Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Sionizmus je smrteľná choroba ktorú treba vyhubiť pretože sionizmus = vraždiaci sociopati bez citu, ktorých poháňa Satan osobne.

 
Izrael a USA sú ovládané sociopatmi, ktorí likvidujú systematicky a premyslene celý svet. Likvidujú rad radom jeden štát za druhým. Treba presne a výstižne objasniť fakty bez prikrášlenia a bez servítok na ústa. Tieto fakty pozná celý svet aj všetci politici.
Izrael je teroristický štát tak isto ako aj jeho starší brat USA.
Tí istí ľudia, ktorí založili USA založili aj Izrael a tí istí ľudia teraz ovládajú celý svet. Zatiaľ vôbec nič nenasvedčuje tomu, žeby svet neovládali. Celý svet už skoro vie o všetkom zle a masovom vraždení týchto ľudí. Pritom v médiách nie je odvysielaná ani jedna jediná zmienka o týchto ľuďoch. Ono to potom vyzerá ako keby nikdy neexistovali a to zlo a tie genocídy aj s vojnami sa robia samé.


Prvá svetová vojna vznikla sama z ničoho ako vznikol vesmír tiež len tak z ničoho, ako sa nám snažia nahovoriť títo psychopati skrze svoje ideológie a vedcov. Potom niekde kde si vznikli pozitróny a kladne nabité neutróny a tie sa naakumulovali do zhluku plynov vysoko výbušných až vznikla výbuchom sama od seba aj druhá svetová vojna. Potom, aby to všetko neskončilo a aby evolúcia pokračovala, vznikli sami od seba ľudia na záhubu, ktorá im bola predurčená. Len tak z ničoho vznikol koncentračný tábor a tiež len tak z ničoho tam sami od seba naskákali židia v miliónovom množstve, aby len tak tiež sami od seba skočili do plynových komôr. Všetci dobre vieme, že vesmír je nekonečný tak, aby to nestačilo ešte vznikli aj ďalšie genocídy, aby malo ľudstvo zábavu a spestrený život.

Píšem to takýmto spôsobom, aby ani toho najprimitívnejšieho človeka na svete nenapadlo ani len pomyslieť, že toto všetko zlo nebolo plánované. Toto bez citu premyslené plánovanie pretavili do činov, ktoré v beštiálnosti nemajú obdobu. Také choré činy môže vyprodukovať len zvrátená myseľ plná tmy.

Strojcom týchto činov je ich pán, ktorého oni vyznávajú a obdivujú. Je to Satan osobne. Satan z celej duše nenávidí ľudí, nenávidí svetlo a lásku. Nenávidí pravdu a súdržnosť. Tam kde sú tieto veci tam Satana nehľadajte. On je tvorcom opaku. On je ten čo rozdeľuje národy, podnecuje k masovej nenávisti, neznášanlivosti, rasizmu. Tam kde je nešťastie, utlačovanie, zúfalstvo, bieda, okupácia, vykorisťovanie, masové vraždenie, krádeže, korupcia tam je Satan osobne.
Presne týmito ohavnými činmi vnikli dva štáty sveta najprv USA a potom Izrael. Celý svet je manipulovaný tými istými ľuďmi. Niekto ich volá židmi, sionistami, satanistami, slobodomurármi, iluminátmi, chazarmi. Ja vám poviem oni nie sú ani jedno ani druhé. To všetko sú len označenia a prázdne slová. Celý svet je rozdelený týmito ľuďmi na tisícky vymyslených názvov a označení.
Vyzývam všetkých ľudí na svete, ktorí sa cítia byť ako tak rozumní a ktorí sa ešte nedali zmanipulovať týmito satanskými bytosťami, aby sa zamysleli nad tým čo teraz poviem.

V dávnych dobách existoval svet rozdelený len na bielych, žltých, čiernych. Tí ľudia vedeli, že existuje Európa, Amerika, Ázia, Austrália. Ešte predtým v čase dozadu väčšina ľudí nevedela ani to. Ja sa pýtam, kde sa vzali tie názvy? Kde sa vzali tie nálepky? Kde vzniklo tisícky ideológií a označení? Kde sa vzalo toľko diskriminácie a rasovej neznášanlivosti?

Ja vám poviem kde. Všetko toto majú na svedomí tieto bytosti z pekla a Satan je ich strojcom. Všetky tieto choré veci vznikli až vtedy keď začali západné mocnosti s kolonizáciou celého sveta. Mocnosti, ktoré začali kolonizovať svet sami seba považovali za Bohov. Každú krajinu, ktorú išli drancovať a objavovať, považovali už dopredu za zaostalú. Všetci vieme, že taká Čína napríklad má najstaršiu civilizáciu spolu aj s Gréckom a Egyptom. Oni by považovali za zaostalých aj ich. Čo z toho vyplýva? Egocentrizmus, nadradenosť, chorá myseľ. Tam kde je pýcha a egocentrizmus to je znak duševnej prázdnoty. Je to znak nedokonalosti. Za týmto správaním je vždy len jedna bytosť a tou je Satan. On je entita duch plný zla a nenávisti. Je odsúdený na večné zatratenie a pretože on to dobre vie tak chce zo sebou strhnúť celý svet. Nakazil zvrátené duše svojou energiou a úplne ich ovládol. Ľudia, ktorých celý svet označuje za iluminátov, židov alebo sionistov nie sú ani jedno ani druhé. Sú to také isté duše ako sme my. Sú od toho istého Boha ako sme my. Nie je podstatné aké majú rodové línie ani či sú reptiliáni. Reptilián je to isté ako byť človek. Reptiliánske telo je len obal tak isto ako je obal aj telo človeka. Duša je stále duša a je rovnaká. Tieto duše sú naši bratia, ktorí upadli na samé dno v duchovnom vývoji. Sú to zhnité duše plné tmy a nenávisti. Oni sa úplne odklonili od evolúcie svojej duše a tak isto sa odklonili aj od Boha. Stratili cit a preto je ich rozlišovacia schopnosť pociťovať následky nulová. Satan ich úplne ovláda a oni mu slúžia len pre jeho ciele.

Takéto duše nenávidia pravdu ani svetlo. Nenávidia v prvom rade Boha a tým pádom všetko čo z Boha vzniklo. Z Boha sme vznikli aj my a preto je človek ich nepriateľ. Všetky krásne a hodnotné veci ako láska a dobro sa im protiví. To je dôvod prečo sa Satan skrze týchto ľudí snaží vyhubiť svet.

Na tieto ciele ilumináti vytvorili sionizmus a všetky tisícky názvov ideológií a iných označení, ktorými nálepkujú celý svet. Presne preto robia všetko preto, aby rozdelili národy a štvali ich proti sebe. Ak vám chorý človek povie, že ste chorý nehádajte sa sním. Nemá to zmysel. Oni sú tak ťažko chorí, že si ani neuvedomujú stav svoje prázdnej temnej duše. Sú tak veľmi vzdialení od svetla, že pre týchto ľudí už niet návratu. Ak môžeme pomenovať všetko zlo čo sa stalo v minulosti zlom tak sa nemôžeme robiť, že by sme nevideli ako vznikli USA a Izrael. Je to čistá genocída a masová likvidácia národov. Preto ani nepovažujem za normálne považovať USA a Izrael za štáty. Sú to štáty Satana a ľudí, ktorí ovládajú celý svet. Tu chcem upozorniť, že ja nie som nikoho nepriateľ. Ja neodsudzujem nevinný ľud, ktorí tam žije. Ja neodsudzujem obyčajných židov. Ja som len proti zlu. Ak niekto robí zlo ľudom na celom svete to je už veľmi vážna vec. Zlo treba pomenovať zlom a aj jeho všetkých aktérov. Odsudzujem zlo a každý kto sa stavia proti Bohu musí byť menovaný a vystavený na svetlo tak, aby celý svet videl kto to je. Doteraz sa ilumináti schovávali tak ako sa dá. Ak ide čas dozvedá sa o nich celý svet. Už im nepomáha ani vlastniť svoje média a každý deň v nich hlásiť bludy a dezinformovať celý svet. Títo ľudia vôbec nie sú židia a len sa za židov schovávajú. Oni naopak židov vyvraždili. Počas druhej svetovej vojny sa Rotschildovci rozhodli zabiť židov v koncentračných táboroch. Na tieto ciele financovali Hitlerovi vojnu. Dnes už všetci zainteresovaní vieme, že Izrael vznikol len preto, že židia boli vyvraždení. Izrael nevznikol pre ľudí ani pre židov. Izrael si založili Rotschildovci sami pre seba. MOSAD neslúži štátu menom Izrael ani Izraelskému ľudu. MOSAD je osobná ochrana Rotschildovcov. MOSAD slúži len na jediný cieľ a tou je smrť. Oni sú nástrojom sociopatov na vraždenie nevinného obyvateľstva a činnosti ako výzvedná služba, špionáž, infiltrácia sú už len samozrejmosťou.

