"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

POĎAKOVANIE

https://vk.com/vlado.pavlik                                                                 

Trestné oznámenie na úchylné a retardované fašistické a extrémistické kreatúry, ktoré rozhodujú aj o tom, že nie je v súlade s princípmi facebooku, keď obhajujem Rómov pred nenávistnými a verejne šíriacimi bludmi Kotlebovcov a zablokujú ma na 30 dní

 

                         Vladimír Pavlík, Orlové 75, 017 01 Považská Bystrica
Orlové 11. 9. 2018

Vážení
Generálna prokuratúra SR, Štúrova 2
812 85 Bratislava

VEC: Oznámenie o podozrení z trestného činu Podpora a propagácia skupín smerujúcich k potlačeniu základných práv slobôd, podľa § 421, ods. (1), na neznámych páchateľov z Facebooku, ktorí rozhodujú o tom, čo porušuje zásady Facebooku, týkajúce sa nenávistných prejavov, v spolupáchateľstve s osobou zo SIS-ky, ktorá sa mi 27. 8. 2017 z mobilu 0940/777 823 vyhrážala, že draho zaplatím za to, že som škaredo napísal o Ladislavovi Bašternákovi, ktorý je podľa mňa ekonomický zločinec a gauner, ako aj podvodník s vratkami. Podľa volajúceho pán Bašternák je slušný človek a ja draho zaplatím za to, čo som o ňom na Facebooku napísal, že budem neustále blokovaný, že oni majú veľkú moc, čo sa aj začalo realizovať a realizuje. Časť dokumentov bola GP SR poslaná v súvislosti s inou kauzou.
Bol som 11x po sebe zablokovaný, pričom vrcholom cynizmu je, zasielam konkrétne dôkazy, že dokonca za porušovanie zásad týkajúcich sa nenávistných slovných prejavov, ktoré útočia na ľudí na základe rasy, etnika, národnosti, náboženského presvedčenia, čím som porušil zásady facebooku, táto fašistická, neonacistická, extrémistická, rasistická zberba dokonca považuje moje príspevky, kde obhajujem rómsku komunitu a na základe nezvratných dôkazov vyvraciam bludy a dezinformácie Kotlebovcov, ktoré verejne o tejto komunite šíria, čím mimo iného podporujú nenávisť, rasizmus a xenofóbiu voči tomuto etniku. Ako dôkaz tu posielam štyri príspevky, ktoré sú len časťou, ktoré prekážajú tejto fašistickej, neonacistickej, extrémistickej a rasistickej zberbe, čo jednoznačne svedčí o tom, že tieto zločinecké zberby, spolu s zberbami z vysokej politiky, potrebujú Kotlebu na vyvolanie krvavých nepokojov s touto rómskou komunitou, aby tento zločinecký štát, riadiaci psychopaticko-sadistickými zločineckými zberbami, sa mohli prekryť ich ekonomické a politické zločiny a hlavne, zločiny proti ľudskosti, ktoré sa páchajú cez drastické vykrádanie zdravotníctva, kvôli čomu každoročne predčasne zomrie niekoľko tisíc nevinných ľudí.

Že drvivá väčšina našich politikov ktorí riadili a riadia tento štát má v sebe dostatok génov nacistických zločincov a masových vrahov z POHG, svedčí aj ich cynizmus v pokračovaní zločinov proti ľudskosti z vojnového obdobia po novembri 1989, len omnoho sofistikovanejším spôsobom. Zatiaľ čo nacistickí zločinci vypaľovali osady, vrátane zaživa upaľovali nevinných ľudí, masoví vrahovia z POHG ranou do tyla a následným pádom do horiacej vápenky likvidovali nevinné ženy, mužov, ba aj tie najbezbrannejšie detičky. Keď sa odvolám na Andreja Králika, zo Zastúpenia európskej komisie na Slovensku, tak z údajov Eurostatu vyplýva, že kvôli vykrádaniu zdravotníctva napr. v roku 2013 predčasne zomrelo na Slovensku 11 087 jeho občanov, ktorí zomrieť nemuseli. Skúsme si to vyrátať krát 25 posledných rokov, a dostaneme hrozné číslo, ktoré je raz tak veľké, ako obete zločinov proti ľudskosti vo vojnovom období na Slovensku. Práve preto by mali byť všetci títo vyvrheli z vysokej ponovembrovej politiky súdení ako vojnoví zločinci či masoví vrahovia, keďže zločiny proti ľudskosti páchali a páchajú v mierovom období. Aj keď zločiny proti ľudskosti majú desiatky podôb, majú jedno spoločné – PREDČASNÉ UKONČENIE ŽIVOTA ČLOVEKA ČLOVEKOM, alebo dohnanie k predčasnému ukončeniu života človeka človekom.

Chcem veriť, že GP SR urobí všetko pre to, aby vypátrala tieto špinavé zberby, ako aj to, prečo Kiska, Danko, Pellegrini a Fico, ako aj im podobní, svojim mlčaním, tento fašizmus, nacizmus, extrémizmus, rasizmus zo strany Kotlebovcov otvorene podporujú, lebo bez ich vedomia by si toto zločinecké fašizoidné zberby z facebooku nedovolili.

Vladimír Pavlík


 
   PRINT RSS
Hlavná stránka