Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Vladimír Pavlík
Hlavná stránka
Translator  

Táto stručná úvaha k dnešným dňom napísaná síce v češtine a pôvodne vo vzťahu k mojej Českej republike sa však ale obdobne tak vzťahuje fakticky aj na Slovensko         

 

Policejní režim se s tím už nemaže: Skvěle, Pavlíku Morozove! Výchova dětí k udavavačství. Statečná učitelka může být ráda, že prozatím u nás za "ideozločiny" vládnoucí soudruzi neomarxisté ještě lidi nepopravují. Jak přejmenovat další ulice? Do jámy pekelné s vlaječkami ve žluté a modré....

Je to k úžasu, jak naše západní hluboce uvědomělá společnost vyrábí z dětí práskače jako za Stalina a vypočítává, co ještě schází k úplnému dobudování vzorné neomarxistické diktatury 21. století.

Tak je to tady. Náš milovaný krajně ultralevičácký a ultraliberální globalistický neomarxistický režim konečně naplno sklízí plody své mnohaleté práce a mezi dětmi se tomuto dnešnímu neomarxistickému režimu vynořují jeho první Pavlíkové Morozovové.

Kdo to byl ten Pavlík Morozov?

Pavlík byl sovětským totalitním režimem dokonale zpracovaný třináctiletý chlapec, nadšený pionýr, fanatický stoupenec znárodňování soukromého majetku a naprostý miláček totalitářů v minulém století a zřejmě asi i vzor obdivovaný našimi dnešními vládci. Podle tehdejší propagandy tento jakože úžasný prototyp "hrdiny" udal svého vlastního otce, který prý pomáhal příliš bohatým rolníkům (říkalo se jim „kulaci“ a byli prý zlí, protože pro ostatní pěstovali jídlo na vlastních polích) a dokonce prý pro někoho falšoval i dokumenty. Pro Pavlíkova tátu si tedy na základě udání přišla státní policie a následně ho poslala na 10 let do gulagu. To ale prý nebyl dostatečný trest za jeho "těžké ideologické zločiny" a tak ho nakonec raději odpráskli.

Rodině Pavlíka se nelíbilo, co udělal, a tak tohoto hrdinného dětského udavače zavraždili. Opět přijela státní policie a za trest postřílela celou rodinu Morozovů. Pavlíkův příběh pak byl používán sovětskou propagandou na podporu „malých hrdinů, kteří udají státní policii svoje rodiče, pokud nebudou říkat tu jedinou správnou Pravdu a budou se vzpouzet úžasné státní ideologii“ (která přinesla bídu, hladomor a nakonec i spousty mrtvých).

Po "hrdinném" práskači Pavlíkovi, který se nebál z ideologických důvodů poslat na smrt vlastního tátu, se pak pojmenovávaly školy a mládežnické skupiny, stavěly se mu sochy, skládaly se o něm opery a psaly se o něm knihy. Protože takovýto malý udavač, který upřednostní destruktivní státní ideologii před vlastní rodinou, je vzor hodný následování!

Skutečný příběh byl možná trochu jiný, ale tohle je verze, kterou urputně propagoval tehdejší totalitní sovětský režim, v době nejtvrdších restrikcí. Podobným režimům na realitě nikdy nezáleželo, takže skutečný příběh je vlastně nepodstatný.

A nyní přejděme k našemu aktuálnímu stejně tak úžasnému režimu, který je samozřejmě úplně jiný a tentokrát je na té jakože „Správné straně“.

Velká média jsou používána jen jako hlásná trouba propagandy – ODŠKRTNUTO.

Cenzura jakéhokoli opozičního názoru – ODŠKRTNUTO.

Ignorování reality a její nahrazování čím dál tím agresivnější propagandou – ODŠKRTNUTO.

Zastrašování a veřejné ponižování názorových oponentů – ODŠKRTNUTO.

Poskytování mediálního prostoru všemožným amorálním neomarxistickým paznehtům a idiotům, pokud jsou dostatečně prorežimní – ODŠKRTNUTO.

Využívání zfanatizované části populace jako zbraně proti normálním lidem s mozkem (většina pak raději drží hubu a krok) – ODŠKRTNUTO.

Establishment má plnou hubu keců o úžasně fungující jakože "demokracii", boji proti „nepřátelské propagandě“ a o směřování k ideologickému vzoru lepších zahraničních zemí – ODŠKRTNUTO.

Totální ideologická závislost na vybrané mocnosti a absolutní nenávist k vybrané jiné mocnosti (po vzoru Oceánie a Eurasie z Orwellova románu "Rok 1984") – ODŠKRTNUTO.

Naprosto loutková vláda – ODŠKRTNUTO.

Ideo-policie a konstantní sledování občanů – ODŠKRTNUTO.

Prudké chudnutí populace – ODŠKRTNUTO.

Potravinová krize a hladomor – zejména v posledních týdnech pod záminkou uvalování všelijakých "protiruských sankcí" se velmi usilovně na tom pracuje, i když prozatím i obyčejné české obyvatelstvo ještě stále pořád má co jíst, takže vládnoucí soudruzi neomarxisté mají co "zlepšovat" a vymyslet takové sankce aby obyčejní lidé v České republice již více neměli co jíst ...

Rozvrat ekonomického systému – ODŠKRTNUTO.

Znárodňování majetku – už probíhá, byť i zatím ještě jen u vybraných skupin lidí a firem, takže i zde vládnoucí soudruzi neomarxisté mají co "zlepšovat"...

Masivní, státem řízené přesuny obyvatel, bez ohledu na přání původních obyvatel – ODŠKRTNUTO.

Likvidace kultury, ponechání jen té ideologicky čisté nebo té od prorežimních „umělců“ – ODŠKRTNUTO.

Gulagy či koncentráky – v některých „vyspělých“ jakože "demokratických" západních zemích pro různé údajné jakože údajně prý "nacisty", "fašisty", "rasisty", "homofoby" a další politické a náboženské ideologické nepřátele už jsou v provozu, u nás zatím ještě ne, takže i zde vládnoucí krajně ultralevičáčtí a ultraliberální soudruzi neomarxisté mají co "zlepšovat" a houževnatě pracovat na této "skvělé idei takzvané "liberální demokracie" kým nebude naplněno již opět její revoluční heslo: Prorežimní umělci spí na vavřínech, prorežimní politici mají na růžích ustláno, represivní aparát nikdy nespí, lid strachem bdí a zvyšek sedí...

https://rumble.com/v123dy5-esi-prsahaj-vernos-nacistickej-eurpe.html
Česi prisahajú vernosť nacistickej Európe -história sa opakuje


Popravy oponentů a kritiků pro-potratového abortfašismu, popravy oponentů a kritiků LGBTI homofašismu, potažmo popravy ostatních oponentů a kritiků vládnoucího režimu krajně ultralevičáckých a ultraliberálních abortfašistických a homofašistických extrémistů za v čemkoliv odlišném politické názory nebo popravy či genocida lidí pro jejich ruskou, srbskou či jinou podobnou vládnoucímu režimu nevhodnou etnicitu – to také zatím ještě ne, ale to co zatím ještě není nelze vyloučit že brzy i to v západní takzvané "liberální demokracii" jednou bude...

Vyhazování z práce za jakože "nesprávné" politické názory – ODŠKRTNUTO.

Ideologická převýchova dětí ve školách – ODŠKRTNUTO.

Všimněte si hlavně těch posledních dvou bodů. Ano, to se už bohužel také děje. Třeba teď se jedna učitelka pokusila trochu ukročit od oficiální propagandy a převychovaným dětem na základce (dost nešikovně) říct, že válka na Ukrajině není tak černobílá, jak tvrdí média. Že jí předcházelo osm let vraždění na Donbasu, že je tam historicky složitá politická i územní situace, že Putin se mnohokrát neúspěšně snažil o diplomatické řešení atd.

Ideologicky kvalitně zpracovaní Pavlíkové Morozovové naneštěstí tu opovážlivou učitelku nahrály na mobil. Dokonce i jejich věk přesně odpovídá – 13 let, takže úplné studnice moudrosti a pochopení fungování světa! Zprávy z České Televize prostě nikdo zpochybňovat NEMŮŽE a tak jeden aktivní Pavlík předal video svému aktivistickému tatínkovi, dospělému Pavlíku Morozovi (tento sériově vyráběný kus biorobota má označení „František Kroupa“) a ten pomohl rozjet "spravedlivou kauzu" veřejného lynčování paní učitelky.

Následoval i vyhazov z práce a můžeme si být jistí, že přijde i odhodlaná snaha zastrašit kohokoli, kdo by ji eventuálně chtěl znovu zaměstnat. O její vyhození se zasadil i hrdinný obránce Pravdy a Lásky se sériovým označením „Ondřej Kolář“, toho času progresivní starosta Prahy 6 (to je ten jakože morální maják, co má na triku spoustu podivných a předražených zakázek a mimo jiné nechal odstranit sochu osvoboditele Prahy maršála Koněva – už chybí jen to láskyplné hajlování a řvaní hesla „sláma u kravína“).

Kdyby Pavlík Morozov vyrostl do dospělého živočicha, vypadal by asi nějak takto podobně...

Šíření ideologie na školách samozřejmě vadí jen v určitých případech – třeba když se nějak oponuje pro-potratovému abortfašismu, LGBTI a genderovému homofašismu, Green dealu, covidismu nebo hysterické protiruské propagandě. Když ale chodí do školy přednášet neziskovkáři o zeleném údělu, o úžasné Evropské Uhniji, o údajné existenci 275 pohlavích nebo o tom, jak zlý Putin údajně prý každodenně na oběd žere malé děti, je to naprosto v pohodě a údajně prý úplně objektivní, nestranné a apolitické.

Myslím, že v celé této kauze chybí už jen jediný krok – přejmenovat ulici, ve které se nachází škola hrdinných Pavlíků Morozovů z ideologicky nečistého, neutrálního jména „Na Dlouhém lánu 43“ na něco pořádného. Návrhy:

Ulice Hrdiny Zelenského, případně Zelenského Kokainová ulice

Ulice neomarxistického Antifašistického hajlování

Ulice Pokrokových udavačů

Třída České televize

Ideologicky Čistá ulice

Za sebe vám povím – mně je ze současného dění čím dál tím více na zvracení. Je to neuvěřitelné, ale pořád jsme ještě nedosáhli dna. Znovu opakujeme všechny chyby, které se děly ve třicátých letech minulého století. Pěkně krok za krokem, přímo do jámy pekelné.

A ještě se u toho jako nemyslící stádo idiotů vesele smějeme a jako blbečkové máváme žlutomodrými vlaječkami, které nám zrovna teď vládnoucí Sorosovi loutkovodiči vrazili do ruky.

Henrikhttps://rumble.com/v123ehb-vtanie-hitlera-v-prahe-a-brne.html

Vítanie Hitlera v Prahe a Brne
https://rumble.com/v123eqr-je-e-projektom-nacistov-a-pokraovanm-iii.-re.html

Je EÚ projektom nacistov a pokračovaním III. Ríše?

Netoliko že je tma, já nic nevidím... si onehdy pospevoval Jan Werich s Jaroslavom Ježkom. Dnes by sa im to nemohlo stať. Zapnete si televízor a vidíte. Napríklad jak v jednom mestečku na Slovensku päťročné deti imigrantov sadia stromy v miestnom parku, alebo že pomaľujú lavičky módnymi farbami. To môžete zrovná guľať očami. Dnes by si tí vehlasní kumštýri pospevovali asi takto:


Pět neděl, sedm hodin, tři měsíce a šest let
melancholicky pozorují žlutomodrý svět.
Tak, kam se poděl můj doposud dokonalý zrak?
Na všem leží neproniknutelně žlutomodrý mrak.
Co naplat, že mám hlad, duše smutná...
Aby sme si tu farebnosť trochu spestrili, obráťme sa i na farebnosť našich ľudí, lebo jak sa u nás hovorí: vox populi-vox deí (pre politikov: hlas ľudí–hlas boží), a preto môžeme 2x linknúť (prípadne i s pomocou klávesu ctrl) i na jedného z ľudu a načrieť si tak aj z vedra inej farebnosti:

 


   PRINT RSS

 

             
Hlavná stránka