Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Všetky najvplyvnejšie média sú ovládane svetovou elitou, ktorá vykonáva agendu mimozemskej, reptiliánskej entity. Vyhoďte televízor preto, že si domov púšťate Satana, ktorý vás okráda o vnútorný pokoj a kľud
 

Média na pokyn iluminátov nechcú aby ste premýšľali. Priemerný nevedomý človek je zmetený kde má hľadať pravdu? A nájde ju vôbec ?
V prvom rade si treba položiť otázku. Prečo to robia? Títo satanistickí sociopati vedia, že myšlienky hlavného prúdu hýbu svetom a rýchlo sa dostanú do povedomia más. Vedia, že ľudia sú odkázaní po väčšine na informácie, ktoré vidia a počujú z pohodlia svojich domov čiže z obývačky alebo spálne. Oni tvoria tento svet svojou mocou a peniazmi. Dobre vedia ako ľudia rozmýšľajú. Majú na tieto účely svojich ľudí, ktorí im slúžia vo dne v noci. Skúmajú a analyzujú ľudí na celom svete. Odpočúvajú bežné domácnosti, ktorým sa to ani nesníva. Sledujú celý internet. Každý jeden deň na internete sledujú, monitorujú a ukladajú okolo 21 miliónov GB údajov. Robia to preto. aby poznali myslenie ľudí a všetkých národov. Chcú vedieť každé jedno slovo len preto aby mohli meniť taktiku namierenú proti nám samým. Ilumináti totiž dobre vedia, že ich je len 1 percento ak rátam aj ľudí, ktorí im slúžia na celom svete a ide im o ten istý cieľ. Sú si toho vedomí, že oni ako malá časť ľudí konkrétne len pár rodín hýbu svetom a ovládajú nás ako masy a väčšinu. Zároveň sú si vedomí aj toho, že ich snaha, ktorá im doteraz vychádza, môže jedného dňa spadnúť ako domček z kariet. Nás je 7 miliárd a to je obrovská masa. Každý jeden deň sa prebúdza stále viac ľudí, ktorým sa otvára duchovné vedomie a ktorí si začínajú uvedomovať skutočnú situáciu. Títo vyšinutý chorí ľudia, ktoríí slúžia Satanovi sa boja toho, že by im ich moc mohla spadnúť a celý systém by sa im zrútil a ukončil.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\DEa3T0WabFM.jpg
Nenechajte zasahovať vonkajšími vplyvmi do svojho vedomia
Žijeme v zvláštnej dobe, ktorá je charakteristická obrovským vplyvom masových médií na človeka i celú spoločnosť. Práve médiá formujú naše názory, ukazujú nám „cestu”, po ktorej by sme mali všetci názorovo kráčať…Mnoho ľudí však začínajú médiá, z ktorých sa každodenne valí veľké množstvo negativity, naozaj otravovať - prestávajú čítať noviny, pozerať televíziu. Je tento „obrat” v našom myslení a chápaní už badateľný?

Médiá zohrávajú v modernom svete podobnú úlohu, akú mala kedysi cirkev, rodina, školy, či iné socializačné ustanovizne. Čím viac sa život človeka individualizuje a odcudzuje, tým viac nad ním v procese socializácie získavajú moc neosobné masmédiá, ktoré mu sprostredkúvajú, čo by si mal myslieť, čo by ho malo zaujímať, čo je „in”. Väčšina ľudí pochopiteľne tomuto obrazu nekriticky podľahne a prijíma ho bez akejkoľvek reflexie. Ak sa v médiách - či už je to v amerických filmoch, sitkomoch, v správach, komentároch, alebo v televíznych diskusiách stokrát denne podprahovo zopakuje, že by sme mali myslieť predovšetkým na seba a našim hlavným cieľom by malo zbohatnúť, vybudovať si kariéru a bezbreho konzumovať, väčšina ľudí to vníma ako fakt, ako pravdu, ako niečo samozrejmé. Pritom je to len ideológia, ktorá z nás všetkých robí vyumelkovanú spoločnosť ctižiadostivých sebcov, ktorých jedinou hodnotou je tzv. pleonaxia, to znamená: mať čo najviac peňazí, moci, sexu, jedla, obdivu atď. Médiá podporujú konzumnú trhovú spoločnosť a všetky politické ideológie, ktoré ju pomáhajú udržiavať. Cieľom je indoktrinovať vzdelané vrstvy a ohlupovať masy. Ide o to, aby každý, kto vysloví iný názor, bol zákonite vnímaný ako „exot“. Obávam sa, že „obrat” v myslení, ktorý spomínate, je stále len marginálnou záležitosťou. Možno je už o niečo viac „exotov”, ktorí odmietajú hrať mediálne hry, ale médiá majú stále dosť moci na to, aby ich predstavovali zvyšku verejnosti ako bláznov a vydedencov. Stačí sa pozrieť na to, ako interpretujú státisíce ľudí, ktorí na alterglobalistických pochodoch protestujú proti chudobe vo svete, za oddlženie rozvojových štátov, za ochranu životného prostredia, či za mier. Sú tam stovky profesorov, vzdelancov, odborníkov a úprimných aktivistov. Myslíte, že nejaká televízia či liberálne médiá dajú týmto ľuďom priestor? Nie, oni pustia do éteru zábery na zopár agresívnych pankáčov, ktorí hádžu škridly do výkladov a zdiskreditujú celé hnutie. A takto to je vo všetkom. Manipulácia od rána do večera.
Hlavné správy televízií sa zväčša začínajú katastrofami, nehodami, tragickými príbehmi, rovnaké udalosti zapĺňajú titulky novín. Bulvarizácia a negativizácia je v médiách prítomná už dlho, v poslednej dobe sa tento stav evidentne zhoršuje. Niekto by mohol tvrdiť, že to, čo sa objavuje v médiách je predsa odrazom toho, čo sa deje vo svete…Na druhej strane sa však vo svete deje aj veľa dobrých vecí, o ktorých médiá zanovito mlčia. Takže ako?

Treba sa zbaviť ilúzie, že médiá sú akési dobročinné inštitúcie, ktorých cieľom je chrániť demokraciu a udržiavať ľudí informovaných. Či nebodaj verne odrážať a prezentovať svet, taký aký je. Je to presne naopak. Vytvorili vlastný svet, akýsi „matrix“, v ktorom udržujú ľudí. Všetko dobré, morálne a pozitívne, to je nuda a vo vysielaní to nemá čo hľadať. Treba sa zameriavať iba na to zlé, zvrátené, šokujúce. Vytrénovali ľudí, aby práve toto očakávali. Najväčším prehreškom dnešnej doby totiž nie je byť nemorálny, ale byť nudný. Žijeme v ére toho najprimitívnejšieho hedonizmu (hedonizmus = poňatie slasti ako najvyššej hodnoty, dobra - pozn. red.), pretože práve tento primitívny hedonizmus je veľmi výhodný biznis. Ak
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\Have-fun-with-your-family-playing-computer-games-AllFamilyTips.com_.jpg
Televízor je Satanova zbraň na masovú hypnózu ako urobiť z ľudí zdegenerovaných debilov, ktorí uveria všetko čo im je ukázané

