"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Odtajnia orgány činné v trestnom konaní na základe mojich trestných oznámení totožnosť siskárskeho gaunera a hajzľa, ktorý mi 27. 8. 2017 z mobilu 0940/777 823 vyhrážal, že draho zaplatím zato, že som vraj škaredo napísal o dobrom človeku Lackovi Bašternákovi?

https://vk.com/vlado.pavlik                                                                 

         Pričom už v tom období tento siskársky gauner a hajzeľ musel vedieť, a nielen on, ale aj väčšina siskárskej zberby musela vedieť, že Ústavný súd neprijal Bašternákovu účinnú ľútosť ohľadom jeho trestnej činnosti podvodu s vratkami. V súčasnosti, aj keď neprávomocne, bol  odsúdený na 5 rokov nepodmienečne, za jeden zo svojich trestných činov, pričom vyšetrovanie jeho ďalších trestných činov naďalej pokračuje. Pritom je dostatok dôkazov, že  gauneri a hajzli z teroristicko-zločineckého štátneho orgánu – SIS, vrátane toho dotyčného gaunera a hajzľa, ktorý mi ohľadom tohto ekonomického zločinca, gaunera a podvodníka s vratkami vyhrážal, taktiež vedel. Takže sa pýtam, na čiu objednávku sa mi tento siskársky gauner a hajzeľ vyhrážal, že budem neustále blokovaný na facebooku, akú veľkú moc oni na facebooku majú, čo sa odvtedy stále realizuje mojim trinástym po sebe idúcim zablokovaním na 30 dní. Paradoxne súbežne s touto vyhrážkou siskárskeho gaunera a hajzľa boli písané mojej osobe aj písomné vyhrážky, jedna z ukážok je súčasťou tohto článku. 

Akí gauneri a hajzli s génmi nacistických zločincov a masových vrahov z POHG riadia tento štát, keď tento siskársky gauner a hajzeľ takýmto bezprecedentným spôsobom porušuje moje základné ústavne, občianske a ľudské práva a vedome, ako štátny zamestnanec sa postaví na stranu ekonomického zločinca, gaunera a ekonomického podvodníka s vratkami Bašternáka? Z akej úchylnej, retardovanej a zakomplexovanej čeľade môže pochádzať tento siskársky hajzeľ a gauner, taktiež aj jeho komplici, zamestnanci SIS? Taktiež si možno položiť otázku, z akej prašivej zberby a čeľade pochádza zberba s génmi nacistických zločincov a masových vrahov z POHG, ktorá riadi tento štát?

Ako je to možné, že gauneri a hajzli, ktorí majú dbať o to, ktorí riadia slovenský facebook, sa stotožňujú s protislovenským zapredancom, udavačom a vlastizradcom Mariánom Kotlebom, ako aj s udavačmi z ĽS-NS, že verejne podporujú ich extrémizmus, rasizmus, intoleranciu, verejné šírenie nenávisti a bludov voči rómskej komunite, spojené s rôznymi dezinformáciami, a neustálym blokovaním likvidujú práve tých, ktorý na toto poukazujú? NECHCETE SA K TOMU VYJADRIŤ, VY ŠPINAVÍ LOTRI, S GÉNMI NACISTICKÝCH ZLOČINCOV A MASOVÝCH VRAHOV Z POHG, KTORÍ RIADITE TENTO ŠTÁT? ALEBO JE TO ODMENA ZA TO, ŽE KOTLEBA MLČÍ O VAŠICH ODPORNÝCH ZLOČINOCH PROTI ĽUDSKOSTI CEZ VYKRÁDANIE ZDRAVOTNÍCTVA, KEĎ PRÁVE TOTO JE HLAVNÁ PRÍČINA TOHO, ŽE KAŽDOROČNE PREDČASNE ZOMRIE NIEKOĽKO TISÍC NEVINNÝCH OBČANOV?

Vladimír Pavlík

 
   PRINT RSS
Hlavná stránka