Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Rusko Vladimíra Putina a Irán sú dva štáty na svete, ktoré najúspešnejšie vzdorujú tlaku NWO a satanskému kultu uctievačov diabla 

Putin jasne povedal niekoľkokrát a dal jasný odkaz svetu, že ľudia stojaci za NWO, čo je chazarská mafia rozvracajú celý svet, presadzujú militantný sekularizmus, a že sú to zakuklení satanisti. Putin povedal „Pokiaľ chcete uctievať Satana, je to vaša vec. Ale Rusko do toho neťahajte. Môžete si biť istí, že zostanem vašou najväčšou nočnou morou.  Zapíšte si to za uši.“

Zvrátená politika USA a ideológia satanského kultu ohrozuje celý svet jadrovým útokom a zotročením ľudstva.

Všetci dobre vidíme, že Rusko je tu za nás a za celý svet. Rusko v podobe Putina, ktorý ho teraz vedie,  bráni tradičné morálne hodnoty. V čase dozadu som napísal viac vyjadrení ohľadom Putina a Ruska ale až teraz som dospel do stavu kedy môžem povedať, že poznám celú pravdu teda skladačku, do ktorej mi pred tým chýbali kúsky tejto skladačky. Každý z nás sa posúva vo svojom myslení dopredu. Nie u každého to platí lebo niektorí jedinci ostanú v myslení celý život rovnakí a v rovnakom bode. Preto je  celkom normálne ak človek vidí obrazy aj celý svet jasnejšie vtedy ak sa posunie zas o krok dopredu. Tak isto to platí u mňa. Zasvätením štúdia do hĺbky som dospel k presnejšiemu chápaniu histórie Ruska a krokov aké Putin podniká pretože ich podnikať musí tak ako práve vidíme. Obyčajný človek, ktorý žije v nevedomosti, ktorý je otrokom systému a má čo robiť aby prežil a má dosť starosti sám so sebou, taký človek vôbec nemôže do tejto problematiky vidieť a nie čo i len takú problematiku chápať. Mojou špecialitou nikdy nebola geopolitika ani história. Ako som už vo viacerých článkoch jasne dal najavo som duchovný učiteľ a z politikou nechcem mať nič spoločné. Preto som si musel vyhradiť čas, aby som bol zasvätený do krokov ohľadom Putina a jeho Ruska.


Satanisti sa dostali k Putinovi tak blízko cez Ukrajinu ako nikdy

Dnes už môžem smelo prehlásiť, náš Putin sa vydal na historickú misiu v mene celej planéty ale samozrejme aj na vlastnú záchranu a záchranu svojho štátu, ktorý miluje a je na neho patrične hrdý. Tu mi nedá nespomenúť jednu dôležitú vec. Pýtam sa celého sveta a aj vás chazarskí satanisti. Kto zachraňoval Európu od konca v minulosti? Kto zabránil Francúzsku a Napoleonovi zničiť Európu? Kto oslobodil Európu od fašizmus počas 2 svetovej vojny? Boli to hádam satanisti z USA, ktorí ničia jeden štát za druhým už 250 rokov? Alebo to bolo Rusko? My všetci dobre vieme a vedia to aj tí zlí, že Rusko už 2 krát zachránilo v minulosti Európu od skazy a deštrukcie. Bolo to Rusko čo zastavilo satanizmus už 2 krát a zachráni nás aj teraz. Rusko zastáva tie najlepšie hodnoty ako morálne tak aj kultúrne. Rusko ctí človeka a jeho osobu stavia na najvyššiu možnú úroveň.
 Ja sa pýtam teba USA- bašty pedofilov a zvrátených satanistov,  ako si ctíš človeka? Takto si predstavujete ctiť tradičné hodnoty a človeka, že vraždíte po celom svete  a každého kto sa vám postaví do cesty? Tak si ctíte človeka, že sa nezastavíte zabíjať ľudí vo vlastnom štáte a páchať na nich genocídu? Takto si predstavujete ideálnu politickú moc? Myslíte si, že ste teraz veľký hrdinovia? Myslíte si, že vás svet za to zbožňuje, a že vám budeme tlieskať? Ja vám poviem ako to svet cíti. Všetci ešte normálni nezdegenerovaní ľudia na celom svete, ktorým ste nestačili vymyť mozog sionistickou propagandou, tak všetci ľudia vás neznášajú a majú vás už plné zuby. Celý svet vás chce vidieť na kolenách alebo mŕtvych. To nie je dobrá vizitka vládnutia. Ja sám by som rád chcel vedieť, kto vám dal vo vašich chorých hlavách to presvedčenie, že práve vy ste tí, ktorí toto budete robiť celému svetu? Skadiaľ ste na to prišli, že vy môžete ako jediní ovládať celý svet? Kde sa vo vás berie tá drzosť vnucovať celému svetu vaše zvrátené choré satanistické ideológie? Kde je napísané, že len vy a nikto iný môže ovládať tento svet? Kde je napísané, že vy sa môžete starať do každého štátu, napadnúť ho, ničiť mu ekonomiku, drancovať nerastné suroviny, určovať mu čo má robiť, ako má žiť a zabíjať mu len tak z nudy a z pasie nevinné obyvateľstvo?


Nasadená bábka satanistov sám veľký opičiak Obama je už zúfalý z krokov nášho cára Putina a ten sa mu iba radostne môže smiať do tváre, lebo USA práve definitívne končia.

Ja vám niečo povie satanisti, vy ste už skončili len o tom ešte neviete lebo váš duševný stav vám to nedovolí vedieť. Nachádzate sa vo veľmi zlom stave až tak zlom, že ani raz vás nenapadlo, že to čo robíte nebude mať večné trvanie. Ten čas prišiel práve teraz a ja vám to s radosťou a maximálnou drzosťou oznamujem. My sa vás nebojíme a sme pripravení povstať a bojovať až do konca, aby sme vám tu vašu nesmrteľnú hegemóniu ukončili a zrazili vás všetkých na kolená. Pre mojich bratov a sestry mám dobrú správu. Rozklad týchto astrálnych špín a odpadov prebieha v plnom prúde. Všetko sa deje postupne krok za krokom a nie je možné to čo oni budovali toľko storočí ukončiť za jeden deň ani jeden rok. Všetky procesy musia prebiehať na všetkých úrovniach a procesoch za sebou, aby sa mohlo uzdravovať finančníctvo, ekonomika, hospodárstvo ako aj voľný trh. Odstaviť úplne dolár od sily a prejsť na iné platidlá to nejakú dobu trvá. Aby to naše štáty nezničilo a nezruinovalo to všetko treba premyslieť do naj
menších detailov. Všetci z obyčajných ľudí by všetko chceli  hneď a okamžite, ale ja sa pýtam kto z vás by to dokázal urobiť? Ak sa niekto taký nájde, rád sa sním porozprávam a vzdám mu moji úctu. My obyčajní ľudia nemáme na to, aby sme mohli uzdravovať ekonomiku a túto neradostnú situáciu v akej sme sa ocitli. Môžeme dokázať iné veci všetci spoločne ale tieto kroky musíme prenechať na Putina a jeho spojencov, ktorí majú spoločný cieľ aj spoločného nepriateľa a tým sú satanistickí chazari.Putin sám urobí šach mat celej sionistickej sekte a oslobodí celý svet od uctievačov diabla raz a navždy.

"Boh žehnaj prezidentovi Putinovi, ktorý do Nového svetového poriadku zaviedol strach z Boha." Dúfajme, že nikdy nebude v konaní dobra unavený, pretože v pravý čas bude zbierať úrodu, pokiaľ sa nezľakne.

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka