"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Siskárski a kiskoidní gauneri a hajzli, sliediaci, udávajúci a blokujúci na facebooku, spoločne so zločineckými gaunermi z vysokej politiky, chránia zapredaného Judáša, vlastizradcu, kolaboranta a ich poníženého sluhu, Mariána Kotlebu

https://vk.com/vlado.pavlik                                                                 

          Už je to vyše 14 mesiacov, ako mi siskársky hajzeľ 27. 8. 2017 volal z mobilu 0940/777 823, že draho zaplatím za to, že škaredo píšem o dobrom človeku, pánu Bašternákovi, pričom tomuto hajzľovi, ako aj hajzľom jemu podobným z tohto zločineckého a protislovenského štátneho orgánu muselo byť známe, že ekonomický arcizlodej, podvodník a gauner s vratkami Bašternák, mu bola Ústavným súdom zamietnutá účinná ľútosť, pričom už vtedy bol trestne stíhaný, pričom hajzli zo SIS-ky, kryli jeho trestnú činnosť. Kladiem si otázku, ako je toto možné? A zároveň sa pýtam, akí arcizločineckí, arcizlodejskí, psychopaticky sadistickí gauneri a hajzli riadia tento štát, keď tento hajzeľ si nielen toto mohol voči mne dovoliť, pričom tieto vyhrážky sa odvtedy aj realizujú mojim neustálym blokovaním na facebooku, trvajúcom 14 mesiacov.

Pred niekoľkými mesiacmi ma títo siskárski a kiskoidní hajzli začali blokovať na facebooku aj za to, že som si zastával Rómov a kritizoval Kotlebu za to, že ich nazýva asociálnymi cigánskymi parazitmi, pričom pred skutočnými asociálnymi parazitmi z vysokej politiky je v hlbokom predklone AJ ON a mlčí dokonca aj o ich zločinoch proti ľudskosti, ktoré páchajú na slovenskom národe cez vykrádanie zdravotníctva. Na www.necenzurovane.net je o tom dostatok dôkazov, ohľadom môjho blokovania týmito hajzľami, lebo vraj porušujem zásady facebooku, týkajúce sa nenávistných slovných prejavov. Čo to dokazuje? Že títo hajzli sa nielen obojstranne potrebujú, ale aj to, že zločineckí hajzli z vysokej politiky plánujú cez Kotlebu vyvolať krvavé nepokoje s rómskou majoritou, pričom majú zatiaľ aj istotu, že tento ich zapredanec a služobník je ich zárukou, že tu nevznikne žiadna skutočná národná strana. Medzi hlavné priority zapredaného a vlastizradného Kotlebu patrí aj to, že mlčí o zločinoch proti ľudskosti, ktorí zločineckí vyvrheli z vysokej politiky páchajú cez vykrádanie zdravotníctva, alebo ho umožňujú vykrádať. Nemá odvahu ukázať verejne na konkrétnych politikov, ktorí majú na svedomí zločiny proti ľudskosti. Napr. na doterajších premiérov, predsedov parlamentu, ktorí nesú za tieto zločiny proti ľudskosti najväčšiu zodpovednosť. Pritom má ešte toľko drzosti, že sa samopasoval, div nie, za najväčšieho Slováka či najslovenskejšieho Slováka, najnárodnejšieho národniara, kresťana, no v skutočnosti je to plod Antikrista, zla a nenávisti.

Dňa 3. 11. 2018 po 12-tom odblokovaní, ktoré trvalo cca 30 minút, som bol siskárskymi, kiskoidnými a kotlebovskými zapredanými hajzľami zablokovaný po 13-ty raz na 30 dní za text, ktorý je súčasťou tohto článku, kde gauneri, hajzli a páchatelia zločinov proti ľudskosti na vlastnom národe, už verejne chránia fašistické, rasistické a xenofóbne bludy, dezinformácie a klamstvá Kotlebu a čeľade okolo neho, podporujú cez tieto bludy k nenávisti k rómskej menšine väčšinovú slovenskú majoritu.

NA ZÁKLADE TOHO ČO SOM NAPÍSAL, AKO AJ NA ZÁKLADE ĎALŠÍCH ARGUMENTOV, KTORÉ MÁM K DISPOZÍCII, TVRDÍM, ŽE SLOVENSKO JE ŠTÁTOM FAŠISTICKÝM, EXTRÉMISTICKÝM, VEDOME PÁCHAJÚCIM ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI NA VLASTNOM NÁRODE, PRÁVE CEZ TÝCH, KTORÍ HO RIADIA, KDE V MLČANÍ S KOTLEBOM SA ZHODLO CELÉ POLITICKÉ SPEKTRUM, VRÁTANE PROTIFAŠISTICKÝCH BOJOVNÍKOV, ŽIDOVSKEJ NÁBOŽENSKEJ OBCE, TRETIEHO SEKTORA, MIMOVLÁDOK ČI ĽUDSKO-PRÁVNYCH AKTIVISTOV. AKO AJ TO, ŽE GÉNY NACISTICKÝCH ZLOČINCOV A MASOVÝCH VRAHOV Z POHG Z VOJNOVÉHO OBDOBIA SÚ NA SLOVENSKU VO VEĽKEJ PRESILE.

Vladimír Pavlík


Zablokovaný po 13-ty raz 3. 11. 2018 po 12-tom odblokovaní, ktoré trvalo cca 30 minút !!!

This post goesagainstourCommunityStandards
Tento příspěvek vidíte jen vy, protože porušuje naše zásady týkajícíse nenávistných slovníchprojevů.
Sluha sionistov, slobodomurárov, židoboľševikov a NWO Kotleba nepovedal to najdôležitejšie - že Slovensku už nič ziskového nepatrí, z čoho a ako chce naplniť štátny rozpočet, prečo doteraz verejne neprotestuje voči konkurznej mafii, oligarchom a finančným skupinám, ktoré cez zákony zločineckej organizácie - slovenský parlament rozkradli túto republiku. Zvaľovať vinu na asociálnych cigánskych parazitov už môžu žrať len paraziti jeho typu.


 
   PRINT RSS
Hlavná stránka