Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Ilumináti manipulujú s ľudstvom celé stáročia. Od nášho narodenia až po našu smrť. 

Ide tu o problém dlhodobej manipulácie s ľuďmi a ich následným otupovaním zmyslov pomocou držania v strachu a hlavne pomocou pomalej ale istej otravy organizmu. Práve pretože, každý jednotlivec má inú výdrž a iný organizmus práve preto vidíme ako je niekto zničený na smrť a ako je niekto na tom lepšie aj výzorom aj zo zdravím a orgánmi. Donekonečna to však žiadny organizmus nevydrží. Systematicky nás vyhladzujú. Ak si niekto myslí, že genocídy, pogromy, prvá aj druhá svetová vojna boli najväčším zlom tak je nevedomý úbožiak. To zlo čo na nás páchajú títo synovia diabla tak na to ľudský jazyk ani nepozná výrazy lebo ľudská zásoba je príliš chudobná na to aby sa dalo vyjadriť kto oni sú a čo nám systematicky a premyslene robia. Páchajú najväčšie zlo aké kedy bolo do dnešných dní páchané na ľudstve. Kedy sa chceme vzoprieť? V truhle? Do boja proti ním musíme hneď a okamžite pokiaľ žijeme každý z nás svoj život práve tu a teraz. Neuspokojme sa stým, že to za nás niekto vybojuje. Zlo nemá hraníc a každou etapou smerujeme ešte k väčším krutostiam a obludnosti naberajú ešte väčší rozmer. Ja osobne som hlboko veriaci ale biť veriaci neznačí byť aj primitívny, neznačí to byť ani poslušný a nechať sa manipulovať.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\12241440_1502801033348583_1623726751655914554_n.jpg
Televízia vznikla len preto aby masovo vymývali mozgy a ľudí držali v strachu a v beznádeji. Všetko čo televízia vysiela sú bludy a úplné dezinformácie. Skoro všetky televízie sú chazarské a slúžia Rotschildovcom.
Ak je niekto z vás bratia silná duša a budete sa rozvíjať po duchovnej stránke každým dnom, ak sa nenecháte manipulovať, ak obmedzíte príjem otravy ako soľ, korenie, fastfoody,  lacné malinovky a podobné svinstvá tak sa vyliečite a ozdravíte svoj organizmus. Náš organizmus a naše telo je samo ozdravovacím telesom. Telo sa regeneruje samo. Vôbec nie sme závislí na lekároch ani medicíne, To všetko je nevedomosť, strach a manipulácia. Ja osobne neberiem lieky 14 rokov. Nechodím k lekárom a ani nikdy k ním neprídem až pokým budem žiť na tejto Zemi. Ak príde choroba tak len preto lebo človek zle myslí a má negatívne pocity, strach, bolesti duševné, myslí na minulosť a na budúcnosť, nenávidí, závidí, bojí sa a to sú energie čo ničia naše telo. Ak je duša zdravá a pozbavená týchto energií tak nemôže nastať choroba. Duša a telo sú navzájom prepojené. To vy ste tá duša. Telo je len mŕtve a vaša duša ho obýva. Preto človek vyzerá v truhle ako bez duše lebo tá duša čo má energie tak tá duša ho opustila. Telo bez duše je len mŕtva schránka. Ako 11 ročný som videl sám seba počas úrazu a bol som v klinickej smrti. Nikdy nezomrieme a zomrieť sa ani nedá. Sme tu večne. Smrť neexistuje. Je to ako keď prechádzate v byte z izby do izby a odrazu ste v inej izbe. Tak isto je to aj so smrťou. Smrť si neuvedomíte. Len odrazu zistíte, že ste iný a nie ste v tele. Podľa úrovne vedomia kto aké z vás má, podľa toho si to každý uvedomý buď hneď alebo niekto až po dlhej dobe. Tí zlí ktorých ovláda satan a ovládajú svet a myslím Rotschildovcov, satanistov, iluminátov atď, tak tie skupiny ľudí čo sú duše ako my všetci tak ich čaká len utrpenie a peklo a to doslova. Niet pre nich očisty ani možnosť v iných životoch to odčiniť. To zlo je tak veľké že sa z pekla nikdy nedostanú. Každý človek má slobodnú vôľu a vôľu môcť si vybrať na ktorú stranu sa dá. Oni ako bezbožní ľudia si vybrali zlo a presne tak aj skončia. Aj oni sú naši bratia a všetci sme duše ale oni sa od dobra odklonili. Boh nebude meniť zákony ktoré sú dané. Ich stihne len to čo si sami vybrali. 

Vatikán je tiež zlo a poctiví kresťania s tým nič nemajú. Vatikán má miliardy a chráni zločincov a pedofilov aj vrahov. Perie špinavé peniaze mafiám a spolupracuje s Rotschildovcami, ktorí ho riadia a ktorí určujú kto bude pápež aj akým smerom sa bude Vatikán uberať. Miesto cesty akú hlásal Ježiš žiť v pokore a chudobe tak ako žili svätý, tak oni robia opak. Žijú v bohatstve a v zlate. Vatikán stráži v podzemí a katakombách veci a materiály, ktoré nikdy nechcú, aby obyčajní ľudia ako my videli. Ten kto je dobrý nič nemôže skrývať a nemá sa čoho báť. Preto otázka na Vatikán znie: vy odporní pokrytci a farizeji čo skrývate tak vážne, aby sa o tom ľudstvo nedozvedelo? Keby bol niekto normálny aj Putin alebo ktokoľvek iný z ľudí tak sa zjednotia a nabehne tam komando alebo ľudia a ideme do podzemia Vatikánu a rýchlo zistíme čo tam schovávajú. Potom uvidíte vy všetci aké svine to sú. Vatikán a satanisti plus ilumináti to je najväčšie zlo tohto sveta.

Preto treba pomaly meniť svoje životy a učiť ľudí otvárať oči, aby sa prebúdzali zo spánku hlbokej nevedomosti. Treba ukazovať ľudstvu správnu cestu a len jediný smer, ktorý vedie k tomu ako sa zbaviť utrpenia a nevedomosti. Iná cesta neexistuje a nikdy neexistovala. To len národy stáročia klamané a dezinformované vládcami rozmýšľali len na tom základe k akým informáciám sa dostali. Ak vám tí čo vládnu dajú len bludy tak sa nečudujete že tými bludmi ste nainfikovaný ako morom. Preto sa treba odpojiť od systému aj médií a treba sa nad sebou každý zamyslieť aby nebolo neskoro a aby ste svoje životy v tomto živote nežili úplne zbytočne a aby všetko čo vás systém naučil neboli len neexistujúce sprostosti. Zapamätajte si jedno tí čo vládnu a majú moc nikdy nechcú aby sa normálny pracujúci človek dostal k pravému poznaniu. Nechcú aby človek prekukol ich slabosti a finty a aby ich nezvrhol od moci a aby s nimi neurobil krátky proces. Oni totiž vedia, že ste hlúpy a takto im nič nikdy neurobíte ak budete aj naďalej klamaný úplne vo všetkom a ak vám bude všetko zatajované. Oni totiž vedia, že vás sú miliardy a ich je len pár a dobre majú spočítané, že ak vy ich systém prekuknete, zničíte ho a odpojíte sa od neho tak je s nimi koniec.

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka