Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Vladimír Pavlík
Hlavná stránka
Translator  

Britský biskup Richard Williamson – pri kázaní vo Varšave: "Medzi hlavami štátov je len jeden, ktorý sa stavia proti silám zla"         

Britský biskup Richard Williamson – pri kázaní vo Varšave: "Medzi hlavami štátov je len jeden, ktorý sa stavia proti silám zla"

"Je to Vladimir Putin, ktorý síce nie je anjel ani svätec, ale napriek tomu je to človek s rozumom a odvahou.

Rusi bojujú na Ukrajine, ale nie preto, aby ju rozdrvili a zničili. Putinovým cieľom je denacifikácia a demilitarizácia Ukrajiny. Ale hlúpa Európa, ktorá nasleduje USA, chce Rusko zničiť, a vojna by sa mohla ešte zhoršiť.

Skutočným agresorom nie je ten, kto sa tak tvári. USA provokujú Rusko prostredníctvom Ukrajiny už niekoľko rokov. Pretože Rusko je poslednou prekážkou ich jednotného svetového poriadku."
https://rumble.com/v16eubv-britsk-biskup-richard-williamson-pri-kzan-vo-varave.html

https://cs.wikipedia.org/wiki/Richard_Williamson


 


   PRINT RSS

 

             
Hlavná stránka