ľudia uveria, že ich hlavným cieľom je neustále sa zabávať, nakupovať, užívať si, konzumovať - získate tým ako podnikateľ jedným šmahom milióny náruživých odberateľov všetkých tých nezmyslov a zbytočností, ktoré produkujete Médiá dnes v tomto záujmovom kolotoči plnia dvojjedinú funkciu - vytvárajú umelý svet tým, že realitu pretvárajú k svojim záujmom a potom sami zápasia o čo najväčší priestor v tomto umelom svete a ešte viac ho sťahujú na morálne dno. Nie, nie sú to žiadne dobročinné inštitúcie. Sú to obyčajné komerčné subjekty, ktoré naháňajú zisky. Aby čo najviac bohatli, potrebujú predávať čo najviac reklamného priestoru. Aby ho mohli predávať čo najdrahšie, potrebujú veľa konzumentov, ktorí čítajú, či pozerajú ich produkty. V boji o väčšinového diváka či čitateľa by boli ochotné bez mihnutia oka odvysielať tvrdé porno o dvanástej napoludnie, keby neexistovala nijaká kontrola či štátna regulácia. Štát je však v dnešnej dobe čoraz slabší, keďže si ho prostredníctvom politických strán sprivatizovali nadnárodné korporácie a najbohatšie zložky spoločnosti, a preto tí istí majitelia médií, ktorí sa honia za ziskom, defacto kontrolujú aj štátne inštitúcie, ktoré by ich mali regulovať. Celé toto prostredie je nastavené tak, že v médiách bude čoraz viac krvi, sexu a násilia. Stratí sa akákoľvek výchovná a kultúrna funkcia. Mám vážne obavy o generáciu, ktorá vyrastá v tomto prostredí. Môže z toho vzísť generácia násilníckych sociopatov bez akýchkoľvek hodnôt a morálnych princípov. Ale koho by to zaujímalo? Hlavné je, že nakupujú.
Všetky najvplyvnejšie média sú ovládane svetovou elitou, ktorá vykonáva agendu mimozemskej, reptilianskej entity, ktorá samozrejme neriadi len média, ale všetky hlavné odvetvia sveta- banky, vzdelávanie, medicínu, politiku, náboženstvo atd. Sme ich potravou a cez tieto inštitúcie nás manipulujú už tisícročia.

 Je to tak neuveriteľne, ale je to fakt. Ľudia sú od rána do večera v robote a nemajú čas na nič okrem prace, starosti, nervov, úverov, a tým pádom nikto nevidí aké zákerné zákony a prečo sa schvaľujú v Bruseli a aj čo sa deje v USA.V USA budú mat onedlho zas vymyslený nejaký útok, alebo biochemickú .nákazu a už bude okamžite vyhlásené stanné právo a obmedzenie slobody...to nás čaká  potom aj v Európe. Prosím, nenútim nikoho veriť v môj názor, len si ho preverte či to tak je...Svet nám vedu sociopati a my nevieme na veľa najdôležitejších otázok odpovedať...prečo je svet taký aký je?...chcú nám nanútiť NWO aby nás mali pod totálnou kontrolou..pozrite si Alexa Jonesa, Davida Ickea, Jesse Venturu, Stevena Greera a mnoho ďalších, ktorí robia vynikajúcu prácu o informovaní verejnosti aj o tom, že je nám zatajovaná storočie voľná energia...z toho pramenia chudoba a novodobé otrokárstvo....má prísť v nasledujúcich rokoch doba, keď sa ľudia budú prebúdzať z tranzu a bude im zrazu jasne, že kto vlastne sme, čo tu na Zemi robíme a prečo sme vlastne tu? !.....Všetko je inak ako sa zdá  a všetko je onak ako nás učili a ako nám celý život masírovali hlavy !!!! Prosím vás drahí bratia a sestry začnite skúmať to čo sa deje, každý deň si spoločne z rodinami začnite klásť kopu otázok, analyzujete všetko, zapájajte do toho čo najväčší okruh ľudí, blízkych, známych a pokúšajte sa nájsť postupne krok po kroku odpovede. Začnite si skladať skladačku na ktorej konci vám bude všetko do seba zapadať.

Čo navrhujem ako sa vymaniť z tohto satanistického bludného kruhu. aby sme už naďalej neboli len slepé poslušné stádo kŕmené týmto hnusom kde z nás každý deň robia debilov a zdegenerované zombie?

V prvom rade navrhujem, aby každý jednotlivec chcel zmeniť svoj život a aby si uvedomil situáciu v ktorej sa nachádza on aj jeho rodina. Všetci dobre vieme, že náš život je veľmi krátky a hektický. Preto je potrebné začať konať okamžite a to ešte dnes. Niet času na niečo čakať ani na to ako náš boj za nás vybojuje niekto iný. Každý si ten boj musí vybojovať sám za seba vo svojom vnútri. Nech sa nachádzate v akomkoľvek vnútornom duševnom rozpoložení vždy môžete ešte všetko zmeniť k lepšiemu. Zapamätajte si nikdy nie je na nič neskoro. Neskoro je až po vašej smrti. Pokiaľ žijete, dýchate nikdy sa nevzdávajte a neustupujte. Vaše heslo musí byť neustupuj, nevzdávaj sa. Tomuto musíte podriadiť celý svoj život respektíve to čo vám zo života ostáva. Neodchádzajte zo života ako porazený. Ak už raz musíme odísť nech je to zo vztýčenou hlavou, že sme žili ako bolo v našich silách a možnostiach aby sme neboli nikomu podriadený.

Vyhoďte televízor z obývačky alebo ho úplne prestaňte pozerať pretože v podobe televízora máte doma Satana a ani o tom mnohý neviete.

Ja sám som tomu príkladom. Aj napriek mojej duchovnej sile a mojej duchovnej úrovni som doteraz ako vy všetci pozeral televíziu. Správam som sa vyhýbal už dlhú dobu ale stále som bol závislý na nejakom seriáli, na nejakej nanútenej hlúposti v podobe speváckej súťaže alebo nejakej show. Už dlhodobo mi to všetko liezlo na nervy ale stále som sa neodhodlal urobiť ten krok ako tomu urobiť fatálny koniec a zasadiť médiám smrteľné KO aspoň vo svojej domácnosti. Viete je ťažké také niečo urobiť ak ste boli na tom závislý celý život a považovali ste to ta súčasť svojho každodenného života. Odrazu sa chystáte urobiť niečo v rozpore s vašim doterajším životom. Už som to urobil a viete čo vám poviem? Cítim sa prvý krát v živote naozaj slobodný. Pritom som neprišiel ani k bohatstvu len som prestal navždy pozerať televízor. Odpojil som sa od zdroja a systému, ktorý mi každý jeden deň bral energiu a v podobe Satana sa vkrádal ticho a nepozorovane do môjho domu.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\c6789e43-d298-4e59-9500-c6ee5db94db0.png
Odstrihnite svoje deti od chorých hier a chorej nanútenej zábavy. Nedovoľte im pokaziť život, aby sa z nich nestali otroci a zdegenerované mutácie bez vlastného názoru a úsudku.

Všetko čo potrebujte vážení je sloboda a kľud. Nenechajte si narušiť slobodu a kľud pretože to je to najdôležitejšie čo v živote máte. Ak nemáte slobodu a vnútorný kľud, nemáte vôbec nič. Na slobode a vnútornom kľude sa stavia všetko ostatné ako úspech, láska, šťastie a zdravie. Všetko podstatné čo potrebujte je vo vašom vnútri a to vnútro si nesmiete dať za žiadnu cenu nechať narušiť žiadnymi vonkajšími vplyvmi. Vy televízor vôbec nepotrebujte a až vtedy ak budete žiť bez neho pochopíte čo je to naozaj kľud a vnútorný pokoj. V televízore nikdy neuvidíte nič hodnotné a správne. Všetko čo tam kedy ukazovali sú choré veci v podobe nanútenej zábavy na osprostievanie ľudí. Satan ako duch a vládca tejto Zemi skrze svojich ľudí a iluminátov vymyslel tento nástroj televíziu ako aj všetky média na potlačovanie skutočnej pravdy ako aj na ničenie všetkých skutočných a správnych hodnôt. Média devastujú dušu človeka a okrádajú ho o vnútorný kľud a pokoj. Majú za úlohu rozvrátiť vnútorné prostredie človeka čo znamená v preklade urobiť z neho podriadenú trosku závislú na systéme, bez vlastného úsudku a názoru. Z toho jasne vyplýva, že média majú za úlohu skrytým nanúteným a hlavne nepozorovaným spôsobom vkradnúť sa do vašich domov a implantovať vám predstavu o svete tak ako oni chcú aby bol svet presne taký ako vám ho oni potrebujú ukázať. Je úplne jasné, že oni sú tí posledný čo vám ukážu pravdu aká naozaj je. Kvôli tejto pravde muselo umrieť milióny ľudí. Pravda je to čo vás oslobodí a preto je povinnosťou každého z vás prestrihnúť putá a navždy sa odpojiť od Satanistického režimu, ktorý ovláda tento svet. Sami až potom ak urobíte to isté čo som urobil ja, že som navždy prestal pozerať televízor  zistíte aký je doma odrazu pokoj. Zistíte, že váš život je oveľa krajší. Máte oveľa viac času na to, aby ste naopak mohli napredovať a duchovne sa rozvíjať, čítať, meditovať a hlavne byť v pokoji a v kľude. Nevyrušujú vás žiadne vonkajšie faktory a nič nenarúša váš domov. Ak ustojíte z rozvahou vašu prácu a kolegov a budete silný aj tam tak doma bude mať už po práci Boží kľud. Ten ste však doteraz nikdy nemali lebo televízia Satanov nástroj vám bral všetku energiu, vnášal vám domov nepokoj a vytváral chaos, paniku, strach ale hlavne vytváral nekonečnú závislosť na niečom cudzom čo ste sa sami ani neuvedomovali tak ako si feták neuvedomuje že je závislý. Každý si sám za seba na koniec odpovedajte vo svojom vnútri koľko času vám zobrala televízia vo vašom živote? Koľko čistého času ste boli naozaj zo svojimi blízkymi? Koľko času ste trávili zo svojou polovičkou? Teraz vás zastavím v premýšľaní a poviem vám čas ako ho spolu trávite pri televízii nepočítam a iných chorých zábavách nepočítam. Myslím čistý čas ako ste len vy dvaja vy a vaša polovička spolu v náručí ticho bez slov, bez chaosu a stresu hľadiac jeden na druhého z nežnými pohľadmi a nežnými pohladeniami. Tak aby v pozadí nešla žiadna kulisa z televízie ani z rádia. Tak aby bolo všetko vypnuté a bolo úplné ticho vo vašej domácnosti? Ten čas v ktorý v noci spíte tiež nepočítam. Odpovedajte si každý sám a uvidíte, že všetok čas v živote vám zobral Satan. Tak tomu urobte koniec vážený a začnite žiť pre tento okamih a túto chvíľu. Venujte sa svojej rodine a svoje polovičke. Nedovoľte aby medzi vami bol ešte niekto druhý kto vás okráda o to najcennejšie čo v živote môžete mať a to je vaša rodina a skutočná pravá čistá úprimná láska. Nikdy neviete kedy skončí vás život alebo život toho koho najviac milujete. Práve preto si vychutnajte každú chvíľu vášho života, dotýkajte sa jeden druhého, počúvajte sa a tolerujte sa. Nehnevajte sa medzi sebou, milujte sa, odpúšťajte si úplne všetko lebo veru hovorím vám drahí bratia a sestry ak príde hodina odchodu toho koho najviac milujete už blízkemu život nikto nevráti. Už ho nikdy neuvidíte, už nikdy nebudete počuť jeho hlas, ani smiech. Užívajte si svojich blízkych a svoje polovičky a milujte ich takých ako sú lebo oni sú teraz to najcennejšie čo máte. Všetok čas trávte len s nimi a žite len pre nich. Poznám kopu ľudí čo teraz plačú a chceli by z hrobu oživiť svojho blízkeho alebo toho koho najviac milovali lenže už sa to nedá. Teraz by chceli vrátiť všetky chvíle naspäť a venovať sa len im ale už to nie je možné. Chceli by zmeniť všetko zlé čoho sa dopustili voči ním ale ani to už nie je možné. Ak niekomu niečo vadilo teraz by zniesli všetko len aby tú osobu mali pri sebe ale už to nie je možné. Preto vás prosím zamyslite sa nad sebou a nad svojimi životmi aby ste potom aj vy neplakali.

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\485212_134141536718736_100003686702945_144071_780037832_n.jpg
Milujte sa a nedovoľte žiadnym vonkajším silám, aby stáli medzi vami a vašou láskou. Bráňte si skutočné a trvalé hodnoty

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka