Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Americký Satanizmus na pokyn Rotschildovcov

 

Americký Satanizmus na pokyn Rotschildovcov
Američania majú takú drzosť, že si do 1 dolárovej bankovky na zadnej strane dali symbol slobodomurárstva a tajného satanistického Iluminátskeho spolku a keď spojíte tie body tak vznikne toto. Na jednodolárovej bankovke a veľkej pečati USA je množstvo symbolov, ktoré majú svoje korene v satanizme a slobodomurárstve!
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\Rotschildovci\22418_1428038390824848_2830749071684271029_n.jpg

Poďme si rozobrať podstatu symbolu slobodomurárov a mnohé sa nám ozrejmí. great_seal_MASON
Mason - (slobodomurár) ak sa pozriete pozornejšie, toto slovo jasne vychádza z kontextu pečate veľkej pyramídy v prípade, ak sa použije pentagram ako kľúč. Všimnite si tiež, ako a akým spôsobom sú písmená pospájané spolu na spôsob pentagramu. M zo slova Seclorum, nasleduje A z Annuit, potom S z Coeptis, O z Ordo a nakoniec N z Novus. Ak to urobíme týmto konkrétnym spôsobom, máme pred sebou tvar hviezdy. Ten istý tvar hviezdy, je vidno na druhej strane pečate, nad orlom. 
13 Stupňov - zdá sa že je niečo, prečo sa pyramída skladá práve z 13 stupňov. Fritz Springmier, autor knihy 13 bloodlines of iluminati, tvrdí že 13 stupňov na pyramíde znázorňuje 13 elitných rodín, ktoré ovládajú alebo ovládali Ameriku. 

Rímske číslice. Na základni pyramídy sú vidno Rímske číslice v nasledovnom poradí: MDCCLXXVI. V prípade, že si to preložíte do súčasných znakov objavíte číslo 1776. Teraz to dostáva desivý význam. Rok 1776 bol rokom v ktorom boli založení ilumináti. To nemôže byť náhoda. 
“Novus Ordo Seclorum” - Pod pyramídou, kde je na niečom ako zvytok alebo pergamen napísaná fráza: “Novus Ordo Seclorum”. Sú rôzne názory na to čo a aký, má táto latinská fráza význam. Medzi konšpiračnými teoretikmi prevláda názor, že ide o význam : "Nový svetový poriadok". Oficiálne vyjadrenie vlády Spojených štátov ale znie: nový poriadok tej doby alebo jednoducho - nové zriadenie. Nech to znamená čokoľvek, správa je jasná: Nový svetový poriadok je na programe. A čo je tam ešte? 
Annuit Coeptis- Annuit Coeptis rozložené ponad Horusove oko. Nie som si celkom istý s tým, čo to naozaj znamená. Dokonca nie je ani zrejmé o aký sa jedná jazyk. Podľa viacerých zdrojov by to malo znamenať v preklade niečo ako: On je naklonený nám porozumieť, zachováva k nám priazeň. Nápis sa skladá z 13 písmen. “Annuit Coeptis”.

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\Rotschildovci\11080895_1428042324157788_1637996199454440274_n.jpg
Ukrytý symbol sovy na jednodolárovej bankovke.
ilumináti a svetová elita uctieva každoročne v Bohemian Grove molocha v podobe veľkej kamennej sovy. Pri rituály je modle obetovaná "predstieraná obeť".

 Pokiaľ tieto peniaze prechádzajú cez množstvo rúk, tento obrázok môže byť na bankovke ťažko viditeľný, ale symbolika mystickej, tajuplnej sovy je naozaj zaujímavá. Tu treba spomenúť Nimroda a Babylonskú neviestku (Semiramis). Oni vytvorili okultné, Satanistické náboženstvo a keď bol Babylon zničený, náboženstvo sa rozvinulo do množstva podôb, po celej zemeguli, do rozličných verzii a podobných vier, ktoré sa extrahujú v rozličných filozofiách a náboženstvách dneška. Napríklad slobodomurárstvo, vzývanie Bála, Grécky/Rímsky katolicizmus a iné sú historicky späté s Babylonom napriek tomu, že sa na prvý pohľad zdá, že majú mnoho rozličných foriem. 

Nimrod sa prejavuje ako Baal, a aj ako pohanská modla: sova. Ak sa pozriete pozorne okolo Woshingtonu DC, nájdete množstvo vládnych budov, ktoré sú pohanského architektonického štýlu, alebo sú priamo postavené na základe kamenného motívu sochy sovy. To je priamy vplyv Nimroda. Jedna s týchto sov je priamo na jednodolárovej bankovke. 

