"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Z galérie najsmradľavejšieho protislovenského odpadu – kooperácia siskárskej prašiviny s kiskoidnou prašivinou, sliediacou, udávajúcou a blokujúcou na facebooku.

https://vk.com/vlado.pavlik                                                                 

        Siskárska prašivina s minulosťou zločineckej a štátno-teroristickej organizácie, aj keď sa doteraz z tohto biľagu neočistila, opätovne pokútnym boľševicko-eštebáckym spôsobom navrhuje legalizáciu agentov-novinárov, (viď príloha) – ako aj rozšíriť právomoci pri zbere informácií až natoľko, že hrozí, že by SIS mohla sledovať inštitúcie a ľudí BEZ ROZHODNUTIA SÚDU.

          Prezidenta Andreja Kisku splodil mimoriadne zlý človek, ktorý v časoch normalizácie ničil životy nielen, akože triednym nepriateľom, ale aj ich deťom, keďže pod jeho normalizačnú činnosť spadalo školstvo v Poprade. Dnešná realita nám ukazuje, že synátor podedil hodne týchto génov, pričom, paradoxne, práve on, čo by mal byť zalezený v nejakej hlbokej nore, samopasoval sa nám na kazateľa o morálke a slušnosti. Kvôli objektivite treba povedať, že v období mečiarizmu podobné praktiky na ničenie ľudských životov používali aj zločinecké a štátno-teroristické siskárske prašiviny. Nič neobvyklého, keďže zločinecké, mafiánsko-gaunerské a psychopaticko-sadistické Slovensko riadila a riadi banda vyvrheľov s génmi nacistických zločincov a masových vrahov z POHG, ktorí každoročne cez vykrádanie zdravotníctva doženú k predčasnej smrti 8-10 tisíc nevinných občanov, pričom mnohí z nich si cez vykrádanie zdravotníctva zvyšujú svoju životnú úroveň.

To čo má znamenať, keď siskárska prašivina verejne podporuje ekonomického zločinca a podvodníka s vratkami Bašternáka – a vyhráža sa občanovi, ktorý napíše o jeho trestnej činnosti?

          Nedávno protislovenská siskárska prašivina predkladala v NR SR za zatvorenými dverami akýsi svoj odpočet za rok 2017. Svoju zločineckú a protislovenskú činnosť prezentovali ako úspech, vraj pôsobia ako ochrancovia Slovenska a jeho občanov, vraj rozložili akési zločinecké skupiny, no ani slovkom sa nezmienili o tom, ako svojim mlčaním, teda aj podporou, kryli závažnú ekonomickú trestnú činnosť gaunera a podvodníka s vratkami Ladislava Bašternáka – a nielen jeho. Vyzerá to tak, že táto siskárska zberba musela mať a má krytie nielen arcizločincov z vysokej politiky, ale aj najvyšších špičiek polície a prokuratúry, vrátane tej zberby, ktorá riadi samotnú SIS.

Pýtam sa, ako je to možné, že jedna z týchto zasraných smradľavých siskárskych kreatúr mi 27. augusta 2017 telefonicky z čísla 0940/777 823 vyhrážala, že draho zaplatím za to, že som škaredo napísal na facebooku o dobrom človeku, Ladislavovi Bašternákovi, pričom, paradoxne, už v tom období Ústavný súd SR rozhodol, že na túto zločineckú ekonomickú kreatúru a podvodníka s vratkami DPH, sa nevzťahuje účinná ľútosť, pričom to muselo byť známe aj SIS, s minulosťou zločineckej a štátno-teroristickej organizácie. Vrcholom cynizmu bolo, keď táto zločinecká siskárska kreatúra tvrdila vyšetrovateľovi polície, že on sa ozval na nejaký môj inzerát na internete, kde som napísal, že predávam nejaké ventily do auta, ktoré práve on potreboval, pričom ja žiadne auto nevlastním, ani som nedával žiadny inzerát, so svojim telefónnym číslom. Bohorovne tvrdil, že mi na to číslo zavolal, pričom ja som mu mal nadávať do špinavých siskárov. Ešte šťastie, že v tom čase bol u mňa na návšteve konkrétny človek, ktorý s hrôzou sledoval moju reakciu na vyhrážky tejto siskárskej kreatúry, ako aj ďalšie vyhrážanie, ako ma budú likvidovať na facebooku, čo sa aj realizuje. Ako vidieť, táto zasraná smradľavá siskárska zberba si tu veľmi dobre rozumie s retardovanou kiskoidnou zberbou, sliediacou, udávajúcou a blokujúcou na facebooku.

Z niekoľkých konkrétnych dôkazov ktoré tu predložím vyplýva, že siskárske prašiviny spoločne s kiskoidnými prašivinami na facebooku, sú v skutočnosti tlupami rasistických, extrémistických a xenofóbnych vyvrheľov. Pričom takéto niečo môže existovať len v štáte, ktorý riadi ten najsmradľavejší odpad, ktorý nemá konkurenciu v celej Európskej únii.

Vladimír Pavlík  


NÁZOR: Tajný zákon o tajných

Peter Javůrek, Pravda 13.05.2018 12:00

Pašovanie zmien zákonov do návrhov celkom iných zákonov je u nás obľúbenou politickou a inštitucionálnou kratochvíľou.
Samozrejme, táto kratochvíľa má celkom racionálny účel: kamufláž. Keď nejaká inštitúcia neuspeje pri pokuse zmeniť pravidlá svojho fungovania riadnym zákonom, pokúsi sa o to isté inokedy a pod hlavičkou pripomienok k nejakému úplne inému zákonu. Práve o to sa teraz pokúša Slovenská informačná služba v rámci medzirezortného pripomienkového konania k návrhu zmeny voľby policajného prezidenta.
Zákon o zmene voľby policajného prezidenta nemá práve najkratší názov: Zákon, ktorým sa mení a dopĺňa zákon Národnej rady Slovenskej republiky… o Policajnom zbore v znení neskorších predpisov a ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony. A hoci jeho podstatou je zmena niekoľkých pravidiel, na jej rozpísanie spotrebovali autori 5 897 slov.
Ak sa vám to zdá veľa, počkajte ešte. Na pripomienkovanie tejto novely totiž spotrebovala SIS rovných 7 902 slov! Keby ste chceli hádať, koľko z nich sa týka priamo zákona, ktorý akože pripomienkujú, ušetrite si námahu. „Pripomienka“ SIS sa týka čisto iba SIS. Je to pokus, ako cez parlament prepašovať zmeny, ktoré sa pred niekoľkými rokmi pokúšalo pretlačiť ešte bývalé vedenie tajnej služby. To sa však o to usilovalo aspoň normálnym zákonom.
 Zneužívanie návrhov zákonov na pretláčanie s nimi nesúvisiacich zmien iných zákonov je vo všeobecnosti neprijateľná prax. 
Pochybnej cti tajných v tomto prípade slúži azda iba to, že si pre svoj pokus nevybrali napríklad zákon o chemickom zložení detských hračiek. Súdiac podľa skúseností, i to by bolo u nás možné. Tak či onak, ide o pokus vyhnúť sa riadnemu pripomienkovému konaniu i verejnej diskusii.
Prečo toľko tajnostkárstva? To nie je ťažké pochopiť. Tajní si napríklad navrhujú opäť otvoriť vrátka k legalizácii agentov – novinárov. Ide o inštitút, ktorý už bol u nás z ľahko pochopiteľných dôvodov raz zrušený. Ale aj rozšíriť svoje právomoci pri zbere informácií a dát – až natoľko, že hrozí, že by SIS mohla sledovať inštitúcie a ľudí bez rozhodnutia súdu a podobne. Zamotané formulácie, ktoré tieto návrhy obostierajú, nemôžu vyvrátiť pochybnosti: podobné veci sú nebezpečné, sú zneužiteľné a u nás už boli aj opakovane zneužité.
To, že v celom elaboráte nenájdeme ani zmienku o lepšej kontrole činnosti SIS, je symptomatické.
SIS nám dodnes dlhuje vysvetlenie toho, či vedela o kontaktoch, ktoré mali v minulosti niektorí zamestnanci Úradu vlády s ľuďmi podozrivými z napojenia na medzinárodný organizačný zločin. Veľa nevieme napríklad ani o tom, či mala SIS informácie o únose vietnamského občana z Berlína a či tieto informácie včas posunula ďalej, vďaka čomu sme sa mohli vyhnúť nepríjemnej medzinárodnej blamáži.
Namiesto toho sa tajní snažia posilniť svoje postavenie tak, aby to prešlo prakticky nepovšimnute a bez diskusie. Zneužívanie návrhov zákonov na pretláčanie s nimi nesúvisiacich zmien iných zákonov je vo všeobecnosti neprijateľná prax. Ak sa to má týkať zmien natoľko závažných, ako je to, čo teraz navrhuje SIS, ide o prax, ktorá by mala byť nielen neprijateľná, ale aj nepovolená.


Odebrali jsme obsah, který jste zveřejnili.
Zdá se, že některý z vašich příspěvků nedodržuje naše zásady komunity. Příspěvky, které útočí na lidi na základě rasy, etnika, národnosti, náboženského přesvědčení, sexuální orientace, pohlaví nebo tělesného postižení, odstraňujeme.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p32x32/26991971_1518076958245416_4640324030461129133_n.jpg?oh=5d1ea9f7343f1731dafdaab7c769c654&oe=5B17C65F
Vladimír Pavlík
Denisa Havrľová je rómska novinárka a mám dosť dôvodov si myslieť, že nielen vo svojej komunite vysoko vyčnieva nad ostatnými, ako aj to, že mnohí z majority by sa mali od nej učiť, nielen od Kotlebu a jemu podobných, ale aj extrémistov z ĽPR, či Daniela Milla, parazita na MV SR v akomsi protiextrémistickom oddelení, či extrémistického Róma Petra Poláka a im podobným parazitom a príživníkom na rómskej otázke. Uvediem dve otázky a jej dve odpovede na ne. Prvá otázka - Čo Vás najviac trápi na rómskych elitách? Odpoveď - ŽE MLČIA, KEĎ TREBA NAHLAS HOVORIŤ. Druhá otázka - Napríklad? Odpoveď - Keď Rómovia brutálne prepadli dôchodcu na východnom Slovensku, prečo nedali nejaké vyhlásenie? PREČO SA VTEDY NEOZVE ANI SPLNOMOCNENEC? KDE SÚ VTEDY TÍ TAKZVANÍ RÓMSKI INTELEKTUÁLI A TIE DVE AKOŽE RÓMSKE POLITICKÉ STRANY? NEMALI BY TO NÁHODOU NAHLAS A RAZANTNE ODSÚDIŤ? PRÍPADOV KEĎ NEMALI BYŤ TICHO, JE UŽ TOTIŽ ZA TIE ROKY PRIVEĽA. MLČIA LEN PRETO, ŽE TO UROBILI "NAŠI"? VEĎ AK SA TAKÉ NIEČO STANE, SLUŠNÍ RÓMOVIA MUSIA OKAMŽITE VYDAŤ JASNÝ SIGNÁL, ŽE TOTO NETOLERUJÚ A ODSUDZUJÚ. A ja k tomu pridávam jeden vlastný komentár o asociálnych rómskych parazitoch, o ktorých sa tvrdí zo strany tzv. Slovákov a kresťanov, že sú hlavnou príčinou naše ekonomickej biedy. Moja odpoveď je nasledovná - všetky tie príspevky a dávky, ktoré ono dostanú za celý rok, to hajzli z vysokej politiky, mafií, oligarchov, finančných skupín, parazitov a pijavíc prisatých na štátnom rozpočte ROZKRADNÚ za cca jeden týždeň. A že o tomto mlčí asociálny extrémistický parazit na funkcii splnomocnenca Peter Polák z Matovičovej čeľade, tiež o niečom svedčí.


Odebrali jsme následující příspěvek, protože nedodržuje zásady komunity na Facebooku:

Vladimír Pavlík
Či sa to komu ľúbi alebo nie, slovenský národ patrí medzi najzbabelejší a najsluhovskejší odpad v celej Európskej únii. Zločiny proti ľudskosti, ktoré na ňom páchajú politici, kde každoročne sú tisíce a tisíce predčasne zomrelých, TREBA NEUSTÁLE A DENODENNE OPAKOVAŤ. Problém je ale v tom, že svoloč, spodina a luza ktorá sa hrá a samopasovala sa za najslovenskejších Slovákov a najnárodnejších národniarov, jej to prekáža, lebo je to stále len o jednom a tom istom. Preto treba, podľa nich, denodenne hovoriť o asociálnych cigánskych parazitoch, ktorí sú podľa nich práve tí, ktorí najviac škodia Slovensku. Keď už tejto zberbe neprekáža ani doháňanie k predčasnej smrti nevinných občanov Slovenska, tak im prajem, aj keď je to neetické a odporné, aby takto boli predčasne pripravené o život ich deti, rodičia a najbližší. A najviac to prajem 150-tim kusom zbabelej, zločineckej a protislovenskej čeľade, sediacej v slovenskom parlamente, ktorí sú spolupáchateľmi týchto zločincov a vrahov. Beda, alebo, Boh nás opatruj, keby tieto zločinecké a protislovenské zberby oháňajúce sa Bohom a národom, sa dostali k moci, lebo by tu nastalo presne to, čo v Nemecku, keď sa nacisti dostali k moci.


