"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Dobre čítaj, ty skurvené siskárske prasa, ktoré mi 27. 8. 2017 o 16.35 hodine volalo na pevnú linku z tel. čísla 0940/777 823 a vyhrážalo mi, že draho zaplatím za to, že škaredo na facebooku píšem o dobrom človeku pánovi Bašternákovi

https://vk.com/vlado.pavlik                                                                 

       Dobre čítaj, ty skurvené siskárske prasa, ktoré mi 27. 8. 2017 o 16.35 hodine volalo na pevnú linku z tel. čísla 0940/777 823 a vyhrážalo mi, že draho zaplatím za to, že škaredo na facebooku píšem o dobrom človeku pánovi Bašternákovi
Aj keď si dobre vedel, ty skurvené prasa, zo Slovenskej informačnej služby, s minulosťou zločineckého a štátno-teroristického orgánu,z ktorého sa doteraz neočistili, krycím menom Peter Molcan, že Bašternák je ekonomický zločinec, gauner a podvodník s vratkami, dokonca, ako som sa dočítal, že ste dlhodobo vedeli o jeho ekonomických zločinoch, tak ste mlčali.

V zločinnom spolčení so skurvenými kiskoidnými kreatúrami sliediacimi, udávajúcimi a blokujúcimi na facebooku, si mi v predstihu oznamoval, čo bude na mne facebook realizovať, čo sa aj potvrdilo a potvrdzuje. Ty špinavý hajzeľ, odkazujem nielen tebe, ale aj tým, ktorý ťa kryjú, že ma môžete bozať v riť, pokiaľ ste si mysleli, že mojim neustálym blokovaním na facebooku ste niečo docielili.

Súčasťou tohto článku je aj dotyčná príloha z internetového portálu Aktuality.sk, s dátumom 19. 6. 2018. Očakávam, aj keď asi zbytočne, keďže polícia a prokuratúra sú poníženými slúžkami a prostitútkami v rukách arcizločincov z politickej a ekonomickej mafie na vrchole pyramídy, pričom viacerých z nich možno zaradiť do kategórie masových vrahov, že ti dajú pokoj. Ale ja ti pokoj nedám, ty skurvené siskárske hovädo, experimenty spojené s porušovaním ľudských práv si skúšaj na takých hajzľoch, ako si ty sám.

Vladimír Pavlík


dnes, 06:00 – AKTUALITY.sk – 19. 6. 2018
Komentáre
Komentár Petra Bárdyho: Fico by si mal upratať v Bonaparte
Robert Fico
Robert Fico
Zdroj: DavidIštok/Aktuality.sk
https://t1.aimg.sk/magaziny/ZYmAJkA9St-UhLnYxe8u8Q.320.jpg?t=LzB4MDozMjB4MTc5LzcweDcwL3NtYXJ0&h=S1O87PGjmuK4fMO4r4ReMA&e=2145916800&v=4Peter Bárdy
Treba súhlasiť s tým, že prezident by nemal mať daňové kauzy a premiér by nemal bývať u daňových... však viete čo.
Ešte donedávna mal Robert Fico hneď niekoľko politických nepriateľov: Richarda Sulíka, Igora Matoviča, Mariana Kotlebu, Borisa Kollára a Andreja Kisku. Uplynulé týždne ukazujú, že mu ostal len jeden.
Zúfalá snaha Roberta Fica voziť sa po prezidentovi Kiskovi, ho zbavuje chápania širších súvislostí. Jasné, že nie je správne, keď sa prezident ocitá v daňovej kauze. Ale keď už chcem prezidenta verejne pranierovať, upracem si aspoň v Bonaparte.
Teda, odsťahovať sa mal už v roku 2016, keď celá kauza Bonaparte prepukla. Byť v obchodnom vzťahu s človekom, ktorý je podozrivý z daňovej trestnej činnosti a zároveň byť predsedom vlády – to by v západnej Európe asi ťažko prešlo. To by ťažko prešlo kdekoľvek, kde si politici uvedomujú, čo je už naozaj cez čiaru.
V marci 2017 Fico privolil, že si nájde iný domov, ale že on nie je dromedár, aby sa sťahoval po 50 do náhradného ubytovania. Že chce niečo na dožitie.    
Po pár mesiacoch na to sa Bašternák k daňovým machináciám priznal . Navrhol štatút účinnej ľútosti, že teda vráti tie takmer 2 milióny, čo si od štátu vypýtal. Čo by vtedy urobil zodpovedný politik? Zbalil sa a odišiel. Robert Fico však nie. 

V závere apríla tohto roku prišiel predseda Smeru s novou teóriou, ktorá má vysvetliť, prečo stále býva u Bašternáka: „Mal som pokusy, ale dnes nájsť bývanie v Bratislave bez toho, aby nebolo historicky zaťažené ľuďmi, ktorí boli takí alebo onakí, je takmer nemožné. Našiel som si jeden dom, ale medzi jeho predchádzajúcimi vlastníkmi bola aj jedna dlhoročne odsúdená osoba. Potom som si našiel druhý dom, ten bol zase napojený na nejakých škaredých podnikateľov.“
Robert Fico je muž zásad. Tentoraz si zasadol na Andreja Kisku, ktorého z pochopiteľných dôvodov viní z volebného neúspechu v prezidentských voľbách, aj z toho, že sa mu výrazne zúžila voličská podpora, aj z toho... Andrej Kiska nie je bezchybný a je chybou, že sa zaplietol do daňovej kauzy. Veľkou chybou.
Ale naozaj je Robert Fico tým, kto by mu to mal pripomínať? Mať obchodný vzťah s pofidérombašternákovho formátu, to je na diskvalifikáciu. Neuznať to, respektíve „nezjednať“ nápravu, to je absolútny výsmech do očí slušných ľudí. Robiť to, pritom ukazovať prstom na politického protivníka a urážať ho osloveniami „daňový podvodník“, to už naznačuje stratu vnímania reality. 
   PRINT RSS
Hlavná stránka