"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Nevážení expremiér Fico, exminister vnútra Kaliňák, generálny prokurátor Čižnár, riaditeľ SIS Šafárik, ktorým neprekážalo, že zločinecká organizácia SIS so štátnoteroristickou minulosťou kryla ekonomickú trestnú činnosť gaunerzlodeja a gaunerpodvodníka Ladislava Bašternáka

https://vk.com/vlado.pavlik                                                                 

        Hoci máte byť piliermi zákonnosti a demokracie, hlavne z titulu Vašich dobre platených funkcií, v skutočnosti ste piliermi politického a ekonomického zločinu, zločinov proti ľudskosti, ako aj nečinného prizerania, ako zločinecká siskárska zberba nielen kryla, teda podporovala a stotožňovala sa s gaunerzlodejom a gaunerpodvodníkom Ladislavom Bašternákom, pričom, paradoxne, mi jedna z tých špinavých a úchylných siskárskych kreatúr dňa 27. 8. 2017 telefonicky, z čísla 0940/777 823, oznamovala, že draho zaplatím za to, že škaredo píšem o dobrom človeku Lackovi Bašternákovi. Že pre neho nie je problém zariadiť, že budem likvidovaný na facebooku, čo sa aj potvrdilo a potvrdzuje. TAK SA PÝTAM, VY ŠPINAVÍ HAJZLI, PARAZITNÍ DARMOŽRÁČI, KTORÍ RIADITE TENTO ŠTÁT, TO VÁM NEPREKÁŽA, ŽE ZASRANÉ SMRADĽAVÉ SISKÁRSKE PRAŠIVINY NA ČELE S AKÝMSI ŠAFÁRIKOM, VEDOME ZAKRÝVALI TRESTNÚ ČINNOSŤ LADISLAVA BAŠTERNÁKA, PRIČOM MI DOPREDU VYHRÁŽALI, ŽE DRAHO ZA TO ZAPLATÍM, KEĎ SOM O TOM NAPÍSAL KOMENTÁR NA FACEBOOKU?

Pýtam sa, ako je to možné, že táto zločinecká skupina so štátnoteroristickou minulosťou, paradoxne, ktorá je štátnym orgánom, si takéto niečo môže dovoliť, pričom zastávam názor, že toto sa môže stať len v zločineckom, mafiánsko-gaunerskom a psychopaticko-sadistickom Slovensku, kde takéto niečo neprekáža Ficovi, Kaliňákovi, Čižnárovi, riaditeľovi SIS Šafárikovi, ktorí aj týmto dokazujú, že im vyhovuje, že štátne orgány ktoré riadia, sú pevnou súčasťou arcizločineckého a mafiánsko-gaunerského Slovenska, ako aj to, že so zločineckou organizáciou so štátno-teroristickou minulosťou, SIS, sú ako jedna rodina.

Mojim šťastím bolo, že keď mi táto zločinecká siskárska kreatúra vyhrážala cez telefón, bol u mňa na návšteve človek, ktorý s hrôzou počúval môj dialóg s ním, ktorý neskôr pri podaní môjho trestného oznámenia klamal vyšetrovateľovi, že mi volal kvôli nejakému inzerátu na ventily do auta, pričom ja žiadne auto nemám, ktorý som mal mať na internete aj s telefónnym číslom. Že on mi zavolal, že má záujem a ja som mu začal nadávať do špinavých siskárov. Podľa toho, čo mi táto kreatúra odkazovala aj v písomnej podobe, ako aj jeho komplic, či nebol medzi ním a Bašternákom milenecký homosexuálny vzťah, keď o tomto gaunerzlodejovi a gaunerpodvodníkovi tvrdil, že sa jedná o dobrého a čestného človeka.

Nedá mi, aby som tu nespomenul jedno mimoriadne závažné podozrenie ohľadom zavraždeného novinára Jána Kuciaka, a zločineckej organizácie SIS so štátno-teroristickou minulosťou. Bolo známe, že zavraždený novinár Ján Kuciak vo svojich článkoch písal aj o gaunerzlodejovi a gaunerpodvodníkovi Ladislavovi Bašternákovi, čo muselo byť známe aj gaunerom zo SIS, hlavne tej kreatúre, ktorá aj mne vyhrážala z čísla 0940/777 823, práve ohľadom Ladislava Bašternáka. Podľa hlasu v telefóne, teda jeho intonácie a zafarbenia, s príznakmi vzrušenia, som prišiel k názoru, že táto siskárska kreatúra musela k osobe Bašternáka trpieť psychickou či sexuálnou úchylkou, a je schopný sa dopustiť aj tých najväčších zvrhlostí. Čo keď toto retardované siskárske hovädo sa vyhrážalo aj dotyčnému novinárovi, či to nemohla byť aj táto zločinecká organizácia so štátno-teroristickou minulosťou, ktorá mala prsty v zavraždení Jána Kuciaka a jeho snúbenky? Veď keď sa pozrieme do nedávnej minulosti, ako táto zločinecká organizácia so štátnoteroristickou minulosťou fungovala za vlády zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a paranoidného protislovenského škodcu Vladimíra Mečiara, ako aj to, že jej základy kládla eštebácko-fašistické prednovembrová zberby z ŠtB, tak možno konštatovať, že metódy bývalej ŠtB sú neoddeliteľnou súčasťou SIS. Mám dosť dôvodov konštatovať, že jeho vrahom, ako aj vrahom jeho snúbenky, je Slovenská republika v zastúpení...., keďže podľa toho, čo bolo doteraz prezentované, je dostatok dôvodov si myslieť, že vyšetrovanie tejto obludnej dvojnásobnej vraždy bolo úmyselne vedené dostratena. Pričom to nie je žiadny problém pre masových vrahov, ktorí riadili a riadia tento štát, keď cez vykrádanie zdravotníctva a sociálne samovraždy tu za posledných 25 rokov dohnali k predčasnej smrti minimálne 140 000 nevinných ľudí. 

S priložených dokumentov ktoré tu prikladám, jednoznačne vyplýva, ako zločinecká siskárska prašivina v spolupráci s retardovanými kiskoidnými kreatúrami chystali nielen moju likvidáciu na facebooku, ale ešte predtým zberby zo SIS chceli na moju fyzickú likvidáciu využiť a zneužiť aj mozgovú príhodu, ktorou som bol postihnutý, čo vyplýva aj z článku na necenzurovane.net/cenzura_fb/cenzura13.html pod nadpisom – Išiel bývalý policajt Peter Sihelský dobrovoľne do skolabovania mojej osoby? Arcizločinecká a úchylná siskárska prašivina vedomá si toho, že zločinecké, mafiánsko-gaunerské a psychopaticko-sadistické zberby riadiace tento štát, s génmi nacistických zločincov a masových vrahov z POHG, jej vždy zaručia beztrestnosť. Veď spoločne sú ako jedna zločinecká rodina. Mnou avizované prílohy sú súčasťou tohto článku.

Možno sa tu dočítať, za aké texty z roku 2016 ma po siedmi raz 1. 5. 2018 zablokovali na 30 dní  siskárske kreatúry v spolupráci s kiskoidnými kreatúrami sliediacimi, udávajúcimi a blokujúcimi na facebooku, pričom po šiestom, 30-dňovom zablokovaní som bol odblokovaný len 18 hodín, tak dobre čítajte, za aké texty ma opätovne zablokovali. Z ďalších príloh vyplýva, že vyhrážky už v predstihu sa vždy napĺňali – a ja sa preto pýtam špinavej kreatúry na funkcii riaditeľa SIS, akéhosi Antona Šafárika, ktorý za toto všetko nesie osobnú zodpovednosť, z akej zločineckej čeľade vlastne pochádza?

Vladimír Pavlík


Tento příspěvek porušuje naše zásady komunity – Odblokovaný po šiesty raz po 30-tich dňoch 30. 4. 2018, zablokovaný po siedmi raz na 30 dní 1. 5. 2018
Tento příspěvek vidíte jen vy, protože porušuje naše zásady týkající se nenávistných slovních projevů.

 • https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p32x32/26991971_1518076958245416_4640324030461129133_n.jpg?_nc_cat=0&oh=2d99d6e6234b8fc0c5da13342c01a452&oe=5B8E6D5F

Vladimír Pavlík
Rádio Jerevan získalo šokujúcu informáciu, že na utajenom stretnutí Roberta Fica s vedúcimi predstaviteľmi TZV. slovenského národa spoločne skonštatovali, že účtovníctvo Ficovho brata spoločne ukradli sionisti, slobodomurári, asociálni cigánski paraziti, imigranti, buzeranti, pedofili a nepriatelia tradičnej slovenskej rodiny - reakcia na článok pod týmto statusom.

 • https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p32x32/26991971_1518076958245416_4640324030461129133_n.jpg?_nc_cat=0&oh=2d99d6e6234b8fc0c5da13342c01a452&oe=5B8E6D5F

Vladimír Pavlík
Kotleba a spol. v predvolebných sľuboch sa zastrájali, že pokiaľ sa dostanú do vysokej politiky, ochránia slušných slovenských pracujúcich ľudí od parazitov v osadách a cigánskym terorom. Tak uvažujem, o koľko stoviek percent by museli asociálni cigánski paraziti zvýšiť svoju činnosť, aby sa dostali aspoň na štvrtinovú úroveň parazitov z ponovembrových vlád, ako aj parlamentov, dnes už Kotlebových súkmeňovcov, oligarchov, finančných skupín, mafií na vrchole pyramídy... Nuž, a čo sa týka ochrany slušných pracujúcich od toho cigánskeho teroru, pričom sú pochcaní a posraní z tých skutočných arcizločincov páchajúcich teror vo forme zločinov proti ľudskosti z vysokej politiky, doháňaním nevinných k sociálnym samovraždám a predčasným úmrtiam cez vykrádanie zdravotníctva, o tom už Kotleba ponížene, v hlbokom predklone, mlčí. Veď už patrí do ich arcizločineckých a arcizlodejských spolkov.


Igor Hortvath

 

Igor
Igor 17:05

 • no co je ty debil štrbavy :D uz sa pracuje na tvojom zablokovani aj tu
 • pojdes dole
 • ty šušlavy samotar...hlavne chorucky....ja ti dam ty odpad...takto utocit na Laciho B
 • tam tvoj debil kamos bednar...hlasy pojdu na bok,.... my mame paky vsade...este aby vyhral taky kreten....to sa nestane
 • zablokujes ma ? ano ??? ale ja to naozaj viem urobit :D nie len urobit klik :D ty debilko :D

Nové správy

Igor
Igor 17:31

 • kde sa tulas ty debilko :))))

1 novembra

Igor
Igor 17:05

 • no co je ty debil štrbavy :D uz sa pracuje na tvojom zablokovani aj tu
 • pojdes dole
 • ty šušlavy samotar...hlavne chorucky....ja ti dam ty odpad...takto utocit na Laciho B
 • tam tvoj debil kamos bednar...hlasy pojdu na bok,.... my mame paky vsade...este aby vyhral taky kreten....to sa nestane
 • zablokujes ma ? ano ??? ale ja to naozaj viem urobit :D nie len urobit klik :D ty debilko :D

Igor
Igor 17:31

 • kde sa tulas ty debilko :))))

Igor
Igor 18:28

 • ty nula
2 novembra

Igor
Igor 9:51

 • Pavlik ty debil stary šušlavy štrbavy :)

Igor
Igor 12:03

 • kde si ty nula :D si len nula :)))

Igor
Igor 17:21

 • búúúúúúúúúúúúúú ty stray tlk ty nula :D

Odpovedať

dnes

Igor
Igor 13:14

 • okamzite vymaz to video !! ja ti dam !!!! mas na to 21:00 dnes !!! uz mame ludi v poprade vsade !!! pekne sa zamenia hlasy :)))) hadam sa nestane ze fuzaty by vyhral :D :D ozaj ty debil :D pamatas ked sihelsky ta nechal v aute na ceste :D vtedy sme sa na tebe velmi smiali :D

 


 
   PRINT RSS
Hlavná stránka