Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

10. div sveta prvý Satanistický štát USA na čele z Rotschildovcami uvádza celovečerný film s nomináciou na Oskara: Sociopati služobníci Satana alebo ako chcú vyvraždiť celý svet.

 
 Hneď na začiatku uvediem veci do poriadku a všetky akcie aj ich hlavných hrdinov pomenujem pravými menami.

Najprv si musíme povedať, že my sami sa zničiť nechceme. Obyčajný ľud Európy tiež nie. Tak teda kto nás chce zničiť? Vieme to dobre všetci. Sú to ilumináti Rotschildovci. Všetci dobre vieme, že existujú a kto sú. Vieme aj to kde žijú a čo robia. Títo nechutne chorí ľudia si z nás všetkých doteraz robili vtipy. Ale tieto vtipy raz a navždy musia skončiť. Oni sa zabávali na náš účet. Táto zábava nebola taká jednoduchá a úprimná ako keď sa doma zabávate s rodinou. Táto ich zvrátená zábava vyústila do masového vraždenia s názvom vyhladzovanie ľudstva. Tento čin všetci poznáme pod označením genocída. Nedeje sa to prvý rok ani druhý ani desiaty. Nie je to objav, že dnes som sa zobudil a prišiel som nato a zvolal heuréka. Je to krutá realita tejto doby, nielen tejto ale aj všetkých predchádzajúcich dôb. Toto zvrátené beštiálne vraždenie ľudstva sa deje už celé stáročia.

Situácia je jasná: pedofília a satanizmus sú cementom, ktorý drží vládnu kontrolnú štruktúru pospolu v každej krajine, a tieto „národné“ siete sa spájajú a formujú globálnu sieť pedofilov a satanistov, ktorí si navzájom chránia chrbty, zatiaľ čo slúžia kontrolnému systému. Ak by niekto chcel vystúpiť z ich radov alebo odmietne plniť príkazy, poznajú následky – „samovražda“ alebo odhalenie. Vlády na celom svete sú kontrolované určitými pokrvnými líniami, ktoré dosadzujú svojich pedofilných a satanistických politikov do pozícií moci.

V hlavných úlohách je obsadená táto globálna elita vrchných satanistov a pedofilov s nomináciou na Oskara v celovečernom filme : Socioapati služobníci Satana:

House Of Rothschilds: Rothschildovci sú najbohatšou a najmocnejšou rodinou na svete. Vlastnia centrálne banky na celom svete a sú hlavou globálnej elity. Sú to satanisti, ktorí obetúvajú deti, ovládajú mysle myšlienkovo ovládaných otrokov, mučia deti a dospelých. Guy de Rothschild bol hlavou dynastie a bol jedným z najväčších kontrolórov mysle v programoch založených na vytváraní traumy u obetí. Rothschildovci sú shape-shifteri.

Rockefellerovci, Astorovci, DuPontovci, Mellonovci: satanisti, obetúvajú deti, sú to kontrolóri mysle, mučitelia detí, shape-shifteri.

George Bush starší: je bývalý americký prezident a viceprezident, bývalý šéf CIA, elitná súčasť siete iluminátov, satanista, ovláda mysle MK Ultra otrokov, mučiteľ detí a dospelých, pedofil, reptiliánska pokrvná línia a shape-shifter, je významný pašerák drog a sériový vrah.

Bill Clinton: je bývalý prezident USA, satanista, sériový vrah, objednával vraždy, sexuálne zneužíval myšlienkovo ovládané obete.

Hillary Clinton: je politička a žena bývalého prezidenta Billa Clintona. Mala v pláne zmocniť sa iluminátskej hierarchickej pozície zvanej Pindar – je to kódové meno pre popredných iluminátskych obetných kňazov a agentov. Je veľkou iluminátskou čarodejnicou a satanistkou. Zneužíva myšlienkovo ovládané otrokyne.

Al Gore: je bývalý Clintonov viceprezident, demokratický kandidát na prezidenta „súperiaci“ s Georgeom Bushom, environmentálny aktivista ohľadom globálneho otepľovania (je podvod). Je to satanista, pije krv obetí, archontický shape-shifter.

Henry Kissinger: je bývalý minister zahraničných veci počas vlády Richarda Nixona. Je jedným z popredných iluminátskych organizátorov agendy. Je to satanista, kontrolór mysle obetí, mučiteľ detí, tvorca vojen. Shape-shifter. Úzko spolupracuje s Lordom Carringtonom.

Kráľovná Alžbeta, princ Philip, princ Charles, princ Andrew: satanisti, obetúvajú deti, shape-shifteri. Sú hlavnými iluminátskymi figúrkami.

Alan Greenspan: je americký ekonóm a bývalý šéf Federálneho rezervného systému. Rozhodoval o výške úrokov v USA, čo malo vplyv na svetovú ekonomiku. Je to satanista, ktorý navštevoval rituály v Bohemian Grove spolu s Phillipom Eugene de Rothschildom.

Billy Graham: „kresťanský“ hrdina, ktorý bol od začiatku „vytvorený“ vrcholnými iluminátskymi rodinami a agentmi ako sú Rockefellerovci a novinový magnát William Randolph Hearst. Je to satanista zapojený do projektov ovládania mysle, je blízkym priateľom Busha a Kissingera. Je pokrvnou líniou iluminátskej rodiny Frankovcov, ktorá vytvorila satanistické hnutie zvané Frankizmus.

 George Soros: je hlavný strojca burzových špekulácií a ničenia ekonomík všetkých štátov. Je čiernym koňom zo stajne Rotschildovcov. Je to vrchný satanista a pedofil, kontrolór mysle.

 David Cameron: je predseda britskej Konzervatívnej strany a súčasný premiér Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska. Je priamym potomkom kráľa Viliama IV. a je pokrvne spriaznený s kráľovnou Alžbetou II. Je blízkym priateľom Rothschildovcov, je to satanista a pedofil.

Vysokopostavený členovia Jezuitského rádu

Vatikán na čele s pápežom Františkom, bývalým pápežom a viacerými vysokopostavenými kardinálmi

Saudskoarabská kráľovská rodina

Je tu aj kopa veľkého počtu vedľajších hercov ale nemá zmysel ich všetkých menovať lebo na to by musela vzniknúť zvlášť kniha. Títo ľudia dlhodobo spolupracujú na zničení tohto sveta tak ako ho poznáme dnes. Sú to duševne veľmi chorí ľudia a obzvlášť nebezpečný.

Najdôležitejší fakt, ktorý musím spomenúť je, že oni nemajú cit. Nehovorím to ako frázu ale ako skutočnosť. Nevedia čo je to cit. Beštiálnym spôsobom vraždia ľudstvo doslova ho likvidujú. Neexistuje ani jeden človek na Zemi, ktorý by mohol povedať, že nevidí teraz čo sa deje a že nevidí čo sa stalo v minulosti. Systematicky podľa svojho plánu ničia túto Zem a nás všetkých nevinných ľudí. Ich srdcia sú zatvrdnuté a doslova stratili cit pre rozlišovaciu schopnosť svojich činov. Ich beštiálnosť a zvrátenosť nemá hraníc. Oni sa doslova predbiehajú v tom čo urobia ľudom. Takýto sociopati ovládajú chod sveta a všetkých nás držia pod kontrolou. My všetci sme závislí na ich vyvinutom systéme, ktorý nám umelo podhodili ako psom. Ja nepatrím medzi ľudí, ktorí sú slepí. Mám dokonale rozvinutý cit pre všetko čo sa deje. Všetky udalosti, ktoré sa na svete dejú alebo sa diali mi do seba dokonale zapadajú.

Uvediem modelovú situáciu. Máte psa a vy ste jeho pánom. Osud toho psa je len vo vašich rukách. Je len na vás čo mu dáte jesť. Je len na vás či bude utrápený, biedny a zničený. Tak isto je na vás aký bude jeho život, či bude ten pes chudý alebo či bude mohutný, vykŕmený a šťastný pri vás. Pes zje všetko čo mu dáte a ak mu nedáte nič zahynie. Ak mu dáte jesť len odpad zje aj to len aby prežil. Ak ho budete týrať aj tak vydrží pri vás. Bude zničený, ubitý, jeho psychika bude hrozná ale stále môže žiť. Je mi veľmi smutno drahí bratia a sestry z tohto príkladu ale realita je taká vážna, že aj keď si to väčšina ľudstva, ktorá ešte spí neuvedomuje, tak my sme presne tí týraní psy. My nevieme čo je to sloboda. Opýtam sa celého sveta.

 Kedy vôbec bola sloboda? Bola niekedy? Čo to vlastne je sloboda? Ako si ju predstavujete? Cítite sa šťastný a slobodný? Je toto taký život ako si želáte?

 Všetci sa snažia vytvoriť slobodu, bojovať za ňu a oháňajú sa len prázdnymi frázami bez skutočnej sily. Všetci predstavitelia štátov a vládcovia tak isto. Všetci by len chceli rečami ale tam to aj ostáva. Naša sloboda je len utópia. Je to len blúznenie a fatamorgána. Naše srdce a duša potom hlboko túžia. My nie sme stvorení len na to, aby sme trpeli. My nie sme stvorení na to, aby sme boli otrokmi systému a ťažnými koňmi psychopatov ani našich politikov. Neprišli sme na tento svet, aby sme boli otrokmi ani sluhami chorých ľudí. My sme prišli na tento svet len z jedného dôvodu a ten je čisto duchovný. Aby sme si odčinili svoju karmu a aby sa naša duša očistila a zbavila všetkého negatívneho. Už tu musím prízvukovať zbavila všetkého negatívneho.

Zdá sa vám, že my sa zbavujeme negatívneho? Zdá sa vám, že by išlo utrpenie mimo vás? Môžete povedať, že nepoznáte stres?
My sme každý jeden deň ničení, trápení, devastovaní, ožobračovaní, okrádaní, vyvražďovaní a to všetko úmyselne a bezcitne. Okrem vlastného vnútorného boja, ktorý je čisto duševný musíme každý deň čeliť obrovskému tlaku týchto veľmi chorých ľudí, ktorí paktujú priamo s diablom. Všetky tieto plány sú do detailov plánované priamo z prechodného pobytu Satana. Tým prechodným pobytom je Satanova obývačka a prvý satanistický štát na svete USA. Títo sociopati židia- nežidia najprv založili USA potom založili aj Izrael. Ako vznikli nemá zmysel stále písať lebo som sa o tom už zmienil. V pláne ničenia sveta pomáha aj druhý satanistický brat Izrael.

Vždy ak niečo takéto poviem aj objasním presne koho mám na mysli. Nikdy nemyslím obyčajný nevinný ľud ale vždy myslím psychopatov,  ktorí ovládajú celý svet a tieto dve krajiny. Myslím politikov a všetkých ľudí, ktorí sami seba označujú za slobodomurárov, sionistov, iliminátov, satanistov.

Táto skupina ľudí je chorá, zvrátená, bezcitná so všetkými sklonmi k psychopatizmu ako aj morálnym úpadkom a deviáciou v najvyššej možnej miere. Títo ľudia sú zodpovedný za všetko nešťastie sveta a vedú celý svet do záhuby a deštrukcie. Americký a Izraelský ľud sú nevinnou obeťou. Považujem za nutné ich vyslobodiť z tyranie a nastoliť v tých štátoch mier a lásku. Pokiaľ ich však budú títo sociopati ovládať a budú na čele štátu vo vedení, tak dovtedy považujem tieto dva štáty za teroristické a považujem ich za najväčšiu hrozbu ľudstva. Celý svet ich považuje za to isté. Každý jeden štátnik na svete z akéhokoľvek štátu dobre vie kto ničí svet. Zbytočne vlastnia média cez ktoré klamú a dezinformujú lebo na svete to už vie prevažná časť ľudstva aj tak.

Táto zvrátená satanistická elita už dlhodobo likviduje všetky hodnoty a tradície štátov. Taktiež likvidujú ekonomiky všetkých štátov. Vraždia nevinné obyvateľstvo cez vojny, ktoré začínajú tam kde sa im zachce. Sami si uzurpovali právo nato, že oni sa nikoho nepýtajú. Ich myslenie riadi Satan osobne ako entita. Ilumináti nemajú strach z ničoho a likvidujú všetko čo im príde do cesty. Idú len za svojim cieľom vyhubiť svet za každú cenu. Tu sa nebavíme o obyčajnej vražde, ktorej sa nedá zabrániť ak nejaký jednotlivec skratuje a niekoho zabije. Tomu sa nedá nikdy zabrániť. Toto však nie je vražda ale úkladné premyslené plánovanie vyvraždenia celého sveta. Každý jeden deň na svete umierajú obrovské počty ľudí len kvôli ním. Nemožno zabúdať na všetky vojny, ktoré sa odohrali len kvôli ním a nemožno nevidieť ani všetky genocídy. Ak do toho započítame dlhodobé otravovanie ľudí cez potraviny a vzduch tak masová genocída všetkých čias sa odohráva každý deň ďalej a nikto ich nezastavil.

Pýtam sa do kedy má toto pokračovať? Má naozaj umrieť celý svet?

Najväčší problém prečo to nikto nezastavil je nevedomosť ľudstva. Sú obrovské masy ľudí, ktorí vedia všetko čo sa deje ale to nestačí. Tá zvyšná oveľa početnejšia časť ľudstva je úmyselne manipulovaná a klamaná cez médiá. Kvôli tejto manipulácii žijú celý svoj život v nevedomosti a útlme. Ich každodenná starosť a boj o prežite sú odvádzané iným smerom.

Aký je ten iný smer?

Ten iný smer je taký, že informácie ku ktorým sa dostanú sú klamstvo. Pretože nevedia čo sa deje v skutočnosti nemôžu vedieť aká je situácia vážna. Myslia si, že im vôbec nič nehrozí a dianie vo svete sa ich netýka pretože všetko čo sa deje je ďaleko od nich. Pritom opak je pravdou a každý deň ide o ich prežitie. Okrem toho ten iný smer ich odvádza úplne od všetkých vlastných problémov a starostí. Na to všetko slúži umelo podstrčená zábava na nízkej primitívnej úrovni. Skrze túto zábavu sú ľudia ochotní stráviť pred televízorom celé dni v kuse. Takto strácajú všetok voľný čas, ktorí by mal slúžiť na regeneráciu, oddych a hlavne na to ako byť s milovanými osobami. Ak by mali všetci takýto ľudia, ktorí žijú ako naprogramovaný robot  spočítať koľko času strávia so svojou milovanou blízkou osobou, tak čísla by boli veľmi nízke a žalostné. Doslova môžem povedať je to tragické. Všetci žijú vedľa niekoho ale taký čas byť vedľa nich len v priestore sa nepočíta. Nepočíta sa ani to keď je druhá osoba vedľa vás a tiež s vami celé dni pozerá televíziu. Počíta sa len taký čas keď sa nevenujete žiadnej inej činnosti len čisto svojmu partnerovi.

Koľkí z vás môžu povedať, že viete čo to je? Koľkí z vás poznajú ten pocit dlhodobo?

Skutočnosť je však taká, že väčšina ľudstva celé dni robí presne toto: presedí pred televíznou obrazovkou celý život, hrajú počítačové hry, Playstation, X- Box, surfujú po internete, hrajú sa s mobilom, hrajú hry na mobiloch, píšu SMS. Sledujem ľudí dlhodobo a vidím ako sa správajú aj na verejnosti. Sú duchom neprítomní a väčšina ľudí sa venuje mp3 prehrávaču a svojmu mobilu. Skoro každý tretí človek v električke a autobuse nerobí nič iné len sa hrá s mobilom alebo píše SMS, hrajú sa na tablete. Toto všetko robia namiesto toho, aby sa sústredili na cestu a aby boli pripravení ak by sa niečo stalo. Ak sa niekto opýta čo myslím pod pojmom, že by sa niečo stalo, tak od toho som tu, aby som to vysvetlil. Vtedy ak cestujete sa máte sústrediť na cestu. Máte byť pozorný a musíte mať svoju stabilitu pod kontrolou. Musíte byť pripravený na prudký náraz alebo to ak vodič z ničoho nič dupne na brzdu. Vtedy ak vodič dupne na brzdu z ničoho nič lebo narazí do niekoho nepozorného, tak potom celý autobus alebo električka aj s ľuďmi lieta po priestore a veľakrát môže takto prísť aj k vážnym úrazom a niekedy aj ku smrti. Najväčšia hrozba teraz je však terorizmus a voľne pohybujúce sa osoby po celom svete. Preto hovorím nehrajte a nerobte tieto veci počas cesty v MHD. Sledujte cestu a majte pod kontrolou očami každú jednu osobu, ktorá cestuje s vami. Sledujte pohyby ľudí aj ich správanie. Všímajte si aj každú novú osobu, ktorá ide nastúpiť. Buďte stále v strehu a pripravení. Nielenže si môžete zachrániť život rýchlym pribrzdením vodiča ale môžete predísť aj hrozbe terorizmu po prípade obyčajnej výtržnosti.

Aby som nehovoril za iných ľudí tak poviem za seba ako to má vyzerať.

Snažím sa vždy byť na konci dopravného prostriedku, aby som mal celé vozidlo očami pod kontrolou. Je jedno či stojím alebo či sa mi ujde miesto na sedenie. Dôležité je to, že sledujem celý prostriedok v ktorom sa veziem očami. Moja stabilita, či u v sedení alebo na státie, je maximálne zabezpečená. Mám oporný bod aj stabilitu. Vždy som zaistený a sedím alebo stojím tak, že sa mám čoho pevne držať. Vždy počítam aj s prudkým zabrzdením alebo nárazom lebo som to zažil už veľmi veľa krát. Som si vedomý aj toho, že ak by sa niečo stalo v rýchlosti pôjde len o stotiny sekúnd. Preto som pripravený aj na rýchle presunutie vo vozidle na takú stranu kde by som sa zachránil. Toto všetko mám v podvedomí zafixované a nacvičené ako reflex a pud sebazáchovy. Čo sa týka výtržností obyčajných ľudí alebo hrozby terorizmu na to som taktiež pripravený. Práve preto sledujem celý priestor a každú jednu osobu si všímam. Sledujem pohyby ľudí, ich správanie, mimiku tváre, výraz oči, ich oblečenie, ich tašky, vaky a všetko čo by mohlo byť odhalením k nejakému činu ktorý by sa mohol stať. Nie je to bláznovstvo ani choroba z moje strany, aby som takto myslel. Jediné čo ma k tomu donútilo takto myslieť je to, že tieto veci sa vážne dejú po celom svete. Ak ide o terorizmus tak ten je hrozbou pre celý svet. Vytvárajú ho Rotschildovci a všetci sme vážne ohrození. Po svete a cez hranice sa voľne pohybujú nebezpeční ľudia. Nie vždy to musia byť ľudia arabského výzoru. Prečo? Lebo medzi takýchto ľudí sa nechali najať aj ľudia z celého sveta, ktorí sa sfanatizovali. Teroristický čin sa nedá predvídať a môže ho urobiť ktokoľvek. Jediné čo sa dá urobiť je byť dôsledný v pozorovacom talente  a byť pripravený na všetky možné situácie. Poviem to zas len za seba. Všetci ľudia čo sa nevedia biť a sú starí, slabí a pomalí majú smolu. Ja som veľmi rýchly, silný aj mladý. Nemusím takú situáciu zažiť do smrti ale zároveň to môžem zažiť kedykoľvek. Preto som pripravený a kľudne by som mohol zabrániť nebezpečnému činu chorých ľudí. Som pripravený ochrániť svoj život ale aj život nevedomých bratov a sestier. Mám vysoko rozvinuté pozorovacie schopnosti. Tak isto mám vyvinutý cit pre odhalenie činu. To sa nedá opisovať to by musel byť niekto mnou. Moja duchovná úroveň je tak veľká, že veľa krát viem presne cítiť zámer aj myšlienku len sa na človeka pozriem.  

Ľudia čo nerozmýšľajú ako ja v týchto veciach sú stále žijúci v nevedomosti a sú otupení a zmanipulovaní systémom skrze média. Presne preto rozmýšľajú len do tej miery do akej ich to naučil systém. Títo ľudia sú pod kontrolou médií a ich myslenie sa podobá programu robota. Môžem doslova prehlásiť prevažná časť ľudstva sú naprogramovaní roboti. Vidia len jediný program a to presne taký ako to vyhovuje iluminátom. Ono to funguje presne tak, že masovo programujú ľudstvo cez média a donútia ich rozmýšľať presne tak ako potrebujú. Hovoria im len to čo potrebujú a pravda nie je nikde. Obrátili takto všetky dejiny, všetky správy a všetko čo sa kedy stalo úplne naopak. Príde človek domov a prvé čo urobí zapne televízor. Prečo je tomu tak? Lebo takýto človek je nainfikovaný programom. Ten program v nich vyvoláva strach a zvedavosť. Stalo sa to drogou pre väčšinu ľudí. Títo ľudia cítia potrebu sledovať čo sa deje vo svete každý deň. Vo svojom vnútri sú presvedčení, že oni budú najlepšie informovaní. Všetci takto poznačení ľudia sa chytili do pasce. Strácajú čas sledovaním televízie a čítaním novín a po druhé si zvykli kontrolovať celý sled udalostí toho čo sa deje vo svete a túžobne očakávajú, že práve takto ich úroveň napreduje. Omyl je však pravdou. Títo ľudia sú otupení, psychicky zdevastovaní a ich myslenie namiesto veľkej úrovne upadlo až tak nízko, že sa to nazýva obecne primitivizmus.

Sú to ľudia, ktorí už nedokážu myslieť a myslia len tak, ako ich to naučil systém chorých psychopatov, ktorí vládnu svetu. Oni práve preto potrebujú masy vymletých primitívnych ľudí. aby nekládli odpor a aby nemohli ich chorú tyraniu zvrhnúť a ukončiť.
Práve v tejto dobe sme svedkami masívneho útočenia na Európu s cieľom ju úplne rozvrátiť a destabilizovať. Chcú nás rozdeliť čo najviac ako sa dá. Chcú každý štát ekonomicky zlikvidovať a potom aj ukončiť našu históriu a tradície. Masový príliv arabských a afrických parazitov je toho len svedectvom. Z histórie všetci zainteresovaní vieme, že zlúčiť nasilu rozdielne kultúry nie je možné. Sú to úplne odlišné svety aj mentality. Je to ako zlúčiť Satana s Bohom. Tiež to nie je možné. Presnejšie povedané je to ako liať horúci olej do ohňa. My sme ten oheň, ktorý si ako tak horí a žije ten svoj život a títo paraziti, ktorí sú neprispôsobiteľní devianti sú ten olej. Ak nalejete horúci olej do ohňa všetci viete ako to skončí.

 Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda


Synagoga satanova


Satanova synagoga České titulky sa zobrazia po kliknutí na CC titulky
   PRINT RSS

             
Hlavná stránka