Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Vážny odkaz Slovákom a všetkým kmeňom Slovanského národa ide nám o prežitie a našu existenciu. Zároveň odkaz všetkým satanistom a všetkým satanistickým infiltrovaným zhnitým dušiam vo vláde, ministerstvu vnútra, ministerstvu obrany, polícií a ostatným pedofilom a nekrofilom vo Vatikáne a medzi Jezuitmi.
Skôr ako začnem tak spomeniem, že  tento článok je úplne iný ako akýkoľvek z mojej tvorby. Je iný tým, že prikladám závažné linky a ku satanistom, ktorým venujem ostré slová sa vyjadrujem nemilosrdne, tak ako si právom zaslúžia. Nadobudol som pocit, že oni slovám svetla a lásky nerozumejú, tak som sa znížil k ich výtvoru-škaredým slovám, ktoré sedia na nich ako uliate. Možno im porozumejú a pochopia kto vlastne sú a aký ich čaká koniec.:DDD

Môj milovaný Slovenský národ. Všetci moji milovaní bratia a sestry Slovania. Tieto slová venujem bez výnimky všetkým prebudeným, aj tým nevedomým čo vôbec nevedia čo sa vo svete deje a ako manipulujú s  našimi životmi. Ide nám každý deň o prežitie a našu existenciu. My ľudia sa delíme na dve skupiny. Na tých čo majú informácie o svete a o tom čo sa deje. Teraz sa čoraz viac takých ľudí každý deň prebúdza po celom svete aj v našom národe. A potom je tu už len druhá skupina, na ktorú sa delíme a to sú ovce. Typické bio-roboty, ktoré stratili svoju dušu a nevedia ako ich satanisti cez média programujú od narodenia až do smrti.

http://necenzurovane.net/gosudarjon/g1.html
http://necenzurovane.net/gosudarjon/g2.html
http://necenzurovane.net/gosudarjon/g10.html
http://necenzurovane.net/gosudarjon/g15.html
http://necenzurovane.net/gosudarjon/g47.html
http://necenzurovane.net/gosudarjon/g46.html
http://necenzurovane.net/gosudarjon/g93.html

Všetci čo ste programovaní ste v útlme a vaša duša je zapúzdrená-zaseknutá. Bez cudzej pomoci sa z toho bahna a tmy nevyškriabte do svetla. Trpíte od narodenia až do smrti a váš život sú galeje. Každý bez výnimky, kto je programovaný cez média a držaný systémom v matrixe, je odsúdený na zánik a ukrutnú bolesť. Nie je možné, aby sa človek v takomto stave prebudil. Pretože takýto robot má od narodenia implantované cudzie a nie svoje myšlienky. Ak nás klamú v každej vete, ktorú sme kedy počuli, netreba sa čudovať. Temné bytosti spôsobujú našej Zemi už 25 000 rokov trápenie a ukrutnú bolesť . Za svojich poskokov si vyberajú kráľov, vodcov, politikov, prezidentov, premiérov, biznismanov, bankárov, cirkevných hodnostárov z  Vatikánu, Jezuitov, pravoslávnej cirkvi, islamu a judaizmu. Títo prisluhovači sa delia na dve skupiny. A to čistí satanisti a  ľudia, ktorí satanizmus síce nepraktikujú ale za peniaze sa dali kúpiť a zradia aj svoju vlasť a všetko čo je sväté.  Vytvorili nám taký svet, aký vyhovuje im a nie nám. Je to svet kde nás väznia a udržiavajú  v nevedomosti. Je to svet v ktorom máme byť poslušní, sprostí, zdegenerovaní, závislí na všetkých ideológiách, náboženstvách, politických stranách, technológiách, médiách a kope iných odpadov a lacných fekálií. Títo duševne chorí sociopati udržujú a vytárajú taký svet aký vyhovuje im. Je to svet podľa ich predstáv ako brániť inak zmýšľajúcim bytostiam ako sú oni, slobode, šťastiu, láske a skutočným hodnotám. Je to svet, v ktorom nám odňali všetky práva na vlastné sebaurčenie a na vlastné názory. Akýkoľvek iný prejav ako je ten ich, akékoľvek iné názory, iné myšlienkové prúdy, iné videnie sveta, iné chápanie dejín, potlačujú už hneď v samotnom zárodku. Nebolo tomu tak vždy. Spoločnosť bola na tom aj horšie ako teraz ale zase smerujeme k tomu istému bodu ako tomu bývalo pred pár stáročiami ba pred tisíckami rokov. Ja sa pýtam, na čo sa tu hráme? Takto si vy čo nám vládnete predstavujete civilizovaný svet? Vraždenie ľudí po celom  svete, ukájanie sa na malých deťoch, kanibalizmus, satanské orgie, otrávené potraviny, otrávený vzduch, zabíjanie milujúcich vodcov, bombardovanie krajín, genocídy a  finančné otroctvo, to je  vašimi zvrátenými dušami chápané ako demokracia?  Deje sa presne to isté predstavenie aké sa odohrávalo našim bratom a sestrám vtedy, keď ich za názor väznili a mučili rôznymi spôsobmi ako: pálenie, strieľanie,  rezanie za živa, obesenie, liatie rozpáleného kovu do úst, vypichovanie očí atď. Vôbec nič sa nezmenilo. Stále za tým stoja tí istí ľudia a tie isté temné sily ako vtedy. Jediné čo sa zmenilo je to, že sa píše iný rok a iné bábky v iných telách na rôznych miestach v rôznych inštitúciách  po celom svete slúžia satanistom.


Satanista tvorca genocídy Palestíny a celého sveta premiér teroristického štátu číslo jedna vo svete ako aj naj-rasitickejšieho štátu číslo jedna vo svete Netanyahu a jeho verný čokel poslušný hav-hav Obama:D

Títo zradcovia svetla a lásky nie sú len temné skazené duše ale sú to bytosti, ktoré nenávidia život ako taký. Ja seriem na zákony satanistov, ktorý sa schovávajú za židov, za chazarov, za sionistov a iné označenia ako ilumináti, slobodomurári, rosekruciáni, Vatikán, jezuiti. Len bytosti s vážnou retardáciou a zatemnením duše v dnešnom svete nevedia, že každý zákon na tejto Zemi, ktorý kedy vznikol, a ktorým sa riadila spoločnosť, králi, vodcovia, šľachta, politici, prezidenti, polícia, vojská, inštitúcie, ministerstvá, školy atď. sú výtvorom temných síl. Za našim utrpením nestojí Boh, ako to chcú určití chorí jedinci zvaliť na neho, nestoja za tým ani ľudia z radu obyčajných nikomu nič nerobiacich ľudí, ktorí chcú byť len šťastní a chcú žiť v pokoji a v mieri bez vojen a bez obmedzení, príkazov a nariadení. Tí čo majú rozum, tým je zbytočné o tom  rozvádzať lebo to vedia a rozmýšľajú podobne ako ja. Tí čo ste nevedomí, tak aj vy bratia a sestry istotne chápete, že ťažký život a utrpenie sa netvoria same. Výrazy, ťažký život aj utrpenie nie sú živé. Sú to len názvy a pomenovania určitých akcií a dejov mysliach bytostí ako chápu vnemy, pocity a fungovanie sveta aj seba samých. Prečo to hovorím takto a kam tým smerujem?
Predsa k tomu, že na nás páchajú konkrétne temné sily a konkrétni ľudia, ktorí za tým stoja tieto zločiny už tisícky rokov. Oni sú priamo zodpovední za všetko zlo na tejto Zemi. V niektorých bodoch hĺbkovo do podstaty objasním len tie najvážnejšie zločiny satanistov, pretože tých zločinov je tak veľa, že na ich zdokumentovanie by bolo potrebných niekoľko kníh.

1.Vytvorili na Zemi finančné otroctvo, ktoré v tejto epoche, v ktorej práve žijeme vygradovali do takej šialenej absurdity, že každý človek, ktorý je zviazaný bankami, chodí do práce robiť otroka, platí úroky, dane, má exekúcie, tak každý takýto človek sa môže hodiť do Dunaja alebo sa obesiť.

http://necenzurovane.net/gosudarjon/g23.html
http://necenzurovane.net/prez/kiska8.html
http://necenzurovane.net/prez/kiska.html
http://necenzurovane.net/gosudarjon/g12.html
http://necenzurovane.net/gosudarjon/g69.html
http://necenzurovane.net/gosudarjon/g70.html
http://necenzurovane.net/gosudarjon/g71.html

To, že si milióny a milióny ľudí po celom svete siaha na svoje životy, je toho len malým mementom varovania a výstrahou, zároveň ako je tento chorý satanský diktátorsko-fašistický systém vládnutia nad zvyškom planéty nastavený. Naše vlády a prezidenti, česť výnimkám, ako Putin, Le Pennová, Viktor Orbán, Zeman sú len bábkami v rukách satanistov a na vlastných obyvateľoch páchajú ekonomickú genocídu. K  zúfalstvu  je dohnané nespočetné množstvo ľudí k ukončeniu vlastných životov. Ich vedomie to vyhodnotí ako jedinú východiskovú cestu von z bolesti. Náš štát nie je jediný, pretože sa to odohráva v každom štáte kde majú satanisti svojich ľudí. U nás na Slovensku sú najväčší experti na likvidáciu vlastného národa : Vladimír Mečiar. Mikuláš Dzurinda, Róbert Fico, Andrej Kiska, Róbert Kaliňák. Potom je tu značná časť satanistami nasadených ľudí ako: Sebej, Matovič, Lipšic, Bútora, Mesežnikov, Hríb, Kotleba atď. Tých špín je obrovské množstvo a   nemá zmysel vypisovať  stostránkové zoznamy.

Aby som mohol odhaliť a objasniť kto je občan – Kotleba a  čo je zač, je nutné sa vrátiť do minulosti a ukázať si konkrétne príklady. Koľko sfanatizovaných Slovákov zbožňovalo Mečiara alebo malého Mickey Mousa- Dzurindu, alebo Pinokia- Róbertka Fica, čo klame „až se tiskne“, ako hovoria naši bratia Česi? Ja si tie časy pamätám veľmi dobre. Môj vlastný otec sa videl v každom z nich. Na každého z nich, tak ako prišli na scénu, nedal dopustiť. Teraz ako čas ukázal, im nevie prísť na meno. Pred tým by sa za nich aj s rodinou pobil s  kýmkoľvek. Toto vážení zažívala značná časť z vás. Babky demokratky, česť výnimkám, ešte doteraz žerú Fica a jeho vyznania na jeho mítingoch, keď im sám Fico vo svojej veľkosti falošne hovoril to čo chcú zdegenerovaní, nevedomí, dezorientovaní ľudia počuť. Raz darmo, kto sa nepoučil z Mečiara a Dzurindu nepoučí sa ani z Fica.

Normálny človek do tej istej rieky dva krát neskočí ale bláznom rozum nikto nedá. Rozum je vzácna komodita a je vzácnejšia ako všetko zlato sveta, platina, paládium, a diamanty dokopy. Kto má vedomie na najvyššom možnom stupni vývoja a dopracuje sa k nemu postupným rastom a skúsenosťami cez utrpenie a bolesť, ktoré nás formujú, tak nie je možné, aby už robil detské chyby. Realita je však brutálne smutná a ak by som sa mal nejako číselne vyjadriť, tak v stave detskej pomätenej mysle, nám po svete behá 90 percent ľudí, ak nie viac. Tieto čísla sú len preto také vysoké, lebo každý z týchto ľudí je držaná v šachu matrixom a je mu od narodenia implantovaná do hlavy cudzia idea, cudzie názory. Dá sa to povedať aj inak. Také množstvo ľudí na svete stále spí a nie je duchovne prebudených a odpojených od systému, aby začali konečne žiť tak, ako chcú oni sami a nie tak, ako to chcú satanisti. To isté sa týka aj myslenia. Aby začali prvýkrát myslieť sami za seba a nie tak ako ich umelým podvrhnutím naučil systém, za ktorým stoja sociopati, zvrátení satanisti, vyslanci samotného pekla. Teraz pán, ktorý si necháva hovoriť Kotleba Marián, ak sa inak neuvádza v jeho rodnom liste,  je jedným z falošných záchrancov. Rovnako falošný záchranca ako pán Don Chuan, učiteľ sexu, pedofil, riťo-lízač a sluha Rotschildovcov, ako Macron vo Francúzsku, jeho blahorodie a lordstvo, markíz De Boriso Kollár. Akože Slovensku chce pomôcť jeden aj druhý. Tak ako ste velebili tých, ktorých som menoval a teraz vidíte čo sú zač, tak isto to dopadne aj s nimi.

Okolo Kotlebu sa združujú len ľudia veľmi primitívnej úrovne. Tak isto česť výnimkám ako všade. Väčšina jeho ľudí a jeho priaznivcov je však duchovne slepá, nevedomá a hlavne zmanipulovaná v stave zaslepenia, že práve oni majú tú česť byť po boku Posledného Mohykána, Slovenského Robina Hooda, Slovenského Jánošíka. Lenže milostivý Jofre De Peirac z Terchovej nie je ten typ, ktorý bohatým bude brať a chudobným dávať. On dá sebe a chudobných nevidí. On ani bohatým nechce brať. On len od nich dostáva! Zaslepeným môžete hovoriť čo chcete, ako opilcom a feťákom a stále si budú spievať len svoju pesničku. Opilcovi v stave opilosti skúste vysvetliť, že je opitý, a že je opilec. Alebo skúste fetošom vysvetliť, že umrú ak s tým neprestanú. Ľudia čo skočili už x-stý raz zas niekomu na lep, ako práve teraz Kotlebovi, nie sú opilci ani fetoši, ale ich stav vedomia nie nič lepší ako u  opilcov a fetošov. Kotleba je v prvom rade monitorovaný tajnými službami a nie len tými na strane zla, ale aj tými na strane dobra. Vie sa o jeho každom pohybe, jeho mobilných volaniach, sms-kách a všetkom ostatnom čo patrí do náplne práce ľudí, ktorí monitorujú sionistov a ich bábky ako je Kotleba. Jeho obyčajní sfanatizovaní prívrženci s ním nespia ani v jednej domácnosti, ani sním nechodia na stretnutia s tými nebezpečnými ľuďmi, s ktorými sa on stýka. Nechodí tam s ním ani Magat. Magat je dobrý a vôbec nevie kto Kotleba naozaj je. Vari Hitler svojim vyžarovaním a temnotou nedokázal oblbnúť svojich súkmeňovcov? Deje sa presne to isté. http://www.tartaria.sk/poznavanie/odporuame/ostane-slovensko-pod-kliatbou


2. Robia genocídy na národoch a etnikách. Do toho samozrejme patrí aj snaha vyvraždiť všetkých Slovanov.

http://necenzurovane.net/gosudarjon/g18.html
http://necenzurovane.net/gosudarjon/g19.html
http://necenzurovane.net/gosudarjon/g16.html
http://necenzurovane.net/gosudarjon/g28.html
Stačí spomenúť genocídy v týchto štátoch: Srbsko, Kosovo, Argentína, Arménsko, Palestína, Izrael, Amerika, Austrália, Nový Zéland, Jamajka, Haiti, Rwanda, Nigéria, Sierra Leone, Demokratické Kongo, Libéria, Čad, Burkina Faso, Sýria.
Národy ľudí na tejto Zemi sú klamané od narodenia médiami a je im implantované cudzie myslenie. Ste neústavne  každý deň klamaný až do vašej smrti. Satanisti sfalšovali celé dejiny a preto len nevedomí degeneráti môžu veriť internetu a článkom, ako wikipédia a podobné lacné fekálie, kde formujú myslenie ľudí presne tak, ako to vyhovujem im. Len pre objasnenie, štáty ako Jamajka, Haiti, Amerika, Austrália, Nový Zéland, Argentína, Izrael, vznikli len na základe toho, že pôvodné obyvateľstvo bolo kompletne masovo vyvraždené. Len úplne primitívna a temná duša si môže myslieť, že napríklad v Amerike existovala odjakživa tá multikultúrna bagáž z celého sveta ako sa tam nachádza teraz. Dnes už aj malé dieťa z pomerne vysokým vedomím vie, že milióny indiánov bolo vyvraždených, aby sa tam následne mohla nahrnúť časť z Európy a celého sveta. Tak isto vznikol aj Izrael. Len duševne choré bytosti z radu satanistov  to nechcú počuť a prijať ako holý a nevyvrátiteľný fakt. Oni to síce vedia, veď sami to spôsobili, ale ak príde k tomu, že sa prebudí pár miliónov ľudí navyše a tieto skutočnosti pochopia, tak nadvláda satanistov skončí zo dňa na deň. Preto sa rozhodli ľudí za názor a odhaľovanie pravdy umlčovať, zabíjať a trestať tým spôsobom, že zdegradovaná polícia, ktorá netuší komu vlastne slúži, si príde pre vás len na základe nejakých satanistických akože zákonov, ktorými sa polícia vo svojom zúboženom stave duchovnej slepoty riadi.


Ba čo viac, polícia zákony ctí viac než pravdu, viac než lásku, viac než skutočné a pravé hodnoty, viac než zdravý rozum.. Polícia sa riadi heslom, čo je napísané to je dané. Môže tam byť napísané aj to, že ak mám skočiť z mosta tak skočím. Ak tam bude napísané, žid je chránený tak je nedotknuteľný. Ale ja sa vás pýtam blbečkovia z radov polície, viete vy vôbec komu slúžite a kto naozaj tvorí zákony pre celý svet a pre každý štát? Policajti viete vy vôbec, že ste len zúbožené bytosti, tak ako my všetci? Viete vy vôbec, že ste obyčajní niktošovia a otroci? Viete vy vôbec o skutočnom stave tohto sveta? Viete vy vôbec kto naozaj ste, ak mám do toho zahrnúť duchovné zákony a zákon jednoty, ktorým sa riadi celá časť galaktickej konfederácie? Ukončím to vlastným monológom lebo od polície, ktorá je duchovne zaostalá a negramotná sa skutočnej odpovede nedočkám v celej večnosti. Ako by som sa aj mohol dočkať od policajtov vedomostí aké ovládam ja, keď policajt príde domov a ako každý nevedomý naprogramovaný otrok si sadne so svojou tak isto duchovne zdegradovanou rodinou pred debilizátor a programátor ľudskej mysle, zvaný televízor. Každý policajt bol malý chlapec a to sa poprieť nedá žiadnym argumentovaním. Každý policajt prešiel cez školský systém ako ja a každý na svete. To sa tiež nedá poprieť. Poprieť sa nedá ani ten fakt, že celá spoločnosť myslí len na základe toho, čo ich učia a čo im ukazujú. Myslia len na základe ako je, v ktorej dobe nastavený systém ľuďmi, ktorí za tým systémom stoja. Ak tieto ohavné bytosti nechcú prísť o svoju tyranskú nadvládu, nebudú predsa ukazovať svetu že vôbec existujú. Nebudú ukazovať vôbec nič skutočné. Práve naopak cez média, školský systém, vieru, náboženstvá, ideológie, ľudí udržujú v stave nízkeho vedomia. Udržujú ich v totálnej slepote a všetkými možnými satanskými metódami ľudí udržujú tak, aby sa duchovne nemohli prebudiť a zistiť pravú a skutočnú podstatu seba samých aj fungovania tohto vesmíru. Koniec koncov ľudstvo udržujú v zúfalstve, v beznádeji, v strachu a kope umelo vytvorených závislostí.

3. Satanisti si vybrali národ židov, aby sa za neho schovávali a aby cez národ židovský mohli páchať všetky genocídy, s tým, že chcú rozdeliť a postaviť všetky národy proti sebe, aj tých čo sa majú naozaj radi, v bratovražedných vojnách.

