Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Vatikán a ľudia, ktorí ho ovládajú chcú zničiť Putina a Rusko pretože oni sú koncernoví fašisti. Vatikánu nejde o Boha ale o moc a peniazeVatikán sa celú časť v našich dejinách pokúša ničiť tento svet cez temné entity, ktorým slúži, a ktoré sám vyznáva. Podarilo sa im v príznačnej časti zmanipulovať všetky národy a dostať ich tam kam potrebovali a to k slepej poslušnosti. Značná časť našich prebudených bratov a sestier to už dávno vie. Odhalili sme spoločne sily zla a prekukli sme všetky praktiky aj ciele tejto Satanskej organizácie zvanej Vatikán. Vatikán a ľudia, ktorí ho tvoria a ovládajú majú od Boha a lásky na míle ďaleko. Tieto zhnité smradľavé duše si privlastnili Ježiša ako svoju bábku alebo nejaký výrobok a celé stáročia sa za neho schovávajú. Urobili najväčší podvod v dejinách na všetkých národoch a nie len to. Oni si urobili z viery ktorou nainfikovali ľudí najväčší biznis aký sa kedy uskutočnil. Tieto odporné bytosti plné tmy a nenávisti sa neštítia v tomto diele pokračovať a chcú tento svet doviesť do záhuby. Ich cieľom je držať svet s ľuďmi v strachu a nízko. Vyvolávať beznádej, stres, nevedomosť, zúfalstvo a kopu iných zlých vecí. Prečo to títo ľudia robia? Pretože ich myseľ posadol sám Satan a oni sú jeho nástrojom. Sám Satan stojí za fašistickou organizáciou menom Vatikán. Tento Vatikán nie je taký ako si ho vysnívala nejedna nevedomá babka alebo dedko, ktorí sa zúčastňujú pravidelne na omšiach v kostole. V kostoloch sa títo zvedení ľudia nikdy nedozvedia nič skutočné a pravdivé. Všetci čo im uverili sú stratení a zvedení do záhuby lebo sa chytili spoločne do pasce. Oni podľahli bez rozmýšľania kolektívnemu vedomiu. Čo to znamená? Že títo ľudia sa stali ovcami. Ak jeden robí mééééééééé tak sa pridajú aj druhí. Nikoho z nich nenapadne používať vlastný rozum, zapájať do toho srdce aj dušu. Tieto prázdne reči Vatikánu a kňazov sú umelo vyrobené a do detailov pripravované. Tento nápad však nepochádza z tohto sveta. Sila, ktorá za tým stojí nie je pre naše oko viditeľná. Táto sila je neviditeľná ale je živá. Za zoskupením týchto síl nie je len samotný Satan ale sú to aj temné mimozemské bytosti z nižších astrálnych svetov ale aj z iných paralelných vesmírov. Sú medzi nimi aj organické ale i neorganické bytosti voľným okom neviditeľné. Zoskupenie týchto síl manipuluje našu Zem a doslova ju ovláda. Len kvôli týmto silám z nášho sveta zlo nezmizlo. To všetko sa deje iba preto, že tieto sily využívajú nás všetkých iba k jednému cieľu a tým je dávať im našu energiu. My sme pre nich len baterka ktorá ich nabíja a nič iné. Pozerajú sa na nás ako na podradný hmyz. Ako na potravu z ktorej vyžmýkajú energiu.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\Vatikán\vatica13.png
Za Vatikánom stojí Satan osobne a Vatikán je jeho výtvorom
Vatikán je prototypom entity koncernového fašizmu. Nikomu sa nemusí zodpovedať. Nikomu neplatí dane. Jeho biskupi a kňazi majú imunitu všade na svete. Má dokonca svoje vlastné veľvyslanectvá. Vlastní viac nehnuteľností, ako ktorákoľvek iná entita na svete. Nikdy tu nešlo o nejakého Boha, Ježiša alebo kresťanstvo, ale o moc a kontrolu. Vatikán má veľké podiely vo všetkých špičkových koncernoch. Ako príklad môžeme uviesť Lockheed Martin a Bank of America.

Kto alebo čo však Vatikán skutočne je, čo je za jeho zvolenými mužmi vo svojich červených topánkach Prada (Diabol nosí Pradu), kto je za jedným z najväčších pedofilných gangov na svete, praním peňazí, obchodom s drogami a so zbraňami na celom svete?

Vatikán je krycia organizácia pre Čiernu šľachtu Európy, pre sionistických bankárov a pre sektu wahhábistov pod kontrolou saudskej kráľovskej rodiny.
Vatikán neverí na demokraciu a už vôbec nemusí republiku. Vyhovuje mu monopolizmus, politická tyrania, hegemónia a hierarchická štruktúra, ako v prípade svojich vlastných súdov, na ktorých padajú tzv. Božie súdy a v ktorých neexistuje slobodné a spravodlivé konanie so svedkami, ktorí by hovorili v prospech obžalovaného.

V posledných 1000 rokoch bolo jeho cieľom prevzatie Ruska, ktoré odhodlane ostalo u ortodoxnej viery, napriek komunistickej invázii, ktorú financovali bankári z Wall Streetu. Rusko sa nepodrobilo diktatúre pápeža a téze, že pápežovi patrí celý svet, ako aj všetky bytosti na planéte a všetky duše. Je to apoštolská cirkev na základe 12 apoštolov; na rozdiel od svätopeterskej cirkvi (Peter je jediná osoba, ktorá je v biblii označená ako satan), je viac zameraná na štátny zväzok, republiku a demokraciu.
Španieli bádali a kolonizovali v časoch inkvizície a rozmachu jezuitov Nový svet, najmä Južnú Ameriku. V 20. storočí sme mohli na celom kontinente opakovane sledovať násilné fašistické diktatúry, ktoré potláčali vôľu národov a v ktorých hrala dôležitú rolu skrytá ruka CIA, pevne vedená Vatikánom.

V týchto radoch [ktoré stoja za Vatikánom] ešte stále existujú jedinci, ktorí sa pokúšajú prevziať Rusko, ako to skúšajú už 1 000 rokov, sú však aj iní, ktorí zašli ďalej. Pomaly a nenápadne sa vysťahovali do juhoamerických krajín a vzali so sebou svoje bohatstvo.

Z útrob Vatikánu – ako prototyp koncernového fašizmu – vytvorili aj Nový svetový poriadok pod patronátom dohody TPP a TIPP.

Vatikán, ktorý bol kedysi ich chlebom a maslom, sa teraz nafúkol na krvilačné monštrum. Chobotnica koncernov, ktorá obopína celý svet. Cez ustanovenia TIPP a TPP sa z koncernov stanú satelitné štáty, akým bol voľakedy Vatikán; majú svoje vlastné tajné súdne dvory, svoju vlastnú diplomatickú imunitu a status daňovej slobody. Majú teraz rovnaké práva a rovnakú moc ako štáty. Môžu zažalovať štáty, napríklad pre stratu príjmov, ktoré vyplávajú z legislatívy o sociálnej starostlivosti alebo predpisov o zdravotníctve, predpisov o ochrane životného prostredia, skrátka pre akýkoľvek predpis, ktorý by koncerny vnímali ako prekážku pri maximalizácii svojich ziskov.

Čierna šľachta, jezuiti, ilumináti a sionistickí bankári zmenia svoju farby ako chameleóny, čo v praxi už aj urobili. teraz sú šéfom týchto koncernov a úspešne sa stiahli z národných štátov a trónov, na ktorých kedysi sedeli, aj z oltárov, na ktorých kedysi slúžili ako kňazi a z centrálnych bánk, ktoré predtým ovládali. Žiaľ, ľudkovia, už je neskoro.

Za posledných 500 rokov nakradli toľko zlata, koľko len dokázali a poukrývali ho do súkromných bunkrov, o ktorých nič neviete. Teraz opúšťajú krajiny všade na svete a nechávajú ich napospas osudu aj s rozbitým systémom skrachovaných centrálnych bánk.

Vatikán sa stane „chudobnou cirkvou“, pretože celé bohatstvo jednoducho už dávno opustilo Taliansko, všetko zlato v jeho katakombách, umelecké predmety a knižnice. Všetko, čo v súčasnosti môžeme vo Vatikáne vidieť, sú repliky.
Ale aj skutočná moc Vatikánu už dávno opustila jeho budovu. Teraz sedia v zasadačkách, plánujú úplné zavedenie TIPP a TPP a ak neuspejú, pustia z reťaze svoje farebné revolúcie, cunami, zemetrasenia a suchá, aby národy presvedčili…

Najmenej tri razy skúšali prevziať Rusko (Napoleon, 1. a 2. svetová vojna, potom ešte raz v roku 1990 cez hospodársku vojnu a v roku 2014 cez Ukrajinu). Teraz sa však rozhodli hodiť Európu na smetisko výmenou za lepšiu klímu v južnej hemisfére. Ako vždy to bude vyzerať tak, akoby bol na vine niekto iný. To je tak či onak ich plán.

Preto prichádza financovanie prílevu utečencov do Európy zo strany Sorosa a sľub wahhábistom, že neúspešná invázia Európy teraz bude môcť pokračovať prostredníctvom Osmanskej ríše.
V pravý čas budú moslimovia označení za okupantov, kolonistov a hlavnú príčinu zničenia európskej spoločnosti…

Veci sa však môžu vyvinúť aj v rozpore s očakávaním.
Ak chcú Európania prežiť, musia zavrieť všetky hranice. Musia odmietnuť podpísať TIPP, obrátiť sa na východ a pripojiť sa k AIIB a BRICS. Aj keď to príde zaťažko, darovanému koňovi na zuby nepozeraj.
Nesmú vpustiť Monsanto a musia deportovať všetkých „utečencov“, väčšina z nich sú muži a násilníci z ISIS; treba ich poslať späť Sorosovi bez spiatočnej letenky. Je tak bohatý, že dokáže živiť, šatiť a ubytovať všetkých. To on financoval ich cestu do Európy, takže pošlite mu ich späť.

Po stáročiach tyranie zo strany Vatikánu sú Európania konečne slobodní. Treba im dať zbohom, Čiernej šľachte,  jezuitom a sionistickým bankárom, až nastúpia do svojich lietadiel do Južnej Ameriky. Európania môžu byť radi, že sa ich zbavia.

Pápež František sa práve chystá zavrieť krám, potom bude Vatikán iba prázdnou schránkou.
Poľsko, Maďarsko, Rakúsko, Česká a Slovenská republika sa už zobudili. Orientujú sa na východ a kašľú na Brusel… Maďarsko veľmi rozumne vypálilo polia s GM plodinami od spoločnosti Monsanto… Zvyšok Európy bude nasledovať.

Z východnej Ukrajiny sa stane samostatný štát. Poľsko a Maďarsko budú požadovať späť územia (od Ukrajiny), ktoré im kedysi patrili a sionacistická ISIS chunta v Kyjeve sa zredukuje na mini štátik. Kto už len potrebuje tých debilov? …

Nemecko a Francúzsko budú čoskoro nasledovať a obráti sa na východ. Španielsko je pupočnou šnúrou ešte stále priviazané k Južnej Amerike, k Čiernej šľachte a tomu, čím kedysi Vatikán bol a čím toto krvilačné monštrum teraz je. Kto vie, ako to dopadne.
Turecko si práve kope hrob tým, že ohrozuje Rusko na severe Sýrie. Ak bude takto pokračovať, bude rozdelené medzi Arménsko, Kurdov a ortodoxných kresťanov na západe. Zvyšok bude tvoriť menšie Turecko. …
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\Vatikán\BERGOGLIO-WAMPIR.jpg
Sociopat Bergoglio je antikrist, ktorý má celé dielo doviesť do úspešného ťaženia temných síl, aby mohli začať krutovládu po názvom NWO

 

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\Vatikán\maxresdefault.jpg
To čo vytvoril Vatikán nie je cirkev Ježišova a nepochádza to z tohto sveta. Zanechali za sebou miliardy zbedačených a mŕtvych ľudí za celú svoju existenciu.

Odkaz Vatikánu a všetkým ľudom, ktorí stoja skryto za utrpením celej Zeme:
Vy odporné zhnité duše plné tmy a nenávisti k človeku. Ja poznám váš osud veľmi dobre. Všetko zlo, ktoré ste kedy činili si budete musieť prežiť v iných životoch. Budete sa musieť vedieť vžiť do úlohy všetkých svojich obetí. Pokiaľ to nepochopíte kto je naozaj Boh a láska dovtedy nebude mať vaše utrpenie konca. Dnes sa smejete a hýrite biliónmi dolárov a tonami zlata. Zajtra však budete plakať, bedákať a nikto vás nebudete počuť tak ako ste vy nepočuli tých, ktorých ste trápili a týrali. Dnes máte všetko ale zajtra nebudete mať nič. Všetko čo ste dosiahli je len ilúzia a klam. Vy nepoznáte Boha ani duchovné princípy. Ja poznám a preto vám hovorím ako skončíte. Veľa z vás sa inkarnuje do nízkych astrálnych svetov kde bude vaše utrpenie a bolesť neznesiteľná muka. Narodíte sa ako chudobní, ako otroci a kripli.

Všemohúci Boh vás ochraňuj.

 

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka