Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

13 satanských pokrvných dynastií manipuluje svet od čias starého Babylonu na pokyn temných mimozemských entít, aby sa ľudstvo nikdy nedozvedelo, kto naozaj sme. Ak sa to dozvieme, navždy sa oslobodíme z Babylonského otroctva
Náš svet sa ocitol vo veľmi ťažkom a zložitom bode. Niet návratu naspäť. Dostali sa sme sa do zlomu, z ktorého niet úniku. Musíme všetci odvážne čeliť nástrahám satanských síl, ktoré sa dlhodobo na tejto Zemi a mimo túto Zem snažia vehementne a z cela jasne zničiť a ovládnuť tú časť bytostí, ktoré majú v sebe priame napojenie na centrálny zdroj. Tým zdrojom nie je nikto iný ako samotný milostivý Boh tvorca všetkých svetov, nekonečné svetlo, nekonečná láska, nekonečná múdrosť, nekonečná sila. Boh má oveľa viac atribútov nekonečnosti inak by nemohol byť Bohom a niesť toto pomenovanie. Inak by nemohol stáť za stvorením všetkých svetov a dimenzií. Sú to svety prejavené aj neprejavené. Toto všetko v čom sa nachádzame je len nepatrný kúsok jeho svetov a doslova sa dá povedať hmota a vesmíry sú len kvapkou v oceáne nekonečných dimenzií a paralelných  svetov.

Hmota a duchovný svet sú jedno a to isté a predsa sú od seba odlúčené. Hmota neexistovala nikdy predtým. Všetko hmotné pochádza z duchovného sveta. Pýtajme sa sami seba, že čo je to vôbec hmota? Vieme vôbec čo je hmota? Kto sme my? Je naša ruka a noha, naše telo hmota? Vieme to s istotou? Z čoho sa vôbec skladá hmota? Je naše telo našou súčasťou? Sme to vôbec my? Každý z nás sa môže chytať sám seba a svojich častí tela. Chytať si ruky, nohy, kosti, zuby, vlasy, oči, tvár, kožu a skúmať sa. Každý sa môže pozerať sám na seba a pýtať sa v zrkadle. Som toto vôbec ja čo vidím ako odraz? Ak to nie som, kto v skutočnosti naozaj som?
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\ddd\hilary-close-with-rothschilds-rockefelers.jpg
Pokrvné dynastie ovládajú svoje ovce a nevedomí ovčania len bľačia a idú do záhuby

Hmota je len pojem. Je to len ilúzia. Hmota nikdy neexistovala ani neexistuje. Je to len zhluk naakumulovaných energií, ktoré majú vlastné a rozdielne vibrácie. Všetko čo vidíme je zhluk energií a vibrácií. Naše myšlienky sú tak isto energie a vibrácie. Ešte aj vibrácie a energie sa delia na slabé, silné a ťažké. Stačí si zobrať za príklad myšlienku. Pýtam sa kto ju vidí nech vystúpi z rady a hodí do mňa kameňom. Kto cíti bolesť iných ľudí nech urobí to isté. Každý tvor rozmýšľa ale my to nevidíme. Len to vieme. Prečo to vieme? Vari podľa seba, že keď rozmýšľam ja tak asi rozmýšľa každý? Ak je tebe zima musí byť aj mne? No s určitosťou vám hovorím nie je to tak. Poznal som a poznám x ľudí, ktorí mi hovorili tebe nie je zima? To sa ma pýtali keď ma videli vonku vyzlečeného v zime a oni boli naobliekaní. Ja im hovorím nie je mi zima. Ak je vám zima tak to je vaša vec ale ja nie som vy. Ja necítim nič. To isté sa mi stávalo aj stáva pri pití citrónu. Niekto povie ako to môžeš vypiť? Ja by som to nevydržal. Ja im hovorím to isté. To ste vy a ja som ja. Ja drepujem 200 kg a tlačím nohami 400 kg. Tak isto sa pýtajú ako s tým môžeš pohnúť? Tá istá odpoveď, že môžem. To som ja a nie vy. Mne to nič nerobí. Iní proti mne majú takú silu, že ja by som sa mohol pýtať to isté ale nepýtam sa lebo vo mne je silné duchovné rozvinuté poznanie a poznám všetky zákonitosti. Prečo som odbočil od témy? Je to presný ukážkový model, že všetci sme jedno a to isté ale predsa sme rozdielni. Každý z nás má iný druh vedomia a teda aj iný náhľad na svet. Každý vidí ten istý problém úplne inak. Je to tým, že čím nižšie vedomie teda jeho úroveň tým vidí svet aj problémy oveľa zložitejšie. Sú ľudia, ktorí sa boja aj svojho tieňa a to doslova. Zo všetkého majú strach, tieseň a paniku. Tam kde ja vidím riešenie a veľmi ľahké, tam oni vidia bolesť a utrpenie. Tam kde sa ja smejem oni plačú. Tam kde vidím ja cestu a východisko, oni si myslia v tom istom bode, že ich svet končí a tak isto aj oni.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\ddd\ROTHSCHILD-IMF-World-Bank.jpg
Skoro všetky banky aj centrálne na svete sú v rukách týchto 13 satanských dynastií, potom sa netreba čudovať prečo v televízii ani v inom médií pravda nikdy nebola.

Prečo takí ľudia nepoznajú spôsob ako sa zbaviť problémov a utrpenia? Však žijeme na tej istej Zemi a dýchame ten istý vzduch. Prečo niektorí vedia čo robiť a iní sú zúfalí? Je na to veľmi ľahká odpoveď . Každá duša má inú polaritu a vysiela iné frekvencie vibrácií. V prvom rade je taký človek ako bytosť a ako duša zaseknutý a dá sa to pomenovať aj inak. Ak je duša zapuzdrená je vzdialená od centrálneho zdroju, ktorým je Boh. Ak duša zišla z cesty a nevie sa rozpamätať kým vlastne je, tak ostáva zaseknutá a trpí v nástrahách hmotného sveta. Už len to, že duša uviazla v hmote a v hmotnom svete tak ako ho pozorujeme už len to je pre ňu zmätenie a bolesť. Každý človek a každá bytosť trpí iba preto, že vo svojej vývojovej fáze na ceste k Bohu zabudla kým naozaj je a odkiaľ pochádza. Ak by človek čiže duša vedel kým naozaj je tak všetka bolesť by sa stratila a vyfučala. To isté sa deje aj naozaj pri bolesti. Osoba má bolesti a pokiaľ pretrvávajú inú odozvu ako trápenie to mať u človeka nebude. Zrazu ak bolesť poľaví a vyfučí ostáva aj náprava v myslení človeka. Už nie je tým istým ako keď bola u neho prejavená bolesť. Polarita jeho tela a jeho vibrácie sú úplne iné. Veľa ľudí však trpí aj keď ich nič nebolí. Stále sa zamotávajú do procesov svojej mysle, umelého ega, svojho vedomia aj podvedomia a vracajú sa od jedného k druhému. Prečo sa tento proces deje a človek je bezradný? Deje sa to iba preto, že u takejto osoby je zablokované duchovné poznanie. Ak je človek bez pravého duchovného poznania tak sa stáva z jeho života len bezcenný hnoj. Taký človek tápe a trpí v jednom kuse a je chytený do nástrah hmotného sveta.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\duša\aura-chakra-energy-body-spirit-and-ego-parts.jpg

Každý človek v tele je viac ako len toto telo. Sme fyzické telo, astrálne, telo,  kauzálne telo, duchovné telo. Máme auru. Duchovnú striebornú niť, ktorá spája telo s dušou. Pokým telo funguje niť je spojená. Ak telo fyzické umrie niť sa navždy s telom pretrhne a duša sa z tela uvoľní. Máme čakry a iné duchovné body. Sme zmesou poľa vedomia a zhluku atómov. Doslova sme energeticko-informačné pole, ktoré vysiela vibrácie, vidí a počuje.

Ilumináti a temné satanské entity tomu veľmi napomáhajú manipulovaním týmto svetom aj dezinformáciami. Tak isto tomu napomáhajú umelými podstrčenými zábavami, kde človeka otupujú a on sa stáva stále každým dňom viac a viac zdeformovaným a dezorientovaným. Taký bežný nevedomý človek je nič netušiaca obeť chorých zvrátených duší, ktoré vyznávajú priamo Satana. Ilumináti vytvárajú kopu činností, ktoré majú len jeden cieľ a to je človeka priniesť k totálnemu šialenstvu a k rozpadu jeho celej osobnosti ako duchovnej tak fyzickej.

Ak je duša v tele väznená a nie je prejavená môže degradovať a to je práve stav, v ktorom človek nevie nájsť východisko. Buď spácha samovraždu čo iluminátom vyhovuje najviac alebo trpí uvezený až do svojej smrti. Jedno aj druhé je však veľmi závažné a nebezpečné. Cieľom iluminátov je, aby človek trpel najviac ako je to len možné. Ak sa sám zabije nikdy to nie je iba tak. Všetky samovraždy na tomto svete majú jedného a toho istého menovateľa a tým je Satan a temné entity, ktoré mu pomáhajú. Tento svet je budovaný a ovládaný tak, aby človek zošalel a nemal žiadnu nádej. Aby trpel a produkoval všetky možné negatívne energie v tomto prípade emócie. Ako som už spomínal v nejednom článku a svojich analýzach tak temné entity a Satan sa živia našimi výslednými produkujúcimi energiami. Tento svet udržujú v takom chode, aby sme iba trpeli. Výsledok poznáme dobre všetci. Bolesť a utrpenie je na tomto svete od jeho počiatkov a je tu stále. Teraz sa však tá bolesť ešte zväčšuje. Práve teraz všetci čo žijeme zažívame ten zlom, ktorý tu ešte nikdy nebol. Stojíme tvárou tvár k veľkému divadlu. To divadlo tu prebieha už celú večnosť v porovnaní z dĺžkou ľudského života tu na Zemi. Vo vesmíre prebieha boj už takých 250 miliárd rokov kde bojujú temné sily proti všetkému živému čo je napojené na centrálny zdroj. Aj ľudia, ktorí sú nevedomí sú na neho napojení. Len tá časť v nich tá matrica je odpojená a preto trpia. Pomoc takým ľudom prichádza len dvoma možnými existujúcimi spôsobmi a to buď príde zmena vedomia a človek sa prebudí sám od seba alebo musí prísť zásah zvonka. Ak príde zásah zvonka to znamená čo? Popíšem to takto. Sú len dve možnosti. Prvá, že sa nájde niekto kto osobu teda dušu nasmeruje a podá jej pomocnú ruku. Ukáže je jej smer a prebudí ju. Prinesie ju ku skutočnému poznaniu a pravde. Potom sa človek teda duša v tele zobudí zo spánku nevedomosti. Dá sa doslova povedať, že precitne a začne chápať veľmi rýchlo všetky súvislosti diania na tomto svete aj v celom vesmíre a pochopí tak aj podstatu toho kto sme a svojho poslania. Tým pádom veľmi ľahko pochopí aj to kto sú temné sily a ilumináti. Pochopí aj to ako nás od narodenia manipulujú. Druhý spôsob prebudenia je ten ako dušu prebudí sám Boh a vyvolá v duši počiatočný impulz teda záblesk. Je to duchovné uvoľnenie kde duša precitne a dostane hlad po skutočnom poznaní sama od seba ani nevie prečo len to tak cíti. Nič však neprichádza samo od seba. Vtedy je vždy za tým priamo Boh a duša si to zaslúžila inak by to Boh nerobil. On to robí iba s tými, ktorí sa už sami vyvinuli na určitý stupeň na ceste svojho duchovného vývoja v hmote pri mnohých za sebou prežitých životov ako skúšky. Boh vidí, že prišiel čas pre dušu a je na to pripravená. Vtedy vyšle impulz a my tomu hovoríme, že človeka osvietilo.
Je veľmi ťažké pre mnohých ľudí na svete precitnúť a prísť ku skutočnému poznaniu, ktoré ako jediné obsahuje pravdu. Prečo? Lebo ako vo svojich všetkých článkoch a analýzach učím ľudí tak tento svet nie je náš a nikdy nebol. Hmota je pasca v ktorej sme uviazli. Tento domov a pobyt v hmote je len iluzórny. My vidíme, že sme, že žijeme aj držíme veci a predmety aj ich ovládame ale aj napriek tomu je to všetko len ilúzia. Tento svet nie je skutočný ani nikdy nebol. Je umelo vytvorený temnými silami, ktoré sa odklonili od plánu spasiteľa Ježiša Krista a od pôvodnej Božskej matrice.

V súčinnosti na vyššie uvedené fakty sa všetky odpojené bytosti nazvime ich entity, duše, energeticko-informačné polia, večné vedomia odklonili od pravej podstaty Božského plánu a vyhasla v nich sila a schopnosť rozpoznať to čo je dobré a čo je láska. Zabudli úplne sa svoju pravú podobu a skutočnú podstatu tým kým sú a čo robili pred tým aj to že boli s Bohom zajedno. Ako sa to môže stať? Horí oheň áno? Dajme tomu opekáte. Pokiaľ je oheň v celku je to Boh čiže centrálny zdroj. Tomu by mal chápať zatiaľ každý. Od ohňa odskakujú iskry. Aj tomu by mal zatiaľ chápať každý. Potom sa stane čo? Pokiaľ horí stále a iskry majú stále silu tak majú tú istú vlastnosť ako oheň a celý centrálny zdroj. Aj napriek tomu, že tie iskry sú už iba malé a odskočia aj mimo oheň oveľa ďalej. Pokiaľ nezhasnú úplne stále sú oheň a iskry to isté čiže majú rovnaké vlastnosti ako centrálny zdroj. Nikto nemôže povedať oheň je iný a iskra je iná. Oni sú jedno a to isté však iskra je zo zdroja. Teda zdroj rovná sa iskra a aj naopak. Boh je každá duša teda aj ja aj vy aj ostatný. Ale dokedy? Len do vtedy pokiaľ horíte. Ak iskra zhasne stráca vlastnosti zdroja a už sa sotva zapáli sama od seba. Ona úplne zhasne a odpojí sa navždy od zdroja. Zabudne na to kým bola. Stáva sa ničím. Len bezvýznamnou časťou sama o sebe. Už nie je ako zdroj. Jediná cesta k obnove a zapáleniu do pôvodnej formy je len jedna. A tou cestou je ak ju znovu pohltí impulz k zapáleniu. Ak znovu horí stáva sa pôvodným zdrojom a jeho prirodzenou súčasťou.

Zlé temné entity ako aj ilumináti ľudia ako my v telách oni sú tie iskry čo zhasli. Stratili zdroj a ich duchovná matrica je odpojená. Ich jediná sila k čerpaniu energie aby prežili je aká? Prečo robia zlo celé stáročia? To prichádza na radu práve teraz. Neexistuje iba naša Zem ani jeden jediný vesmír je ich nekonečno. To však nie je podstatné a relevantné. Bavíme sa o hmote. Hmota ako taká je princíp zhlukov energií a vibrácií. Hmota sa dá manipulovať lebo je iluzórna. Bytosti ako temné mimozemské entity a iný ale aj ilumináti sa nedokážu dostať už späť do svojho pôvodného stavu a preto im ako jediná cesta pre ich život ostáva len žitie v hmote teda mimo ich skutočný život a to bol dovtedy život duchovný teda duchovný svet, ktorý bol aj našim domovom. Tieto bytosti temné a ilumináti k tomu aby prežili potrebujú potravu. Nie však jesť ako jedlo. To musíme aj my. Ja však myslím inú potravu. Oni ako bytosti svetla stratili svoju polaritu duchovnú akú mali pred tým a musia sa nejakým spôsobom udržiavať pri sile aj pri moci. Nemuseli by. Je tu však ale. Ale čo? Ak by to nerobili potom by boli obyčajný ako sme my. Oni však musia ubližovať lebo im zachutila moc a nechali sa tou mocou nakaziť od pôvodného prvého tvorcu zla a tým bol Satan. On bol prvý. Tých ostatných stiahol zo sebou. Teraz si treba položiť otázku. Ak chcete vládnuť komu budete vládnuť? Sami sebe? Ak chcete vidieť ako chutí moc čo urobíte? Ak ste zlo a zlom posadnutý tak v prvom rade urobíte všetko preto aby ste mali komu vládnuť. Takže si podmaníte čo najviac bytostí. Ak sa stávate čím viac posadnutým tým viac vám chutí moc a čím viac vám chutí moc tým viac ľudí alebo bytostí chcete ničiť. Ak to dokážete prestane vám stačiť aj to a nedokážete sa už zastaviť. Takto fungujú Satan a temné entity. Každý jeden z nich. Oni  majú spoločné ciele aj keď každý z nich iné poslanie a iné úlohy. Podstata ich naplnenia je však nemenná a spočíva v tom ako ničiť a ničiť. Ničiť, ovládať, parazitovať na hostiteľoch to je ich náplň práce na večné veky.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\ddd\1.jpg
Satanom posadnutý majú radosť zabíjať svet z potešenia je to ich vnútorný orgazmus.
Tu nastáva ich sila ničiť nič netušiace bytosti, ktoré žijú v nevedomosti a v strachu. Ilumináti slúžia Satanovi a oni sú majstrami vytvárania manipulácie a strachu. Hlavne v tomto modernom svete, v ktorom žijeme práve teraz.

13 satanských pokrvných dynastií systematicky udržuje celý svet zo všetkými národmi v umelom otroctve pretože nechcú, aby sa duše duchovne prebudili a oni ich tak môžu veľmi ľahko ovládať. Oni kašlú na obyčajných ľudí, že to šíria, a to preto lebo dobre vedia, že väčšina národov na svete je umelo kŕmená brakmi a médiami kde im pravdu nikdy nepovedia. Oni si myslia, že nás je málo oproti tej nevedomej mase na svete. Pravda je taká, že na svete je len 4-5 percent ľudí čo pozná skutočnú pravdu a čo sa oslobodili od ich systému aj od televízie a novín. Zvyšok sveta sú nevedomé ovce my ich nazývame ovčania. Ovca žije v košiari a robí mééééééééé a bľačí. Všetko berie čo jej systém dáva a ukazuje. Taká ovca nevie, že žije v neviditeľnom otroctve. Každá nevedomá rodina aj bytosť je ničená systémom, ktorý tvoria oni. To robia stáročia naschvál s ľuďmi. Oni vedia, že sme nekonečné vedomie teda duša a nie telo. Vedia, že aj oni sú. Na výskumy duše dali bilióny dolárov v Rusku, v USA aj v Číne.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\ddd\2.jpg

Tento svet je držaný celé stáročia v otroctve fašistickej diktatúry

Oni pred národmi držia v tajnosti celú pravdu o všetkom. O dejinách aké v skutočnosti boli aj o vesmíre ako v skutočnosti vypadá a funguje aj o Bohu. Svet ničia len preto, že oni veria a vyznávajú Satana ako toho čo sa ako prvý odklonil od Boha. Oni ničia nás všetkých preto, že my sme aj keď je väčšina nevedomá stále napojený na Boha. Matrica, ktorú máme každý v  tele nás spája z Bohom. Oni lásku a Boha nenávidia a tým pádom aj nás lebo sme jeho stvorenie. Aj oni sú naši bratia a sestry a jeho stvorenie len o tom vo svojej pomýlenosti nevedia. Oni sú duchovne neprebudený a odpadli sami slobodnou vôľou s tej matrice, že už nie sú napojení na Boha. Boh je centrálny zdroj nekonečného svetla a má všetky atribúty nekonečnosti ako aj sily a múdrosti. My ako duša teraz počas života sídlime v tele ľudskom. Čo je to telo? Čo je hmota? Je to len prázdna schránka nič viac, Ak vyjde duša po smrti fyzického tela von tak telo bez duše ostáva len kopou hnoja a bielkovín a kostí. Prečo hnoja? Lebo duša je tá živá časť, ktorá telo oživuje, a ak tam nie je tak telo sa rozpadá na atómy a začne proces destabilizácie a totálneho rozkladu.

Ľudia držaní v nevedomosti sú nevedomí len preto, že oni tvoria systém a nechcú, aby sa ľudia prebudili. Zámerne cez média, filmy a správy vysielajú len choré veci, ktoré rozkladajú ľudskú psychiku a duša degraduje. Robia z ľudí nevedomých debilov a zombie bez duše. Dušu má každý aj tak aj keď je nevedomý. Ale ten výraz, že sú bez duše je na mieste lebo bežný človek nevie, že je duša. Taký človek nepozná svoj zdroj čiže Boha a je zapuzdrený teda jeho duša. Nedokáže rozpoznať pravdu a pravé skutočnosti, pretože ich vôbec nepozná.  Nemá ich skadiaľ poznať. Taký človek je vlastne duchovne zabrzdený a neprebudený. Každý z nás sa narodil do systému, ktorý existuje a je tvorený aj bez nás. Stále sú za tým systémom tí istí ľudia teda ich rodové pokrvné satanistické línie už od čias starovekého Babylonu.

Skadiaľ berú ľudia ako celok informácie a prečo rozmýšľajú tak ako rozmýšľajú? Lebo sa narodia rodičom a tí tak isto žijú v nevedomosti. Sú závislí na rodičoch a čo rodič povie to je sväté aj keď je rodič vlastne len primitív, ktorý vôbec nič nevie. Ak sa dieťa opýta rodiča čokoľvek tak od rodiča sa nikdy nedozvie pravdu ani skutočné poznanie.

Jediné čo je pravda ak rodič odpovedá  len základné primitívne jednoduché triviálne záležitosti typu ako sa máš? Dobre alebo zle. Bolí ta niečo? Rodič povie áno alebo nie. Kúpil si nové oblečenie? Rodič povie áno alebo nie atd. Ale ak sa dieťa opýta mama, otec ako vyzerá vesmír napríklad Slnko, Zem alebo Mesiac alebo Boh alebo čo je to duša alebo keď umrieme čo bude s nami? Tak čo asi tak odpovie rodič ak nikdy nepočul tak ako to naozaj je? Všetko čo kedy počul ak aj o tých veciach niečo vie tak všetko je úplne naopak. Všetko je prekrútené iluminátmi a za tými iluminátmi stoja mimozemské temné entity, ktoré manipulujú celým hmotným vesmírom a robia to iba preto, aby ľudia, ktorí sú napojení na Boha boli väznení v hmote a aby nepoznali skutočnú pravdu pretože ak by ju poznali tak pravda by ich zbavila pút strachu a strach je tá vec teda energia, ktorou sa tieto bytosti živia a udržujú pri sile aj pri moci. Oni sú anorganické formy života teda vedomia, ktoré inak neprežijú preto sa prisávajú na nás a parazitujú na nás. Ešte sa vrátim k médiám. Bežný človek príde domov zničený, vysilený už vtedy vyšťavený a pozbavený energie a prvé čo urobí zapne televízor lebo nepozná iný zdroj zábavy alebo skutočných hodnôt. Každý nevedomý človek nevie kým naozaj je a to len preto, lebo systém to pred ním tají. Oni sú tí poslední čo budú vysielať pravdu a skutočné naozaj potrebné informácie pre človeka, aby sa duchovne prebudil. Takže človek si myslí, že si musí užívať a ani sa nenazdá a umrie. Myslí, si že už nikdy nebude. To je však fatálny omyl a tá pasca iluminátov, že do hmoty, v ktorej žijeme uväznili miliardy duší a držia ich v nevedomosti a tým pádom ich môžu ako masy veľmi ľahko ovládať.

Existuje kniha tajomstvo Amenti.
Dám vám link na tú knihu.
http://marta-l2.wbs.cz/tajemstviamenti1.pdf

Túto knihu a všetko čo je v nej napísané by mal ovládať každý žijúci človek na Zemi lebo všetci ľudia sú ovládaní a celý život manipulovaní iluminátmi. Cez média, televízor a noviny sú vám všetkým ukazované len choré veci, nepodstatné a hlavne všetko čo sa kedy stalo je prekrútené. Nevedomí ľudia si vytvárajú obraz na celý svet iba na základe toho čo im systém ukazuje. Každý nový človek, ktorý sa narodí na túto Zem ovláda iba to čo počul od systému a ten systém ovládajú satanisti a nikto iný. Vždy to tak bolo a stále to trvá. Túto Zem ovláda 13 satanských pokrvných dynastií. Temné mimozemské entity zmanipulovali celé naše dejiny a všetko čo obyčajný človek ovláda a ako myslí je len kopa bludov a obyčajný hnoj. Každý človek sa narodí do spoločnosti a do systému ale tá spoločnosť a systém sú už dávno nastavené a fungujú aj bez nás. Za tým systémom sú stále tí istí ľudia a nikto iný. Sú to satanské pokrvné dynastie, ktoré si odovzdávajú moc a bohatstvo.

Majú pod kontrolou všetky štáty na svete aj ich centrálne banky. Majú pod kontrolou všetkých politikov a tí, ktorý s nimi nespolupracujú idú do truhly alebo sa im vyhrážajú likvidáciou celej rodiny. Títo ilumináti kontrolujú celý svet a majú pod kontrolou všetky zásoby zlata a nerastných surovín. Všetok priemysel aj potraviny, ktoré nám otrávili tak isto ako aj vzduch kde každý deň na nás striekajú jedy ako bárium, hliník, nanočastice, kadmium, stroncium, fluorid, plesne a zmutované vírusy umelo vytvorené ako AIDS, prasacia chrípka a podobne. Tieto vírusy na príkaz iluminátov vytvorila v laboratóriu CIA a MOSAD.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\ddd\4311.jpg
Takýto sociopati ako tento Rotschild si vychutnávajú satanské rituály a hlavne také kde tečie veľa krvi ako napríklad únosy sprostých detí, ktoré sa ukazujú celému svetu na webkách nahé alebo také ako sa ukazujú na Like za Like.

V ohrození je každý človek na Zemi s celou svojou rodinou. Naše životy sú kontrolované a všetci sme vo veľkom vezení, ktoré je neviditeľné ale o to je nebezpečnejšie. Najviac ohrozené sú deti a vyrastajúca nová mládež. Prečo? Lebo všetky deti teraz sú budúci dospelí. Ak všetky deti nebudú poznať pravdu a budú otroci nových umelo vytvorených závislostí tak budú nové národy a nové generácie úplne odovzdané do záhuby satanistom. Dnešná situácia je alarmujúca. Každé dieťa česť výnimkám je zdegenerovaný mutant bez duše, ktorá je uväznená v hmotnom otroctve ich satanského systému. Každé dieťa je napojené na média a hlavne televízor kde si formujú iba také myslenie aké vidia a čo im je ukázané. To znamená, že neovládajú nič pravdivé a skutočné o svete. Ich poznanie je v úrovni zamrznutého mamuta, a ich závislosti na chorých veciach sa zväčšujú. Sú umelo a ani o tom nevedia vtiahnutí na x závislostí v podobe mobilu, tabletu, PC hier, porna, internetu, FB, pokecu, twitera...

Dnes len na Slovensku sa na FB v skupine Like za Like a to nehovorím o svete vytŕča vyše už 106 000 chorých detí, ktoré sa vystavujú zoči voči iluminátom a ani nevedia prečo to robia a kto ich naozaj sleduje a ako na nich pôsobia čiernou mágiou. Tieto deti sú zdevastovaný odpad a padli na samé dno spoločnosti podobne ako bezdomovci. Nepomôže im už vôbec nič ani škola ani umelé vzdelanie lebo čokoľvek sa v živote naučia sú len úbohé k ničomu neslúžiace bludy vymyslené satanistami, ktorý majú dohľad nad celým školským systémom na svete. Veď keď ovládajú svet hádam nebudú ľudí učiť pravdu o tom, že oni existujú, a že páchajú genocídu na národoch už stáročia. Hádam nebudú učiť, že Boh existuje, že my sme večné vedomie a nesmrteľná duša. Oni robia opak a cez média robia všetko preto aby človek nevedel vôbec ale vôbec nič. Ani kde nám hrozí záhuba za 5 minút 12 to média nikdy neukážu a neukážu nám vlastne vôbec nikdy nič skutočné.

Každé dieťa a každý človek sa musia v prvok rade odpojiť od televízie a od systému. A tak isto aj od zmanipulovaného náboženstva. Každý veriaci čo chodí do kostola je len bábka na špagáte satanistov. Všetko čo cirkev a Vatikán učí a čo sa hovorí v kostole a modlí sú veľmi zlé a nebezpečné veci. Boh existuje ale to čo učia je záhuba pre dušu. Tie reči nikam nevedú a reinkarnácia je úplne zamlčaná.

Vatikán slúži zlu a 13-tim satanským pokrvným dynastiám. Všetky modlitby v kostole sú zaklínadlá satanistov a sú v nich zakódované energie teda vibrácie na naše ľahké ovládanie a na to, aby sme boli na ich systéme a na slepej viere úplne závislí. V tých modlitbách je zakódovaný aj strach. Sledujem x rokov ľudí z kostola v množstve tisícov ľudí a za celú dobu čo žijem som tam nepočul nikdy pravdu len stále tie isté nízke primitívne úbohé reči. Stále vidím ľudí, ktorí sú zničení, ktorí majú tváre ako mŕtvoly z hororu, sú zdegenerovaní a utrápení a hlavne zničení na smrť. Ľudia z kostola a to všetci na celom svete sú vedení na porážku a sami sa odovzdali ani o tom nevedia.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\ddd\1618388_587274388010165_2091929360_o.jpg
Tento pápež je najväčší bastard v histórii. On má dokonať posledné dielo a priviesť tupé stáda priamo do pekla.

Každý jeden čo chodí na svete do kostola je blázon a samovrah a ani o tom nevie. Pravé duchovné poznanie a viera v Boha vyzerá úplne inak a ale o tom sa v kostole nikdy hovoriť nebude. Existujú veci, ktoré ilumináti taja pred národmi a preto majú takú moc ako majú lebo celé národy sú klamané a to vo všetkom čo existuje. Už ako som načrtol ako to funguje v kostole tak to aj dokončím. Obyčajný kňaz nie je zlý. Je tak isto len obeť systému a iluminátov ako my všetci. Obyčajný nevedomý kňaz sa tak isto ako my všetci narodil na tento svet a systém ho vychovával umelo klamstvami ako nás všetkých. On začal veriť tomu čo videl a počul. Nikdy by ho nenapadlo, že všetko na tomto svete je podvod. Kňazi tí obyčajný radoví ani len náznakom netušia kto sú ilumináti, a že tento svet je manipulovaný nimi. To vedia iba všetci hlavní predstaviteľa Vatikánu. Takže vec sa má tak, že kňaz je bábka a za tú bábku ťahá Vatikán. Za Vatikánom stoja väčší a tí ťahajú za nite Vatikán. Vatikán je zasvätený do veľa vecí ale tiež úplne všetko nevie. Aj samotný ilumináti nevedia všetko aj keď si to myslia. Aj oni sú len jedno koleso z vozu alebo nazvime to zo súkolesia celého vozu. Oni sami nevedia kto ťahá kočiar. Nad nimi sú rôzne temné mimozemské entity v podobe negatívnych mimozemských civilizácií ale ešte aj nad nimi sú vyššie negatívne bytosti, ktoré som už raz spomínal a to sú anorganické parazity, ktoré vôbec nemajú žiadne telo ani duchovné ani hmotné. Sú to parazitujúce vedomia, ktoré nasávajú všetko negatívne do seba čo im dáva rozpínavú moc. To oni sú tým najvyšším bossom, ktorý robí všetko zlo. Nad nimi je však samotný Satan. To je skutočná hierarchia riadenia hmotného vesmíru v negatívnom ponímaní. K náboženstvu sa vrátim a celé to ukončím. Náboženstvo je zlo a to každé jedno. Boh nikdy nechcel, aby ho uznávali a klaňali sa mu. Tak isto nikdy nechcel žiadne oltáre ani modly ani obrady. Nechcel ani, aby ľudia žili v strachu a v nevedomosti. Vatikán však robí všetko, aby veriacich udržoval v nevedomosti a v strachu. To zlo v podobe temných entít chce, aby bol každý žijúci človek v tele umelo zatiahnutý do týchto obradov, ktorým keď uverí bude na nich závislý a nikdy až do svojej smrti sa ich nebude chcieť sám od seba vzdať. Boh však nie je závislosť ani nič podobné. Boh sa sám nenúti ani nič nevyžaduje. Od je ten najjednoduchší z najjednoduchších a zároveň ten najzložitejší. Zložitý v skutočnosti nie je. Tak sa javí iba preto toho kto je odpojený z jeho pôvodnej matrice. Potom si vaše vedomie vytvára cez ego zložité komplikované procesy rozmýšľania. Nie len o Bohu ale úplne o všetkom. Tak isto sa javia aj problémy a ich vyriešenie. Vatikán všetko nastavil tak, aby bol človek vtiahnutý a manipulovaný úplne vo všetkom a hlavne, aby tomu bez rozmýšľania a kladenia akýchkoľvek otázok poslušne veril. Oni nepotrebujú rozumné mysliace bytosti ako som ja. Komu by vtedy vládli? Sami sebe? Ja som ich nepriateľ číslo 1. Oni potrebujú tupé poslušné stádo. Také stádo, ktoré nekladie otázky. Kto nekladie otázky nemôže na nič prísť a nemôže sa búriť. Prečo som spomínal ako pozorujem ľudí z kostola x rokov? Lebo vidím, že oni sú od Boha tak vzdialení ako ISIS. Veriaci sú všetci úplne mimo. Boh ak by vedeli naozaj o ňom všetko čo viem ja a boli by na neho naozaj napojení ako som ja tak by nevyzerali tak ako vyzerajú. Ako zničené zdegenerované atrapy a neboli by bez poznania. Tí ľudia sú však totálne slepí a ich duchovné poznanie nie je vôbec žiadne. Tam sa ani nedá baviť o nejakom poznaní. Sám som bol ako oni. Prešiel som si všetkými stupňami v živote kde som sa formoval a viem o čom hovorím najlepšie ako nikto iný na tomto celom svete. V každom kostole sú tie reči vytvorené nie občanmi tohto sveta ale temnými mimozemskými entitami, ktoré tým poverili svojich ľudí, ktorí im slúžia. Hádam ste si nemysleli, že 13 satanských pokrvných dynastií nechá svet na pokoji? Každý z nás kto sa prebudil vidí všetky znaky toho ako svet ničia. Tu pokoj, láska a šťastie neboli celú existenciu Zemi. Hádam ste si nemysleli, že ak majú moc nechajú ľudí poznať BOHA?
Na to zabudnite a sladké sny vám prajem. Apropo každý jeden kostol sveta má iluminátske znaky vnútri aj skryté aj viditeľné to po prvé. Po druhé každá omša je satanizmus. Je to zakuklený satanizmus ale je. Taký, aby to len tak nekričalo a nedalo sa to len tak objaviť tupým nevedomým masám. Nič z toho z tých rečí nie je pravda ani to nie je od Boha. Tým pádom je to zneuctenie Krista a Boha a omša nikdy nebola platná. Platná je tak akurát pre nich a oni sa tomu tešia. Po tretie, každý kostol na svete má pod zemou pod pravým oltárom mŕtvoly a kosti. To znamená, že je to nekromancia a to je doslova satanský vynález ako zneuctiť všetko sväté. Každá omša je slúžená nie Bohu ale Satanovi. To s tou krvou je tak isto podvod. Krv vymysleli oni, aby mohli robiť zneuctenie Krista a im krv dáva moc a silu. Všetky rituály, ktoré satanizmus robí si vyžaduje krv a kosti. Kostol je na to najlepší prostriedok a to nehovorím o tom, že tupé stáda im v tom ešte nevedomky pomáhajú a tými skrytými rituálmi umocňujú ich moc.

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\ddd\1795352_10151994165837727_832676329_o.jpg
Toto ani nepotrebuje komentár


http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Trinact_satanskych_pokrevnich_dynastii_Pricina_tolika_bidy_a_zla_ve_svete_I_dil.pdf 
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Trinact_satanskych_pokrevnich_dynastii_Konec_svobody_narodu_se_blizi_II_dil.pdf 

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka