Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Rusko hlava všetkých Slovanov stojí v ceste satanským elitám vo vyvraždení celého sveta. Zem bude však čoskoro oslobodená


 

 

Tento môj článok už pod číslom 101 je iný ako ostatné. Rozhodol som sa objasniť prečo nenávidia satanské elity Slovanov, prečo nás chcú vyvraždiť úplne všetkých ale hlavne prečo najviac zo všetkého nenávidia Rusko, ktoré ako jediné nedokážu zničiť. Ešte pred  analýzou príčin som sa rozhodol uviesť do obrazu hlavne nových ľudí, ktorí o tom počujú prvý krát a vôbec sa v tom nevyznajú a nevedia kde je pravda. Všetci prebudení tieto veci chápu a pre nich to nie je nič nové. Preto je potrebné stále prebúdzať nových ľudí inak bude neskoro a z tohto sveta neostane nič. Nevedomosť je najväčšia hrozba pre ľudstvo a ak by nebol prebudený dostatočný počet ľudí na Zemi tak sa nám nevedomosť stane aj osudnou. 


Všetci na tejto Zemi, žijeme pod nadvládou satanských elít, ktoré si uzurpovali moc nad všetkými obyvateľmi planéty. Nie je podstatné či sa človek smeje, či človek o týchto veciach vie alebo nevie. Jedno je isté. To čo s nami robia je tutovka. Deje sa to bez ohľadu na to či o tom viete alebo nie. Nemá absolútne žiadny zmysel, aby som v tomto článku rozpisoval kto satanské elity sú a čo robia svetu pretože som do teraz napísal 100 článkov a je tam všetko od A po Z o nich napísané. Preto si každý človek, ktorý tieto veci číta a počuje prvý krát musí preštudovať všetky moje články rad za radom skôr ako jeho nevedomá naprogramovaná myseľ urobí nejaký záver typu: to je kravina, blbosť, si chorý, daj sa liečiť a podobne.

http://www.necenzurovane.net 

Na necenzúrované.net napravo sú rubriky a tam nájdete fotku mimozemšťana pod menom Gasudarjon. Tam sú všetky moje články. Len ten kto ich prečítal od začiatku až do konca len ten môže niečo pochopiť. Kto sa snaží a veľmi chce dopátra sa pravdy vždy. No žiaľ väčšina ľudí funguje úplne opačne. Nič študovať nechcú. Nechcú pátrať ani porovnávať iné zdroje. Nechcú pozorovať život a javy, ktoré sa dejú okolo nich. Jediné čo taký človek dokáže je povedať to je blbosť, seriem na to. A to len preto, že jeho choré ego nechce aby sa oslobodil a odpojil. Takým ľudom však niet pomoci. Preto plačú, trpia, žijú v nevedomosti. Preto nevedia kto sú a kam pôjdu. Preto fajčia, slopú alkohol, drogujú, sedia pred televízorom ak retardované opice a nechajú si určovať ako žiť a ako rozmýšľať práve od tých, ktorý nás všetkých vraždia a práve od tých istých, ktorí vlastnia všetky média aj knižné vydavateľstvá a celý Hollywood. Podľa mňa človek, ktorý žije podľa toho ako mu iné sily určujú nie je človekom ale je zverom a nie je menej ako opica. A to ešte urážam aj opice lebo aj tie zvieratá žijú presne tak ako chcú a nie tak ako im určujú druhý. Opica na slobode je slobodná a žije podľa seba. Ale vy všetci nevedomý neznalý vesmírnych zákonov vy všetci ste opice v ZOO. Ste opice, ktoré žijú v neviditeľnom väzení. A všetci smerujete k totálnej deštrukcii a úplnému rozkladu vlastnej duše aj osobnosti. Preto je veľmi smutné ak práve takéto opice kričia ty si debil, si chorý, aký matroš berieš, čo na to lekár, to sú bludy, konšpirácia a podobné nízko úrovňové vibrácie, ktoré sypú rad za radom zo svojej už aj tak dosť úbohej zdegradovanej fekálnej slovnej zásoby. Bytosť, ktorá je zlodej kričí na iných, že sú zlodejmi. A bytosť, ktorá je duševná nevedomá troska zas uráža osobu, ktorá je úrovňou a svojim vedomí inde ako zvyšok sveta. Toto je však stav našej spoločnosti. Je to spoločnosť, ktorú treba liečiť a prebúdzať. Ak nechcete aj vy patriť do skupiny degenerátov a duševných kriplov tak študujete každý deň. A hlavne neodmietajte niečo čo nepoznáte len pretože, že satanské elity vám to neukazujú v televízii. 

Neexistuje ani jediný človek na Zemi, ktorý myslí sám za seba, a ktorý nie je závislý na ich systéme, ktorý riadia a ovládajú. A práve preto ľudia doteraz žijúci v úplnej nevedomosti a totálnej duchovnej slepote nemajú predstavu o tom čo sa na tejto Zemi deje. Tak isto nemajú predstavu o tom čo sa deje s našimi životmi a čo s nami robia. Naprogramovaný nevedomý človek to nevidí a necíti pretože všetko čo sa deje považuje za normálne. Nepozná iný život ako nepozná ani iný zdroj informácii a zábavy ako ten, ktorý mu temné sily implantovali umelo do jeho života. Každý z vás do seba od narodenia nasával iba také informácie aké mu štát, v ktorom sa narodil dával do obehu. A ak vieme, že po dobu 26 000 rokov satanisti ovládajú túto Zem a majú pod kontrolou každý štát ako aj jej vládcov, ich ekonomiky, média, všetky banky sveta nemožno sa čudovať, že každý štát robil do teraz len to čo im kázali a ako ho riadili. 

Tieto temné démonské sily plné zla, nenávisti a deštrukcii nenávidia život. Nenávidia každú bytosť, ktorá na Zemi žije ale najviac zo všetkého nenávidia Slovanov. Prečo? Práve Slovania a hlavne Ruský národ je jediná prekážka satanistov na Zemi aby mohli dosiahnuť úplnú svetovládu a Nový svetový poriadok. 


Putin nikdy neprehrá boj s temnými silami. Dostáva inštrukcie  od Plejádanov a Galaktickej konfederácie ako ich nadvládu na Zemi ukončiť.

S toho jasne a logicky vyplýva, že keď poznáme ich myslenie a ich zločiny tak sa nemôžeme my prebudení čudovať prečo démonizujú cez média a ich systém všetkých, ktorí im bránia v ich svetovláde. Potom celý zvyšok sveta závislý na informáciách od satanistov ani nevie čo sa deje a uverí vetám typu: Rusko je zlo a ničí celý svet. Z Putina robia rovno satana a tyrana ako robia zo všetkých vodcov, ktorí im tak isto stáli v ceste. Väčšina z nich už však nemôže vydať svedectva pretože ich nemilosrdne popravili a ich vraždy rituálne satanisticky obetovali.Putin nie je jediný ani posledný koho satanisti cez média očierňujú a robia z neho démona a tyrana svojho národa

Práve Rusko je jediný štát na svete v celej epoche, ktorý  ako jediný satanistické elity nedokážu pokoriť. To však nie je všetko. Ruský národ ako hlava všetkých Slovanov ako jediný pozná účinnú zbraň na likvidáciu satanistického impéria z tejto Zeme. 

Preto sa rozhodli satanisti a temné sily za nimi stojace vyvraždiť všetkých Slovanov z mapy sveta raz a navždy. Práve preto sa vedie už minimálne posledných 500 rokov informačná vojna proti Rusku a všetkému Slovanskému. Ako sa taká informačná vojna vedie vie úplne každý prebudený človek okrem práve tých spiacich nevedomých, ktorý ani sami nechápu kto sú, prečo vôbec žijú, čo sa tu deje, čo s nimi robia, ako s nimi manipulujú, ako ich uvrhli do otroctva, strachu, zúfalstva, beznádeji. Taký nevedomý človek ma vybrakovaný mozog a nemá chuť si informácie overovať, pátrať po nich, hľadať pravdu u iných, porovnávať rôzne názory a iné informácie.Každý deň nonstop satanisti cez média vymývajú ľudom mozgy ale ľudia nevedia, že ich programujú a otupujú aby videli svet tak ako oni chcú, aby ho videli

To je presne program a ten nesie v sebe každý z vás. Otázne je kto sa z toho programu vypne sám svojim úsilím a odpojí sa od matrixu a kto ostane navždy až do smrti úbožiakom, kalikou, degenerátom a duševným kriplom. Pokiaľ neexistovali školy programovali národy cez náboženstvá. V tejto novej epoche však existujú všetky technológie a o to ľahšia je pre satanské elity manipulácia s ľudstvom. Neostáva už len pri náboženstvách, sektách, hnutiach a školách ale ako bonus navyše sú to média, filmy, reklamy, pútače, bilbordy, hudba, drogy, alkohol, cigarety, zbrane, počítače, knihy, noviny, časopisy, výstavy, podujatia a kopa iných chorých nezmyslov k ničomu neslúžiacich. Jediným účelom na čo tieto primitívnosti slúžia je programovanie ľudstva.

Odviesť ľudstvo na nesprávny smer na nesprávnu koľaj. Satanisti stlačia výhybku a cieľová stanica pre ľudstvo sa volá smrť. Nejde tu len o skutočnú fyzickú smrť ale aj o smrť duchovnú a tá je zo všetkého najhoršia. To sa deje celé tisícročia práve s nami. To je vtedy ak ľudstvo nepozná skutočný cieľ a zmysel života. Ak ľudstvo tápe v tme, blúdi a blúdi a nikdy nenájde svetlo. Nenájde skutočné šťastie, skutočné hodnoty, skutočný charakter, skutočnú radosť, skutočnú lásku a ani skutočné pravé informácie. Nie je nič horšie ak nepoznáte nič z toho. Ešte ako bonus k tomu keď nepoznáte vlastnú minulosť ako aj rodovú a národnostnú. Pretože satanisti cez systém prevrátili celé dejiny a všetky skutočné pravé informácie zničili, vymazali, odstránili čím potlačili evolúciu ľudstva. Náš vývoj sa doteraz uberal katastroficky a žili sme len tak ako nám dovolili a ako nás učili. Nebolo by na tom nič zlé ak by sa jednalo o sily svetla a lásky, ktoré preberajú vývoj ľudstva na seba do svojej zodpovednosti. Ale to by boli ľudia plný lásky, citov, poznania a múdrosti. Poznali by iba mier a spoločnú jednotu. Náš rýchlik nestojí na tretej koľaji ako spieva Horkíže slíže ale náš rýchlik je doslova a do písmena v riti. A to len vďaka tomu, že väčšina ľudí na svete vďaka svojej nevedomosti upevňuje satanistické ciele. To sa dá presne tak keď každý jednotlivec odvedený od skutočnej pravdy a od podstaty života tápe v tme a na základe toho robí také činy, kroky, akcie, ktoré mu ničia život, zdravie, okolie, rodinu aj celý svet nakoniec. Stačí uviesť ako príklady také náboženstvá, ideológie, drogy, alkohol, cigarety, lieky, všetko čo nám chorý nevedomý lekári natárajú. To je len minimálny zlomok toho čo nás zabíja a skracuje nám život. To už nehovorím o tom, že keď vôbec nič neviete o skutočnej histórii ani o sebe samom, nemôžeme sa čudovať, že takým ľudom úplne stačia tie lacné braky čo ukazujú v televízii a čo píšu v knihách.Mať doma televízor znamená mať doma Satana osobne. Jeho temné programy sa postarajú o vašu degeneráciu, zatemnenie mysle a o zabrzdenie vášho duchovného evolučného vývoja

Na tom základe rozmýšľajú až do skonania. Ak sú konfrontovaní  s niečím čo média nehovoria hneď to odsúdia a zavrhnú bez toho, aby nad tým vôbec rozmýšľali a zisťovali si to inde. Rozmýšľať na základe našich vlastných vrahov, ktorý nenávidia celý svet a aj ho vraždia je choré, nevedomé a scestné. Nevedomí však v stave v akom sa nachádzajú nevedia, že ich životy riadia satanisti. Nevedia, že riadia váš celý život. Od vakcín, ktorými vás otrávia hneď ako matke zaplačete ak vyleziete z brucha aby potlačili váš imunitný systém a úplne zablokovali vašu auru, biopole aj všetky čakry a aby ste ostali odpojený od rodového egregoru ako aj duchovného odpojenia. Nevedia, že celý život vás pripravujú od jaslí, škôlky, škôl aby vás mali pod kontrolou ako tupé stádo, ktoré robí mééééééééé.Programovanie začína už od malého dieťaťa. Niet sa čomu čudovať, že po svete nám behá 7 miliárd zdegenerovaných ľudí bez duše, bez vlastného názoru a bez vlastného myslenia

Nevedia, že vám dovolia žiť len tak ako oni určia, a že vám dajú len také možnosti aj informácie aké len oni vyberú. Ale nevedomí ľudia hlavne nevedia, že vôbec niečo majú vedieť, a že sú nevedomí teda ťažko duševne chorí. Je to vážna choroba a to už len preto, že kto nežije tak ako sám chce ani nemôže byť duševne zdravý. 

O Rusku a Putinovi som už nejaký ten článok napísal a preto som sa práve teraz rozhodol v tom pokračovať pretože nikto z normálnych, múdrych a milujúcich ľudí nenechá zo seba robiť cvičenú opicu.


Tajné tromfy Putina a čínsky palec v Rotschildovskom zadku

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g24.html 

Putin je veľký cár, ktorý je rozhodnutý svet zbaviť Babylonského otroctva od uctievačov Satana a chazarskej špiny. Všetko to robí v tajnosti krok po kroku. 

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g61.html 

Putin prestrihne ovládače Satanovi na herných konzolách Playstation a X-Box, aby sa prestal hrať s touto Zemou a vymaní ľudstvo spod nadvlády jeho chazarských prisluhovačov.

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g64.html 

Najväčší Ruský cár v dejinách Vladimír Vladimirovič Putin na čele Gazpromu uvádza celovečerný akčný trhák s nomináciou na Oskara: Putinátor 3 - deň zúčtovania s Amerikou alebo koniec nadvlády prašivých chazarov. 

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g67.html 

Chazarsko-sionistická vláda Slovenskej republiky hanobí Ruský národ a posledný odpočinok našich osloboditeľov v Bratislave na Slavíne.

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g71.html 


Vatikán a ľudia, ktorý ho ovládajú chcú zničiť Putina a Rusko pretože oni sú koncernový fašisti. Vatikánu nejde o Boha ale o moc a o peniaze. 

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g76.html 

Rusko Vladimíra Putina a Irán sú dva štáty na svete, ktoré najúspešnejšie vzdorujú tlaku NWO a satanskému kultu uctievačov diabla.

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g81.html 

Prezident Putin je najkrajšia a najčistejšia bytosť aká kedy existovala zo všetkých politikov........

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g91.html 


Satanisti zlikvidovali naše dejiny pretože nás nenávidia. Všade kde sa dá cez média, ktoré vlastnia od rána do večera každý boží deň vedú informačnú vojnu proti Rusku a všetkým Slovanom. Skôr ako budem pokračovať uvediem jeden veľmi silný príklad z čoho vyvediem pointu. Zoberiem si príklad sám seba, aby som sa nedotkol nikoho iného. Som veľmi dobrý a milujúci človek. Viem to o sebe ale nie všetci to musia vedieť a cítiť. Hlavne tí čo vás nepoznajú to nevedia a uveria všetkému čo im cez ich systém dajú obehu. Na tom základe si o vás myslia to čo im bolo povedané. To neplatí len o ľuďoch ale o všetkom čo existuje a čo sa kedy stalo. Môžem pomáhať aj celému svetu, zachraňovať stá tisíce ľudí ako aj robím ale aj tak by ma satanisti očierňovali ak by sa tak rozhodli urobiť. V podstate to aj robia aj keď len v malom. Robia to ich trolovia a agenti NWO. Ale predstavte si toto. Ste ako ja a tie temné svine o vás dajú celému svetu odvysielať, že ste vrah, tyran, zlodej, znásilňovač, pedofil, nekrofil, satanista a všetko možné čo ich napadne a čo sa im hodí. Odvysielať to je veľmi zlé ale to nie je všetko. Aj keď už budete dávno po smrti ešte stovky rokov po vás sa budú tieto dezinformácie učiť iný ľudia cez školy a cez systém ako taký. Myslíte, že je to dobrý pocit ak o sebe viete, že ste láska a dobro a celý svet na základe ich manipulácie a toho, že ovládajú všetky sféry tohto života bude o vás rozmýšľať zle, negatívne a s nenávisťou? Jasné, že to nie je dobré ani príjemné. Ale je to realita a stále sa to deje. Deje sa to celú dobu od kedy satanisti 26 000 rokov likvidujú túto planétu. Všetkých ľudí čo im stoja v ceste očierňujú, klamú o nich, démonizujú ich v očiach celého sveta. S toho je práve taká pointa, že aby obstáli v napadnutí iného štátu a v zabití ľudí typu RASPUTIN, KADAFI, HUSSEIN, KENNEDY tak vytvoria dojem v očiach nevedomej oklamanej verejnosti, že tí ľudia sú čisté zlo. Nanútiť zvyšku sveta niečo čo nie je vôbec pravda aby ste mohli vraždiť ľudí, ktorý chránia tento svet, a ktorý satanistom ničia ich plány. To sa deje už stovky rokov a nič sa na ich zvrátených taktikách a podvodoch nezmenilo. Zhnitá duša plná nenávisti vedená temnými silami iné vyjadrovanie sebe samého nepozná ako vraždiť všetko čo im stojí v ceste. Ich to ukája a robí im to dobre.

V Rusku démonizujú všetko čo je inak mysliace ako oni a čo má iné názory ako oni. Každý kto nerobí čo oni chcú je najprv démonizovaný a ak ani to nestačí je nad ním vynesený ortieľ smrti. Ešte aj to nie len tak ale je presne a do detailov naplánovaný a taká osoba je potom rituálne satanisticky obetovaná Satanovi a iným temným silám. 
Rusko sa vyvíjalo ako samo chcelo až do časov Ivana akože Hrozného. To meno Hrozný mu nedal nikto iný ako satanisti konkrétne Angličania.Ale úplne konkrétnejšie satanistické nekrofilné, pedofilné monštrum vtedajšia Anglická kráľovská rodina, jezuiti vládcovia Vatikánu ako aj jeho tvorcovia a Talianska čierna šľachta. Ešte kúsok dozadu v čase treba však spomenúť jedného veľkého Ruského vládcu a tým bol vodca Kyjevskej Rusi Sviatoslav I. Igorevič. Presne on a nikto iný vyprášil satanistov konkrétne chazarskú ríšu. Prečo by to asi tak robil a aký mal na to dôvod? Satanisti chceli zlikvidovať Ruský národ a všetkých Slovanov. Robili to vtedy a robia to stále..Kradli Rusom ľudí ale hlavne deti a robili na nich satanistické rituály a orgie. Chazari sa po vyhnaní zaprisahali, že aj keby to bolo o 1000 rokov pomstia sa a Slovanov a Ruský národ vyvraždia. Presne to sa deje aj teraz a nič sa nezmenilo. Až do vlády Ivana Hrozného Rusko bolo ako tak šťastné a žilo v hojnosti, v mieri, v spokojnosti a hlavne v ekonomickej stabilite. Všade inde po svete a v Európe bol bordel a vojny. Zas sa ponúka otázka typu prečo asi tak? Lebo satanisti mali už vtedy skoro celý svet pod kontrolou len Rusko nie. Im sa nepáči ak niekto žije inak ako oni chcú. Ak niekto žije v láske a v pravde a hlavne podľa zákonov svetla. Jediný národ na celej Zemi sú len Rusi a Slovania ako celok ktorý presne takto žili a žiť sa aj stále snažia. Slovania ako celok sa sem na Zem teleportovali veľmi dávno aby túto Zem viedli starali sa o ňu z láskou a ukazovali ostatným národom správny smer a svetloTo je práve ten zlom prečo sa na túto Zem teleportovali aj temné sily a prečo pred 26 000 rokmi vytvorili karanténu na Zemi a z nás všetkých urobili otrokov a hmyz, na ktorom páchajú genocídu a okultné satanistické rituály. 

Na vlne kabaly

https://www.tartaria.sk/hladanie/predpovede/354-na-vlne-kabbaly 

Ako musí konať Rusko

https://www.tartaria.sk/hladanie/vyslo-inde/hry/461-ako-musi-konat-rusko 

Čierne mýty o Stalinovi

https://www.tartaria.sk/pravda-dnes/cierne-myty/258-2016-02-23-23-39-14 

2016 - plán útoku na Rusko

https://www.tartaria.sk/pravda-dnes/vojenske-zalezitosti/229-2015-07-01-05-03-03 

Čierne mýty o Rusku

https://www.tartaria.sk/pravda-dnes/cierne-myty/227-2015-06-20-04-56-04 


Ivan Hrozný - sám či štvoritý ?

https://www.tartaria.sk/ponimanie/udalosti/148-ivan-hrozny-sam-i-tvority 
Anglo-americké vlády stáročia očierňovali, ponižovali  a démonizovali Rusko a Slovanov.  Jednou z ich tém, aby zasievali nenávisť  a nevraživosť medzi slovanskými krajinami je príchod vojsk členských  krajín Varšavskej  zmluvy do Československa  v 1968 roku. Aká je pravda a skutočnosť?  Kto vytvoril situáciu, aby prišli vojska Varšavskej zmluvu do ČSSR 1968 roku? Kto ich tam poslal a prečo na tak dlho?  Objasnime si všetky  pravdivé súvislostiPo roku  2 svetovej vojne v 1945 roku bola podpísaná mierová zmluva medzi  porazenými mocnosťami Nemeckom, Talianskom, Japonskom  a víťaznými mocnosťami  Ruskom, USA, Anglickom atď...,  a jeden z bodov bol, že víťazné mocnosti nebudú vyzbrojovať  porazené mocnosti  žiadnymi zbraňami. Po karibskej kríze, keď USA museli stiahnuť rakety Pelikan s atómovými hlavicami z Turecka  namierené proti  krajinám Varšavskej zmluvy a ZSSR. USA potajme dodali do nemecka 2500 tankov, 1500 lietadiel a bombardérov, 50 000 vojakov a 156 rakiet s atómovými hlavicami  namierene na Československo, Poľsko, Maďarsko,  Rumunsko, Bulharsko, Litvu Lotyšsko,  atď... Presný zoznam  dopadu atómových hlavíc a vyvraždenia Slovanov je tu:
http://karolondrias.blog.pravda.sk/2016/07/03/zoznam-miest-na-slovensku-a-v-cesku-ktore-usa-planovali-bombardovat-jadrovymi-zbranami/
Američania založili ďalšie USA základne v západnom Nemecku  a aj v iných západných krajinách Taliansku Anglicku, Turecku aj inde. Zoznamy sú tu:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1031069-nejvice-americanu-slouzi-v-nemecku-kde-je-i-nejvetsi-letecka-zakladna
http://svobodnenoviny.eu/kolik-maji-spojene-staty-ve-svete-vojenskych-zakladen-vysledek-by-asi-kazdeho-sokoval/
http://www.zdolahore.sk/preco-ma-usa-vyse-800-vojenskych-zakladni-po-celom-svete/
Takže išlo o priame vojenské ohrozenie  socialistických krajín a suverénnych štátov Varšavskej zmluvy. Preto velenie Varšavskej zmluvy  vyhodnotilo tieto akcie ako hrozbu napadnutia a rozhodlo sa dodať do Československa také isté množstvo vojenskej techniky, ako USA do Nemecka. Toto bol pravý dôvod prečo  prišli vojska Varšavskej zmluvy,  aby chránili ženy, deti, mužov, babky, dedkov pred vyvraždením celých národov Slovanov.


Prvé informácie nájdete tu:
https://www.youtube.com/watch?v=oemrE2GiJiY&t=2345s
Máme šťastie, že my všetci čo teraz žijeme budeme svedkami oslobodenia tejto Zemi. Nikto za posledných 26 000 rokov sa toho nedožil. Všetky tie národy a generácie čo žili si tak isto mysleli, že už bude ich utrpenie na konci. Každý dúfal a veril, že ešte vo svojom živote bude šťastný a zažije slobodu. Nikto z nich sa však toho nedožil. My čo žijeme práve teraz zažijeme najväčšiu show na Zemi aká sa kedy udiala. Pozoruje nás celý vesmír hemžiaci sa bytosťami lásky a hlavne nás pozoruje celá Galaktická konfederácia síl svetla. Bez ich pomoci by sme sa z tohto otroctva a z tejto karantény plnej genocíd, týrania a finančného otroctva nikdy nedostali.
 Nie je v silách ľudí tieto javy zničiť a ukončiť. Putin sa však na tento svet inkarnoval ako veľká duša poslaná Bohom a jeho kroky vedú k tomu, že my všetci budeme naozaj slobodný. Plejáďania ho kontaktovali v roku 2014. Od vtedy mal s nimi najväčší duchovný zážitok. To ho ovplyvnilo až natoľko, že sa stal ešte viac zanieteným bojovníkom svetla ako bol do vtedy. Putin dostáva priame rozkazy a inštrukcie od celej Galaktickej konfederácie. Bez ich pomoci by tento svet zanikol už dávno. Neexistuje lepší a silnejší vodca tohto sveta ako je Putin. Jeho temné sily a satanisti už tak veľmi provokovali, že keby je na jeho mieste iný vodca a politik už dávno by mu ruplo v hlave a stačila by jedna chyba, jedno zlyhanie, jedno vyprovokovanie, na ktoré by im skočil a tento svet by už nebol. Až tak vážny je a vždy bol tento stav s nami a so Zemou. Len ľudia to nikdy nevedeli. Nemali to skadiaľ vedieť pretože ako náhle sa narodili boli klamaný, bolo im všetko zatajované, umlčované, prekrútené. Takto žili až do smrti. Pokračovalo by to stále donekonečna ak by sa nestalo to čo sa práve teraz deje. Toto programovanie más ľudí na celej Zemi bude zastavené. Všetky média bude mať pod kontrolou aliancia, sily svetla, hnutie odporu, Putin a celá Galaktická konfederácia.
Celý finančný systém ako ho poznáme raz a navždy zanikne aj so všetkými menami na čele so satanistickým nástrojom dolárom, ktorý satanisti umelo a s vyhrážaním nanútili celému svetu. Keby len to. Ešte si ho celé dekády rokov od kedy založili FED tlačili len tak na čierno zo vzduchu. Takto nastala vždy inflácia a likvidácia všetkých štátov a ich ekonomík. Netreba sa čudovať lebo toto satanistické impérium malo všetky banky na svete pod kontrolou ako aj celý finančný systém. Peniaze ako ich poznáme nikdy pred tým neexistovali ale práve satanisti založili prvé banky. A tak vznikol tento židovský-satanistický- babylónsky systém , ktorý je doslova a do písmena otroctvom. Toto otroctvo uvrhlo celý svet do biedy, zúfalstva, beznádeji  a len kvôli tomu ľudia trpia a cítia sa nešťastný, zbedačený a ako keby boli v jednom nekonečnom blúdnom kruhu. Uviazli sme v metrixe teda systéme temných síl.
Na záver vyzývam všetkých ľudí aby napomohli našej slobode a aby šírili tieto linky kde sa len dá.
https://www.youtube.com/channel/UC5gciiPsUX8DO2Ixd1huAGA/videos
http://necenzurovane.net/17/odpor.html
http://necenzurovane.net/17/obr/letak.pdf

Svetlo zvíťazí už čoskoro a žiadna sila už tomu nezabráni.
Posielam všetkým ľudom na svete veľa čistej a úprimnej lásky. Sme jedna rodina. Sme jedno. Pomáhajme si a milujme sa navzájom ako seba samého. Všetci sme vznikli z čistej lásky tak aj žime a dýchajme pre lásku. Niet iného šťastia ako láska. Láska lieči, láska všetko ozdravuje. Všade sa zmestí a nikdy sa ňou nedá presýtiť. Láska je zázrak a mnohí z vás to zažijete ak budete konať a žiť v láske. Všetko iné ako láska je trápenie a deštrukcia. Všetky iné cesty, ktoré nie sú vedené v  láske a z lásky nemajú dobrý koniec. Ak chcete meniť svet a pretvárať žite len pre lásku a z lásky. Otvorí sa vám potom cesta, na ktorej zažijete zázraky duše a vtedy uvidíte pravé svetlo a získate všetci pravú silu. Tá sila je duchovná. Niet inej sily ako tej, ktorá je zo svetla a z lásky. Nepočúvajte tých, ktorí vás vedú do záhuby a sami lásku nepoznajú a nevedia o nej vôbec nič. Nepočúvajte tých, ktorí nevedia ako vám pomôcť z nevedomosti a z utrpenia. Počúvajte len sami seba. Svoje vnútro. Získajte prvý krát napojenie na vlastnú dušu. Počúvajte ju a nechajte sa viesť srdcom a nie rozumom ako ste to robili doteraz. Spoznávajte krásy svojej duše a svojho vnútra. Vysielajte lásku všade kam idete. Takto zmeníte celý svet a svoje životy od základov. Kto nekoná v láske nikdy nie je možné pre takú bytosť nájsť vnútorný pokoj.


   PRINT RSS
             
Hlavná stránka