Tu chcem poukázať na ten fakt, že satanisti nastavili zákony tak, aby keď je spomenuté slovo žid, uvediem príklad žid je zlý, žid je bastard, žid má zomrieť, nechceme tu židov atď., aby boli ľudia na celom svete zákonmi stíhaní. Pritom satanisti sami židmi nie sú, ale židov používajú na to, aby sa zhnusili celému svetu. Ak je zvyšok sveta masírovaný denno-denne tým, že kvôli židom zatvárajú do basy ľudí, ak sa o židoch vyjadrujú tak ako cítia, potom sa netreba čudovať, že nastane to, čo satanisti presne chceli dosiahnuť a to je poštvanie celého svetu proti židom. Pokrvné satanistické rodové línie nikdy pravými židmi neboli a ani nebudú. Mohli si vybrať akýkoľvek iný národ, ale osud určil tak, že si vybrali židov. Takže ak má prísť ku skutkovej podstate a naplneniu trestného činu, akože vadných zákonov, ktorými sa zdegenerovaná naprogramovaná polícia, riadi a nazýva to hanobenie rasy a tie drísty bla-bla-bla, tak ma skúste odsúdiť za to, že hovorím, že niekto a hovorím presne kto sa schováva za židov. Ak priamo hovorím a všade budem, že obyčajní ľudia z radu židov nemajú nič spoločné so zlom ani so zločinmi satanistov, ktorí sa za židov schovávajú a celý svet ma na to dôkazy, nie z radu obyčajných ľudí, ale z radov politikov ako Putin, Le Penová, Viktor Orbán. Blbá polícia, prečo nejdete dávať do basy ich ? Alebo skúste zavrieť do basy potomka Romanovcov, gnostického ilumináta Romanova, ktorý odkázal Izraelu a satanistovi Netanjahuovi, že Izrael sa stratí zo Zeme a vyletí do vzduchu aj s celým zbastardeným prekliatym židovským národom. Potom zatvorte do basy celý Irán aj s jeho ľudom a jeho vodcami, ktorí hovoria to isté. Až potom zatvárajte do basy dobrých, nevinných ľudí. Ja osobne som nikdy od kedy som k tomuto stupňu poznania a duchovného vedomia  prišiel, nehovoril, že ak je žid zlý, že má zomrieť každý žid. Tak isto som nikdy nehovoril, že ak je niekto konkrétny kto ovláda Ameriku skurvysyn a zlo, že je zlom celá Amerika, a že ma vybuchnúť. Vždy označujem len konkrétnych ľudí a vždy ide o satanistov a nikdy nie je reč o niečom alebo niekom inom. Ak poviem naživo alebo napíšem že  USA a Izrael vznikli genocídou, tak skúste odsúdiť človeka za taký názor, keď celý svet má na to dôkazy a všetci vieme kto tam žil predtým. Ak ľudia, ktorí svet riadia, ovládajú Ameriku aj Izrael a prostredníctvom nich páchajú genocídu, zločiny a  vraždia nás všetkých, tak potom aj vyjadrenia, že  USA a Izrael sú teroristické štáty, sú pravdivé, presné a sú na mieste. Samozrejme obyčajní ľudia Izraela a USA sú otroci, takí istý ako my  a nič stým nemajú. Ale aj napriek tomu sa z tých štátov stávajú teroristické štáty. Ak ja ako jednotlivec teraz zabijem jedného človeka alebo 100 ľudí, stále som to len ja sám. A nikto na svete nebude hovoriť, že  to robí Slovensko, aj keď budú vedieť, že som Slovák. Ale ak štáty USA a Izrael cez svoju politiku, ekonomiku, cez armády, cez konkrétne nariadenia, vraždia a okupujú zvyšok sveta, tak je pomenovanie teroristické štáty najvhodnejšie. Potom je už len na stupni vedomia daných jednotlivcov ako k informáciám pristúpia, ako ich inak pomenujú a ako sa budú správať. Ak sú nejakí ľudia pudoví, agresívni, nenávistní, nevedia sa ovládať a chcú hádzať celý národ do vreca, je to ich slobodný postoj a voľba, ale to je už ich problém a nie môj. Prestáva ma baviť žiť vo svete kde sa chytáme za slovíčka a kde sa týmito slovíčkami obhadzujeme a skrývame sa za mŕtve frázy, ktoré majú nulový zmysel a úroveň húpajúceho koníka. Žijeme vo svete, v ktorom ak ide človeku o život, tak tí čo vládnu, od človeka chcú, aby sa vzdal vlastného vedomia a pred svojou záchranou,  aby povedal, že on to tak nemyslel. Lebo, aby ako Pavol z Tarsu povedal, že sa vzdáva Boha a svojej viery a svojho presvedčenia. Nebol som pri tom, ale to čo je nám hovorené a čo je nafilmované o tom svedčí. Čo chcete od nás satanisti? Aby sme zavrhli lásku a pravdu? Aby sme sa stali zlými a temnými ako vy? Aby sme sa vzdali Boha? Aby sme zišli zo správnej cesty nášho duchovného vývoja? Ak hovoríme pravdu a čoraz viac ľudí na svete sa prebúdza, to sa vám očividne nepáči.

4. Vytvorili nám svet, ktorý je falošný a prevrátený hore nohami. Kde pravda, láska, česť, rodina, individualizmus, sú nahradené trestnou činnosťou, zločinmi, genocídami, buzerantmi, pedofilmi, nekrofilmi, kanibalizmom, satanizmom, týraním a kopou fekálnych zákonov, ktoré nemajú zmysel, ani hlavu ani pätu. Nemajú žiadny filozofický ani obhájiteľný význam.

http://necenzurovane.net/gosudarjon/g55.html
http://necenzurovane.net/gosudarjon/g49.html
Jediný komu tento zničený a chorý svet dáva význam, spolu s týmito zákonmi a beštiálnymi zverstvami, sú samotní protagonisti týchto zákonov, sami nikým nezvaní vládcovia z pekiel a nižších astrálnych svetov satanisti osobne. Z ľudí na celom svete urobili bio-roboty, otrokov bez vlastného názoru a myslenia, skákajúce opičky na gume, húpajúce koníky bez IQ, bytosti bez mozgu, bez citov a empatie. Samozrejme zase sa to týka len tej časti ľudí na svete, ktorí sa nachádzajú v takom stave. Dakedy som bol takouto bytosťou aj ja sám. Som len Bohu, ako svojmu tvorcovi, zaviazaný a vďačný, že mi pomohol z takéhoto nízkeho stavu vedomia vystúpiť. Som nesmierne šťastný za to, kde som dnes a nemenil by som to za bývalý stav vedomia nikdy v celej večnosti. Pretože len človek s takýmto poznaním je schopný smiať sa zlu, bolesti, utrpeniu, nepriateľom, neprajníkom, rakovine, chorobám a  problémom do tváre. Len človek s najvyšším možným stupňom vedomia vie prežiť naozaj šťastný život.

5. Otrávili nám všetky potraviny, lebo vedia, že každý človek, či chce alebo nechce, musí prijímať potravu.

http://necenzurovane.net/gosudarjon/g33.html
http://tadesco.cz/p-otraviny-sokujici-video-zelenine-ovoci-lidlu/
http://tadesco.cz/eurokomisarka-jourova-chce-kvuli-dvoji-kvalite-potravin-jednat-vyrobci/
http://tadesco.cz/varovani-zeny-vetsina-vlozek-tamponu-ma-jeden-vazny-problem/
http://tadesco.cz/tomto-clanku-prestane-pouzivat-mikrovlnnou-troubu/
http://tadesco.cz/pozor-ne-bezpecny-fluorfluorid/
http://tadesco.cz/6-napoju-pitim-kterych-byste-meli-prestat-jeste-dnes/

Satanisti za tisícky rokov svojej moci nakradli ľudstvu toľko peňazí a zlata, že len blázon sa môže čudovať, že stoja za všetkým, čo sa na Zemi v negatívnom slova zmysle týka. Títo šialenci vlastnia všetky skoro všetky korporácie na svete a medzi to patrí aj zbrojársky priemysel, potravinársky priemysel, farmaceutický priemysel, kozmetický priemysel, vojenský priemysel, zábavný priemysel- Hollywood, média, časopisy, noviny, knihy. Tak ako sa narodíme na túto Zem, tak všetko čo prijímame je od nich a väčšina z ľudí na svete to ani nevie. Len prídete na svet a už do vás tlačia rodičia myslenie a to čo sa naučili od systému. Hneď na to príde škola, kde je všetko choré, primitívne, k ničomu neslúžiace a robí to z vás ešte väčšie duševné kaliky, ktoré sa naučia cez tento proces byť maximálne otupeným tvorom bez vlastného myslenia, potlačujúc vlastnú dušu a jej skutočné prejavy vyjadriť sa. Takíto zdevastovaní ľudia sú už plne pod kontrolou matrixu a ilúzie tak silno ponorený do hmoty a toho čo nie je naozaj skutočné, že ak budú z neba padať kravy a výkaly, tak človek bude mať klapky na očiach, bude hluchý a slepý. Slepý a hluchý bude aj vtedy, ak už bude mať zatiahnutú slučku na krku, alebo nôž islamského štátu, zarezaný hlboko v tepnách. Typický nevedomý médiami masírovaný otrok si aj vtedy, keď jeho duša naposledy vydýchne a oddelí sa z tela, bude myslieť, že to bolo pre jeho dobro.

6. Zmiešali všetky rasy dokopy, vytvárajú multi-kulti, rasovú neznášanlivosť, likvidáciu Slovanov, iných etník, likvidáciu tradícií, hodnôt a berú nám právo na vlastné sebaurčenie.

http://necenzurovane.net/gosudarjon/g39.html
http://necenzurovane.net/gosudarjon/g40.html
http://necenzurovane.net/gosudarjon/g42.html
http://necenzurovane.net/gosudarjon/g91.html
http://necenzurovane.net/gosudarjon/g81.html
http://necenzurovane.net/gosudarjon/g76.html
http://necenzurovane.net/gosudarjon/g61.html

