"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Aj toto je Vaša vizitka arcizločineckí a psychopaticko-sadistickí gauneri, ktorí ste riadili a riadite túto zločineckú, mafiánsko-gaunerskú a skorumpovanú republiku a doháňate každoročne cez vykrádanie zdravotníctva k predčasnej smrti tisíce nevinných ľudí

https://vk.com/vlado.pavlik                                                                 

       A nielen to, Vy zasrané smradľavé kreatúry s génmi nacistických zločincov a masových vrahov z POHG. Mnohí z tej čeľade, z ktorej pochádzate, patrili medzi ten najsmradľavejší humus a odpad, počnúc vojnovými rokmi, pokračujúc cez zločinecké 50. roky minulého storočia, ako aj cez normalizačné obdobie, kedy zničili život množstvu nevinných ľudí – a teraz, po novembri 1989, ste to prebrali po nich Vy, z tejto čeľade, ako deti a vnuci týchto vyvrheľov a úspešne pokračujete a dokončievate to, čo oni začali, hlavne v ekonomických zločinoch a zločinoch proti ľudskosti.

Po novembri 1989 ste zo Slovenska opätovne urobili zločinecký, zlodejský, mafiánsko-gaunerský a štátno-teroristický štát so zločineckými vládami a parlamentmi, ako aj s ostatnými zločineckými štátnymi orgánmi na najvyššej úrovni, čo zákonite kopírujú aj štátne orgány na nižšej úrovni, Vám podriadené. Vaše zločiny proti ľudskosti, kde ste často krát v pozícii masových vrahov, sa snažíte prekrývať akýmsi holokaustom, pričom vinníka ste našli v prezidentovi Jozefovi Tisovi. Najskôr ste ho obvinili, že je zodpovedný za smrť 50 tisíc, neskôr ste to navýšili na 60 tisíc, pričom v poslednej dobe už ste prišli k číslu 70 tisíc nevinných obetí.

          Pýtam sa Vás, Vy špinaví gauneri, ktorí ste cez zločiny proti ľudskosti cez ekonomiku, no hlavne cez vykrádanie zdravotníctva, ste od roku 1990 do roku 2017 dohnali k predčasnej smrti, cca, minimálne, 120 tisíc nevinných občanov slovenskej národnosti, viete čo je na tom najzavrhnutiahodnejšie, Vy špinavé zberby a ľudský odpad? Že viacerí z Vás si cez tieto zločiny proti ľudskosti zvyšovali aj svoju životnú úroveň – svoj osobný blahobyt. A Vy, tlupy vyvrheľov, masových vrahov a ľudského odpadu ešte idete obviňovať prezidenta Tisa?  

Ako v tomto zločineckom štáte pracujú tlupy vyvrheľov a ľudského odpadu zo SIS?

          To že tlupy vyvrheľov, ľudského odpadu a masových vrahov z vysokej politiky dokázali od roku 1990 do roku 2017 dohnať k predčasnej smrti cca 120 tisíc nevinných ľudí, tak je to aj zásluhou tých, ktorí by tomu mali zo zákona a ústavy zabraňovať, teda MV SR, PG SR, MS SR, SIS, ale svojou nečinnosťou im to umožňovali a umožňujú, aj preto patria do kategórie zločineckých štátnych orgánov. Dnes sa špeciálne zameriam na Slovenskú informačnú službu, ktorá patrí na špicu zločinnosti a štátneho terorizmu. Tlupy vyvrheľov ktoré sa po novembri 1989 začali zhlukovať v SIS, nesú všetky znaky gestapa a ÚŠB z obdobia Slovenského štátu počas vojnového obdobia, ako aj z 50. rokov minulého storočia najzločineckejších eštebáckych vyvrheľov a vrahov, ktorí, tak ako ich následníci sa presunuli do normalizačného obdobia, pričom ich deti a vnuci nielen v týchto zločinoch po novembri 1989 pokračujú, ale aj cez počty obetí ich ešte zvyšujú.

Uvediem tu názorný príklad, keď tieto tlupy úchylných a retardovaných siskárskych gaunerov a s nimi spolčených prašivín založili v roku 2015 Antiobčianský tribunál, namierený proti Danke Bobekovej a mojej osobe. Zároveň prikladám jednu názornú ukážku, čo o mne verejne na facebooku šírili, kde sa nehanbili ani s tou najväčšou stupidnosťou hanobiť aj mojich nebohých rodičov – no zasrané smradľavé zločinecké kreatúry riadiace facebook to nezastavili. Mlčali a boli nečinné aj prašivé siskárske zberby, neprekážalo to ani polícii ani prokuratúre.

          Práve takéto skurvené siskárske kreatúry mi neskôr, o dva roky, na konci augusta 2017 v predstihu oznamovali, ako ma budú neustále na facebooku blokovať, lebo som vraj škaredo napísal o dobrom človeku, pánovi Bašternákovi, čo sa aj realizuje, spoločne so skurvenou kiskoidnou prašivinou sliediacou, udávajúcou a blokujúcou na faceboku, ma už osemkrát po sebe zablokovali na 30 dní.

          Že prašivé siskárske zberby sa nezmenili, hlavne vo verejnom a stupidnom hanobení mojich nebohých rodičov, svedčia aj ich komentáre z prvej polovice júna 2018, keďže podľa tejto retardovanej prašivej siskárskej zberby som škaredo napísal o dobrom človeku Martinovi Glváčovi – aká to podoba, citujem, „dobrý človek pán Bašternák a dobrý človek pán Glváč“, ktoré sú súčasťou tohto článku, ako aj falošný nick tejto siskárskej prašiviny – „ivko“, kde som získal aj jeho falošný email a IP počítača z ktorého to písal. ALE VRCHOLOM JE AJ TO, AKO SA DOHOVÁRAJÚ, ŽE BUDE POTREBNÉ MA ZLIKVIDOVAŤ!!! Nakoniec tajné služby podobné zločineckým siskárskym prašivinám vedia použiť aj takúto metódu – POD VLYVOM DROG UKÁŽU TAKEJTO OSOBE ZO VZDIALENOSTI 50 AŽ 100 METROV DOTYČNÚ OSOBU, KTORÚ JE POTREBNÉ ZLIKVIDOVAŤ, KDE DOTYČNÁ OSOBA TREBÁRS PRÍDE KU VÁM, ZOZADU VÁS ZAČNE BODAŤ NOŽOM, PRIČOM ON SI ANI NEUVEDOMUJE ČO VLASTNE ROBÍ. A konečný výsledok vyšetrovania a súdu? PÁCHATEĽ NIE JE ZA SVOJ SKUTO ZODPOVEDNÝ, LEBO KONAL AKO PSYCHICKY NEPRÍTEČNÝ A PATRÍ NA PSYCHIATRIU.    

Vladimír Pavlík      


 
   PRINT RSS
Hlavná stránka