"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Aj takto sa prejavujú anonymní „hrdinovia“- hajzli, úchylné retardované kreatúry zo SIS

https://vk.com/vlado.pavlik                                                                 

       A nielen oni, ale aj im podobné kreatúry pôsobiace na internete a facebooku, kde si svoje komplexy menejcennosti spojenej s viacerými úchylkami kompenzujú tým najzvrhlejším a najstupidnejším osočovaním – urážkami rodičov. Pred piatimi rokmi tlupy týchto úchylných vyvrheľov, kreatúr a ľudského odpadu založili Antiobčiansky tribunál (AOT), kde si svoje zvrhlé pudy ventilovali na Danke Bobekovej a mojej osobe len preto, že sa začali zverejňovať po prvý krát v histórii Európskej únie na www.necenzurovane.net podrobné prepojenia medzi zločineckými mafiami na vrchole pyramídy a špičkovými kreatúrami z vysokej politiky.

Že za touto stupiditou stoja jedni a tí istí zakomplexovaní retardovaní úchylaci, lebo ich rukopis je stále rovnaký, svedčí niekoľko faktov. Predkladám tu autentický dokument spred piatich rokov, kde anonym toto o mne šíril na facebooku a internete, pričom orgánom činným v trestnom konaní ako aj vedeniu facebooku to vôbec neprekážalo, pričom sa naďalej nečinne prizerali na zverejňovanie tých najzvrhlejších urážok nielen na Danku Bobekovú a moju osobu, ale aj stupidné hanobenie mojich mŕtvych rodičov.

Že prašivej siskárskej zberbe neustále prekážam, svedčí aj vyhrážanie ktoré mi adresoval jeden z nich, pod krycím menom Peter Molcan, dňa 27. 8. 2017 z mobilu 0940/777 823, že draho zaplatím za to, že som škaredo napísal na facebooku o dobrom človeku Lackovi Bašternákovi. Podrobnosti nejdem rozpisovať, sú na www.necenzurovane.net. Začiatkom júna 2018 ma obšťastnilo ďalšie úchylné a retardované siskárske hovädo, vystupujúci pod nickom ivko, tou najhrubšou urážkou nielen o mne, ale aj mojich mŕtvych rodičov, lebo vraj urážam dobrého človeka Martina Glváča, čo tu prikladám, ako aj emailovú adresu a IP počítača, z ktorého to bolo poslané.

          VY SKURVENÉ ÚCHYLNÉ KREATÚRY, KTORÉ STE SÚČASŤOU ZLOČINECKÝCH VLÁD A PARLAMENTOV, S GÉNMI NACISTICKÝCH ZLOČINCOV A MASOVÝCH VRAHOV Z POHG, KTORÍ STE TAKÝMTO ŠTÝLOM ZHANOBILI MOJICH MŔTVYCH RODIČOV, MOJA MATKA VYCHOVALA ZO MŇA NORMÁLNEHO ČLOVEKA, KTORÝ SA NIKDY NEZNÍŽIL K VAŠIM METÓDAM – A NIKDY NEVYSTUPOVAL AKO ANONYMNÉ PRASA. Preto som jej venoval na www.necenzurovane.net túto spomienku po jej smrti vo februári 2010 – www.necenzurovane.net/10/mama.html.

Vladimír Pavlík 
   PRINT RSS
Hlavná stránka