"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Špinaví hajzli zo SIS a špinaví kiskoidní hajzli, sliediaci, udávajúci a blokujúci na facebooku, verejne podporujú xenofóbne, extrémistické a rasistické Kotlebove bludy na adresu Rómov

https://vk.com/vlado.pavlik                                                                 


          A všetko nasvedčuje tomu, že to robia s tichou podporou Kisku, Danka, Pellegriniho, Fica a ďalších lotrov z vysokej politiky. Protislovenský zapredanec Kotleba, ponížený sluha sionistov, v hlbokom predklone pred najzločineckejšími vyvrheľmi z vysokej politiky, ktorí cez vykrádanie zdravotníctva každoročne doženú k predčasnej smrti tisíce nevinných občanov, pričom tento úbožiak, ktorý sa samopasoval za najslovenskejšieho Slováka a najnárodnejšieho národniara zbabelo a ponížene mlčí, to niečom svedčí. Kotleba a štátna moc sa totiž vzájomne potrebujú. Pokiaľ tu roní krokodílie slzy, ako je prenasledovaný, ako je likvidovaný, všetko je len a len súčasťou spravodajských hier. Taktiež si myslím, že bol vytvorený samotnou štátnou mocou, pričom dnešná realita je jednoznačná – pokiaľ tu bude Kotleba, štátna moc má záruku, že tu nevznikne žiadna, skutočne orientovaná a pôsobiaca národná strana. Taktiež sa stal dobrovoľným a poslušným hromozvodom, na ktorom sa ukájajú rôzni parazitní darmožráči, ktorí si z akéhosi boja proti fašizmu, extrémizmu, rasizmu a xenofóbii urobili platenú živnosť, kde sa točia vysoké finančné toky. Všetko nasvedčuje aj tomu, že aj to divadlo spojené s vyplácaním šekov v sume 1488, bolo urobené v súčinnosti so štátnou mocou. Zaujímavé, že doteraz Kotleba nemal odvahu verejne sa vyjadriť k zločinom proti ľudskosti cez vykrádanie zdravotníctva a ukázať prstom na konkrétnych arcizločineckých vinníkov.

          Pokiaľ sa zakladá na pravde, pričom doteraz to nebolo vyvrátené, že otec Kotlebovej matky, teda jeho starý otec, bol za bývalého režimu riaditeľom Tuzexu v Banskej Bystrici, a matka jeho matky, teda jeho stará mama, bola predavačkou v Tuzexe, pričom takéto osoby museli spĺňať tie najprísnejšie kritéria zo strany KSČ a ŠtB, ako aj funkcia jeho otca v armáde, tak Marian Kotleba spĺňa všetky predpoklady zapredaného Judáša v prospech štátnej moci.

          A POKIAĽ SI PREČÍTATE TRI PRÍSPEVKY, PRE KTORÉ SOM BOL 4. 10. 2018 PO DVANÁSTY RAZ ZABLOKOVANÝ, PO JEDENÁSTOM ODBLOKOVANÍ, KTORÉ TRVALO LEN NIEKOĽKO HODÍN, MUSÍ BYŤ KAŽDÉMU JASNÉ, AKÉ PUTO EXISTUJE MEDZI HAJZĽAMI RIADIACIMI FACEBOOK, PODPOROVANÉ POLITIKMI A MEDZI ZAPREDANÝM JUDÁŠOM, VLASTIZRADCOM, PONÍŽENÝM SLUHOM VYVRHEĽOV Z VYSOKEJ POLITIKY, KTORÍ PÁCHAJÚ ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI NA VLASTNOM NÁRODE, MARIANOM KOTLEBOM, AKO AJ JEHO MLČANIE, KAŽDÝ VYSVETĽUJÚCI KOMENTÁR JE TU ZBYTOČNÝ.

Vladimír Pavlík


This post goesagainstourCommunityStandards
Tento příspěvek vidíte jen vy, protože porušuje naše zásady týkajícíse nenávistných slovníchprojevů.

  • https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p32x32/26991971_1518076958245416_4640324030461129133_n.jpg?_nc_cat=104&oh=e18c41f9da753fd386989fd6a9ad0f9f&oe=5C542E5F

Vladimír Pavlík
Najväčší sluhovia sionistov, slobodomurárov, slniečkarov, oligarchov, mafií na špici pyramídy, finančných skupín, zločincov a zlodejov z vysokej politiky, židoboľševikov, sú tzv. národovci hrajúci sa na Slovákov, ktorí s obľubou tvrdia, že najviac Slovensko okrádajú asociálni cigánski paraziti, pričom sú v hlbokom a poníženom predklone pred asociálnymi parazitmi z ponovembrových vlád a parlamentov, konkurzných mafií a im podobnej verbeže, pričom nikdy nejdú protestovať proti tým, o ktorých píšem v prvej vete.

  • https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p32x32/26991971_1518076958245416_4640324030461129133_n.jpg?_nc_cat=104&oh=e18c41f9da753fd386989fd6a9ad0f9f&oe=5C542E5F

Vladimír Pavlík
To čo teraz napíšem, nevzniklo zo dňa deň, ani z mesiaca na mesiac, ale trvalo to niekoľko rokov, aby som získal čo najviac dôkazov, aby som nemohol byť ubitý či už cez argumenty, alebo kvázi argumenty. Teda - TVRDENIE ČI ŠÍRENIE BLUDOV O ASOCIÁLNYCH CIGÁNSKYCH PARAZITOCH JE PRIAMO RIADENÉ NAJVYŠŠÍMI ŠTÁTNYMI ORGÁNMI NA OKLAMANIE ĽUDÍ, ABY SA ZAKRYLI ROZKRÁDAČKY PRÁVE Z ICH STRANY PRI ICH ZNEUŽÍVANÍ NAJVYŠŠÍCH ČI RIADIACICH FUNKCIÍ V TOMTO ŠTÁTE. Teraz urobím jedno prirovnanie, kde na jednej strane budú asociálni cigánski paraziti - a na strane druhej asociálni ekonomickí a bankárski paraziti z Národnej banky Slovenska, na čele s guvernérom a jeho najbližšími spolupracovníkmi. Aby som to vysvetlil. Každoročne sa zo štátneho rozpočtu rozkradne cca 2-3 miliardy eur. Rozkradnú ich konkrétni jedinci či organizované skupiny a slúžia pre ich osobný blahobyt, ako aj blahobyt ich rodín - pričom ale, oni NIČ POZITÍVNE NEVYPRODUKUJÚ. Vlastne jediná ich produktivita je ROZKRADNUTIE toho, na čom sa podielali iní ľudia. A teraz si položme otázku, čo je mimo iného povinnosťou guvernéra NBS a jeho podriadených za tie nadštandardné zárobky? Ich povinnosťou je, aby VEREJNE UPOZORNILI premiéra, predsedu parlamentu, jeho poslancov, ministrov vnútra a spravodlivosti, ako aj generálneho prokurátora, že tie každoročne ROZKRADNUTÉ miliardy majú TÚ ISTÚ HODNOTU, ako tie pôžičky zo zahraničia, ktorými tie rozkradnuté miliardy vykrývame - pričom postupne STRÁCAME ekonomickú a štátotvárnu svojbytnosť. Keď si to vynásobíme krát 25 rokov, tak dostaneme sumu cca 75-80 miliárd eur. Teda miliárd, ktoré vyprodukovali svojimi rukami a hlavou naši občania, teda nie tí, ktorí nás o ne obrali. Preto doporučujem všetkým tým, ktorí za našou ekonomickou biedou vidia ako hlavných vinníkov asociálnych cigánskych parazitov, nech idú PROTESTOVAŤ pred Národnú banku Slovenska, lebo je dostatok dôkazov, aby všetci jej guvernéri, viceguvernéri a ostatní riadiaci pracovníci dožili v Ilave a Leopoldove.

  • https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p32x32/26991971_1518076958245416_4640324030461129133_n.jpg?_nc_cat=104&oh=e18c41f9da753fd386989fd6a9ad0f9f&oe=5C542E5F

Vladimír Pavlík
Už nejaký ten rok tvrdím, že Kotleba a štátna moc sa v rámci nepísanej dohody potrebujú. Točia sa tu veľké peniaze, akože v boji proti extrémizmu a Kotleba má zadarmo mediálnu reklamu z pozície nepriateľa spoločnosti. Všetci tí, tzv. bojovníci proti fašizmu, extrémizmu či kotlebizmu sa v skutočnosti pred voľbami úprimne modlili, aby Kotleba sa dostal do parlamentu, lebo tým sa týmto parazitom a pijaviciam prisatým na štátnom rozpočte zvyšujú dotácie, obrazne povedané, všetci sú závislí od Kotlebu. Preštudoval som množstvo analýz, rôznych príspevkov a dnes už môžem s kľudným svedomím povedať, že Kotleba vo svojich bludoch, klamstvách a dezinformáciách ohľadom "asociálnych cigánskych parazitov" má mimoriadne silných spojencov - štátnu moc, mimovládky, ľudsko-právne organizácie, tretí sektor... Ani jeden z nich verejne nepovedal, citujem, "akí asociálni rómski paraziti, veď skutoční asociálni paraziti sedeli a sedia vo vládach, parlamentoch, štátnych orgánoch, finančných skupinách, oligarchoch, mafiách na vrchole pyramídy, ktorí každý rok ukradnú cca 2-3 miliardy eur..." Tí, ktorí poznajú či parazitujú na eurofondoch pre Rómov, či sú zapletení do systému úžerník-štátny úradník a ďalší paraziti - keď Rómom nakoniec podhodia ohlodanú kosť, ktorým vyhovuje systém - "čím viac neprispôsobivých Rómov tým viac dotácii pre nás." VEREJNE OBVIŇUJEM ŠTÁTNU MOC A PIJAVICE ŽIJÚCE Z RÓMSKYCH DOTÁCII, ŽE BY PRE NICH NEBOL ŽIADNY PROBLÉM CEZ MÉDIA, ROZHLAS, TELEVÍZIU VO FORME VEREJNÝCH BESIED KOTLEBU USVEDČIŤ Z KLAMSTVA A VEDOMÉHO ŠÍRENIA NENÁVISTI. Lenže im toto vyhovuje. Bolo by zaujímavé, keby sa pred parlamentom zišlo cca 300 Rómov s niekoľkými transparentmi, na ktorých by boli texty podobné tomuto - "Skutoční asociálni paraziti sedeli a sedia vo vládach, parlamentoch, štátnych orgánoch" a POZVALI tam aj Kotlebu, aby sa k tomu vyjadril. Lebo ten je zo skutočných parazitov z vysokej politiky, ekonomického zločinu a špičiek mafií pochcaný a posraný.

 


 
   PRINT RSS
Hlavná stránka