Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Všetko čo sa deje ohľadom imigrantov akože utečencov majú na svedomí Ilumináti-rodina Rotschildovcov. Celá situácia sa vymkla spod kontroly a všetci sme vážne ohrození vlastným bojom o holý život.
Naša spoločnosť na celom svete sa rozdeľuje na dva tábory. Na tých nevedomých žijúcich v úplnej hluchote a slepote. Sú to ľudia, ktorí nemajú vôbec žiadnu predstavu o tom čo je život a čo sa deje na celom svete. Sú to ľudia, ktorí sú maximálne otupení médiami čo veria všetkému čo v televízii ukazujú a čo píšu v novinách. Takýto ľudia ktorí takto rozmýšľajú považujú za sväté to čo počujú a vidia cez média. Potom je tu už len druhý tábor a to sú ľudia, ktorí neveria vôbec ničomu čo televízia  ukazuje a neveria ničomu čo píšu noviny. Takýto ľudia považujú za zbytočné vôbec televízor pozerať. Svoje informácie o aktuálnom dianí na svete získavajú cez konkrétne internetové stránky.

Internet je miestom kde koluje strašné veľké množstvo informácii v obehu. Sú medzi nimi aj stránky a články kde naschvál dezinformujú ľudí a pravda tam nie je. Ale sú medzi nimi aj stránky a články kde je pravda. Každý človek, ktorý dosiahol už určitý stupeň úrovne čiže vedomia už dokáže nájsť spôsob ako sa dostať k pravde aj kde ju hľadať. Takýto človek vie presne čomu má veriť a čo má považovať za bludy na zmetenie.

Všetko čo nám média ukazujú na pokyn Rotschildovcov sú bludy. Skutočná pravda je absolútne opačná. Téma utečencov sa stala hrozbou pre celý svet. Rotschildovci vyprodukovali ISIL  aj ho osobne financujú. Vyprodukovali aj utečeneckú vlnu a zariadili to presne tak, aby milióny Islamistov zaplavili celú Európu. Dobre si všimnite drahí bratia a sestry ako utečenci migrujú len do Európy a aj to len do konkrétnych štátov. Predovšetkým je to len Nemecko. Tie ostatné štáty sú to minimálne.

 Treba si položiť správne otázky. Kto kladie  správne otázky dozvie sa aj správne odpovede. Kto sa pýta bludy tak bludy sa aj dozvie. Vec sa má tak, že ak by Rotschildovci chceli zničiť inú časť sveta ako Európu tak by to urobili. Ak by chceli zlikvidovať Ameriku, v ktorej žijú, tak to urobia. Ak by chceli zlikvidovať  Áziu tak to urobia. Ak by chceli zlikvidovať Austráliu tak to urobia. Ak Afriku urobia to tam.
 Viete koľko je na svete štátov v ktorých je skvelá životná úroveň? Veľmi veľa. Netreba ani ďaleko utekať. Stačí nabehnúť do štátov vedľa odkiaľ pochádzajú utečenci. Nemecku sa ani nemôže snívať o životnom štýle a blahobyte štátov ako Saudská Arábia, Spojené Arabské emiráty, Kuvajt, Bahrajn, Katar, Omán. Alebo čo taká Čína, Japonsko, Južná Kórea? Ak by tak veľmi chceli pošlú utečencov tam. Alebo si ich donesú do svojej Satanistickej obývačky v USA. Realita je však taká, že oni nepotrebujú mať chaos doma ani ho robiť iným štátom mimo, ktoré nie sú z Európy.
Tento ťah je dokonale roky dopredu naplánovaný. Je to ťah ako urobiť posledný šach mat k ovládnutiu sveta a nastoleniu nového svetového poriadku. Ilumináti rodina Rotschildovcov potrebujú dostať Európu do chaosu a nastoliť destabilizáciu štátov a úplne zničenie ich ekonomík. Potrebujú spôsobiť hromadnú deštrukciu celej Európy. Oni stoja za všetkým prečo práve teraz vypukla utečenecká kríza. Táto kríza však naberá veľmi rýchlo apokalyptické rozmery. Ak túto krízu nezastavíme my ľudia tak ju nezastaví nikto. Nemôže sa spoliehať ani na Putina, že nás zachráni on. Putin nech je akýkoľvek nás drží zatiaľ pri živote. Celá vec sa však môže veľmi rýchlo vyvinúť aj inak. On predovšetkým háji záujmy svojho Ruska.

 My Európania nie sme Rusko to po prvé. Nie je podstatné aký vzťah majú k Rusku občania iných štátov z Európy. Nie je podstatné či vy alebo vaše deti alebo celá vaša rodina žeriete Rusko a milujete. Nie je podstatné aké citové spomienky máte z detstva keď exitoval Sovietsky zväz. Tak isto nie je podstatné ani to či ste proti Rusku a neznášate ho. Názory a citové rozpoloženie obyčajného ľudu nehrá žiadnu úlohu. Podstatnú úlohu hrá to ako to cítia politici Európskych štátov voči Rusku.
Veľká časť politikov,  ktorá je na zlej strane a dosadená Rotschildovcami je práve proti Rusku. Konkrétny príklad je náš prezident Kiska. On nebojuje za nás ale kope za iný futbalový manšaft. Taký poslanec František Šebej a stovky ďalších tak isto. V Českej republike bol najvýznamnejší politik nebohý prezident Václav Havel. On bol veľmi preslávený  tým čo ja nazývam vlastizrada. Predstavte si, že ste sliepka a žijete v kuríne z ostatnými sliepkami. Všetky sliepky sa snažia prežiť každý jeden deň a snažia sa chrániť svoj kurín. Na noc ho budú mať zatvorený, aby im tam nevbehla líška alebo lasica. Presne o tomto je tá pointa. Václav Havel otvoril v noci celý kurín pre nevítaného hosťa, aby zlikvidoval všetky sliepky. Zradil vlastný národ a zapredal ho Satanistickým obludám menom Rotschildovci.

Teraz prichádza ďalšia  správna otázka. Čo chcete urobiť vy obyčajní ľudia keď nás zrádza vlastný? Čo chcete urobiť keď náš prezident Kiska je zradca tak ako bol Havel? Takýchto zradcov na najvyšších miestach v štátoch je plná Európa. Myslíte, že oni budú z vlastným ľudom? Oni sú na strane USA a plnia do bodky presne Rotschildovské inštrukcie. Práve preto to hovorím, že my nemôžeme vôbec nič. Krik, hnev, nadávky, bezmocnosť nič z toho nám nepomôže 

Jediné čo nám pomôže je, aby každý dostal rozum a začal sa prebúdzať z hlbokého spánku. Čím skôr tým lepšie. Na svete je veľmi veľa ľudí, ktorí sú letargickí voči všetkému aj voči vlastnému životu. Sú to ľudia, ktorí sú benevolentní a flegmatickí. Byť flegmatický k vlastnému životu aj okoliu to je tá najhoršia vec aká môže byť. Čo to znamená? Žiť odovzdane a žiť tak čo život prinesie to bude.


Človek, ktorý nebojuje o svoju slobodu si nezaslúži nielen slobodu ale ani žiť. S týmto výrazom som neprišiel ja len ho zastávam. Prišiel sním jeden svätý katolíckej cirkvi. Povedal toto: „človek, ktorý nebojuje o svoj život a o svoju slobodu si nezaslúži žiť“.. Prečo to povedal? Povedal to preto, lebo život sme dostali od Boha a tak ako nemáme právo si ho zobrať tak isto nemáme právo ani ním mrhať.

 Život je výsostné sväté právo a dar daný Bohom. Len taký človek, ktorý sa snaží a bojuje má právo žiť a dosiahnuť pravé šťastie a slobodu. My nemôžeme nechať svoj život na osud ako to osud zariadi. My si ten osud riadime sami slobodnou voľou. Nemôžem čakať ako za nás ten boj vybojujú iní. A už vôbec to nemôžeme nechávať na našich politikov lebo väčšina z nich je na strane sociopatov Iluminátov z USA.
Všetci už veľmi dobre vidíme na vlastné oči čo sa deje z našou Európou. Amerike zvoní umieračik. Je to ich posledná šanca ako zastaviť pád ich ekonomiky. Ako zastaviť pád dolára aj všetkých snáh ovládnuť svet. V tomto boji práve prehrávajú. Obyčajný ľud z USA s tým nič nemá a je nevinný tak ako my.

Toto je hra elít ktoré ovládajú svet v boji proti iným elitám, ktoré sa snažia o to isté ako USA. Ale aj v boji elít, ktoré sú na strane dobra a proti USA. Veľké svetové veľmoci chcú ovládnuť svet. Tento boj je na tomto svete už celú dobu ako ľudstvo žije.

Čo sa zmenilo za 5000 rokov? Vôbec nič. Vymenili sa len iné figúrky na šachovnici. Zmenili sa názvy štátov a veľmoci. Zmenila sa geopolitická tvár sveta aj mapa ale nič iné. Stále prebieha ten istý boj o moc a vplyv nad celým svetom. Na jednej strane je to boj politický ale na strane druhej je to boj medzi svetlom a tmou. Za týmto bojom sa skrýva skutočná a pravá podstata toho prečo sa to všetko deje už tisíce rokov. Mocnosti svetla bojujú z mocnosťami tmy. Je to boj Boha a jeho zástupov proti Satanovi a jeho légiám skazy. Tento boj práve v tomto čase, ktorý zažívame naberá na intenzite.

Satan sa všemocne všetkými možnými aj nemožnými prostriedkami snaží napádať vôľu ľudí a snaží sa o to, aby čo najväčšia časť ľudstva bola zničená. Snaží sa aj o to, aby ľudia upadli od svojej vôle, aby zanevreli na Boha a nadávali na neho. Snaží sa, aby otec zabil syna a syn otca. Snaží sa nás všetkých poštvať proti sebe.

 Aby sme sa nenávideli a neznášali vo vlastných rodinách. Snaží sa rozdeliť národy, aby žili v nenávisti a vraždení sa medzi sebou. Ide mu o to aby sme videli, že moslim je iný, že kresťan je iný, že žid je iný, že černoch je iný. Aby sme videli rozdiely a cítili potrebu odlišovať sa a bojovať medzi sebou. Skutočná podstata nám ale v duchovnej zaslepenosti uteká. Túto zaslepenosť v nás vyvolávajú Rotschildovci, ktorý nás skrze média každý deň masírujú bludmi a tlačia nám ich do hláv. Potom sa v našom vedomí deje vnútorný boj a cítime to čo by sme inak nikdy necítili. Robíme tak nesprávne veci a konáme nesprávne činy.

Neznášame nevinných a slávime zlo ktorému sami spievame vo svojej nevedomosti víťazné piesne. Až takto silno dokáže byť človek zaslepený a zmanipulovaný.

 Preto aby sme sa zobudili sa potrebujeme reštartovať a odpojiť sa od zdroja, ktorý nás ovláda. Ak sa navždy odpojíme od systému, ktorý nás ničí tak získame skutočnú slobodu. Vtedy uvidíme všetky veci jasne a pochopíme aj celú pravdu. Tá pravda nám bude biť do očí a hlasno kričať. Tak bude silná a až vtedy uvidíme ako sme žili a zmýšľali. Vtedy nám bude všetko jasné a vedomie už nebudeme mať zakalené blatom a nánosmi špiny a odpadu. Vtedy pochopíme, že náš boj si musíme vybojovať sami lebo nám ide o holé prežitie. Nesmieme to nechať na osud ani na politikov.
Stačí si uvedomiť aj čo sa emigrantov týka, že hranice boli stále otvorené. Kto túto situáciu spôsobil netreba opakovať stále. Spomínam ich tak často, že už sa im čká zo mňa a majú o mne nočné mory. Imigranti nie sú vôbec kontrolovaní a o ich počte nás klamú. Maximálne 10 percent zo 100 je naozaj kontrolovaných. O zvyšku ani jeden štát v Európe nemá ani potuchy kto je kto. Okrem toho majú všetci doklady v jazyku, ktorým policajti nerozumejú. Ale podľa toho čo viem tak aj tak väčšina utečencov ani žiadne doklady nemá. Myslíte si, že ten kto má dobré úmysly a je naozaj svätý bude toto robiť? Kto chce blahobyt a šťastný život? Kto chce kľud a chce zapadnúť po dobrom do nejakého štátu? Kto je dobrý a toto všetko chce a hlavne sa nemá čoho báť, tak ten má doklady a nič na tom nevidí čo by mu mohlo ublížiť. Ale toto celé je teatrálna fraška a pekne zorganizované divadlo úchylných pánov v dosť pokročilom veku.
 Týmto pánom klope zubatá na dvere ale ešte pred tým ako ich zoberie nás chcú zlikvidovať. Chcú nám zobrať posvätné právo na život a na šťastie. Chcú nás vyhubiť ak roj včiel a komárov. Tak isto chcú zničiť všetky dobré morálne hodnoty aj tradície všetkých štátov v Európe. Multikulturizmus je choroba. Je to mor ktorého sa treba báť.

Nič na svete nefungovalo dlhú dobu ak sa spájali na silu rôzne národy a kultúry ako tomu čelíme práve teraz. Nevpúšťajme si do Európy našich vrahov a ľudí, ktorý nás majú ukončiť. Nepúšťajme si ich do svojich obývačiek a vyhoďme ich. Tam odkiaľ prišli tam aj patria. Už len toľko táto fraška je jasná.

Poznám pravdu. Pravda je len jedna a je nemenná. Zjednotiť milióny psychopatov do veľkého bodu a potom si dať znamenie na zničenie Európy. Budú nám rezať hlavy ako to robia na videách. Budú nám znásilňovať ženy a deti. Budú rabovať a plieniť naše obchody, naše ulice aj naše byty a rodinné domy. Vyhlásia džihád a zničia všetky naše kultúry.

Tí starý páni čo to zavinili presne toto plánujú. Ešte skôr ako to chcú urobiť sa preto presúvajú všetci do Nemecka a trvajú len na Nemecku. Chcú sa z Nemecka presunúť do Talianska. Z Nemecka to majú na skok. Chcú navštíviť jedno pekné mesto. Oni však nechcú byť turisti a ani nechcú byť slušní. Všetky zábrany totiž už nechali dávno doma. Zo sebou si zobrali len to najnutnejšie a to je nenávisť proti každému kto nevidí svet ako oni. Proti každému koho nazývajú nemoslimom.

My všetci dobre vieme, že oni nám už dávno vo svojich kompletne chorých hlavách vyhlásili boj na život a smrť až dokým nezabijú posledného z nás. Toto nie je hra na pc ale boj o náš život a je len na nás ako to skončí. Oni sú tiež naši bratia a sestry len choro chápu a vidia celý svet. Oni sú len úbohou obeťou vymytia mozgov ich náboženstva, ktoré s Bohom absolútne nemá nič spoločné a sú predovšetkým obeťou starých satanistických pánov, ktorý dosiahli presne to čo potrebujú na zásadný a radikálny ťah game over.

 Ak už budú v Taliansku v celom počte tak si pôjdu zaspomínať na staré antické časy a dávny Rím. Budú sa hrať jednu hru na leva a gladiátora. Oni budú ten lev, ktorý chce zničiť Rím. Podotýkam chce lebo ešte tak neučinili. Ak ho zničia všetci dobre vieme, ako milujú kresťanstvo.

Tak nás milujú, že naše nezabiješ si oni vysvetľujú zabi čo najviac môžeš a každého.
 Bratia a sestry  ak  toto viete neprekvapí vás to a kto to nevie teraz to číta prvý krát. Chcú zrovnať Rím a hneď Vatikán zo Zemou. Ako náhle by sa tak stalo už nič nebude brániť ohavám v USA ktorý riadia USA vyhlásiť svetový nový poriadok.

Povedia nám ľudia vy nepotrebujete Boha preč s ním vy potrebujete nás a my sa o vás postaráme. Vy budete naše ovečky a my budeme váš Boh. Budete nás ctiť a milovať?

Ak áno možno niektorým z vás dáme dobré miesta ak budete robiť to čo od vás chceme. Tí šťastnejší si snami môžete tlačiť peniaze zo vzduchu tak ako to robíme my. Okrem toho kto sa pridá môže robiť s nami aj naše úchylné pedofilné  satanistické orgie a vraždenie. A komu sa nepáči máme pre neho pripravené dobré miesta sú čerstvé a pripravené pre vás. Nahádžu nás do Zemi a spália a zahrabú bagrom.
Nestačí, že nám otrávili vzduch pomocou chemtrails, že nám otrávili potraviny, že nám berú slobodu už dlhodobo ale ešte nás k tomu všetkému majú len za bezcenný hmyz, ktorý treba vyhubiť. Do našich obývačiek a domov nám potom nabehnú sfanatizovaný chorý Islamisti a budú sa smiať a budú hanobiť naše mŕtve telá.

Toto chcete priatelia? Takto si predstavujete slobodu a dôstojný život? Ja teda nie. Musíme  držať spolu a byť silní ako nikdy pred tým. Náš nepriateľ nie je náš strach ani Islamisti ale náš skutočný nepriateľ je starý dedko v USA  ktorému zubatá klope na dvere. Tých starých dedkov je len väčší počet. Vieme ako prežiť? Vieme tak to robme a nestrácajme čas. Ide o náš život a nikoho iného.

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

https://www.youtube.com/watch?v=KSCjF6QcPXI

studio Plzeň Pán Doležal z USA , IMIGRANTI A NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD


 https://www.youtube.com/watch?v=_oelYcWWnDI
Dědictví Rothschildů

https://www.youtube.com/watch?v=AZy_pu18J7A
Moc Rothschildů
   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS

             
Hlavná stránka