Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Vladimír Pavlík
Hlavná stránka

Sú Európska únia a NATO zločinecké organizácie?

 

Pokiaľ mám hodnotiť tieto dve celosvetové inštitúcie s mimoriadne dôležitým postavením na svetovej úrovni a ich kladnému vzťahu k zločineckej a mafiánsko-gaunerskej Slovenskej republike, ktorá sa stotožnila so štátnym terorizmom jej zakladateľa Vladimíra Mečiara, čo definitívne začiatkom roka 2013 odobrilo v NR SR 83 Kolesíkov z mafiánsko-gaunerskej politickej strany SMER-SD, tak som napísal len jednu časť. To že minister obrany je špičkový mafiozo o ktorom cez nezvratné dôkazy možno povedať, že jeho kooperácia cez ekonomickú kriminalitu s mafiánskymi zločincami Zoroslavom Kollárom a Petrom Sýkorom okradli túto republiku a jej občanov o miliardy korún a NATO to neprekáža ako bezpečnostné riziko len dokazuje, že toto zoskupenie riadi banda darebákov przniacich základné princípy demokracie. Že mafiozo Glváč nie je pre NATO bezpečnostným rizikom dokonca ani vtedy, keď existujú esemesky medzi ním a mafiánskym zločincom Petrom Sýkorom, evokuje vo mne otázku, prečo to nielen NATO ale aj vedeniu EÚ neprekáža?

          Odpoveď je vcelku jednoduchá a ponovembrová realita to len potvrdzuje. Ani jedna krajina v rámci EÚ nemá tak zapredaných a vlastizradných politikov, ako ponovembrové Slovensko. Cudzej štátnej moci umožnili za babku získať majetok, hoci sa na jeho hodnotách vôbec nepodieľali. Predchádzalo tomu jeho rozkradnutie za vlády Mečiara, položením ekonomiky na kolená a následné rozkrádanie a výpredaj Dzurindovou pravicovou koalíciou. Tento darebák a gauner s minulosťou prednovembrovej zbabelej občianskej nuly svoje zadkolezectvo k cudzine dokazoval takým poníženým a zároveň perverzným spôsobom, že pokiaľ to mám parafrázovať, tak bol ochotný sa Američanom zaviazať, že pri lezení do ich zadkov je schopný si svoju váhu upraviť na 35 kg, aby sa tam mohol bezbolestne strčiť. Ako najvyšší predstaviteľ pravicovo-fašistickej koalície umožnil cez ekonomiku cudzine páchať také zločiny proti ľudskosti na vlastnom národe, ktoré by si nedovolila žiadna krajina EÚ na vlastných občanoch. A tieto zločiny dokonca cynicky nazvali nevyhnutnými ekonomickými reformami, ktorých súčasťou bolo aj cca 15 – 20 000 sociálnych samovrážd za posledných dvadsať rokov, ktoré tieto fašistické kreatúry dali do kolóniek tzv. nevyhnutných ekonomických reforiem.

          Keďže už za Mečiarovej vlády sa popri mafii HZDS začala formovať ešte silnejšia mafia politikov tvoriacich dnes jadro zločineckej smeráckej mafie kooperujúcej so Zoroslavom Kollárom, z úzadia riadiaci tento štát, pričom vedeniu NATO a EÚ to neprekáža, len dokazuje, že Slovensko potrebujú na stále nové a nové experimenty, ktoré by si vo svojich krajinách nemohli dovoliť.

Vladimír Pavlík


    Facebook Print Friendly and PDF
             
Hlavná stránka