Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Satanisti za pomoci Vatikánu určujú náš osud už dlhé stáročia a menia masy nevedomých ľudí na tupé stáda nevedomky kráčajúce na porážku
 

Nachádzame sa vo virtuálnej spoločnosti, ktorú vytvorili nejakí ľudia. Kde sa títo ľudia nachádzajú? Kto sú to? V tejto spoločnosti niet žiadnej demokracie: týchto ľudí nikto nevolil.

Všeobecne sa predpokladá, že na Západe je ukážková demokracia. Tam ľudia hlasujú, no kto určuje, ako bude prebiehať toto hlasovanie? Títo ľudia sa schádzajú raz za mesiac na Manhattane a v priebehu pol hodiny rozhodnú, kam nasmerovať 3-5 biliónov dolárov. Mená týchto ľudí prakticky nepoznáme, no vieme, kto ich riadi – sú  to Goldman Sachs, Merrill Lynch, J. P. Morgan, Bill Gates. Títo giganti ovládajú celé štáty. Oni sú skutoční vládcovia. To sú „Masters of Universe“ – Páni vesmíru. Oni majú všetky informácie, no systematicky ich skrývajú. Všetky médiá, ktoré nás informujú, vrátane ruských sa nachádzajú v rukách týchto ľudí. V čase, keď prebieha štátny prevrat, oni okupujú všetky médiá.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\wallpaper-474968.jpg
Internet je dobrá vec ako prísť k plnohodnotným informáciám, aj si zmeniť úplne život. Problém je v tom, že väčšina ľudí na svete mesto pravdy a ucelenej skladačky nájde chaos a zmätok

Internet – je najvhodnejšie miesto činnosti tajných služieb. Iba veľmi vzdelaný človek je schopný rozlíšiť pravdu a nepravdu na internete, ak množstvo nepravdy absolútne očividne prevažuje. A 98% internetu – to je you tube, to znamená televízor. Najhoršie je, že mnohé videoklipy majú degeneratívny charakter a pozerajú ich deti! 8-10 ročný človiečik nedokáže povedať „mne sa to nepáči“, pretože to, čo vidí, je pre neho skutočnou realitou. Milióny detí sa na to pozerajú a dochádza k prerodu. Formovanie mozgu dnešného človeka sa deje prostredníctvom pôsobenia zábavy a reklamy – sú to základné dva elementy fundamentálnej manipulácie človekom. Môžeme sa my zapojiť do tohto procesu a zmeniť jeho smer a obsah? Je to otvorená otázka. Mám nádej, že sa nám podarí urobiť niekoľko krokov vpred, aby sme sa oslobodili od tejto tyranie, v ktorej žijeme.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\TWD_608_GP_0716_0156_1_plrshz.jpg
Väčšina ľudí na svete skončila ako zombie vedená psychopatmi satanistami na porážku bez toho, aby si to uvedomovali. Masová manipulácia internetom a médiami v spojení z čiernou mágiou sú toho výsledkom

 Súčasné štátne prevraty sa uskutočňujú vďaka manipulácii vedomím občanov

Teraz, na začiatku 21. storočia, sme vystavení veľkému vplyvu toku informácií a tento prúd je taký silný, že ho môžeme len ťažko kontrolovať. Nastúpila epocha, kedy je väčšina ľudí negramotných. O 50 rokov vaše deti už nebudú vedieť čítať. Máme pocit, že všetko dianie vidíme. No to, čo očami vidíme, kontrolovať nemôžeme. Hovoríme: “Videl som to na vlastné oči”. No čo som videl? Informácia sa podáva pomocou nového jazyka: jazyka pohyblivých záberov. V tomto jazyku niet bežného spájania slov do viet. Ak ľudia nechcú byť negramotnými, musia sa naučiť tento jazyk čítať. Existuje toľko ilúzii, že všetko vieš, no v skutočnosti – nevieš nič. V tom je problém.

Zoberme si, napríklad, 11. september 2001. Vtedy to 3,5 miliardy ľudí po celom svete videlo v režime “live”.

Na všetkých pôsobili tie isté emócie, ktoré si zapamätajú navždy. Bola to bezprecedentná operácia v histórii ľudstva. Všetkých 3,5 miliardy ľudí si myslelo, že “oni videli”. No naozaj videli tie lietadlá? Ukazovali to, no kto to videl naozaj? Existujú len zábery. Aj to, ako sa zrútili veže “videli” svojimi očami všetci vedomí obyvatelia planéty, pretože ostatné 3 miliardy ľudí nemajú elektrinu, nemajú ani televízor, preto to nevideli.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\DDR-RSP.jpg
Typický príklad štátneho prevratu v Burkina Faso bývalej Hornej Volte

Takýmto spôsobom sme na vlastné oči videli najväčšiu manipuláciu v histórii ľudstva, ktoré odvtedy do dnešných dní už 13 rokov verí tomu , čo videlo. A čo sa odohrávalo v skutočnosti? Štátny prevrat zosnovaný malou skupinou ľudí, ktorí chceli zmeniť kurz svetovej histórie. Presne toto sa odohráva aj dnes. Myslíte si, že udalosti na Ukrajine s tým nesúvisia? Súvisia s tým bezprostredne – je to pokračovanie procesu.

11. september bol začiatkom vojny v Afganistane, potom sa začala vojna v Iraku, na to Líbyjská vojna, teraz vojna v Sýrii. A nakoniec – Ukrajina. Všetko toto je jedno a to isté. Je to operácia vedená s cieľom zmeniť kurz histórie. Akým smerom sa tento kurz zmení, to je už otázka politická, resp. geopolitická.
Za celým svetovým dianím vždy stáli mocní tohto sveta ukrytí v pozadí tak, aby skryto ťahali za nitky celého divadelného predstavenia. Akým smerom sa tento svet uberá to vidíme všetci. Záleží na nás samých aký postoj zachováme voči tomuto dianiu. Záleží na nás či budeme bojovať za naše prežitie, za prežitie našich rodín alebo či sa zachováme apaticky a s nezáujmom. Sám človek si je strojcom svojho šťastia a osudu. Nie na druhých máme poukazovať alebo čakať z pohodlia našich domov ako za nás vybojujú naše boje ale my sami musíme bojovať ak chceme prežiť. Každý sám za seba. Tak ako sme každý sám za seba bojovali v ten deň keď sme sa našim matkám tlačili von z brucha. Ja už dávno ľudom hovorím jednu vec. Každý sme na tomto svete sám za seba. Tak ako sa sami rodíme, tak aj sami umierame. Je to štádium, ktoré musí každý zvládnuť sám za seba. Nechcime ani v tomto momente ak ide o naše prežitie, aby sme čakali na iných v poslušnej odovzdanosti modliac sa, aby všetko dobre dopadlo v náš prospech. Boh do nás vidí a pozná každú našu myšlienku. Boh hovorí, že pomáha len tým u ktorých vidí snahu napredovať a posúvať sa smerom dopredu. Ak vidí, že jeho stvorenie je nečinné, nemôžeme očakávať jeho pomoc. On stojí pri nás ale hýbať sa musíme my. Ak sa človek snaží a hýbe tak aj Boh mu pomáha.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\xx\1-GLpZigQTrO91hzJ-T9qQ-Demon-tranti-v-uliciach-Kyjeva.jpg
Aby sme nemuseli zažívať takéto prevraty aj my ako naši susedia na Ukrajine, musí byť celý národ jednotný a vedieť kto je náš nepriateľ. Nesmieme veriť vôbec nič našim médiám a politikom.

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka