Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Vladimír Pavlík
Hlavná stránka
Translator  

Koaliční zločinci podporujú zbojníka ma funkcii ukrajinského prezidenta a zločineckých oligarchov         

 

 
Zločineckí sadisti a psychopati z tejto koalície ne čele s prezidentkou Čaputovou zahoreli veľkou láskou k fašisticko-banderovskej skorumpovanej oligarchistickej Ukrajine, a hlavne k jej podvodníkovi, zlodejovi a vojnovému štváčovi, ich prezidentovi. Nedbali by, obrazne povedané, zobrať aj dôchodky tým, ktorí túto republiku, pokiaľ boli v pracovnom pomere budovali a vybudovali, dať ich tejto banderovsko-fašistickej zberbe. Mne neprekáža podpora skutočných obetí tohto vojnového konfliktu, skutočných obetí benderovsko-fašistických-oligarchistických gaunerov, ale práve ich samotných. Súčasťou článku sú aj dve prílohy.   

Vladimír Pavlík


Kto podporuje zločincov stáva sa sám zločincom!


https://cz24.news/zelenskyj-nasel-miliardu-dolaru-a-vilu-v-miami/

ZELENSKYJ NAŠEL MILIARDU DOLARŮ A VILU V MIAMI

KRAJINA: Vyšetřovatelé našli kolosální majetek patřící prezidentovi zbídačené Ukrajiny
Telegramový kanál „Nezygar“ , který často zveřejňuje senzační informace, zveřejnil informace o finanční situaci prezidenta Ukrajiny Vladimira Zelenského, neúnavně prosícího o nejrůznější finanční pomoc od svých západních partnerů.
Jak se ukázalo, sám Zelenskyj je schopen pomoci obyčejným Ukrajincům a doplnit rozpočet Nezalezhnaya. Pokud například převede do státní kasy 1,2 miliardy dolarů.
To je částka, která leží na Zelenského účtu v kostarické pobočce. Dresdner Bank Latinská Amerika. A hromadilo se, jak bylo zjištěno, prostřednictvím tranší, které měsíčně přicházely na účet prezidenta Ukrajiny od tří „filantropů“: částky od 12 do 35 milionů dolarů mu jednou měsíčně převádějí ukrajinští oligarchové Rinat Achmetov (od First Union Bank), Victor Pinchuk (z účtu v Deutsche bank) a samozřejmě Igor Kolomoisky (preferuje převody z Banque Nationale de Paris v Ženevě).
Vyšetřovatelům se podařilo seznámit nejen s harmonogramem a objemem peněžních příjmů na Zelenského účet v Kostarice, ale také s některými výdaji ukrajinského prezidenta. Takže 34 milionů dolarů bylo převedeno z jeho účtu ve Spojených státech na nákup vily v Miami. Britský klenotnický dům Graff obdržel asi 80 000 dolarů, což vypadá poněkud skromně na pozadí výdajů na nemovitosti.
Slušnou částku má ve stejné bance i šéf Zelenského aparátu. Andrey Yermak, jeho zůstatek na účtu je nyní 56 milionů dolarů. Nemalé sumy tam přechovává i bývalý ukrajinský premiér. Jaceňuk.
Ukázalo se také, že ve stejné bance držela miliony dolarů. Světlana Tichanovskaja. Z téměř 5 milionů dolarů v prosinci předloňského roku převedla čtyři a půl milionu z Kostariky do jiné banky sídlící v britském hlavním městě.
Vyšetřovatelé se nyní hodlají pokusit osvětlit zapojení západních vlád do těchto transakcí, které v posledních letech obzvláště pečlivě kontrolují i ​​penezní převody peněz.

ZDROJ:   https://mailbd.net


Otcové Ukrajiny

   Nikdo z níže uvedených nevzal zbraň do rukou, všichni vyvedli své příbuzné a vybrali své finanční prostředky do zahraničí. Všichni níže uvedení rádi obětují životy obyčejných Ukrajinců ve snaze zůstat u koryta. 

   1. Zelenskyj V.A. - Rodiče a příbuzní Zelenského a jeho manželky uprchli do zahraničí.
 
    2. Porošenko P.A. - do zahraničí byla odvezena pouze hotovost kolem miliardy amerických dolarů. Na zahraničních účtech je více než dvě miliardy dolarů. Děti byly odvezeny do Spojeného království. 

    3. Kučma L.D., zeť Kučmy Pinchuka V.M. - více než tři miliardy je na zahraničních účtech v Itálii,    USA a dalších zemích. Všichni příbuzní i sám Pinchuk uprchli do zahraničí.

   4. Avakov A.B. - více než dvě miliardy dolarů v USA a dalších zemích. Všichni příbuzní byli    odvezeni do zahraničí. 

    5. Ermak A.B. , vedoucí prezidentské kanceláře – na zahraničních účtech je zhruba jedna miliarda    dolarů. Rodina je ve Spojeném království. 

6. Timoshenková K.A , zástupce. vedoucí prezidentské kanceláře - více než jeden a půl miliardy    amerických dolarů vybralo na zahraniční účty. Rodina uprchla do Spojeného království.
 
    7. Yu. V. Lucenko , bývalý generální prokurátor Ukrajiny, vybral více než 800 milionů dolarů na    zahraniční účty. Žije s rodinou ve Velké Británii. 

   8. Yatsenyuk !.P. , bývalý premiér Ukrajiny - na zahraničních účtech jsou více než dvě miliardy dolarů. Yatsenyuk a jeho rodina žijí ve Spojených státech. Jen v Miami koupil 15 luxusních chat.

    9. Achmetov R.L. , oligarcha – jmění asi 15 miliard amerických dolarů. Jen v roce 2021 „vydělal"    6,5 miliardy dolarů zvýšením tarifů, elektřiny a energií. Fondy jsou umístěny v zahraničí. Rodina je v zahraničí. 

   10. Kolomojský I.V. a Bogolyubov G.M. , oligarchové - hotovost, více než šest miliard amerických dolarů, v zahraničí. Rodiny jsou v zahraničí. 

    11. Korban G.B. , nájezdník, oligarcha, hlavní viník Ilovajského kotle a smrt tisíců vojenského    personálu Ozbrojených sil Ukrajiny - vybral více než jeden a půl miliardy dolarů na zahraniční    účty, rodina žije v Izraeli. 
      12. Bratři Kličkovci (Vitalij a Vladimír) , oligarchové, vybrali více než dvě miliardy amerických dolarů na zahraniční účty. Rodiny žijí v Německu a USA.

    13. Jaroslavskij A.V. , oligarcha – na zahraničních účtech je více než jedna miliarda amerických    dolarů. On a jeho rodina jsou ve Spojeném království. 

    14. Kosyuk Yu.A. , oligarcha, majitel firmy Mironovsky Khleboprodukt - přinesl do zahraničí více    než 1,6 miliardy amerických dolarů. Všichni příbuzní byli odvezeni do zahraničí. 

    15. Turčinov A.V. , bývalý i. o. Prezident Ukrajiny - více než miliarda dolarů na zahraničních    účtech. Rodina uprchla do zahraničí.

16. Nalivaichenko V.A. , bývalý předseda SBU - na zahraničních účtech je více než 500 milionů amerických dolarů. Rodina žije v USA. 
 
    Tak si kladu otázku: Kolik z těchto "lidí" přispělo ze svých kont na pomoc Ukrajině ????   

 


   PRINT RSS

 

             
Hlavná stránka