Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Vladimír Pavlík
Hlavná stránka

Pomätenie mysle Františka Šebeja

(Od inštruktora ŠtB k podpore fašizmu)

     

Zo životopisu poslanca NR SR Františka Šebeja predsedu Zahraničného výboru NR SR za Most-Hid  sa toho do roku 1989 veľa nedozviete. Ako uviedol pre denník Sme, k islamu nemôže cítiť žiadnu úctu a americkú inváziu do Iraku nepovažuje za chybu, napriek tomu, že sa tam žiadne chemické zbrane nenašli.

Na slovenskej stránke Wikipedie sa uvádza, že je to slovenský politik a karatista. To, že bol inštruktorom Štátnej bezpečnosti nikde nenájdete. Bližšie k pravde je webová stránka Metapedia, kde sa uvádza, že František Šebej je židovský psychológ, novinár a politický aktivista pôsobiaci na Slovensku. František Šebej od naaranžovaného prevratu v roku 1989, nikdy nestál na strane záujmov slovenských občanov a vždy patril medzi  vlastizradcov typu Ivana Mikloša, Mikuláša Dzurindu, Ivety Radičovej a mnohých ďalších, ktorí pripravili Slovensko o ekonomickú svojprávnosť, energetickú bezpečnosť a zo  svojich spoluobčanov urobili otrokov vo vlastnom štáte.

Najnovšie sa František Šebej ako predseda Zahraničného výboru NR SR zaskvel výrokom,  „Okupovať Rusi Slovensko, beriem zbraň a idem brániť vlasť“.  V auguste 1968 však František Šebej po vpáde armád Varšavského paktu túto potrebu necítil a reakciu dnešného Ruska, ktoré nemá nič spoločné s bývalým Brežnevovským ZSSR, považuje za agresiu. Františkovi  Šebejovi sa zrejme začal naháňať veľkým mozog s malým, pretože ak by Izrael či USA, kam často chodieva so svojimi súkmeňovcami z radov spolku Priateľov Izraela, opozícia riadená cudzím štátom nariadila streľbu do policajných jednotiek a demonštrantov,  ako sa tomu stalo na Ukrajine, tak ho môžem ubezpečiť, že uvedené štáty, ktorým tak oddane slúži za judášsky groš, uvedú do pohotovosti armádu, národnú gardu a vyhlásia stanné právo.

Proti komu to dnes tento šialenec v službách cudzieho žoldu nabáda bojovať so zbraňou v ruke?

Naposledy kedy museli proti slovanským národom bojovať slovenskí vojaci, tu bol podľa Šebeja  tzv. „Vojnový klérofašistický štát“. Pripomínam Františkovi  Šebejovi, že to boli práve tí, proti ktorým chce dnes bojovať so zbraňou v ruke, ktorí vyslobodzovali jeho súkmeňovcov z koncentračných táborov. Kam až zašiel vo svojej zaslepenosti, ak sa z inštruktora sebaobrany pre bývalú Štátnu bezpečnosť stal podporovateľ ukrajinského nacionalizmu a potomkov banderovcov, len preto lebo sa to momentálne hodí do špinavej hry USA, Izraelu a EÚ, ktorým ľudia typu Šebej trčia z análneho otvoru? Jedinci  ako František Šebej  vždy hlboko opovrhovali slovenským národom a budú vždy servilne a zapredanecky slúžiť cudzine, ktorej je úplne a cynicky ľahostajné koľko zúfalcov skončí svoj život samovraždou alebo v chudobe na ulici. Pre nich je tento národ len odpad, ktorý sa má po použití zahodiť, preto by mal byť opätovne obnovený trest smrti  a vlastizradcovia a vojnoví štváči ako František  Šebej by mali byť verejne popravení tak ako sa to robí v Číne.

Vo februári  2012 tento zaslepený šialenec vykrikoval, že vojna v Iráne je už  na spadnutie, pretože Irán chce použiť nukleárnu zbraň ako prvý. Dnes štve spolu s inými zapredancami ako napríklad ministrom  zahraničných vecí, potomkom ortodoxných komunistických ponormalizačných kádrovčíkov Lajčákom, proti Rusku, ktoré je poslednou záchranou slovanskej civilizácie.  Práve Lajčák, potom čo sa zapredal Západu pri likvidácii slovanstva  v bývalej Juhoslávii, zriadil pri vláde SR výbor LGBT a vehementne  kolaboruje na postupnej likvidácii kresťanských a rodinných hodnôt, čím priamo zaútočil proti rodine ako základu štátu. Rusko, ktoré sa po rokoch žido-boľševického temna  navrátilo k viere svojich predkov, je pod vedením Putina  poslednou baštou  civilizácie proti západnej dekadencii a amorálnosti, ktorou má byť v priebehu 1 až 2 generácii cez ekonomiku a rómsky problém zlikvidovaný slovenský národ, aký poznáme v dnešnej podobe. Podpora ultranacionalistov na Ukrajine Západom, je útokom proti samotnému Rusku a slovanstvu.  Rusko si uvedomilo kam smeruje kultúra smrti  a úpadku spoločnosti exportovaná umelo vyvolávanými revolúciami  po celom svete. Preto zakázalo verejnú propagáciu  homosexuality. Za to je odsudzované  Západom, ktorý chce oddialiť svoj ekonomický rozklad  vyvolaním vojnových konfliktov. Pokrytecky Západ nekritizuje Saudskú Arábia a iné arabské satelity, kde je  za homosexualitu trest smrti, len kvôli závislosti na  dovoze ropy.

Paradoxne  dekadencia a úpadok západnej civilizácie, ktorá propaguje amorálnosť ako životný štýl, je pre Slovanov v  konečnom dôsledku  nádejou, že potom čo sa do Rímskych légii, ktoré držali pri moci  niekoľko storočí  Rímsku ríšu, dostala homosexualita, nastal ich postupný rozklad a demoralizácia, ktorá so všeobecným rozvratom hodnôt rímskej spoločnosti zapríčinila zánik impéria. Dnes sa homosexualita stala súčasťou amerického letectva a námorníctva. USA sú  týmto na najlepšej ceste na smetisko dejín a definitívnemu koncu úlohy svetového policajta. Ruský vojak, ktorý vzdoroval mrazom pri Hitlerovom postupe na Moskvu, vždy vydržal v podmienkach aké si vojaci západných štátov nevedia ani len predstaviť. Zatiaľ čo dnešný  ruský vojak bude vždy zraneného spolubojovníka chrániť, žoldnieri „prihriatej armády“ Západu z bojiska zbabelo utečú a namiesto, aby raneného  zachránili, budú myslieť najprv na to, ako svojho druha pretiahnuť. Z dokumentov Štátnej bezpečnosti, je dostatočne známe, že heslo týchto zločincov „Z vás urobíme homosexuálov, z vašich žien kurvy a vaše deti dáme do domovov“ malo svoje opodstatnenie. V archívoch tzv. vnútornej ochrany komunistických väzníc sú osobné karty odsúdených, kde homosexuáli boli označovaní červeným písmenom H. Drvivá väčšina  evidovaných homosexuálov vo väzniciach boli  tzv. konfidenti, čiže spolupracovníci Vnútornej ochrany. Existuje totiž pravidlo že, zrada a kolaborantovo sa začína rozkladom osobnosti. Udavačstvo, homosexualita, strata odvahy a závislosť patrili vždy k sebe.

Neklesajme preto na duchu, čas pracuje pre spravodlivých. Tak ako vyhnil  socializmus zvnútra, rovnako vyhnije súčasný korporatívny fašizmus v ktorého službách je dnes vojnový štváč v službách cudzej  moci František Šebej.

     Výsledok referenda na Kryme jasne potvrdil, že 95 % z 82% zúčastnených je za pripojenie Krymu k Rusku a nechce byť súčasťou zadlženej a rozkradnutej Ukrajiny.  Západ farizejský uznáva len tie referenda, ktoré sa mu hodia. To čo platí v Kosove už neplatí na Kryme. Zaslepenosť a posadnutosť zúrivými sankciami sa v konečnom dôsledku vypomstí obyčajným ľuďom a na veci už nič nezmení.  Ak  dnes František Šebej  vyzýva do zbrane, obraciam sa aj ja na statočných Slovákov, aby  podporili kroky Ruskej federácie a hlásili sa ako dobrovoľníci na obranu záujmov Slovanov pred satanmi zo Západu. Píšte preto alebo pošlite e-mail na adresu Zastupiteľského úradu Ruskej federácie v Bratislave, alebo tak urobte priamo na internetovej stránke http://eng.letters.kremlin.ru/
   
Kornel Danis
Ontario Kanada,  Marec 17. 2014


http://www.osobnosti.sk/index.php?os=zivotopis&ID=3283

http://sk.wikipedia.org/wiki/Franti%C5%A1ek_%C5%A0ebej

http://sk.metapedia.org/wiki/Franti%C5%A1ek_%C5%A0ebej

http://www.sme.sk/c/7131238/sebej-okupovat-rusi-slovensko-beriem-zbran-a-idem-branit-vlast.html

http://www.milost.sk/logos/clanok/priatelia-izraela-sa-stretli-vo-washingtone

http://www.topky.sk/cl/1000745/1383793/Ostrelovaci-na-Ukrajine-zabijali-z-budovy-kontrolovanej-opoziciou--Na-prikaz-USA--

http://www.zemavek.sk/2013/07/pavucina-1-cast/
Pavučina (1.časť)

SLEDOVANÍM VLÁKIEN, KTORÝMI SÚ POPREPÁJANÉ JEDNOTLIVÉ OSOBNOSTI POLITICKÉHO A VEREJNÉHO ŽIVOTA, SA VÄČŠINOU DOPRACUJETE K ZAUJÍMAVÝM ZISTENIAM. VŠETKO JE TO NAOKO VEĽMI KOMPLIKOVANE POPREPÁJANÉ, AVŠAK PRI TROŠKE SNAHY ZISTÍTE, ŽE JE TO AKO JEDNA PAVUČINA POKRÝVAJÚCA CELÚ SPOLOČNOSŤ… 

http://www.aktuality.sk/clanok/202125/sebej-v-irane-su-dostatocne-velki-blazni-na-to-ze-nuklearnu-zbran-budu-chciet-pouzit-ako-prvi/
Šebej: V Iráne sú dostatočne veľkí blázni na to, že nukleárnu zbraň budú chcieť použiť ako prví 28.2.2012

http://www.sme.sk/c/3278358/frantisek-sebej-k-islamu-nemozem-citit-ziadnu-uctu.html

http://www.aktuality.sk/clanok/202023/sebej-most-hid-matovic-je-exhibicionisticky-psychopat/
Šebej (Most – Híd): Matovič je exhibicionistický psychopat

http://www.sme.sk/c/7131238/sebej-okupovat-rusi-slovensko-beriem-zbran-a-idem-branit-vlast.html
Šebej: Okupovať Rusi Slovensko, beriem zbraň a idem brániť vlasť

http://brankof.blog.pravda.sk/2014/03/16/kto-chodi-na-protiruske-demonstracie-v-bratislave/
Kto chodí na protiruské demonštrácie v Bratislave?


Slovensko je v nadchádzajúcej vojne opäť na strane agresora!

15. marec 2014, Domino Svetík, Výrobcovia revolúciíí
Tak, ako v 2. sv. vojne Slovensko stálo po boku Hitlerovského Nemecka a zúčastnilo sa útoku na Poľsko a ZSSR, terajšia vláda R. Fica stavia Slovensko po bok iného agresora, krajiny, ktorá vojnami sužuje a ovláda veľkú časť sveta – USA. Vláda SR to robí napriek tomu, že vidíme,  čo sa v skutočnosti deje a k čomu USA na Ukrajine smerujú. (Pozri obrázok pod článkom).
H. Kissinger: Putin vidí v činnosti USA na Ukrajine, našu generálku na Moskvu!
                                                                                                                                                                                                            USA pripravili, financovali a organizovali ozbrojený prevrat na Ukrajine, a následnú operáciu pod falošnou vlajkou, keď  najatie zatiaľ neidentifikovaných vrahov, ktorí strieľali aj do demonštrantov, aj do policajtov, pripísali Janukovičovi.
Prečo?
Cieľom je Rusko.  A cieľom je vojna.   Chcú Rusko rozparcelovať a ovládnuť pre svoje mocenské a surovinové nároky. Chcú zabrániť vytvoreniu Euroázijskej únie, ktorá by spolu s blokom BRICS, mohla viesť k ďalšiemu oslabovaniu vplyvu USA a Dolára. Ukrajina si z pôžičky, kvôli ktorej do USA vyviezla svoj zlatý poklad, sama zaplatí aj náklady, ktoré mali USA a NATO, kým sa im podarilo Ukrajinu zničiť. Rozklad Ukrajiny iba začína a USA ju využijú pri svojich cieľoch v Rusku…

USA robia všetko preto, aby dotlačili Ukrajinu do ozbrojenej potýčky, ktorá môže vyústiť do vojny. 

Prečo si to myslím? Pretože sa už nenamáhajú vymýšľať si aspoň trochu hodnoverné dôvody pre legalizáciu vlády, ktorá sa dostala k moci terorom, porušením Ústavy akrvipreliatím.
Vo svojich predchádzajúcich agresiách po celom svete, sa snažili vytvárať aspoň aké – také zdanie, že majú na inváziu právo, alebo požehnanie BR OSN.
Afganistan prepadli dva mesiace po 11/9 2001. Zámienka? Právo krajiny na sebaobranu, podľa charty OSN. Čudujete sa? USA žiadali od Afganskej vlády vydanie UsámuBinLádina (ktorého predtým finacovali). Dodnes nie je isté, či v tom čase Usáma vôbec v krajine bol, mal totiž základňu v Sudáne. Takisto nie je isté, či Taliban mal vôbec dosah na jeho vydanie. Afganistan je kolóniou USA.
Slovenská vláda pomáha agresorovi okupovať Afganistan…
Irak prepadli pod zámienkou, že Saddám vlastní chemické zbrane. Chemickú fabriku na Sarín a iné svinstvá, totiž Saddámovi stavala US firma Bechtel, ktorá stavala aj diaľnice v Chorvátsku. Napriek tomu, že inšpektori OSN nenašli žiadne funkčné zariadenia, ani zásoby chemických zbraní, USA prepadli Irak. Výsledok: Genocída. Viac, ako 600 tisíc mŕtvych, milión utečencov a ľudí, čo stratili domov.
Kosovo priamo pomohli odtrhnúť od Srbska, uznávajú vládu zločinca Tačiho, ktorého mali predtým, ako sa stal ich spojenec, na zozname teroristov, a ktorý rozpútal za pomoci vojsk OSN a NATO, etnické čistky a vyhnali veľkú časť Srbského obyvateľstva. V Kosove si zriadili najväčšiu vojenskú základňu mimo svojho územia a to ich majú vyše 700. 
Myslíte si, že 700 vojenských základní USA po celom svete, slúži na šírenie mieru?
Lýbiu prepadli pod zámienkou revolúcie proti Kaddáfímu, tak, ako teraz Ukrajinu. Dosiahli súhlas v BR OSN so zriadením ,, bezletovej zóny.” Potom oni a ich spojenci bombardovali vládne zariadenia a rozpútali teror. Výsledok: Krajina, ktorá bola kedysi Lýbiou je v chaose, z ktorého ťažia US korporácie.
Ukrajinskej revolúcii sa ani nenamáhali vytvoriť zdanie čohosi legálneho. Jaceňukovej vláde prestrieľali cestu k moci, s veľmi slabým krytím celej akcie pomocou mediálnej kampane a vazalských vlád, včetne tej našej.
Celý svet videl neozbrojených policajtov, do ktorých hádzali zápalné fľaše teroristi.
Vláda USA, SR, EU a ďalšie, vydržali doteraz tvrdiť, že polícia bije a strieľa neozbrojených a pokojných demonštrantov. Tu je k tomu lepší blog: http://branik.blog.sme.sk/c/351398/Houston-mame-tu-problem-A-poriadne-velky.html

Ak USA sa nenamáhajú vytvárať aspoň zdanie legálnosti, znamená to, že sa rozhodli akcelerovať svoje úsilie, smerom k rozpútaniu vojny.

Vyzývam Slovensko, aby sa prebralo. Vyzývam verejnosť aby zabránila svojej vláde stáť po boku agresora USA a NATO. Vojny USA sú vojnami dobyvačnými a  vláda SR nemá mandát robiť to isté, čo urobila vláda J. Tisu – poskytovať agresorovi politickú a vojenskú podporu. Preberme sa a začnime pomenovávať veci pravými menami. Nedovoľme vláde zaťahovať Slovensko do konfliktov. Vyzývam Roberta Fica, aby ako predseda vlády, začal hovoriť o situácii na Ukrajine to, čo všetci vidia a nie to, čo mu prinesú ako jeho vlastný názor, z veľvyslanectva USA.
Klamstvami sa nedopracujete k pravde, nespravodlivosťou k  spravodlivosti, ani agresiou k mieru.

Za vlády M. Dzurindu, I. Radičovej a R. Fica sa nasledujúce generácie budú hanbiť
Budú sa spomínať ako skorumpované, vazalské vlády, ktoré pomáhali jednému z najväčších agresorov v dejinách ľudstva – USA, ktoré nielenže zhodili prvé dve atómové bomby, ale od tej doby neprestávajú rozpútavať vojny, podporovať terorizmus, rozvracať štáty, vyrábať ,,farebné revolúcie”, operácie pod falošnou vlajkou a namiesto pokroku a mieru, prinášajú do mnohých krajín iba vojny, rozvrat, nešťastie a uvrhávajú ich obyvateľov do desiatky rokov trvajúceho otroctva a biedy, zatiaľ čo korporácie v závese za vojenskými jednotkami rozkrádajú a drancujú každú dobytú krajinu…
USA už z Ukrajiny vyviezli 42,3 tony zlata. Za to Ukrajincom dovezú niekoľko paliet naltačených papierikov, ktorým hovoríme Doláre.
Pre ekonómov je zaujímavé, že tlačiareň fakturuje  FEDu asi 3500.- USD, za vytlačenie palety Dolárov, na ktorej sa nachádza 1 milión kusov 100 dolárových bankoviek, čiže 100 mil. USD. Chápete podstatu tohto biznisu, ak Vám je navyše dovolené rozvážať Doláre po celom svete?
Text na transparente: To, čo si začal, je márne, vnúčik...
Demonstrators march in support of President Putin's policies on Crimea.
Dominik  Svetík    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka