"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Špinaví hajzli zo SIS, špinaví kiskoidní hajzli sliediaci, udávajúci a blokujúci na facebooku, špinaví hajzli, ktorí riadite tento štát, špinavý hajzeľ na funkcii riaditeľa zločineckej a štátno-teroristickej organizácie Slovenská informačná služba

https://vk.com/vlado.pavlik                                                                 

        Čo je to za štát, kde špinaví hajzli zo SIS kryjú trestnú činnosť gaunera, podvodníka s vratkami a ekonomického zločinca Bašternáka – a Vy, špinaví hajzli, ktorí riadite tento štát, ako aj špinavý hajzeľ, ktorého ste urobili riaditeľom tejto zločineckej a štátno-teroristickej organizácie, sa nečinne prizeráte? Vám to neprekáža, Vy špinaví hajzli, ktorí riadite tento štát, ako aj špinavému hajzľovi na funkcii riaditeľa zločineckej a štátno-teroristickej organizácie SIS, že špinavý siskársky hajzeľ z telefónu 0940/777 823, krycím menom Peter Molcan mi v predstihu vyhrážal dňa 27. augusta 2017, že som sledovaný vnútorným oddelením, ako aj to, že draho zaplatím za to, že som škaredo napísal na facebooku o dobrom človeku Ladislavovi Bašternákovi, že pre neho nie je problém zariadiť, že budem neustále na facebooku blokovaný na 30 dní, čo sa aj začalo realizovať, už ôsmim po sebe zablokovaním na facebooku na 30 dní.

Pýtam sa, špinavej kiskoidnej zberby sliediacej, udávajúcej a blokujúcej na facebooku, vrátane prezidenta Kisku, ktorý sa tu samopasoval do akejsi morálnej autority na facebooku, pričom on sám by mal byť zalezený v hlbokej nore, keďže ho splodil vyvrheľ a netvor, ktorý v období normalizácie bezcitne ubližoval nielen tzv. triednym nepriateľom, ale aj ich deťom, pričom realita ukazuje, že mnoho génov od otca sa prenieslo aj na syna Andreja.

Mimochodom, Vy špinaví hajzli, ako je to možné, že za nového Policajného prezidenta premiér Pellegrini odmietol vymenovať Mariána Slobodníka len preto, že jeho zať podnikal s Ladislavom Bašternákom? Nechceš sa k tomu vyjadriť, zasrané smradľavé siskárske hovädo, používajúce krycie meno Peter Molcan, či si aj Pellegrinimu vyhrážal z telefónu 0940/777 823, že draho zaplatí za to, že sa škaredo vyjadruje o dobrom človeku Ladislavovi Bašternákovi?

Vy špinaví hajzli, pokiaľ za moje ôsme zablokovanie po sebe, kde po siedmom odblokovaní som bol len 16 hodín a opätovne zablokovaný na 30 dní, bol môj komentár na facebooku napísaný pred šiestimi rokmi, ktorý je súčasťou tohto článku – a doteraz Vám neprekážal, tak aj to má svoju výpovednú hodnotu, Vy špinaví hajzli, splodení a porodení retardovanými kreatúrami, ktoré omylom prírody dostali ľudskú podobu. Pričom aj tu platí rovnítko, že hajzeľ len hajzľa môže vychovať.

Preto považujem za svoju povinnosť sa pýtať, či sa zakladá na pravde, alebo sa nezakladá na pravde, že súčasťou zločineckej a štátno-teroristickej organizácie SIS je utajované oddelenie, ktoré tvoria ľudia, ktorí boli v detskom veku sexuálne zneužívaní, týraní, ako aj rôzni úchyláci, ktorí sa dokážu sexuálne vzrušiť pri pohľade na kozu, ovcu či kravu, patriaci do kategórie tzv. kozojebov, ktorí sú používaní na tú najšpinavšiu robotu?

Vladimír Pavlík


Tento příspěvek porušuje naše zásady komunity
Tento příspěvek vidíte jen vy, protože porušuje naše zásady týkající se nenávistných slovních projevů.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p32x32/26991971_1518076958245416_4640324030461129133_n.jpg?_nc_cat=0&oh=1c231431e0b92c3f7cd02cfb1b4453e4&oe=5BB5FA5F
Vladimír Pavlík
Vážení priatelia, spoluobčania, drvivá väčšina z Vás pozná utrpenie pána Oskara Dobrovodského, ktorému našimi politikmi, zahraničím, mimovládkami, políciou, vedením mesta Malacky, ĽPR, Antifou, rómska čvarga, ktorá sa nechce prispôsobiť, ničí nielen dlhodobo život, ale za pomoci tých zložiek ktoré som vymenoval, porušuje aj jeho najzákladnejšie ľudské práva a slobody. Takých Oskarov Dobrovodských sú na Slovensku desaťtisíce. Len zločinecký štát riadený fašistami, extrémistami, sadistami a psychopatmi nie je schopný zabezpečiť svojmu vlastnému národu nielen bezpečnosť, ale im ani negarantuje ich základné práva a slobody. Miesto toho, aby sa rómska neprispôsobivá šelma bála robiť zlo väčšinovej majorite, vláda, parlament, zahraničie a mimovládky dávajú neprispôsobivej rómskej čvarge jasne najavo, že STRACH MUSÍ MAŤ väčšinová majorita. Dozrel čas, aby sme spoločne týmto fašistom, extrémistom, sadistom a psychopatom povedali: TAK UŽ DOSŤ, Vy špinavá čvarga, ktorá žije z našich daní. Preto dávam návrh na vypísanie petície s konkrétnymi požiadavkami a s následnou neskoršou HROMADNOU ŽALOBOU na štát za realizovanie fašizmu, extrémizmu, sadizmu, psychopatizmu a porušovaniu základných práv a slobôd na vlastnom národe. Pokiaľ spoločne zabojujeme, nebude problém pod túto petíciu získať minimálne 200 000 podpisov a pokračovať nielen v ďalších krokoch - ALE SA AJ ZAČAŤ AKTÍVNE BRÁNIŤ. Máme plné právo zobrať zákon do vlastných rúk, lebo sme nielen ohrození, ale aj štát priamo napomáha tým, ktorí nás ohrozujú. Čakám na Vaše názory ako aj rozširovanie tohto návrhu - a potom by sa pripravil text petície.

 

 
   PRINT RSS
Hlavná stránka