Snažím sa písať a hovoriť ľudom jednoducho. Snažím sa prispôsobiť všetkým ľudom na svete. Snažím sa dostať do ľudských sŕdc jednoduchosťou a láskou tak, aby každé ľudské srdce bolo otvorené pochopiť tieto základné veci. Už od malého dieťaťa ste naučení upozorniť rodičov na bolesť. Ak vás niečo bolí ešte skôr ako viete hovoriť plačete a mrnčíte čím privoláte rodičov na pomoc. Ak ste len o kúsok väčší už kričíte auuu mamička otecko auuu. Bolí ma to, bolí ma bruško, je mi zle atd. Čo to znamená? Že náš prirodzený mechanizmus je nastavený tak, že ako náhle nám niečo je hneď na to upozorňujeme. Ak ku dieťaťu príde niekto cudzí tiež sa bojí, ak príde niekto kto vyvolá strach tak isto.

Prečo to píšem sem? Preto, že my máme tak isto právo upozorniť na bolesť ako aj našu tak aj cudziu. Ak nám niekto ubližuje musíme zlo pomenovať zlom. Nedá mi ako milujúcej bytosti nevidieť zlo, ktoré kruto likviduje mojich bratov a sestry. Toto zlo chodí po tejto Zemi a doteraz ho nikto nevyhubil. Ľudia, ktorí sa schovávajú za židov nie sú židia. Nikdy neboli židmi. Oni sa stali židmi nasilu. Nedá sa niečím stať na silu buď to ste alebo nie ste. 90% akože židov v Európe sú chazari. Neexistujú chazarskí židia. To len svet bol oklamaný a zatiahnutý do ďalšieho  nechutného podvodu z ich dielne ako vždy. Chazari nasilu zlúčili prvky judaizmu s ich kultúrou, aby sa vedeli dostať medzi pravých židov. Už tam boli zárodky tohto chorého diela, ktorého otcom je Satan osobne. Človek ateistický bez duchovného poznania povie tento človek je blázon. Ale človek s duchovným poznaním vie, že Boh aj Satan sú skutoční. Práve preto vám hovorím, že za všetkým zlom hľadajte Satana. Toto sú zbrane Satana demaskovať sa a preobliecť do rúcha baránkovho. Satan je majster trikov a klamu. On je otec všetkých podvodov. Toto zlo sa nalepí vždy len na nečisté duše, ktoré majú zatvrdnuté srdcia. Práve takéto duše si Satan vybral na dokončenia jeho diela. Oni sú len jeho pravá ruka. Stali sa jeho prostredníkmi a svojou zvrátenou deviáciou nakazili čo najviac duší našich bratov a sestier. Na tomto svet prebieha boj o duše medzi temnotou a svetlom. Je to boj medzi láskou a zlom. Je to boj Boha so Satanom.

Ja milujem dobro a lásku. Milujem človeka takého aký je v celej jeho podstate. Poznám ľudské srdcia, poznám ich nedokonalosť a predsa ich milujem. Všetci sú moji bratia a sestry. Každého človeka považujem za jedinečného a za neopakovateľnú bytosť. V prvom rade vidím vo vás duchovnú bytosť a dušu ako som aj ja sám. Poznám ľudské bolesti aj slabosť. Viem aké je to prejsť porážkami, utrpením, nedostatkom niečoho. Jediné čo neviem a čo nedokážem je nečinne sa pozerať na porážku od zla. Nedokážem sa pozerať na to ako nás všetkých ničí Satan osobne skrze chorých ľudí, ktorí vyznávajú Luciferianizmus a ktorí sú tým zlom, ktoré treba raz a navždy z tejto planéty vyhubiť. Toto zlo neporazíme so sklonenými hlavami ani modlením, neporazíme ho ani kapituláciou. Kapitulácia by znamenala, že Satan porazil človeka. Pritom každý človek je stvorený na obraz Boží k úplnej dokonalosti, ktorú nosíme v sebe vo svojom vnútri. Naša duša je matrica a kópia Boha. Toho istého Boha, ktorý je večný. Je to ten istý Boh, ktorý je stvoriteľ hmotného sveta a vládca duchovného sveta. Duchovný svet je jediné miesto, kde sa naozaj nachádza skutočný svet. Toto miesto na ktorom žijeme nie je skutočné. Nie je to náš prirodzený domov. Náš domov je duchovný svet. Máme v sebe nekonečný potenciál, zárodok večného svetla, ktoré nemôže temnota nikdy poraziť pokiaľ sa budeme držať Boha a milovať ho celým svojim srdcom. Kto pozná Boha ten nikdy neprehrá. Je nutné tento svet a túto Zem po ktorej chodíme ožiariť láskou a svetlom. Je potrebné robiť osvetu svojim nedokonalým bratom a sestrám, ktorí žijú v nevedomosti, aby aj ich duša uzrela svetlo Kristove a aby im bola zjavená pravda. Tá pravda je cesta a život po ktorej kráčal on vtedy keď chodil po tejto Zemi. Po tej istej Zemi po ktorej chodil on teraz chodíme my. Boh nám ukázal cestu aj spôsob. On nám ukázal, že žiadne zlo nás neporazí ak bude naša duša v jednote s Bohom. Ukázal nám, že bol zabitý a mučený a predsa nikdy nezomrel. Ukázal nám, že sme večné vedomie, že sme duše, ktoré sa nemajú ničoho a nikoho báť. On nám ukázal, že ak je s nami Boh tak dokážeme svoje životy meniť tak ako chceme my aj celú svoju budúcnosť.

Moji bratia a sestry, milujem vás príliš nato, aby mi bol váš život ľahostajný. Ja sa nebojím o svoj život a osud ale bojím sa o Vás. Otvorte svoje srdcia ako radary a pozrite sa na priebeh svojho života, ktorý ste doteraz žili.

Váš život nebol tým životom aký by ste žili ak by tu nebolo zlo. To zlo chodí po tejto Zemi a je vedľa vás. To zlo vás ovláda a manipuluje vaše životy. Ničí vaše rodiny a vašu perspektívu. To zlo sa vás chystá všetkých vyvraždiť a vziať zo sebou do večnej záhuby zatratenia. Urobte tomu všetkému koniec a začnite žiť svoje životy. Vy musíte byť sami sebou  ísť za svojim šťastím, pretože vaše šťastie je len vo vašich rukách a nikto vám ho nedá ak si ho sami nezoberiete a nevybojujete. Nikto na svete to za vás neurobí. Neurobí to za vás ani vaša rodina. To musíte urobiť každý za seba. Neurobia to za vás ani politici pretože, všetci sú duchovne slepí a posadnutý mamonom. Skoro všetci politici sú to isté zlo. Vy ani neviete kto je kto a  každému veríte. Vôbec neviete kto odkiaľ prišiel a s kým je prepojený. Skoro všetci politici sú chazarská mafia len vy to neviete. Ja vám hovorím politici vám nikdy nedajú to čo chcete vy.

Začnite veriť len sami seba a verte Bohu. Verte dobru a láske. Nech vám srdce povie čo je skutočné a čo má večnú hodnotu

 Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda


Synagoga satanova


Satanova synagoga České titulky sa zobrazia po kliknutí na CC titulky
   PRINT RSS

             
Hlavná stránka