Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Chazarská satanistická mafia na čele s pedofilným Vatikánom chcú vyvolať na Slovensku brutálnu krvavú masovú revolúciu a vyvraždiť čo najviac Slovákov 

Elity satanistov, ktoré riadia celý svet umelo vytvorili podvodom genocídami štáty USA, Izrael, Austrália. Tí istý sociopati chcú vyvolať práve na našom Slovensku brutálnu krvavú masovú revolúciu a vyvraždiť čo najviac Slovákov pretože satanisti nenávidia každého kto je Slovan. Nenávidia život a všetko krásne, nemajú úctu k ľudstvu a k človeku. 


C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\šírenie\Kiska\eDzy7lJxM58.jpg
Pred krátkou dobou bol taký krvavý prevrat Majdan na Ukrajine. Bol umelo vytvorený kde ich nasadení ľudia a zabijaci platení za vraždy a provokácie na uliciach Ukrajiny vyprovokovali protestujúcich, aby sa strhla bitka a tak to celé začalo. Bežní nevedomí ľudia nemajú predstavu o tom čo sa deje a čo sa stalo vtedy pretože väčšina národa žije v nevedomosti a je masovo ovládaná a programovaná cez systém a hlavne cez média kde ich klamú úplne vo všetkom čo im kedy povedali a ukázali. Satanisti vlastnia skoro všetky média na svete a preto ľudia doteraz nikdy nepočuli skutočný obraz a informácie čo sa kedy stalo na tomto svete a čo sa stať práve ide tento rok. Náš prezident Kiska je sociopat a satanista. Zvyšok vlády cca 70 percent tak isto. Sú to nasadení ľudia Sorosa, Rotschildovcov, Rockefelovcov, Bushovcov, Kisingera, Clintonovcov atď. 
Celému tomu však šéfuje a to by povedal málokto Vatikán, ktorý riadia ako ho aj vytvorili jezuiti. Sú to satanisti samozrejme nie obyčajní kňazi ale TOP na vrchole medzi nimi. Jezuiti riadia celý svet aj Vatikán a robia genocídy celému svetu. Vyznávajú Satana a Luciferianizmus. Nad jezuitmi sú ich páni a oní to celé riadia. Volajú sa čierna šľachta inak zvaný aj inkarnovaný archóni.
http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g107.html
http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g97.html
Presne oni a nikto iný stoja za všetkým zlom aké sa kedy na Zemi stalo. Uvrhli planétu do karantény a urobili s nej otrockú kolóniu temných síl.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\šírenie\Kiska\Frp9CW5grxk.jpg
Vo vláde máme satanistov dosadených chazarskou satanistickou mafiiou a sú to len poskokovia týchto elít:
Matovič, Bútora, šebej, Lipšic, Nicholsonová, Daňko, Sulík 
Zvolávateľ: Krajčí, Marek (OĽANO) poslanec NR SR 
Zúčastnení poslanci: Čaplovič, Dušan (SMER - SD) poslanec NR SR 
Jurinová, Erika (OĽANO) poslankyňa NR SR 
Krajniak, Milan (SME RODINA) poslanec NR SR 
Remišová, Veronika (OĽANO) poslankyňa NR SR 
Vašečka, Richard (OĽANO) poslanec NR SR 
Verešová, Anna (OĽANO) poslankyňa NR SR atd..... 


http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g70.html 

Títo ľudia chcú už dlho zvrhnúť legitímne a demokraticky zvolenú vládu a chcú dosadiť k moci satanistu Kisku. Chcú rozpútať vraždenie Slovákov. S Rusmi nemajú šancu ani s Madarmi lebo Orbán chráni štát od satanistov. Satanisti do Bratislavy najali už nejeden krát vždy keď sa snažili urobiť majdan platených vrahov z MOSADU. Vždy boli ubytovaní v hoteloch Marols, Carlton, Kempinski. Dostali pokyn vyprovokovať sprostých nevedomých ľudí. Hlavne mladých, ktorí ani nemá potuchy o tom kto satanisti sú a ako riadia svet a ako dali zabiť novinára Kuciaka aj jeho mladú. Zatiaľ máme veľké šťastie, že vždy tomu bolo zabránené.
To je zámienka na protest pod falošnou vlajkou. Takto robia prevraty celému svetu a ničia legitímne vlády aj ich vodcov. V Ukrajine naživo len nedávno bol taký istý Majdan. Pálili tam za živa ľudí na ulici aj ich rezali aj deti aj ženy a hlavy a telá boli na Zemi po stovkách. Do domu dokonca nahnali 2000 ľudí a aj s nimi to podpálili.
C:\Users\Fujitsu\Desktop\Specnaz\šírenie\Kiska\40582700_271566196797031_1568326287594881024_n.jpg

Na Slovensko do BA najali aj sniperov už veľa krát pri takýchto manifestáciách nimi organizovanými Ale ako opakujem vždy bolo tomu zabránené aby sa niečo stalo. Sú tu isté sily, ktoré Slovensko chránia. Je možné, že ktokoľvek z ľudí čo tam bude môže byť zastrelený. Za každú cenu chcú aby bol masaker. Dvojičky v USA v roku 2001 tak isto vyhodili do vzduchu a obetovali pre satana stovky ľudí.
Všetky útoky riadia koordinovane, plánovane do detailov a hlavne pod falošnou vlajkou ako vždy. V Nemecku alebo v Paríži to isté. Ak sa ľudia nedostavia na ten Mejdan tak pre Slovensko bude Sloboda čoskoro. Preto je v našom záujme, aby tam išlo čo najmenej ľudí. Mladým sprostým nevedomým tým rozum nikto nedá. Nevedia ani čo sa deje a kto to riadi. V roku 1989 sa stalo to isté. Celý prevrat bol už pripravený dopredu z USA a z Izraela. Všetci ľudia na nám SNP v BA boli len štatisti. To, že zničili komunizmus lebo to tak chceli a plánovali by sa stalo aj bez ľudí keby tam nikto neprišiel ale bolo to tak urobené, aby to vyzeralo, že si to ľudia sami urobili, že to chceli oni. 
Isté sily v zákulisí satanistov likvidujú hlava nehlava a pre náš národ nie je potrebné zúčastňovať sa žiadnych mítingov ani majdanov. Zlo bude zničené aj bez nášho zásahu. Nám stačí byť len jednotní, nenechať sa vyprovokovať ani vlákať do žiadnych pascí. A hlavne musíme každý deň v kuse šíriť všetko možné na sociálnych sieťach a prebúdzať takto naše národy. Takto vzrastie energetická sila nášho národa ako fyzická tak aj duchovná. Ešte by ste vy všetci mali robiť všetko preto aby každý kto je na FB prešiel na ruský VK. Tam sa na rozdiel od FB nerobí to, že vás sledujú, a že Vám bránia šíriť pravdu., Tam je voľnosť a sloboda.
VKontakte je sociálna sieť dostupná vo viacerých jazykoch, ale obzvlášť populárna medzi ruskojazyčnými používateľmi po celom svete, predovšetkým v Rusku, Ukrajine, Kazachstane, Moldavsku, Bielorusku a Izraeli.
https://vk.com
Tu máte linky na dôležité články a informácie v nich Vám média nikdy neukážu pokým sú všetky média zatiaľ pod kontrolou satanistov.

https://tadesco.cz/slovensky-majdan-primem-prenosu/ 

https://tadesco.cz/uz-vam-mili-ctenari-tadesca-pisi-n.. 

https://tadesco.cz/novy-financni-system-za-dvermi-drz.. 

http://tadesco.cz/farebna-revolucia-slovenska-doslo-s.. 

http://tadesco.cz/majdan-se-rodi-i-ceske-republice-pr.. 

http://tadesco.cz/premier-k-destabilizacii-krajiny-pr.. 

http://tadesco.cz/jiz-muzeme-pozorovat-znamky-kolapsu..

Všetky moje články, ktoré som kedy napísal nájdete na necenzúrované stránky
http://www.necenzurovane.net
Stačí napravo nájsť fotku mimozemšťana s názvom Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

Link na môj youtube kanál
https://www.youtube.com/channel/UC5gciiPsUX8DO2Ixd1huAGA

Link na môj RUtube kanál, ktorý som musel vytvoriť ako poistku ak by zničili youtube kanál.
https://rutube.ru/video/person/5098596/

Massimo Mafia of London
http://ltvfye.blogspot.com/2018/03/massimo-mafia-of-london.html 


   PRINT RSS
             
Hlavná stránka