"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Nevážené anonymné facebookové sliediace kreatúry národnosti slovenskej, ktoré si rozumejú so smradľavou kreatúrou Petrom Molcanom z Levíc

https://vk.com/vlado.pavlik                                                       

                 Nikdy za svojho života som nevystupoval ako anonym, alebo používal nejaké iné meno. V časoch najtvrdšej normalizácie som ako jediný sa dokázal verejne, v otvorenom niekoľko stranovom liste, pýtať Gustáva Husáka, prečo hanobí jazyk matky, ktorá ho porodila. V tom období, spolu so základnou vojenskou službou, som prakticky už trinásty rok pracoval v Čechách a na Morave, ako najvyššiemu predstaviteľovi štátu som mu mimo iného písal, že som hrdý na svoj jazyk, pričom ma za to v Čechách a na Morave ani nikto nediskriminuje, ani ma niklto neuráža. Nejdem tu teraz opisovať čo všetko som si musel vypočuť, ako mi bolo vyhrážané, že hanobím súdruha Husáka.

Za tie roky som zažil množstvo anonymných urážok, osočovania a dezinformácií. Nedávno som  na www.necenzurovane.net zverejnil autentický dokument ŠtB ohľadom mojej osoby, ako prísne tajný, kde sa chvália, čo všetko voči mne docielili cez dezinformačnú a provokáterskú činnosť pod názvom – Každá doba má svojich smradľavých tchorov, potkanov a krysy, zo 17. 12. 2017. Dnes už môžem jednoznačne povedať, že na slovenskom facebooku pôsobí ten najsmradľavejší odpad, samozrejme pod rúškom anonymity, ktorý si z udávania urobil slovenskú prioritu, pričom si veľmi dobre rozumie s kreatúrami typu Petra Molcana z Levíc.

Na facebooku pôsobím dostatočne dlho, pričom ani raz som nebol zablokovaný, a to, podotýkam, servítku pred ústa som si nedával, ale všetko čo som písal, som aj dokladoval. Na www.necenzurovane.net, ako aj ďalších portáloch mám vyše 500 článkov, v drvivej väčšine dokumentov a faktografie. Všetko sa to začalo 27. 8. 2017 o 16.35 hodine, keď mi na pevnú linku zavolal nejaký anonym, ktorý mi vulgárnym, panovačným a arogantným hlasom začal vyhrážať, že draho zaplatím za to, že na facebooku osočujem dobrého a čestného človeka, pána Ladislava Bašternáka. Dopredu mi predpovedal, ako budem blokovaný, najskôr na jeden deň, potom na sedem dní, potom na 30 dní, a potom budem definitívne zablokovaný, čo sa aj začalo realizovať. Najskôr jeden deň, potom sedem dní, potom trikrát po sebe na 30 dní, 27. 12. 2017 večer mi skončilo tretie 30-dňové zablokovanie, a na druhý deň doobeda, 28. 12. 2017 mi anonymné retardované hovädá a kravy národnosti slovenskej pôsobiace na facebooku oznámili, že som po štvrtý krát opätovne na 30 dní zablokovaný. Len tak mimochodom, čo sa týka gaunersko-zlodejskej a podvodníckej kreatúry menom LADISLAV BAŠTERNÁK, tak ten svoju ekonomickú trestnú činnosť priznal, prejavil účinnú ľútosť, lenže PRVÝ SENÁT ÚSTAVNÉHO SÚDU V ZLOŽENÍ PETER BRŇÁK, MILAN ĽALÍK A MARIANNA MOCHNÁČOVÁ ROZHODOL V AUGUSTE 2017 V DAŇOVEJ KAUZE BAŠTERNÁKA TAK, ŽE PRI PODVODOCH S VRATKAMI DPH SA ÚČINNÁ ĽÚTOSŤ NEDÁ UPLATNIŤ!!! Napriek tomu, že toto rozhodnutie Ústavného súdu už bolo v platnosti, v tom čase už toto retardované anonymné hovädo, súhrn smradľavého tchora, potkana a krysy, mi túto vyhrážku adresoval, pričom spoločne s retardovanými hovädami a kravami na facebooku, národnosti slovenskej, prašivými sliedičmi a udavačmi, ma začali takto blokovať a likvidovať. Keďže dnes už poznám jeho meno, adresu, číslo telefónu, tak ti odkazujem: - PETER MOLCAN, bytom SARATOVSKÁ 2982/51, LEVICE, ty smradľavá kreatúra, takéto niečo skúšaj na tom, kto ťa splodil, a kto ťa porodil, keďže ťa nedokázali ani riadne vychovať.

Súčasťou tohto článku bude aj autentický dokument policajného vyšetrovateľa, kde sa mimo iného píše aj toto: - Vyšetrovateľ vykonal vo veci vyšetrovanie, kde lustráciou telefónneho čísla 0940/777 823 bolo zistené, že toto telefónne číslo patrí fyzickej osobe Petrovi Molcanovi, bytom Saratovská 2982/51 Levice.
          Z uvedeného dôvodu bol vypočutý Peter Molcan z ktorého výsluchu bolo zistené, že tento volal p. Vladimírovi Pavlíkovi, ktorého dovtedy nepoznal a to z dôvodu, že našiel inzeráť na internete, nakoľko chcel v tom čase kúpiť súčiastku do auta a to konkrétne EGR ventil. Po tom, ako zavolal na telefónne číslo majiteľa Vladimíra Pavlíka, mal ho tento urážať že je siskár, pričom on nikdy nerobil v Slovenskej informačnej službe. K tvrdeniam oznamovateľa Vladimíra Pavlíka uviedol, že tomuto sa nijako nevyhrážal, nehrozil mu žiadnym 41 odborom, ktorý si mal Vladimíra Pavlíka zobrať na paškál. Taktiež uviedol, že nepozná nikoho v spoločnosti Facebook, a facebook neužíva už dva roky. Telefónne číslo 0940/777 823 užíva iba on sám a preto s Vladimírom Pavlíkom nemohla volať žiadna žena. 

Takže sa podrobnejšie vyjadrím k týmto klamstvám, lebo ja nemám žiadne auto, nepísal som žiadny inzerát, ktorý však mohol MOŽNO napísať niekto v mojom mene v rámci spravodajských hier voči mojej osobe, a usvedčím túto kreatúru s vedomého klamstva vyšetrovateľovi. Ale to hlavné – máš veľkú smolu, Peter Molcan, lebo keď si mi prvý krát volal, bol u mňa človek, ktorý počúval celú moju výmenu názorov na tvoj telefonát, kde si vystupoval ako anonym, a po skončení dotyčného rozhovoru sme sa o tom s dotyčným človekom nejakú polhodinu bavili. Tiež bol neskôr pre neho šok, že tie tvoje vyhrážky sa naplnili. A len tak mimochodom, ešte niekoľko drobností. Keď ma vyšetrovateľ v tejto kauze vypočúval, ja som poznamenal, že ten anonymný hlas bol arogantný a sebavedomý, v urážlivom štýle, pričom vyšetrovateľ mi potvrdil, že keď ťa kontaktoval, správal si sa podobne, a potom si sa mu emailom dodatočne ospravedlňoval. Čo sa týka ďalšieho tvojho tvrdenia, že so mnou na tom čísle nemohla hovoriť žiadna žena, takisto klameš, lebo na tretí deň od tvojho zavolania na moju pevnú linku, som to číslo vytáčal mobilom, a asi po dvoch minútach sa mi ozval ženský hlas, „Slovenská informačná služba“, na čo ja som sa opýtal, „to je Slovenská informačná služba?“, a keď mi to potvrdila, tak som jej odkázal nasledovné – „odkážte tej kreatúre, ktorá mi volala a vyhrážala z tohto čísla......“

Vieš, Peter Molcan, keby tvoje vyjadrenie boli pravdivé, tak by to vyzeralo asi takto: Zvoní mi telefón, ja to dvihnem a poviem „prosím“? A z druhého telefónu je takáto reakcia: „dobrý deň, pán Pavlík, moje meno je Peter Molcan, bývam v Leviciach a odpovedám na ten Váš inzerát na internete, kde ponúkate na predaj presne to, čo ja potrebujem do auta, pričom tam je udané Vaše meno a číslo telefónu.“ Ostávam prekvapený a odpovedám: „problém je ale v tom, pán Molcan, že ja som žiadny inzerát nedával, ani nie som majiteľom žiadneho auta, takže Vám nemôžem vyhovieť.“

Takže asi tak, ty špinavá siskárska kreatúra, alebo kreatúra pôsobiaca ako agent Slovenskej informačnej služby.

Vladimír Pavlík 
   PRINT RSS
Hlavná stránka