"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Upozornenie a varovanie pre NAKA a ŠP, ktoré začali riešiť gaunerzlodeja a gaunerpodvodníka Ladislava Bašternáka

https://vk.com/vlado.pavlik                                                       

               Vážení predstavitelia z NAKA a špeciálnej prokuratúry,
tak som sa dočítal, že sa nielen vážne zaoberáte trestnou činnosťou Ladislava Bašternáka, ale dokonca špeciálna prokuratúra išla až tak ďaleko, že začala skúmať kvalitu múrov v bytovej jednotke Bonaparte, kde býva aj premiér Fico. V týchto krokoch Vám prajem veľa úspechov, aby ste to všetko dotiahli do úspešného konca, a táto kauza skončí na súde. Zároveň Vás ale chcem upozorniť, že môžete mať veľké problémy, kde Vám môže byť vyhrážané z mobilného telefónu 0940/777 823, ktorého majiteľ sa volá Peter Molcan, bytom Saratovská 2982/51, Levice.

Táto osoba je mimoriadne háklivá, pokiaľ sa spomenie niečo negatívneho na Ladislava Bašternáka a dostáva sa priam do pozície amokového zurvalca. Uvediem moju osobnú skúsenosť s touto osobou, ktorá mi dňa 27. 8. 2017 o 16.35 hod. zavolala na pevnú linku, že čo si to dovoľujem urážlivo na facebooku písať o pánovi Ladislavovi Bašternákovi, ktorý je slušný a dobrý človek, pričom mi pohrozil, že si ma zoberie na paškál 41. odbor SIS, a ON sa postará o to, aby som bol najskôr na facebooku zablokovaný najprv na jeden deň, potom na tri dni, potom na sedem dní, potom na 30 dní a nakoniec budem z facebooku vylúčený, čo sa aj začalo realizovať. Podotýkam, že dovtedy som za tie roky nebol na facebooku ani raz zablokovaný. Dopredu mi oznámil, akú on má na facebooku veľkú moc, čo sa aj začalo realizovať. Najskôr som bol zablokovaný na jeden deň, potom na tri dni, potom na sedem dní, a postupne štyrikrát na 30 dní. Súbežne s tým akési retardované hovädo s facebookovým profilom Igor Hortvath, ktorý z facebooku ukradol identické foto Igora Horvatha z Levíc mi vulgárnymi a stupidnými výrazmi nadával a dokonca tvrdil, že oni dokážu zmanipulovať aj v tom čase župné voľby.

Podotýkam, že ešte predtým, ako mi táto retardovaná kreatúra zavolala, tak Prvý senát Ústavného súdu v zložení Peter Brňák, Milan Ľalík a Marianna Mochnáčová rozhodol v prvej polovici augusta 2017 v daňovej kauze Ladislava Bašternáka tak, že PRI PODVODOCH S VRATKAMI DPH sa účinná ľútosť voči nemu NEDÁ UPLATNIŤ.

          Očakávam, že pokiaľ sa stanete terčom vyhrážania z jeho strany, že máte dostatok kompetencií, aby ste zistili vzťah tejto kreatúry k Ladislavovi Bašternákovi, poprípade, či sa nejedná o chorobnú závislosť, vrátane závislosti sexuálnej. Prajem Vám, aby ste túto kauzu dotiahli do zdarného konca.

Vladimír Pavlík


  
   PRINT RSS
Hlavná stránka