Odebrali jsme obsah, který jste zveřejnili.
Zdá se, že tyto příspěvky nesplňují naše zásady komunity.

Vladimír Pavlík
Tak rozmýšľam, čo je väčší zločin: či popieranie obetí počtu holokaustu zo strany Magáta, alebo popieranie svojich vlastných zločinov proti ľudskosti, kde politici každoročne doženú k predčasnému ukončeniu života tisíce nevinných občanov. Keby polícia, prokuratúra a súdy si plnili svoje povinnosti, ktoré im vyplývajú zo zákona, keby slovenský parlament v ktorom sa každé štyri roky vystrieda 150 kusov zbabelej protislovenskej čeľade, parazitných darmožráčov, guľošváľošov a prevetrávačov pohlavných orgánov v pracovnej dobe, pritom treba povedať, ŽE TO SÚ TÍ SKUTOČNÍ ASOCIÁLNI PARAZITI, ŽIJÚCI NA ÚKOR SLUŠNÝCH PRACUJÚCICH ĽUDÍ, A NIE ŽIADNI ASOCIÁLNI CIGÁNSKI PARAZITI.

Vladimír Pavlík
To sú ale paradoxy, keď za predvoj Slovenska a jeho občanov sa samopasovali ľudia, ktorí si trúfajú, aspoň podľa ich rečí, že oslobodia Slovensko spod otroctva Židov, sionistov, slobodomurárov, asociálnych cigánskych parazitov, EÚ, NATO, čechoslovakistov, janičiarov, slniečkarov.... Problém je akurát v tom, že nikto z nich doteraz verejnene neobvinil ani jedného zločinca z vysokej politiky, národnosti slovenskej, zo zločinov proti ľudskosti, ktorí každoročne doženú napr. cez vykrádanie zdravotníctva k predčasnej smrti niekoľko tisíc nevinných občanov, doháňajú nevinných ľudí k sociálnym samovraždám, pričom oni svojim mlčaním sú vlastne spolupáchateľmi za tieto zločiny proti ľudskosti. Začínam mať taký dojem, že títo samozvaní Slováci a národovci majú taký pocit, že tých obetí zločinov proti ľudskosti je nejako málo, a oni by ich dokázali navýšiť s odôvodnením, že to aj tak boli nepriatelia štátnosti.


Odebrali jsme obsah, který jste zveřejnili.
Zdá se, že některý z vašich příspěvků nedodržuje naše zásady komunity. Příspěvky, které útočí na lidi na základě rasy, etnika, národnosti, náboženského přesvědčení, sexuální orientace, pohlaví nebo tělesného postižení, odstraňujeme.

Vladimír Pavlík
Jedno z nosných Kotlebových hesiel má tento text -"Na Slovensku nesmú byť zvýhodňovaní finančnou a sociálnou pomocou neprispôsobiví cigáni a migranti pred poctivými Slovákmi, ktorí sa DOSTALI DO ŤAŽKEJ ŽIVOTNEJ SITUÁCIE." Pokiaľ sa nemýlim, tak Slovákov do ŤAŽKEJ ŽIVOTNEJ SITUÁCIE DOSTALI zločinci a zlodeji z vysokej politiky, mafie na vrchole pyramídy - konkurzné mafie, oligarchovia, finančné skupiny, pijavice prisaté na štátnom rozpočte - a NIE ŽIADNI neprispôsobiví cigáni. Celková suma sociálnej a finančnej pomoci ktorú za celý rok dostanú neprispôsobiví cigáni, to tí skutoční zločinci a zlodeji ktorých som vyššie spomenul - rozkradnú za jeden týždeň. A za celý rok sú to 2-3 miliardy eur.


https://external-vie1-1.xx.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQA2_Pb4-pLPsoDq&url=https%3A%2F%2Fpixel.facebook.com%2Fsi%2Fkappa%2F%3FKo%3Dp&_nc_hash=AQBbs84gy-QEmIJ_


 
   PRINT RSS
Hlavná stránka