 Satanisti národom vytvárajú choré zákony, kde ich polícia väzní za výroky o rasizme a hanobení iných národov a najmä židov, ale zato sami satanisti seba samých postavili nad všetky zákony, pričom oni sami nie že hanobia, ale oni vyvražďujú všetky národy dokopy Židov, Aziatov, Arabov, Slovanov, bielych a keby existovali aj modrí a fialoví, tak budú vraždiť aj ich. Takže vás osobne sa pýtam satanisti, znížim sa k vašej reči lebo tej mojej o láske nerozumiete, vy zhybridené plemeno zbastardených skurvysynov bez citu a empatie, vy mongoloidná rasa zúbožených duševných odhodených kryplov, ktoré vykotili z močovodnej krabice suky, kto vám dal do tých vašich prázdnych duší, skazených prázdnotou a tmou tú istotu, že to vraždenie Zemi vám prejde bez vašej likvidácie? Viete čo urobia otroci ak sa vzbúria? Viete ako dopadnete ak sa na vás vrhne celý svet? Myslíte si, že nestratíte v celej večnosti moc a bohatstvo? Ja vám to musím povedať, ak to nemá odvahu urobiť nikto iný na svete. Vy skončíte oveľa horšie ako všetko čo ste napáchali na ľudstve na tejto Zemi. Všetky možné zločiny a mučenia ako rezanie hláv, hodiť vás na 500 000 voltové vedenie, spáliť vás za živa, píliť vás za živa, dehonestovať vaše mŕtvoly, to je nič proti tomu čo sa vám stane. Neexistuje nič horšie ako to čo bude s vami. Duša je večná a všetci duchovne na strane svetla prebudení to dobre vedia. Vaša duša však zanikne na príkaz Boha, nie však toho vášho čo všetko ničí. S radosťou v srdci vám oznamujem a pozrite ako mi to trhá žily, ešte si na to aj zatancujem, vám hovorím, že vás vodca je finito-kaputo. Satanisti a všetky pokrvné rodové línie, neviem ku komu sa teraz modlíte, koho privolávate, koho počujete, ale ten zkurvysyn Satan, je už v štádiu energetického rozkladu a bol hodený do galaktického centrálneho Slnka a eskortovaný tam za účasti galaktickej konfederácie Blue Avians, Plejádanov, Arkturiánov, Andromédanov, bytostí zo Síria B a radou ďalších bytostí svetla. Vaša moc je na konci a všetci ako ja a Putin to už vieme. Práve teraz šlapete chodník ako šlapky a bežíte svoju poslednú míľu o váš holý život. Beriem to slovo život späť, lebo vy na život nemáte žiadne právo. Vy ste jedna veľká fekálna sračka a odroda nechceného anomálneho potratu spojeného s nedorozumením a sériou náhod, aj keď náhody neexistujú. Zlo nikdy nemalo vzniknúť. Je to deficit z viacerých energetických miest vo vesmíre a anomálna chyba. Plazmatická anomálna plazma, ktorá sa z iných vesmírov, z vyššej dimenzie odtrhla a začala si vytvárať vlastný svet ponorený do antihmoty, kde sa viaceré entity ešte k tomu odpojili od Boha a začali sa spájať s touto hmotou, ktorá im bola rovnakým energetickým vyžarovaním blízka. Vy nie ste ľudia, ani hybridy, ani bastardi ani skurvysynovia, vy ste oveľa viac. Vy ste chyba v matrixe. Ste len hnoj, odpad, lacný produkt, ste chyba. Nie ste skutoční a nikdy ste neboli. Všetko čo ste vybudovali nebolo založené na pravej sile. Bola to len ilúzia a vytvorenie falošnej reality kde ste manipulovali s hmotou. Následne ste v hmote vďaka systému uväznili všetky duše, ktoré ste naučili vnímať ako inak zas len hmotu tak, aby im utekala s klapkami na očiach skutočná podstata ich vlastnej existencie  Nebyť vyučovania ľudí na svete a toho, že niekto musí svoj národ vyslobodiť z otroctva, by som tieto články nepásal a s takou anomáliou ako ste vy by som ani nestrácal čas. Je pre mňa radosť sa rozprávať s kýmkoľvek a pomáhať každému židovi, černochovi, arabovi, aziatovi, Slovanovi, Eskimákovi, indiánovi, modrému, ružovému ale z anomáliami a zdegenerovanými vredmi sa nebavím. Vy ste len vred tohto sveta, ktorý napuchol do obludných rozmerov len preto, že nedokázal doteraz nikto vyrezať a spáliť. Teraz prišiel váš slávnostný večierok. Máte radi predsa párty a keď to horí, či sa mýlim? V pekle to vždy horelo. Teraz budete horieť všetci do jedného a neexistuje žiadna temná sila, ktorá toto zastaví. Pôjdete do Galaktického centrálneho slnka, rad radom keď táto planéta bude zbavená karantény a topletových lebo strangetových bômb a skalárny plazmatický závoj sú už fuč. Vaša plazmatická entita Yaldaboath bude tiež minulosťou tak ako aj vy. Nikdy ste neboli a nikto z nás si predsa nemôže potom pamätať na niečo čo nikdy nebolo.  My tu budeme navždy v celej večnosti a vrátime sa presne tam, kde je naše čestné miesto a to je pri Bohu. Mnohí z ľudí na tomto svete teraz vôbec nechápali o čom som to hovoril ale podstatné, je to, že je to realita a tá sa deje. Viem to ja, vie to Putin, vie to v Číne aj v USA pár tisíc ľudí a tak isto aj na celom svete. Je samozrejmé, že ľudia vami držaní v nevedomosti to nemajú skadiaľ vedieť keď iný zdroj informácie a formovania svojho vedomia nepoznajú ako média a školský systém.

7. Otrávili vzduch striekaním jedov z lietadiel, ktoré označujeme ako chemtrails. Nie len otrávili vzduch, ale úplne ovládali vzdušný priestor skoro každého štátu až na výnimky ako Rusko, Čína, India, Irán.

http://necenzurovane.net/gosudarjon/g6.html
http://necenzurovane.net/gosudarjon/g95.html
http://tadesco.cz/bez-cisteni-oblohy-vlastnimi-silami-se-dnes-neobejdeme-pokud-nechcete-nechat-dojit-k-tomu-nejhorsimu/
http://tadesco.cz/klimaterorizmus-v-cr-22-06-2017/
http://tadesco.cz/vcera-sprejovali-snad-celou-cr/
http://tadesco.cz/reditel-cia-potvrzuje-chemtrailovani-planety-zeme/

Bežní otroci typu, sedím doma a čumím na debilizátor, sa potom musia čudovať, keď počujú takéto informácie. Ako inak cez systém, ktorý z nich urobil duševných kripľov, vás hneď označia za blázna a povedia obľúbenú satanistami implantovanú spŕšku krátkych nerozvitých viet, ktorými ich naprogramoval systém : Daj sa liečiť, si chorý, patríš na psychiatriu, už vám odporúčajú dennú dávku sedatív, povedia kokot, primitív, debil, vadný a to je tak asi všetko na čo sa tak choré duše zmôžu. Okrem toho, že vás ešte počastujú vyznaním konšpirátor, poburovač, robič chaosu, vyvolávač paniky, terorista, tárač do vetra, bludár, sektár, Putinom platený, propagátor Ruska a vychrlia ešte iné perličky z terminológie satanskej odbornej náuky. Drahí bratia a sestry, ľudia plní tmy z radu satanistov a ich myslením nakazené ľudstvo nepoznajú iné slová. Nepoznajú iný prístup ako zabiť, vyhrážať sa, dávať do basy, likvidovať rodiny, profily, urážať, zhadzovať, biť nenávistný. Temné sily iný spôsob prejavu nepoznajú.

