, ktorý majú z minulých inkarnácií lemurske karmické spojenie.
Pomocou týchto kryštálov sa môžete spojiť s časťou duše, ktorá je Lemurii blízka. Tento kryštál môže  pomôcť prijať svoj dar, ale i to nepríjemné, čo z neho plynie. Môžete vďaka nemu  rozvinúť to, s čím ste sa už narodili a niečo z toho predať ostatným.

V období Lemurie žily krásne, mierumilovné, šťastné bytosti s otvoreným srdcom. Bytosti s rozvinutým tretím okom, ktoré im dávalo možnosť plne vnímať i jemno hmotný svet a univerzálne prístupné informácie. Ku komunikácii s inými bytosťami užívali prevažne telepatiu. Tretie oko bolo ich primárnym zmyslom. Pokiaľ sa pohybovali, detekovali druhé bytosti ani nie zrakom alebo sluchom, ale tretím okom. Žili vo svojej esencii. Tieto bytosti žily v oblasti Austrálie, Nového Zélandu, Havaja a Veľkonočných ostrovov. Táto oblasť by sa dala opísať, že bola tropickým rajom.

Lemurania mali vysoko rozvinuté vnútorné vnímanie. Celá spoločnosť mala krásnu duchovní horlivosť veľmi sa líšiacu od našej materialistickej kultúry. Mohli kontrolovať svoju osobnú skúsenosť času a dokázali  komunikovať telepaticky na veľké vzdialenosti. Boli schopní dosiahnuť  stupňov  vedomia a dimenzií, ktoré iba niektorí  dnes začínajú dosahovať. Meditáciou a zmenšením záujmu o materiálne veci môžeme rozšíriť našu  myseľ a získať niektoré schopnosti Lemurčanov.

Lemursky kryštál je dokonalým nástrojom pre tých, ktorí pracujú so svetelnými energiami. Ak začnete vibrační posun, lemurske kryštály vám poskytnú dar bezpodmienečnej  lásky k Zemi. Tým, ktorí pracujú so svetlom, pripomínajú, aby pracovali na svojom raste a rozvoji, a pomáhali v tom ostatným. Pri práci s týmito kryštálmi dosiahnete  vnútorných  a multidimenzionálnych zážitkov, učia nás, že sme multidimenzionálne bytostí a poskytnú nám objektívny pohľad na minulé životy.
Môžeme ich použiť k vytvoreniu  siete pre kontakt s anjelmi, otvárajú čakru hviezdnej brány a ukotvujú starodávnu múdrosť do prítomnosti. Vedome napojujú na minulé poznatky, pretože podnecujú duchovný tréning a liečivé schopnosti. Lemursky kryštál pomáha pri terapiách minulých životov, čo môže zabrániť vytváraniu chorôb, alebo uvoľneniu deštruktívnych emočných vzorcov. Tyčinky z lemurskeho kryštálu sú výborné pre vyrovnávanie a čistenie  čakier, pomáhajú uvoľňovať karmu a veci pretrvávajúce z minulých životov a nedokončené záležitosti, ktoré fungujú nevedome a ovplyvňujú  súčasný život ako sľuby z minulých životov, ktoré  podľa zákona vývoja duše prechádzajú zo života do života a priťahujú minulých partnerov späť do života. Lemursky kryštál aktivuje vyššiu rezonanciu každej čakry a spojuje sa zo svetelným telom. Uľahčuje komunikáciu  medzi fyzickou a jemno hmotnou rovinou bytia a uzemňuje vibračné posuny do fyzickej sféry. Učí ako zhmotňovať myšlienky.
Tieto jedinečné kryštály sú kryštály všetkých  krištáľov.  Miesto lesku sa javia ako mliečne alebo ako keby zahmlené – majú matný povrch. Ich najjedinečnejším rysom je sada horizontálnych čiar - zárezov, ktoré sa nachádzajú na jednej alebo viac stranách kryštálov. Všeobecne ale nie vždy. Tieto výrazné horizontálne zárezy končia v trojuholníkovej fazete formujúcej konečný špic kryštálu.
http://www.slunecnabrana.eu/Krystaly/Lemurske%20krystaly/48News_AzozeoLemurians.jpg
Okrem iného tieto Lemurske kryštály ak ich držíte v rukách alebo si ich kladiete na rôzne časti tela 100 násobne prežiaria vaše biopole. Vaša aura bude svietiť a zbavíte sa všetkých karmických blokád. Samozrejme nie hneď na prvý krát ale postupne sa vo vašej aure rozpustí všetko negatívne a nežiaduce.  Naše telá sú kópiou vesmíru takže máme v tele aj portály. Ak sú tieto portály otvorené tak máte vo vašom energetickom, astrálnom a éterickom tele diery. Tieto diery sú príčinou toho prečo na človeku parazitujú astrálne a éterické negatívne entity, ktoré na nás nasávajú našu životnú energiu. Ak svoje diery uzatvoríte pomocou týchto Lemurskych kryštálov entity sa odpoja pretože diery sa okamžite zatvoria. Človek, ktorý sa pravidelne týmito kryštálmi ožaruje nemôže byť napadnutý žiadnou parazitujúcou entitou. Nie je to možné. Zo všetkého najdôležitejší j ten fakt, že tieto kryštály sú mimozemského pôvodu. Boli na našu Zem dovezené vysoko vyvinutou Plejádskou civilizáciou. Urobili to preto, aby ochránili našu Zem a posilnili elektromagnetickú mriežku ako aj silové pole našej planéty. Každý kto vlastní Lemursky kryštál môže ak je dobrý človek a je očistený od negativity nadviazať spojenie z Lemurskymi ľuďmi ako aj mimozemskou civilizáciou síl svetla z Plejáďanmi. Plejáďania patria medzi sily svetla, ktoré sú v galaktickej konfederácii a spolu z Blue Avians, Arkturiáncami a Sírianmi pomáhajú prezidentovi Putinovi zachrániť našu planétu od síl temna.
Záverom chcem poďakovať manželom Ondejčíkovcom a ich rodinke za to, že sú. Zdávam im všetku patričnú úctu a rešpekt pretože ľudia ako oni dávajú nášmu národu nevyčísliteľné posolstvo. Okrem iného ich činnosť a všetko čomu zasvätili život má svoj hlbší zmysel aj cieľ. Ich život je misia z konkrétnym  poslaním dávať medzi ľudí radosť, silu, svetlo a lásku. Ešte raz vďaka vám. Nech vám Boh žehná a vedie vaše kroky. Nech je váš život naplnený láskou a šťastím.

Tu môžete nájsť linky na týchto vzácnych ľudí.

http://www.tea-centrum.sk/

http://www.e-tea.eu/e-shop_cajovna

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka