Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Vianoce sú satanistický podvod ako Halloween i všetky náboženstvá a slúžia len k programovaniu národov a ak ich zotročeniu v službách Vatikánu a Jezuitov. Vianoce sú podvod a aj za ich vznikom stoja ilumináti. V skutočnosti ide o satanistický program z ich strany ako programovať masy tupých ľudí. Urobiť ich na niečom závislými z čoho v konečnom dôsledku ešte vyťažia bilióny dolárov navyše keď už aj tak im nestačia tie nekončené triliardy čo majú a čo nakradli ľudstvu za celé stáročia.

Pokiaľ sa masy ľudí zabávajú a oddávajú sviatkom, závislostiam, radovánkam, náboženstvám, ideológiám a všetkému čo kedy oni vymysleli a aplikovali na tento svet a umelo podstrčili ľudom tak sa stane čo? No predsa kto je na niečom závislý a oddáva sa pôžitku alebo svojim činnostiam tak nemá čas búriť sa, rozmýšľať nad tým čo sa deje na svete s nami, bojovať za svoj život a svoje práva i slobodu. Preto tie satanské zhnité duše zaviedli pracovný týždeň, aby človek zničený  z práce po príchode  domov kašlal na všetko a bol rád, že žije a dýcha. Takto zničený nemá čas ani sám na seba a takto žije celý život až do smrti. Ani sa nenazdá a je starý.
Oni však ani to nechcú, aby bol človek dlho starý a aby dlho poberal dôchodok. Preto urýchľujú ničenie ľudí jedmi a nebezpečným elektromagnetickým žiarením. Jedmi v potravinách a liekoch sa im to úspešne darí. Ak tomu prirátame fakt, ktorý sa stal realitou, že ľudstvo ako celok udržujú v nevedomosti cez systém a média, tak sa tá zvyšná časť ľudstva ani nemá možnosť dozvedieť čo sa s nimi deje a kto im niečo také ohavné robí. Ale ak sa mám vrátiť k Vianociam tak sú tým istým čo Halloween, čiže umelo vytvoreným sviatkom, ktorý nám podstrčili satanisti na manipulovanie a programovanie s ľudstvom. Ak vieme, že oni vlastnia všetko čo existuje obchody atď. tak keď masa miliárd ľudí každý rok prepadne vymytím mozgov nezmyselnému nakupovaniu a brakovaniu obchodov, tak vyrátať si to vie aj dement koľko peňazí minie ľudstvo cez Vianoce. Otázka na domácu úlohu znie pre ľudstvo takto. Komu prídu tie bilióny na účet a do rúk? No predsa sociopatom, ktorí vraždia celý svet aj naše rodiny.

Ja ako jednotlivec som sa odpojil od ich systému všetkého čo s nami robia. Prestal som pozerať televíziu navždy. Prestal som pozerať porno. Prestal som byť akokoľvek úchylný. Nikdy som nepil ani nefajčil a ani nebol na diskotéke. Prestal som jesť mäso, čiže tvorov, ktoré majú dušu ako my aj pocity ako my a ktoré zabijú brutálnym spôsobom na príkaz satanistov sekaním a rezaním hláv. V mäse tých zvierat je ich bolesť a utrpenie v ich bunkách a človek si s tým znižuje vibrácie a okrem toho mu kvôli tomu hnije celé telo.Stratil som záujem oslavovať čokoľvek  pretože to čo vytvorili na tejto Zemi nemá obdobu a ľudstvo by sa bez tých satanistov - iluminátov vyvíjalo úplne inak. Pohŕdam všetkým čo sa na tejto Zemi robí. Nebudem cvičená opica bez rozumu ako zvyšok planéty. Aj narodeniny oslavovať môžu len nevedomí ľudia a pretvarovať sa na narodeniny alebo Vianoce, že sa všetci majú radi. My ľudia sa máme milovať a pomáhať si celý život a nie len v dni na to určené aj to ešte satanistami o čom ani zvyšok planéty ani vo sne netuší. Boh ani Ježiš vôbec nemajú nič spoločné s tým čo sa na tejto Zemi robí. Hnusný satanistický Vatikán na čele s jezuitmi zneužívajú nevedomé zmanipulované ľudstvo pre svoje zákerné účely a plány. Schovávajú sa za Boha a za Ježiša Krista. Robia si srandu z celej Zeme a týrajú celú planétu. 

Katolícka cirkev je veľké zlo a nástroj Satana na tejto Zemi. Vo svojich dejinách napáchali tak veľa zla, že holokaust je proti tomu len čajový odvar. Inak aj za  holokaustom je  Vatikán. Tu sa pácha na ľudstve masová genocída celý čas a sústavne aj teraz a bez prestávky. Nie len fyzická ale aj duševná. Tá duševná je ešte oveľa horšia ako tá fyzická, pretože je skrytá. Vatikán teda jezuiti, ktorí Vatikán riadia, vyvraždili všetky národy, ktoré im stáli v ceste. Vyplienili celú Južnú Ameriku a každý kto odmietol  znak šelmy bol popravený. Krst je tak isto podvod. Je to silné otroctvo a energeticky vás vlastnia lebo to je zmluva, že ste ich majetkom. Každý kto odmietol byť nasilu krstený a prijať na oko akože dobré katolícke náboženstvo bol nemilosrdne popravený. Kam si myslíte, že sa stratili pôvodný obyvatelia štátov, ktoré vymenujem? Haiti to čo tam žije teraz sú černosi donesení z Afriky ako otroci z kolónií. Pôvodný obyvatelia boli indiáni. Skúste si len tak zo srandy pozrieť Wikipédiu. Tam pravda nikdy nebude lebo je to nástroj vymývania a programovania mozgov pre sprostých ľudí, ktorí si myslia, že majú tituly a správne myslenie ak tam hľadajú informácie. Uvádza sa tam, že do roku 1533 bolo pôvodné obyvateľstvo zničené kvôli smrteľným chorobám. Len zabudli nejak dopísať ako umreli naozaj a kto ich zabil. Vatikán a Jezuiti teda satanisti. Jamajka to isté čo Haiti. V Južnej Amerike zabili všetko pôvodné obyvateľstvo čo im prišlo do cesty. Môžeme byť radi, že sa ako tak ešte zachovali ľudia z Peru, Bolívie, Ekvádora a ako tak z Brazílie. Ale Argentína, Uruguaj, Venezuela mali smolu. To čo tam žije je všetko možné len nie pôvodné obyvateľstvo. Celá stredná Amerika nie je na tom o nič lepšie. Takže nemá zmysel hovoriť o zozname smrti, ktorý je dlhý ako Biblia. V konečnom dôsledku USA a Izrael tak isto genocída a kto tam žije dnes všetci vidíme. Každý kto bol múdry a ovládal veľké veci ako ja bol Vatikánom označený za kacíra, za Bohorúhača, za čarodejníka a podobne a bol popravený. Katolícka cirkev má na rukách smrť celej Zemi a zbesilo vraždí nonstop aj teraz ako keby sa nechumelilo. Bez výčitiek a bez emócií. Len jedno želám Vatikánu, aby zanikol navždy a neostala po nich ani stopa a ani mastný fľak. Zničiť a zlikvidovať ich a stavby zbúrať a na ich mieste nič už nikdy nepostaviť pretože sú to stavby smrti a zla. Stavby kde programujú masy ľudí a vkladajú do nich sebadeštrukčné programy. A taký ľudia čo ešte dávajú milodary v kostoloch? Ak by neboli naprogramovaní a vedeli by pravdu ako ju viem ja a my ostatní tak Vatikán zbúrame my všetci ešte dnes.

Dnes už len naozaj úbohé tupé bytosti nevidia kto je Vatikán a Jezuiti a komu slúžia. Vianoce sú ich nástroj ovládania más ľudí a kto sa raz prebudí ako ja navždy sa mu zhnusí všetko čo kedy ešte ako nevedomý naprogramovaný človek robil. Každý človek, ktorý vyznáva Vatikán a katolícku cirkev je tak isto zlo. Prečo? Lebo byť členom niečoho čo vraždí svet a naše rodiny je odporné a zvrátené. Taký človek bez ohľadu na to, že to robí oklamaný a v nevedomosti nemôže byť dobrým človekom. Dobrý človek má svoj rozum a nenechá sa ovládať. Má vlastné myslenie a nie cudzie umelo implantované. Byť členom katolíckej cirkvi je zlo lebo katolícka cirkev likviduje  planétu. Kto si myslí, že islam alebo islamský štát je zlo je na omyle. V prvom rade islam aj islamský štát je nástroj Vatikánu, ktorý aj vytvorili tak isto ako všetky náboženstvá. A v druhom rade nikto na svete nevyvraždil tak veľa ľudí ako Vatikán a katolícka cirkev. Toto už nie je potrebné komentovať a pokračovať. Jediné čo dodám, že FB ako sociálna sieť a Google sú tak isto nástroj Vatikánu a slúžia im ako špionážny nástroj.

Odkaz Vatikánu? Navždy zaniknete a o chvíľu príde váš koniec vy zhnité duše


Vkladám linky aby každý na Zemi kto má ešte súdny rozum videl kto je to Vatikán a katolícka cirkev

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g7.html 

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g8.html 

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g11.html 

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g30.html 

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g41.html 

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g43.html 

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g62.html 

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g76.html 

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g90.html 


   PRINT RSS
             
Hlavná stránka