Satanisti každý deň dávajú pokyny svojim ľudom, aby ich neoznačené lietadlá na nás striekali ťažké karcinogéne jedy. Nemá zmysel, aby som čo i len slovo navyše k tomu povedal teraz lebo pripojím k tomu najlepšie články s  odkazmi kde je úplne všetko. Jediné čo poviem navyše, je fakt, že ak vyčistím octom oblohu a robia sa diery a trhliny kde je už modrá obloha títo skurvysyni to vidia na radaroch a hneď povolajú letku vadných pilotov, ktorí okamžite ako naprogramovaný zajačik Duracel vypĺňajú diery a robia všetko preto, aby sa modrá obloha úplne stratila. Satanisti sú veľmi chorí ľudia a asi ich veľmi bolí ak zvyšková časť sveta vidí denné svetlo, ak vidíme vôbec Slnko alebo ak máme jeden jediný normálny deň bez umelých oblakov.

Prikladám vlastnú sériu fotiek v deň, ktorý satanisti nad Bratislavou robili tak silné a vážne veci na oblohe, že ešte som doteraz také nevidel. Začali tvarovať také útvary a také obrazy že to nemá obdobu. Čo ma zaráža je to ako môžu nevedomí ľudia, ktorí chodia po ulici byť až natoľko naprogramovaní, že nevidia čo sa im robí nad hlavami.Ten kto je len trochu ešte normálny vie, že oblaky sa hýbu, že majú 3D, že oblaky rozum nemajú ani vedomie a nechodia na kurz kreslenia, nedokážu sa z 3D prepnúť na jeden rozmer, ani nedokážu stáť na mieste. Obloha býva pokreslená hlava nehlava krížom krážom. Jasne vidieť ako to robia lietadlá. Ten kto nie je otrok systému a vie logicky uvažovať ten vie o čom hovorím. Každý človek, ktorý  má čas pozerať sa na oblohu, dakedy aj celé hodiny a nespustiť hlavu z oblohy, taký človek jasne vidí čistú modrú oblohu a vidí aj to ako ju začnú špiniť kreslením čiar. Ak sa človek pozerá ďalej, vidí ako tie čiary hrubnú a rozťahujú sa po celej oblohe až nakoniec vznikne špinavá hmlistá clona X možných farieb a úplne zatieni Slnko a začne nie len tma ale aj za pár minút zima, zmena tlaku atď. Veľa dní jasne vidieť ako v poslednú dobu urobia počas dňa viac krát za sebou z tepla zimu a tmu. Z ničoho nič mega búrku s krúpami.  Potom v ten istý deň, do hodiny dvoch, urobia teplo a zas to isté opakujú. Ak si zoberieme ten fakt, že slabí a chorí ľudia sú trosky, tak tých to urýchľuje všetkých rad radom do truhly. Len silný jedinci s vysokým vedomím sú schopní všetko vydržať a neumrieť. Podľa toho stupňa rozdielností vedomí aj jasne na ulici vidieť ako ľudia vyzerajú. Málokto je už nezničený a pekný. Väčšina ľudí a to neberte ako výsmech ale ako fakt, sú zdevastovaní, škaredí ako príšery, utrápení, ťažko chorí, smradľaví, slabí, bez energie, bez života. Hlavne zdecimovaní, žijúci v nevedomosti a totálnej duchovnej slepote.

NAKONIEC VAROVANIE PRE SLOVANOV:Moji milovaní bratia a sestry, Slovania. Nášho brata, ktorý je cigán  menom Marek Baláž z Handlovej, chcú odsúdiť za to, že vôbec nič neurobil. Hovorí vo svojich videách na youtube len to, čo hovorí každý z nás. Je to veľmi múdry muž. Polícia ho chce na pokyn sionistov šupnúť do basy. Proti nemu sú všetci policajti rad radom ako sú všetci v policajnom zbore len ťažkí primitívi. Náš brat pán Baláž je jednou z výnimočných bytostí, ktorá svojim poznaním tak ako ja prebúdza národu oči a zvyšuje ich poznanie. Pán Baláž sa nedopustil ani jedinej veci, z ktorej sa ho polícia snaží obviniť.
Prikladám dokument, ktorý pán Baláž zavesil na internet, v ktorom sa uvádza celý výsluch a policajné vyšetrovanie nášho milovaného brata.
https://www.youtube.com/watch?v=EURz4maZPVc
NEGRAMOTNÝ CIGÁN ODHAĽUJE 10 TISÍC ROKOV UTAJENÚ PRAVDU


http://tadesco.cz/dalsi-aktivista-stihany-za-nazory-internete-vyzyva-obcanov-aby-sirili-obhajobu-pretoze-ju-policia-odmieta/


PS: Slovania bratia a sestry moji, keď budeme zjednotení, žiadna temná sila nás nezničí.

https://www.youtube.com/watch?v=bUoJIqpT4iA
https://www.youtube.com/watch?v=-FsPoGh8K2w
https://www.youtube.com/watch?v=OWxhLHXlD9A
https://www.youtube.com/watch?v=MqP6WhEYgIQ
https://www.youtube.com/watch?v=kk2rUjjBhdc
https://www.youtube.com/watch?v=dr7bxICJiQY

Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka