Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Pápež Ratzinger opustil pápežský úrad lebo oficiálne čelil súdom zo znásilňovania a satanizmu preto ho upratali do ústrania.


Ako malý chlapec slúžil Ratzinger v Hitlerovej nacistickej garde Hitlerjugend. Už vtedy sa zúčastňoval spolu z inými vysoko postavenými nacistami okultných satanistických rituálov. Neskoršie ako dospelý sa dostal do slobodomurárskej lóže Bavorských iluminátov kde sa stal vysokopostaveným Bavorským iluminátom s najvyšším stupňom 33. Sám Ratzinger pomáhal pri čistkách a zahľadení všetkých stôp mučených ľudí a znásilnených detí, ktoré slúžili na dve účely. Na jednej skupine sa odbavovali Vatikánsky kňazi, biskupi a kardináli, ktorí si ukájali svoje pedofilné chúťky a na druhej skupine sa vykonávali tajné satanistické rituály iluminátov na obetovanie Luciferovi. Ratzinger sa pravidelne zúčastňoval v Amerike v lese povestného rituálu o ktorom je veľa článkov aj dokumentov.

Na rukách tohto muža je veľa nevinnej krvi. Zvrátený Vatikán tieto veci tutlá lebo si kryjú navzájom chrbty aby neboli vystavený súdnemu tribunálu pre zločiny proti ľudskosti.
Les v Amerike sa volá Bohemian Grove a tieto rituály sú odhalené Američanom menom Alex Jones,  ktorý ich natočil a s riskovaním svojho života sa tam dostal v utajení cez rieku. Od vtedy sa v tomto lese zaviedli väčšie opatrenia zo strany iluminátov aj Americkej vlády, ktorá tento rituál a tieto obrady utajujú pred verejnosťou zubami nechtami. Na rituáloch sa v tomto lese zúčastňujú Anglická kráľovná, Holandská kráľovná aj s mužom. Rodina Rockefelerovcov, Bushovcov, Rotschildovcov, Kisinger, Brzezisnki, bývalý pápež Ratzinger, súčasný pápež František a kopa bankárov, guvernérov, a iných vysoko postavených iluminátskych rodín. Jeho zvolenie do funkcie pápeža 19. 4. 2005 bolo oficiálne neplatné ale ako vždy vo Vatikáne nerozkazujú kardináli ani pápež, ale tí kto ich platia a to sú ilumináti a hlavne rodina Rotschildovcov. Práve preto sa vo Vatikáne deje aj to, že ten kto nemá právo byť pápež sa ním stane aj tak. Preto všetko čo sa tam deje je výsmech Bohu aj všetkým poctivo veriacim a čestným ľudom ako som trebárs ja a kopa iných. Okrem iného Ratzinger je žid a taký pápež nesmie byť zvolený ale on nebol jediný pápež židovský. Sám František povedal verejne, že aj on je žid. A veľa ďalších pre ním aj pred Ratzingerom. Jednoducho si robia srandu z celej cirkvi aj viery a myslia si, že ľudia im aj tak nič nemôžu. Koniec koncov kto z nás ľudí im niečo urobí alebo v tom zabráni? Nič im neurobíme. Maximálne sa vždy niečo dozvieme, niekto si ponadáva a to je všetko čo môžeme s tým urobiť. Preto navrhujem reorganizovať cirkev Kristovu a očistiť ju od zradcov aj satanských špín a iluminátov. Ľudia musia dostať rozum a musíme sa celosvetovo všetci vzbúriť. Veľa vysokopostavených kardinálov sa toho tiež zúčastňuje. Znásilňujú v lesoch a zabíjajú mladistvé osoby a deti. Niektorým obetiam odrezávajú penisy a vystavujú ich ako trofej. Existujú svedkovia, ktorí tvrdia, že videli, ako sám Ratzinger zabíja malé dieťa. Tieto prípady sú veľmi dobre kryté vplyvnými rodinami. Prípady už vyšetrujú medzinárodní sudcovia ale to sa nikde nedočítate lebo je to prísne utajené.
   PRINT RSS

             
Hlavná stránka