Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Vladimír Pavlík
Hlavná stránka

Na Ukrajině operují tajné soukromé americké armády, tak jako operovaly proti Jugoslávii, severoafrickým legitimním vládám, v Gruzii 

Mohutnost Ruska může být podkopána jenom jeho oddělením od Ukrajiny. Je  třeba Ukrajinu nejenom oddělit, ale především postavit proti Rusku, národ  rozdělit na dvě části a pak se jenom dívat, jak bude bratr vraždit bratra. Proto musíme najít a vychovat zrádce z prostředí ukrajinské nacionalistické  elity a s jejich pomocí změnit uvažování jedné části velikého národa až do  toho stadia, kdy bude nenávidět vše ruské. Vše ostatní je jenom otázka
 času.

                                   (Otto von Bismarck, německý kancléř v letech 1862-1890)

Na Ukrajině operují tajné soukromé americké armády, tak jako operovaly proti Jugoslávii, severoafrickým legitimním vládám, v Gruzii 

Podle zpráv z Doněcka tam na letišti přistálo další komando amerických žoldáků, které kyjevská vláda připravuje jako nástroj k vyhlazení obyvatel Doněcka jenom proto, že mají jiný názor než USA a proamerická loutková vláda Ukrajiny. Soudě podle publikací v americkém a britském tisku, dosahuje početní stav tohoto kontingentu, který kyjevské úřady nasazují na jihovýchodě Ukrajiny, 1 800 mužů.
Nejčastěji se objevují zmínky o soukromých amerických vojenských společnostech Blackwater a Greystone. Ve skutečnosti už ale Blackwater neexistuje. Tato společnost několikrát měnila název a teď si říká Academi. Je to největší soukromá armáda na světě. Blackwater je jedním z jejích útvarů. Své objednávky sestavují obě firmy z devadesáti procent z úkolů, které dostávají od amerického ministerstva zahraničí, Pentagonu a dokonce Bílého domu. Pod svými vlajkami mohou dát dohromady 5 až 10 tisíc žoldáků.


Zástupkyně Greystone Tiffani Andersonová 10. dubna prohlásila, že její vojáci na východě a jihu Ukrajiny nejsou. A málokdo mu věří. Představě, že žodáci jsou jenom cvičení sportovní rybáři uvěří jenom v Ústavu pro mentálně retardované a lidé zblnutí lživými médii.
Stálými členy bojových oddílů určených k rozsáhlým operacím Blackwater a Greystone je 100 až 300 mužů. Takže už bylo na Ukrajinu přesunuto až šest bojových skupin. Vojáci dostávají plat 300 až 1 500 dolarů denně. Britské noviny tvrdí, že na Ukrajině přijde Spojené státy „pronájem“ soukromých armád na takových osm milionů dolarů za měsíc.
Jak tvrdí podplukovník jedné ruské zvláštní služby, důstojník v záloze Andrej Popov, žoldáci z Greystone anebo Blackwateru se během operací dají rozpoznat jen velice těžko. Vždycky je maskují tak, aby byli k nerozeznání od příslušníků místní policie nebo zvláštních útvarů.
V současné době jsou (na Ukrajině) vyzbrojeni tak, aby to odpovídalo reglementu zvláštních útvarů, za které se vydávají. Mají samopaly Kalašnikova, pistole Makarova, stejné pancéřové vesty. Jediné, čím se liší, jsou spojovací prostředky. Jedná se o tajné spojovací kanály. Podle nich se dá určit, že to nejsou příslušníci ukrajinské zvláštní skupiny Sokol. Další odlišností je to, že jsou jim cizí jakékoli lidské city. Právě proto jsou posíláni na krvavé potlačování místních protestů.

  • Názor čitatele:
  • Pokud jde o zkušenosti s AMERICKÝMI OZBROJENÝMI SILAMI (ať již oficiálně či neoficiálně) vyslanými a nasazenými v cizí (nepřátelské) zemi (kvůli proamerické diverzi), nebylo by to poprvé. Rusko-gruzínský konflikt (ke kterému byli zneužiti a ve kterém byli obětováni osetinští civilisté) byl připraven a organizován CIA (to není spekulace, ale dnes již SKUTEČNĚ DOLOŽENÝ FAKT). Takže to, že budou USA takto pokračovat při geopoliticko-strategické operaci proti Rusku na Ukrajině, je více než pravděpodobné. Americkou diverzi v Gruzii dokázala ruská vojenská rozvědka ve spolupráci s FSB (Federální bezpečnostní službou) rychle odhalit a díky tomu záchrannou operaci (zachraňováni byli OSETINŠTÍ civilisté vně i uvnitř gruzínských hranic) provést během několika dnů (svět ale rozhlásil propagandu, že RUSKO se pokouší anektovat Gruzii). Ze zkušenosti vyplývá, že Američané se vměšují do záležitostí východních zemí dlouhodobě a proto o nich také FSB a jiné zpravodajské služby RF poměrně hodně ví. Je tomu tak i v této situaci. Rozdíl je jen v tom, že Rusové to chápou jako běžný reálný FAKT, zatímco USA směšně a odporně pokrytecky lžou a zastírají (všemožně manipulují). Zatím byly ruské zpravodajské služby úspěšnější (Američané jsou složití teoretikové, ale v praxi jsou neschopní a tupí). Všichni se modlete, aby tomu tak bylo i nadále (to přispěje k rychlejšímu a lepšímu řešení situace - Rusové totiž potřebují na Východě MÍR, ne válku).


        Facebook Print Friendly and PDF


                 
    Hlavná stránka