Pozrite si stranu s Georgom Woshingtonom. V pravom rohu hore je detailne nakreslený rám s číslom 1. Oproti, na ľavej strane, je rám kde sedí pohanská sova. Môže sa Vám zdať ako zanedbateľná bodka.
Pokiaľ sa na to pozriete pozornejšie, zistíte, že na kostre, ráme, skutočne sedí sova, s veľkými, vypuklými očami. Vláda na jej dezinformačných stránkach Great Seal, (www.greatseal.com) má k tomu pripravené komentáre. Zrejme to znie pekne ale upozorňujem vás že klame, klame a klame a pokiaľ sa objavujú fakty ako tieto, a lži už nestačia, tak zostáva byť ticho. Pokiaľ sa objavia k tomu nejaké oficiálne komentáre, obyčajne sa v nich tvrdí, že to je tlačová chyba, výmysel, paranoidnej predstavy atd.C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\Rotschildovci\10941862_1428043254157695_3708452458491148396_n.jpg
Toto je satelitná snímka Woshingtonu DC. Na prvý pohľad nič zvláštne ... pokiaľ neviete čo tam je znázornené.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\Rotschildovci\11096675_1428043427491011_2873946581537551325_n.jpg
 Ako vidíte, pamätihodnosti Woshingtonu DC sú pospájané do takýchto tvarov. Je vidieť trojhranný tvar pyramídy, ktorý spája pamätihodnosti Woshingtonu od Jefferson memorial, po biely dom a Capitoll Hill.
Pozorne si všimnite vrchol trojuholníka Capitol Hill a uvidíte veľmi zreteľne zvláštny tvar; pozrite sa bližšie čo to je...
Jednoznačne: Sova, symbolizujúca pohanského Molocha...

Jednodolárovka-slobodomurársky rébus

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\Rotschildovci\11018918_1428044937490860_4020683858666888316_n.jpg
John Todd, bývalý top iluminát, hovorí k jednodolárovke:
Táto pečať bola prinesená z nariadenia rodiny Rothshildovcov. Vyrobili ju v Londýne a do USA ju priniesli Benjamin Franklin a Alexander Hamilton (žiaci Dr. Weishaupta).
Táto rodina je hlavou organizácie, do ktorej som bol uvedený v Colorade. Všetky okultné bratstvá, akéhokoľvek druhu, k ním patria! Je to satanistická organizácia! Ide o financie a majú za cieľ získať jednotnú svetovládu. Táto organizácia urobí všetko, aby túto svetovládu aj získala, a táto skupina sa volá ilumináti.

Na rube tejto bankovky je zašifrovaná celá skladba a postupnosť slobodomurárov. Pyramída veľa tají aj symbolizuje. Vrchol pyramídy tvorí oko Staviteľa sveta alebo Veľkého Zasväteného, predstavujúcich deizmus ako filozofiu, ktorá uznáva Boha ako stvoriteľa, ale nie ako riadiacu silu. (Podľa Griffina). Nápis ANNUIT COEPTIS-Naše podujatie je korunované úspechom a NOVUS ORDO SECLORUM- Dosiahnutie nového svetového poriadku (NEW WORLD ORDER) symbolizujú priame zámery. Letopočet 1776 1.5. je dátum založenia rádu iluminátov. Pyramída ukazuje štruktúru slobodomurárstva. (Allen, Garry: Die Insider) Podľa toho usporiadania je oko na špici pyramídy, potom stupeň RT-čo je Rothschild. Rada 13 sa regrutuje z elitného slobodomurárskeho klubu 500 (u niektorých autorov 300). Potom nasleduje veľká loža B´nai B´rith,-elitný rád, do ktorého sú prijímaní len Židia. Grand Orient uzatvára hornú polovicu, a tým skupinu iluminátov. Dolná časť je venovaná tým slobodomurárom, ktorí slúžia ako vývesné štíty humanitných úmyslov a cieľov. K tomu patria Rotariani a Lyons Internacional. (Jednotlivo sa týmto skupinám budeme venovať neskôr.)
Guiseppe Mazzini písal Albertovi Pikemu 22.1. 1870:

Musíme všetkým zväzom dovoliť existovať ako doposiaľ, s ich systémami, centrálnymi organizáciami a rôznymi spôsobmi korešpondencie medzi vysokými stupňami tých istých rítov, v ich protichodných organizačných formách, ale musíme vytvoriť superrítus, ktorý má zostať nepoznaný a do ktorého budeme povolávať podľa našej voľby slobodomurárov vysokých stupňov. S ohľadom na našich bratov musia sa títo muži podriadiť najprísnejšiemu dodržiavaniu tajomstva. Prostredníctvom toho najvyššieho rítu budeme riadiť celé slobodomurárstvo. Stane sa medzinárodnou centrálou, ktorá je o to mocnejšia, lebo jej vedenie je neznáme.
Slobodomurári majú zložitú štruktúru stupňov zasvätenia, symboliky, ale aj neverbálny komunikačný systém.
Kto sa chce zbaviť zla na tejto zemi musí odstrániť celú rodinu a celú hierarchiu Rotschildovcov a Rockefelerovcov lebo oni vládnu svetu už celé generácie.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\Rotschildovci\11081325_1428156860813001_4861278424568189199_n.jpg

Len Rotschildovci vlastnia 240 biliónov dolárov. Oni aj celá ich mafia a všetci ich satanistickí prívrženci páchajú na ľuďoch genocídu nenormálnych rozmerov.

Vytvorili novodobý terorizmus a vytvorili Al kajdu aj ISIS a všetky peniaze do nich investujú. Na jednej strane sa robia že chcú mier a hlásia to svetu a tak klamu a manipulujú verejnú mienku otupených zmrzačených ľudí ako ste vy všetci, ktorých otrávili jedmi v potravinách a jedmi na oblohe kde nás postrekujú ortuťou, oxidom hlinitým, báriom, krvou z mŕtvych ľudí nainfikovaných AIDS a prasačiou chrípkou a inými vírusmi, ktoré všetky umelo vytvorili v laboratóriách na príkaz satanistov chazarov, ktorí ovládajú svet. Oni sú satanisti aj naozaj. Boh je len ich zástierka pred kamerami, že sa hrajú na židov, židmi nikdy neboli. Všetko je to len jeden veľký podvod. Konajú sa medzi nimi pravidelne a stále satanistické rituály kde mučia a zabíjajú ľudí a pijú ich krv. Sú do toho zapletení aj hlavní predstavitelia iných vlád a Vatikánu.

Ľudia sú už tak otrávení jedmi a tak zdegenerovaní, že ich myseľ je otupená a ich vitálne funkcie sú zničené. Nedokážu reálne rozmýšľať. Je umelo vytvorená kopa konšpirácií, aby boli ľudia z toho blbí a aby nevedeli kde je pravda. Medzi tými mnohými konšpiráciami sa nachádza aj pravda. Tí čo vládnu svetu nie sú láska ani dobro. Sú čisté zlo lebo keby chceli lásku a dobro tak mi nezabíjali a neodstraňovali každého kto je proti ním.
Je tu však jeden zásadný problém a to je ten, že sú to psychopati a degenerovaní ľudia a nemajú rozum. Ak by ho mali tak by videli z našej histórie že všetky režimy padli a všetky civilizácie zanikli. Preto jasne vidieť, že nikdy sa nikomu nepodarilo svoje plány dokončiť. Vždy sa niečo stalo a ľudia zvrhli všetky tyranské režimy. Ľudia sú síce blbí ale ak im ide o život tak sa vzchopia a prekonajú. Amerika je o chvíľu sama proti celému svetu lebo už sa hnusí celému svetu a je to len otázka malej chvíle keď prídu nato, že im už nikto nepomôže a že sami celý svet nezničia. Také silné mocnosti ako Rusko a Čína ku ktorým sa pridá aj India a Irán nikdy nedovolia, aby Amerika dokončila svoj satanistický plán ovládaný Izraelom. Všetci iní vládcovia týchto štátov chcú žiť a sú si vedomí nových technológií aj jadrových zbraní a preto dobre vedia, že ak sa dostane Amerika do záverečného plánu tak sme všetci mŕtvi. Preto poviem jednoznačnú predpoveď, ktorá aj tak skončí ako poviem. Amerike sa karmicky všetko zlo vráti a dopadne tak, že jej ekonomika sa rozpadne a budú z nich bezdomovci. Celý svet sa na nich vykašle a nikto im nepomôže. Budú trpieť aj nevinní ale osud nemajú len ľudia ale aj štáty. Karmu má každý. To zlo je tak veľké, že je nakulminované a všetky nešťastia od zemetrasení, búrok, pôvodní a ohňa sa im vrátia tak ako to oni činili všetkým iným štátom. Napríklad aj to ako Japonsku a iným štátom umelo vyvolali zemetrasenie, aby zničili ich ekonomiky a oslabili ich menu.

Ja osobne by som nechcel v Amerike byť ani sekundu. Ľutujem úprimne všetkých ľudí, ktorí sú nevinný a ktorí nič nemajú so špinavou politikou. Ale naša zem si nevyberá a má živé vedomie. Na to, aby sa zlo zničilo musia umrieť aj nevinní. Toho zla je už tak veľa, že ak by neexistovali dobrí ľudia a veriaci v Boha, tak by planéta vybuchla a to doslova od negatívnych energií.
Tu máte jasne napísané to čo sa nedá nikým spochybniť a je to nevyvrátiteľný fakt a vie to celý svet. Nechcú to vedieť a počuť len tí čo to páchajú, čo s nimi držia a tí čo sa ich boja

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\Rotschildovci\11059299_1428313500797337_6885618888482000904_n.jpg

Za nadvlády a tyranie takýchto chorých sociopatov celý svet upadá a je na pokraji úplného vyhubenia. Preto sa musia ľudia na celom svete zjednotiť a pochopiť čo celú dobu hovorím a kážem. My všetci sme bratia a sestry. My sme jedno, Nie je medzi nami žiadny rozdiel. Všetci sme to isté duše a večné vedomie a náš otec je milostivý Boh, ktorí sídli v duchovnom svete.

 Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka