Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Najväčší Ruský cár v dejinách Vladimír Vladimirovič Putin na čele Gazpromu uvádza celovečerný akčný trhák s nomináciou na Oskara : Putinátor 3 - deň zúčtovania s Amerikou alebo koniec nadvlády prašivých chazarov
 

Hneď na začiatku uvediem veci do poriadku a všetky akcie aj ich hlavných hrdinov pomenujem pravými menami. Ako všetci dobre vieme USA sa topia a ich výrazná politická dominancia končí na trhu. Poklesli im všetky akcie a ich dlh sa vyšplhal na závratných 80 biliónov dolárov. Končia ako politicky tak aj ekonomicky. Svet ich už neberie vážne a je na čase povedať, starý kráľ odchádza a nech žije nový kráľ. USA sa už utopili a nie je nikto na svete kto by ich vytiahol na breh a zachránil. Ich dominancia bola vynútená teroristickými činmi za pomoci Anglicka, Izraela a Saudskej Arábie. To boli ich traja kľúčoví prisluhovači. Vo svojich predošlých článkoch a analýzach som vysvetľoval akým spôsobom USA dominovali a ako vôbec prišli k moci. Spomínal som aj to ako vnucujú celému svetu svoje choré zvrátené satanistické ideológie, ktorými rozvracajú celý svet na úplné morálne dno. Kto chce poznať budúcnosť a vedieť aké kroky je možné použiť, musí dôkladne analyzovať minulosť a čerpať z nej.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Putin\254497_10150281354613885_5872878_n.jpg
Putin zasiahne vždy ten správny cieľ a nemýli sa

Minulosť je dobrá na to, aby sa ľudstvo ako celok poučilo a vyvarovalo všetkých chýb a aspektov, ktoré bránia k pozdvihnutiu národov. Nie len jednotlivec ako človek sa môže pozdvihnúť a poučiť zo svojich chýb ale to isté sa týka aj všetkých národov ako celku. Tento trend nie je možné zastaviť lebo všetko sa vyvíja smerom dopredu vo vývoji ako jednotlivci tak aj národy. Tento zákon je daný Bohom a je v súlade s Božím plánom. Na svete je len jediný národ, ktorý sa dokáže statočne vzoprieť Satanovi a jeho prisluhovačom z USA a Izraela a to je národ veľkého Ruska. Toho veľkého Ruska, ktoré stáročia bojovalo za svoju existenciu a nikdy neprehralo. Rusko padlo viac krát na dno ale čím viac krát sa mu to stalo, tým sa stalo stále silnejším.  Na to, aby niekto mohol tieto fakty hovoriť, musí dokonale poznať históriu Ruska. Musí ju poznať bez propagandy a bez prekrútenia médií na pokyn sionistov. Sú dve skutočné pravdy. Prvá, ak chcete vyhrať nad súperom, musíte ho dokonale poznať a vedieť kto to je. A tá druhá pravda je, že ak toho súpera chcete poraziť a už ho aj dokonale poznáte, musíte dokonale poznať sám seba. Musíte vedieť všetko o sebe, aj o vašom vnútornom boji a rozpoložení. Druhých poráža len ten kto dokonale pozná sám seba a vie sa prekonávať. V tomto bode sa to dá doslova povedať o každom človeku na Zemi ba aj o športovcoch. Len ten kto bojuje sám so sebou, pozná sa dokonale a prekonáva sa, len ten môže byť víťaz. Aj samotný ľudský život takto funguje a len od silných jedincov závisí víťazstvo, lebo tí slabí budú vždy zjedení a zatlačení tým silnejším presne tak isto ako v Africkej džungli.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Putin\Vladimir-Putin-Net-Worth-How-rich-is-How-Much-Money-7.jpg
Ako poľovať ovláda dokonale

Ruská ekonomika patrí medzi desať najväčších svetových ekonomík – podľa nominálnej HDP je desiata na svete a šiesta v HDP podľa parity kúpnej sily. Medzi štátmi sveta má najväčšie zásoby prírodných zdrojov nerastných surovínropyzemného plynudrevapitnej vody – z energetického hľadiska je Rusko sebestačným štátom. Ruské hospodárstvo prekonalo v 90. rokoch 20. storočia dlhotrvajúcu krízu po ktorej nasledovalo obdobie silného rastu medzi rokmi 2000 až 2007. Rast bol prerušený svetovou finančnou krízou v období 2008 až 2009 a pokračoval v menšej miere od roku 2010 do roku 2014. Od konca roku 2014 zaznamenáva ruská ekonomika pokles spôsobený znížením cien surovín a ekonomickými sankciami. Tu si treba položiť otázku, kto stál za všetkými pádmi veľkého Ruska za posledných 250 rokov ako aj za všetkými sankciami a poklesmi ich ekonomiky. Vieme to dobre všetci zainteresovaní. Boli to ilumináti Rotschildovci od čias založenia ich satanistického štátu USA. kde má Satan obývačku a prechodný pobyt. Len ten sa všetko dozvie, kto sa pýta a ak rozumný človek, ktorý je zvedavý kladie správne rozumné otázky, tak sa dozvie aj správne rozumné otázky. Kto sa bludy pýta, bludy sa dozvie. Takže ak sa opýtate správne, že prečo je v očiach satanistov Rusko najväčší nepriateľ, tak to je kľúčová otázka. Na ktorú dám aj kľúčovú odpoveď. Prenesiem vás hlboko do minulosti a ukážeme si ako to všetko bolo. Satanisti mali svoje počiatky v starovekom Babylone.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Putin\Best+leader+u+shall+find+nothing+here+capitalist+scum_cb8f7a_5516077.jpg
Zasiahne vždy tú správnu sviňu

Babylon, veľké a bohaté mesto, ležalo na území dnešného Iraku. Vzniklo okolo r. 2300 pred Kristom a prekvitalo viac než 2000 rokov. Mesto Babylon vynikalo mocou a krásnou architektúrou. Názov mesta zodpovedá pomenovaniu "Božia brána". Babylon bol zároveň aj najväčším náboženským centrom. Lenže tým centrom bolo len na oko pre okolitý svet. V skutočnosti sa tam vykonával rituálny satanizmus kde vznikol základ pre Luciferianizmus.
Hoci sa veľakrát satanizmus a luciferianizmus zamieňa, nie sú vôbec totožné. Teistický luciferianizmus môže niekedy naznačovať vlastnosti alebo postupy z teistického satanizmu, ale Lucifer je považovaný za anjela alebo Boha svetla - viac pozitívny ideál ako zvieracie a materialistické Božstvo uznávané teistickými satanistami. Niektorí luciferiáni veria v Lucifera ako skutočné Božstvo. Nesmie však byť uctievaný ako židovsko-kresťanský Boh, ale uctievaný a nasledovaný ako učiteľ, priateľ a záchranca. Teistickí luciferiáni sú stúpencami cesty ľavej ruky a môžu mať individuálne blízko k rôznym dogmatickým organizáciám ako sú Neo-luciferské cirkvi alebo iné kongregácie, ktoré sú silne zamerané na ceremoniálnu mágiu, okultné a doslovné výklady duchovných príbehov a postáv.
Vtedy keď Babylon zanikolm kult týchto ľudí vyznávajúcich satanizmus sa kočovným spôsobom dostal na iné územia a vmiesil sa do iných rás a etník. Samozrejme neudialo sa to všetko za jeden deň ani za sto rokov, ale ak čas plynul za stovky rokov vznikla nová ríša a to Chazarská. Chazarská ríša je pokračovateľom Babylonu.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Putin\HkyPZr4.jpg
Putin hrá šachovú partiu zo všetkými nepriateľmi naraz len sám aj tak nikdy neprehrá

Chazari sú zmesou turko - tatársko - mongolských kmeňov. Nie je podstatný ich vývoj okolo chazarskej ríše ale podstatný  je fakt, že chazari vyhlásili vojnu na život a smrť Rusku. Oni totiž vraždili a cieľavedome likvidovali ruský národ v starých časoch. Unášali deti ale aj dospelých a rituálne satanistickým spôsobom ich obetovali Bálovi čiže samotnému Luciferovi alebo ak chcete Satanovi.
Ruskí vládcovia a panovníci sa vtedy rozhodli urobiť tomuto satanistickému kultu koniec a raz a navždy s nimi skoncovať. To sa im úplne nepodarilo, ale všetkých ich vyhnali z ich územia, ktoré vtedy obývali vo veľkej chazárií. Dnešný chazari ako aj vtedajší sa zaprisahali diablovi, že aj keby to bolo o 1000 rokov tak Rusko z pomsty zničia a úplne vyhladia. Náš geniálny stratég a ruský cár Putin tieto fakty dobre pozná a vie aké nebezpečenstvo  hrozí jeho národu. Práve preto dokonale študoval všetky fakty o iluminátoch a chazaroch. Výsledok vidíme všetci na vlastné oči. Len vďaka Putinovi ešte svet existuje v takejto podobe a lov na chazarov a ich úplnú likvidáciu sa už dávno začal. Nie je to boj iba ekonomický, ale aj fyzický teda existenčný. Je to boj dvoch dualít svetla a temna. Náš Putin predstavuje to svetlo. Na jeho strane je tá najvyššia možná ochrana. Je to Boh osobne ako aj naši bratia a sestry z vesmíru sily svetla v podobe bytostí z Plejád. Sú do toho zapojené ešte aj iné mimozemské civilizácie. Dnešný chazari vedia, že je to ich koniec a ten sa pomaly blíži. Snažia sa za sebou zanechať čo najviac mŕtvych a vyvolať čo najväčšie negatívne energie, aby nasýtili energeticky Satana a všetky temné bytosti. Ako to všetko funguje a prečo to robia, som už popísal a dokonale vysvetlil vo svojich článkoch pred tým. Chazari sa snažia, aby vznikol nový Babylon ale snažia sa aj o to, aby vznikol veľký Izrael. Ničia a zabíjajú pôvodných obyvateľov dnešného Izraela a to Palestíncov. Okolo Izraela vzniklo strašne veľa dezinformácií cez médiá a celá pravda o Izraeli je absolútne ukrytá pred očami nevedomej oklamanej masy všetkých ľudí na svete.

Títo istí chazari vytvorili sionizmus, ktorý má len  niečo cez 100 rokov. Je to transformácia náboženstva do nacionalizmu, materializmu vytvoreného ateistickými židmi, ktorí nenávidia náboženstvo. Dôvod, prečo používajú meno Izrael, Davidovu hviezdu, únos a zmocnenie sa identity judaizmu i židovského národa je,  aby obdržali legitimitu pre svoju existenciu, ktorá má vyvolávať v osobách strach „Ó, Boh je s nimi“, používajúc pri tom strach ľudí z hovorenia proti ich akciám, pretože tieto považujú za antisemitizmus, čo je vec, ktorá je najviac vzdialená pravde.

Slová nášho cára Putina sú neskutočne geniálne a presné, keď priamo hovorí  o vývoji dnešného sveta a o dominancii USA :

Vždy sme boli hrdí na svoju zem. Ale neusilujeme o to stáť sa superveľmocou: nechceme globálnu alebo regionálnu nadvládu, nezasahujeme do nikoho záujmov, nepokúšame sa hrať na ochrancov, nikoho nepoučujeme. Ale stále sa snažíme biť vodcovskou silou tým, že bránime medzinárodne právo, zaisťujeme, aby bola rešpektovaná národná suverenita, nezávislosť a identita. To je pre zem ako Rusko, s jeho veľkou históriou a kultúrou, jeho rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti harmonického života mnohých národností, vedľa seba v jednom štáte, prirodzeným prístupom. A líši sa to od takzvanej tolerancie, ktorá je bezpohlavná a prázdna.

Dnes mnoho zemí prehodnocuje svoje morálne kritéria, likviduje národní tradície a hranice medzi rôznymi národnosťami a kultúrami. Spoločnosť je žiadaná, aby rešpektovala právo každého človeka na slobodu myslenia, politické názory a súkromný život, čo sú dobré hodnoty. Ale teraz musia ľudia zaobchádzať so zlom a dobrom rovnako, čo  je podivné, pretože sú svojim opakom. Nielen, že takéto ničenie tradičných hodnôt má na spoločnosť neblahý vplyv, ale je to taktiež do morku antidemokratické, pretože ide o aplikáciu abstraktných myšlienok na skutočný život, napriek tomu, čo si myslí väčšina ľudí. Väčšina ľudí takéto zmeny a navrhované revízie neakceptuje.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Putin\1305667321225.jpg
Tam kde iným šialeným vodcom chýba cit a empatia ruskému spiacemu medveďovi  nechýba nič a lásku môže rozdávať pretože je milujúci a čestný

A vieme, že stále viac ľudí vo svete podporuje náš prístup, chrániaci tradičné hodnoty, ktoré boli spirituálnym a morálnym základom našej civilizácie a každého národa. Ceníme si tradičné rodiny a skutočný ľudský život, vrátane náboženského života ľudí, nielen materiálnych, ale i spirituálnych hodnôt humanizmu a rozličnosti sveta. Samozrejme, že je to konzervatívny postoj. Ale ako povedal Nikolaj Berdajev, významom konzervatizmu nie je brániť pohybu dopredu a vyššie, ale brániť pohybu naspäť a dolu, do chaotickej temnoty, späť do primitívneho stavu.

Prvý bod je zjavný: zatiaľ čo anglo-sionistická ríša používa silu alebo hrozbu použitím sily ako uhoľný kameň svojej medzinárodnej politiky, Putinovo Rusko je kategoricky proti tomu. A je tomu tak sotva kvôli relatívnej slabosti ruských ozbrojených síl, ako tvrdili niektorí. Ruské ozbrojené sily sa oproti predchádzajúcemu desaťročiu dramaticky zmenili a plne obnovili svoju pozíciu druhej najmocnejšej armády na planéte, po USA. Avšak Rusko taktiež učinilo základné strategické rozhodnutie vzdať sa použitia vojenskej sily, s výnimkou sebaobrany alebo obrany napadnutého spojenca.

Druhý bod je jasne smerovaný na ďalší kľúčový sociálny rys anglo-sionistického sociálneho poriadku: zatiaľ čo anglo-sionistický sociálny poriadok si vynucuje a vnucuje moc niekoľkých menšín (1%, izraelskej lobby, ropnej lobby, Wall Street, farmaceutických firiem atd.) väčšine, Putinove Rusko to kategoricky odmieta a hovorí, že v demokracii musí zvíťaziť názor väčšiny, a zatiaľ čo práva menšiny nesmú byť porušené, musí sa  menšina podriadiť väčšine.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Putin\comment_eGOm8jPjChpFQ7GCaC3zp85WGQqK7A5Y.jpg

Keď sa spiaci ruský medveď prebudí zo zimného spánku neradno sa sním zahrávať

Tretí bod sa dá nazvať "osvietený morálny konzervatizmus": zatiaľ čo anglo-sionistická ríša je v podstate "bez hodnôt", Putinove Rusko chce zámerne dodržovať starodávne morálne  hodnoty, ako tradičná rodina, ústredná úloha spirituálnych a náboženských hodnôt, jasné prehlásenie, že "dobro" a "zlo" existujú a že by nemali byť zamenené, a zlu by nemalo byť dovolené zvíťaziť  nad dobrom.

Dá sa povedať, že je to ruská verzia "Gauche du travail, Droite des valeurs" Alaina Sorala ("lavicová práca a pravicová etika", či "Pokrok práce a konzervatívne hodnoty"). Je to opakom "hodnôt" anglo-sionistického sociálneho poriadku, ktorý vo svojej podstate hovorí "nesiahaj mi na peniaze (pravicová práca) a nechajte ma súložiť s kýmkoľvek (lavicové hodnoty). Pokiaľ viem, činí to z Putina jediného nemoslimského vodcu na planéte, ktorý sa otvorene odvážil odmietnuť anglo-sionistický model civilizácie a ktorý namiesto toho ponúka iný. Nenásilie + vláda väčšiny + pokroková ekonomika + konzervatívna spiritualita. To je presný opak modelu anglo-sionistickej ríše: násilie + vláda menšiny + spiatočnícka ekonomika + libertariánska a sekulárna morálka.

Toto je skutočný stret civilizácií, hlavne v Európe. Ide o dva svojou podstatou nezlučiteľné modely, dva vzájomne sa vylučujúce sociálne a politické poriadky, ktoré sa svojou existenciou vzájomne ohrozujú, a niet divu, že je Putin západnou elitou tak nenávidený, a masami západu tak obľúbený (stále viac ľudí nazýva Putina "vodcom" slobodného sveta, vrátane západu), a to akokoľvek ho korporátne siomédia systematicky démonizujú.

Nie je to zďaleka prvý krát kedy západná elita cíti, že Rusko predstavuje civilizačnú hrozbu, iba svojou existenciou. Behom krymskej vojny kardinál Sibor, arcibiskup parížsky, prehlásil: "Je posvätným činom, zažehnať fotoniánske (ortodoxné) kacírstvo, podrobiť si ho a zničiť ho niekoľkými krížovými výpravami, aj keby si toho všetci ich účastníci neboli plne vedomí. Vojna, ktorú sa teraz Francúzsko pripravuje viesť proti Rusku, nie je politickou vojnou, ale svätou vojnou. Nie je to vojna medzi dvoma vládami alebo dvoma národmi, ale je to čisto náboženská vojna, a iné predkladané dôvody sú  obyčajnými zámienkami a zásterkami." A pápež Pius X behom prvej svetovej vojny prehlásil: "Se vince la Russia, vionce lo scisma" (pokiaľ zvíťazí Rusko, zvíťazí odpadlíctvo).

Neskôr západná elita vyhlásila krížovú výpravu proti Rusku v mene pápežstva (teutonnský rytieri), potom v mene slobodomurárstva (Napoleon), potom opäť v mene pápežstva (krymská vojna), potom v mene imperializmu (prvá svetová vojna), potom v mene rasovej nadradenosti (druhá svetová vojna), potom v mene demokracie a kapitalizmu (prvá studená vojna) a teraz sa bude "druhá studená vojna" viesť v mene homosexuality a sekularizmu. Marx mal naozaj pravdu, keď povedal, že "história sa opakuje, najskôr ako tragédia, potom ako fraška".

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Putin\PUTIN.jpg

Preto neprovokujte ruského medveďa palicou po hlave lebo sa rozbehne a už ho nič a nikto nedokáže zastaviť

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Putin\u0bUFXh1xN0.jpg
Bude trhať všetkých naokolo

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Putin\???????65432.jpg
A tak silno revať, že jeho rev a zlosť budú pre každého agresora varovným znamením

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Putin\the_putinator_womens_dark_tshirt.jpg
Preto odkaz všetkým agresorom do celého sveta

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Putin\Bestar_6.jpg
Dávajte si pozor aby sa nedymilo na vašom funuse

C:\Users\Fujitsu\Desktop\Filmy\Putin\putin-bodybuilder.jpg
Lebo náš vodca je tu a v plnej sile


Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka