"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Prečo zločinecké kreatúry zo SIS kryli trestnú činnosť gaunera, podvodníka a kriminálnika Ladislava Bašternáka?

https://vk.com/vlado.pavlik                                                                 

         Dňa 28. 2. 2018 som bol odblokovaný po piatom zablokovaní na 30 dní, pričom moje odblokovanie trvalo necelé tri hodiny, aby som bol šiesty raz zablokovaný retardovanými hovädami a kravami sliediacimi, udávajúcimi a blokujúcimi na facebooku, s aktívnou spoluprácou s retardovanými zločineckými kreatúrami zo Slovenskej informačnej služby. Príloha, ktorá mi bola touto úchylnou zberbou zaslaná, prečo som bol po šiesty raz zablokovaný, bude uverejnená ako súčasť k tomuto článku. Pred tým, ako vyjadrím zásadné stanovisko, je nutné povedať, čo tomu predchádzalo.

Dňa 27. 8. 2017, o 16.35 hodine mi z mobilu 0940/777 823 bolo vyhrážané, že draho zaplatím za to, že som si dovolil na facebooku napísať škaredý článok o dobrom človeku Lackovi Bašternákovi. Hoci dovtedy som nikdy nebol na facebooku zablokovaný, toto retardované hovädo, ktoré mi z dotyčného čísla volalo, ako aj ďalšie retardované hovädo, ktoré na facebooku vystupovalo pod menom Igor Hortvath, s ukradnutým profilom taxikára Igora Horvatha z Levíc, ktorý legálne pôsobí na facebooku, mi predstihu udávali, akú majú veľkú moc nad facebookom, a ako ma spoločne budú likvidovať. Na tretí deň, keď som mobilom prezvonil číslo mobilu, z ktorého mi bolo vyhrážané, sa mi ako prijímateľ ozvala Slovenská informačná služba. Čo bolo ale vrcholom cynizmu, už v čase, kedy mi bolo vyhrážané, už vtedy bolo oficiálne potvrdené, že Bašternák je jeden špinavý zlodej, podvodník a gauner, ktorý oficiálne priznal svoju trestnú činnosť pred orgánmi polície a prokuratúry, oľutoval to, ako aj to, čo bolo verejne publikované, že jeho trestnú a kriminálnu činnosť DLHODOBO KRYLA TERORISTICKO-ZLOČINECKÁ ORGANIZÁCIA – SLOVENSKÁ INFORMAČNÁ SLUŽBA. Z uznesenia vyšetrovateľa polície som zistil, že toto špinavé retardované hovädo sa volá Peter Molcan, Saratovská 2982/51, Levice.

A teraz prejdime k hlavnej časti tejto kauzy a pýtam sa retardovanej kreatúry, ktorú zločinecká vláda a zločinecký parlament, ústami neoboľševického netvora Roberta Fica, ako slovenského premiéra, túto kreatúru vymenoval do funkcie riaditeľa teroristicko-zločineckej organizácie Slovenská informačná služba, ČI MU NEPREKÁŽA, že ako štátny orgán ktorému šéfuje, sa dopustil mimoriadne závažného zneužitia svojho služobného postavenia, ale svoje postavenie zneužil a zneužíva aj voči mojej osobe len za to, že som si dovolil napísať svoj názor na zločinca, kriminálnika, podvodníka a gaunera Bašternáka, ktorého SIS dlhodobo kryla?

          Pokiaľ si myslíte, vy úchylné retardované hovädá a kravy, sliediace, udávajúce a blokujúce na facebooku, v spolupráci s retardovanými úchylnými kreatúrami zo Slovenskej informačnej služby, že mi nejako ublížite, tak ste vsadili na nesprávneho koňa. Nikdy sa vám nepodarí ma napríklad zlikvidovať na www.necenzurovane.net, kde publikujem, ako aj na VK, či iných portáloch, ktoré nie sú prepojené s facebookom. A na záver vám odkazujem, že ma môžete nielen bozať v riť, ale moje aktivity voči vám sa ešte niekoľkonásobne zväčšia.

Vladimír Pavlík


Odebrali jsme obsah, který jste zveřejnili.
Zdá se, že některý z vašich příspěvků nedodržuje naše zásady komunity. Příspěvky, které útočí na lidi na základě rasy, etnika, národnosti, náboženského přesvědčení, sexuální orientace, pohlaví nebo tělesného postižení, odstraňujeme.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p32x32/26991971_1518076958245416_4640324030461129133_n.jpg?oh=5d1ea9f7343f1731dafdaab7c769c654&oe=5B17C65F
Vladimír Pavlík
Denisa Havrľová je rómska novinárka a mám dosť dôvodov si myslieť, že nielen vo svojej komunite vysoko vyčnieva nad ostatnými, ako aj to, že mnohí z majority by sa mali od nej učiť, nielen od Kotlebu a jemu podobných, ale aj extrémistov z ĽPR, či Daniela Milla, parazita na MV SR v akomsi protiextrémistickom oddelení, či extrémistického Róma Petra Poláka a im podobným parazitom a príživníkom na rómskej otázke. Uvediem dve otázky a jej dve odpovede na ne. Prvá otázka - Čo Vás najviac trápi na rómskych elitách? Odpoveď - ŽE MLČIA, KEĎ TREBA NAHLAS HOVORIŤ. Druhá otázka - Napríklad? Odpoveď - Keď Rómovia brutálne prepadli dôchodcu na východnom Slovensku, prečo nedali nejaké vyhlásenie? PREČO SA VTEDY NEOZVE ANI SPLNOMOCNENEC? KDE SÚ VTEDY TÍ TAKZVANÍ RÓMSKI INTELEKTUÁLI A TIE DVE AKOŽE RÓMSKE POLITICKÉ STRANY? NEMALI BY TO NÁHODOU NAHLAS A RAZANTNE ODSÚDIŤ? PRÍPADOV KEĎ NEMALI BYŤ TICHO, JE UŽ TOTIŽ ZA TIE ROKY PRIVEĽA. MLČIA LEN PRETO, ŽE TO UROBILI "NAŠI"? VEĎ AK SA TAKÉ NIEČO STANE, SLUŠNÍ RÓMOVIA MUSIA OKAMŽITE VYDAŤ JASNÝ SIGNÁL, ŽE TOTO NETOLERUJÚ A ODSUDZUJÚ. A ja k tomu pridávam jeden vlastný komentár o asociálnych rómskych parazitoch, o ktorých sa tvrdí zo strany tzv. Slovákov a kresťanov, že sú hlavnou príčinou naše ekonomickej biedy. Moja odpoveď je nasledovná - všetky tie príspevky a dávky, ktoré ono dostanú za celý rok, to hajzli z vysokej politiky, mafií, oligarchov, finančných skupín, parazitov a pijavíc prisatých na štátnom rozpočte ROZKRADNÚ za cca jeden týždeň. A že o tomto mlčí asociálny extrémistický parazit na funkcii splnomocnenca Peter Polák z Matovičovej čeľade, tiež o niečom svedčí.


https://external-vie1-1.xx.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQA2_Pb4-pLPsoDq&url=https%3A%2F%2Fpixel.facebook.com%2Fsi%2Fkappa%2F%3FKo%3Dp&_nc_hash=AQBbs84gy-QEmIJ_


 
   PRINT RSS
Hlavná stránka