"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Čo dokonca prekáža gaunerom a hajzľom zo SIS-kárskej prašivej zberby so zločineckou a štátno-teroristickou minulosťou a gauner-hajzľom z kiskoidnej prašivej zberby, sliediacej, udávajúcej a blokujúcej na facebooku, na mojej osobe?

https://vk.com/vlado.pavlik                                                                 

Dňa 27. 8. 2017 to bude presne rok, ako mi o 16.35 hodine z mobilu 0940/777 823 zavolalo akési retardované anonymné hovädo, (neskôr sa mi na toto číslo ozvala Slovenská informačná služba), že draho zaplatím za to, že som škaredo napísal o dobrom človeku Lackovi Bašternákovi, dokonca mi to bolo oznamované s predstihom, a že budem za to draho pykať, neustálym blokovaním na facebooku, čo sa aj začalo realizovať a realizuje. Pričom, paradoxne, už v tom období nielen dotyčné gaunerské siskárske hovädo, ale aj jej vedenie so zločineckou a štátno-teroristickou minulosťou muselo vedieť, že špeciálna prokuratúra pripravila obžalobu na arcigaunera, ekonomického zločinca a podvodníka s vratkami Ladislava Bašternáka, ale aj to, že Prvý senát Ústavného súdu zamietol jeho žiadosť o účinnú ľútosť. Preto je mojou povinnosťou sa pýtať, kto drží ochrannú ruku nad touto skurvenou siskárskou prašivinou, ako aj, aká zločinecká kreatúra je na funkcii riaditeľa SIS, ako aj to, ktoré arcizločinecké hovädá riadiace tento štát, toto všetko kryjú, alebo, držia nad touto skurvenou siskárskou zberbou ochrannú ruku? Príspevok pre ktorý ma tieto zasrané, smradľavé, skurvené kreatúry zablokovali po desiaty raz na 30 dní vo štvrtok 2. 8. 2018, po deviatom odblokovaní ktoré skončilo v stredu 1. 8. 2018, je súčasťou tohto článku, teda za paródiu či fejtón, ktorý som zverejnil pred dvomi rokmi, kde takýmto štýlom opisujem krutú realitu, pod vedením gaunerov a hajzľov riadiacich tento štát, s génmi nacistických zločincov a masových vrahov z POHG, z tejto vlády a parlamentu, kde patria aj zločinecké zberby zo SIS-ky. A že riaditeľom tohto zločineckého štátneho orgánu je smradľavá kreatúra, ktorú na túto funkciu nominovali protislovenskí gauneri a hajzli, riadiaci protislovenský spolok SNS, tak to tiež o niečom svedčí.

Vladimír Pavlík

Jubilejné 10. zablokovanie - žeby dôvod na otváranie šapmanského pri príležitosti 50. výročia okupácie Československa ?!

Tento příspěvek porušuje naše zásady komunity
Tento příspěvek vidíte jen vy, protože porušuje naše zásady týkající se nenávistných slovních projevů.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p32x32/26991971_1518076958245416_4640324030461129133_n.jpg?_nc_cat=0&oh=0aa709449186b6167dc85af0dc15e54b&oe=5C05145F
Vladimír Pavlík
Tak konečne sa podarilo odhaliť najväčšie protislovenského škodcu, kde sa dokázali spojiť všetky politické strany, ako aj ich riadiace články z oligarchov, finančných skupín, mafií na špici pyramídy, dokázal sa spojiť aj Mečiar s Ficom a Kotlebom a spoločne vydali toto prehlásenie k slovenskému národu: - "27 rokov stačilo nám, všetkým tým stranám ktoré boli vo vládach a parlamentoch, vybudovať zo Slovenska krajinu s najvyššou ekonomickou prosperitou v rámci EÚ, zamestnať každého Slováka a vytvoriť toľko pracovných miest, že sme museli priberať aj pracovnú silu z Luxemburska, Švajčiarska, Rakúska, Nemecka, Anglie. Začiatky boli veľmi ťažké, keďže nielen asociálni cigánski paraziti cicali náš systém, ale boli to aj naši dôchodcovia, ktorí, pokiaľ boli v pracovnom pomere, sa len pofľakovali, netvorili žiadne hodnoty. To isté sa vzťahovalo aj na učiteľov,zdravotné sestry, výrobných robotníkov, drobných živnostníkov, ľudí akože pracujúcich, no v skutočnosti pofľakujúcich sa v poľnohospodárstve. Zatiaľ čo my, politici, sme tu 27 rokov živorili a pracovali pre blaho národa, dnes, keď sa dostavili zaslúžené výsledky, keď sme krajina s najvyššou životnou úrovňou v EÚ, sionosti, slobodomurári, Židia a ďalší nepriatelia Slovenska tu založili stranu NAJ, ktorá má zničiť všetko to úsilie, za cenu ktorého sme na Slovensku vybudovali tento blahobyt. Nezabudnime na obete nevinných politikov, ktorí boli dohnaní k sociálnym samovraždám, zničili sa im rodiny - a to len preto, že položili svoje životy za tento blahobyt, ktorý sme tu po 27-tich siedmich rokoch vybudovali. NEDOVOĽME PRETO STRANE NAJ, ABY ZNIČILA TOTO NAŠE ÚSILIE, ABY SLOVENSKO NAĎALEJ BOLO RAJOM NA ZEMI."
Požádat o kontrolu
Na tento příspěvek se podíváme ještě jednou
https://www.facebook.com/images/assets_DO_NOT_HARDCODE/facebook_icons/flag_outline_20_fig-black.png
 


OK
To znamená, že už nebudete moct požádat o kontrolu
https://www.facebook.com/images/assets_DO_NOT_HARDCODE/facebook_icons/checkmark-circle_outline_20_fig-black.png
 

https://external-vie1-1.xx.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQA2_Pb4-pLPsoDq&url=https%3A%2F%2Fpixel.facebook.com%2Fsi%2Fkappa%2F%3FKo%3Dp&_nc_hash=AQBbs84gy-QEmIJ_

  
   PRINT RSS
Hlavná stránka